Põlva MK MV öises 21.04.2011 Värska (R.Kudre) |
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kevin Hallop Peko 00:36.10
2. Villu Serv Kobras/Põlva SK 00:37.52
3. Kristofer Pähklepa Kobras/Põlva SK 00:41.56
4. Siim Helmoja Kobras/Põlva SK 00:44.01
5. Ralf Hõim Kobras/Põlva SK 00:45.58
6. Martin Sults Kobras/Põlva SK 00:48.06
7. Kristo Sirk Kobras/Põlva SK 00:50.08
Oliver Kütt Ilves Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Anti Sõukand Võru 00:33.08
2. Mauno Kapten Peko 00:37.46
3. Jaspar Jõesalu Peko 00:41.42
4. Martin Zvirblis Kobras/Põlva SK 00:43.17
5. Sander Lembra Võru 00:47.01
Janek Piirisild Võru Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kristjan Linnus Peko 00:39.17
2. Kevin Koskinen Võru 00:41.33
3. Reigo Teervalt Peko 00:43.38
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kristo Heinmann Ilves 00:38.59
2. Mati Tiit Ilves 00:44.33
3. Jaagup Truusalu Võru 00:44.49
4. Alar Assor Kobras 00:46.45
5. Jürjo Lokk OKH 00:51.05
6. Ilo Suurmets Kobras 00:51.08
7. Mattis Jaama Peko 00:54.37
8. Jüri Joonas Võru 00:55.09
9. Ott-Kaarel Kalm Ilves 00:56.59
10. Tanel Kalm Peko 00:59.03
11. Tiit Toomas Peko 01:00.27
12. Antti Siima Kobras/Põlva SK 01:01.38
Kaido Hallik Ilves Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Sixten Sild Võru 00:33.40
2. Enn Jaama Peko 00:47.27
3. Ahti Bleive Kobras 00:49.54
4. Indrek Mahla Peko 00:52.23
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Toomas Tarve Kobras 00:33.45
2. Aleksander Pritsik Rakv 00:35.48
3. Tuomo Puustinen Pihkaniskat 00:38.37
4. Tõnu Loog Kobras 00:57.05
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Heini Tammik Kape 00:35.43
2. Kalle Nelk Tammed 00:37.56
3. Ats Virumäe Võru 00:39.53
4. Tõnu Sikkal Kobras 00:41.10
5. Heimo Jumppanen Pihkaniskat 00:49.04
6. Martin Tõrra Kobras 01:08.02
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Doris Kudre Peko 00:15.57
2. Kristel Sibul Kobras/Põlva SK 00:17.12
3. Krete Auser Peko 00:19.06
4. Emily Raudkepp Peko 00:19.18
5. Getter Matto Kobras/Põlva SK 00:21.19
6. Liis Toomas Peko 00:22.31
7. Kristel Kõivo Peko 00:23.11
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Marianne Haug Võru 00:29.45
2. Lumileid Hälvin Kobras/Põlva SK 00:44.05
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kaisa Raudkepp Peko 00:30.43
2. Laura Joonas Võru 00:33.45
3. Madli-Johanna Maidla Kobras/Põlva SK 00:35.58
4. Kristiine Aluvee Kobras 00:37.34
5. Daisy Kudre Peko 00:39.20
6. Linda Puusalu Kobras/Põlva SK 00:40.05
Marianne Möller Kobras/Põlva SK Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Adele Puusalu Kobras 00:45.24
2. Hannula-Katrin Pandis Ilves 00:47.32
3. Eleri Hirv Võru 00:52.56
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Minija Pääslane Ilves 00:33.20
2. Saima Värton Kobras 00:56.11
3. Marje Tobreluts Kobras 01:00.20
PEKO