Põlva MV tavarada

Mikitamäe
22.09.2007
Korraldaja: Värska OK PEKO
R.Zaitsev

D12 D14 D16 D18 D21 D35 D45 H12 
H14 H16 H18 H21 H35 H45 H55 


D12 2,13km 6KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Margret Zimmermann        Kape            4484  00:15:40
  2. Marianne Haug             Võru            5025  00:17:46
  3. Doris Kudre               Peko            4448  00:20:38
  4. Maret Lind                Kape            4500  00:21:35
  5. Edith Pärnik              Peko            10250 00:23:47
  6. Kristel Sibul             Kobras          10206 00:28:32
  7. Getter Matto              Kobras          10142 00:32:58
  8. Meriliin Irves            Võru                  00:34:42
  9. Grete Slik                Kobras          10143 00:37:01
 10. Laura Tillo               Peko/Mikitamäe        00:38:30
 11. Michelle Suur             Kobras          8609  00:39:37
 12. Kelli Jaama                               6315  00:43:44
     Karoliina Sikkal          Kobras          4405  Tühist.
     Maria Leping              Peko                  Ei start
     Maarika Vask              Ilves           4358  Ei start


D14 3,11km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kaisa Raudkepp            Peko            4429  00:21:05
  2. Linda Puusalu             Kobras          4305  00:21:45
  3. Silja Olesk               Kobras          5691  00:23:15
  4. Madli-Johanna Maidla      Kobras          717   00:24:14
  5. Marili Zimmermann         Kape            3900  00:25:21
  6. Kärt Kürsa                Kobras          5520  00:26:08
  7. Laura Joonas              Võru            3717  00:26:32
  8. Helen Parik               Otepää SK       4483  00:27:42
  9. Marianne Möller           Kobras          10207 00:28:04


D16 3,79km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Britta Panker             Ilves           3780  00:28:08
  2. Kaia Kivikas              Ilves           3676  00:29:11
  3. Kadi-Liis Minn            JOKA            3041  00:30:13
  4. Merili Auser              Peko            4999  00:31:19


D18 5,25km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Laura Suur                Visa            4522  00:37:05
  2. Helena Heinväli           Kobras          3994  00:38:44
  3. Agnes Vask                Ilves           3896  00:41:21


D21 7,05km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Eleri Hirv                Võru            4238  00:52:15
  2. Elo Saue                  Ilves           1028  00:57:03
  3. Katri Hirv                Võru            4239  01:11:52
  4. Jaana Aedmäe              Kobras                01:34:17
     Triin Vask                Ilves           485   Ei start


D35 5,25km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ellen Varik               Kape            2008  01:02:47
     Ella Shved                SRD             996   Ei start


D45 3,11km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marje Tobreluts           Kobras          1314  00:23:34
  2. Liivi Parik               Otepää SK       925   00:25:46
  3. Aili Laanjõe              Kobras          1989  00:29:58
  4. Maire Kure                Kape            2801  00:31:27
     Gea Rennel                Harju KEK RSK   2853  Ei start


H12 2,13km 6KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Anti Sõukand              Võru            5030  00:15:52
  2. Mihkel Oja                Peko/Mikitamäe  10634 00:18:26
  3. Martin Zvirblis           Kobras          7508  00:18:47
  4. Mauno Kapten              Peko                  00:20:19
  5. Mait Poolak               Peko/Mikitamäe  10138 00:21:40
  6. Janek Piirisild           Võru            5037  00:24:46
  7. Jaspar Jõesalu            Peko                  00:26:22
  8. Villu Serv                Kobras          10140 00:27:31
  9. Kevin Hallop              Peko                  00:42:25
 10. Magnus Kapten             Peko                  00:46:30
 11. Madis Poolak              Peko/Mikitamäe        00:46:46
     Tõnis-Torm Nöps           Ilves           4890  Ei start
     Vadim Shved               SRD             4202  Ei start
     Rene Oper                 Peko/Mikitamäe  10635 Ei start


H14 3,79km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Priit Võsupärg            Kobras          5550  00:23:35
  2. Reigo Teervalt            Peko            5140  00:26:14
  3. Kaspar Karjus             Võru            4365  00:27:30
  4. Oliver Jõgeva             Kobras          4424  00:28:39
  5. Björn Panker              Ilves           3880  00:29:56
  6. Kristjan Linnus           Peko                  00:30:15
  7. Mihkel Tarve              Kobras          7624  00:33:29
  8. Uku Andla                 Võru            5032  00:35:10
  9. Mihkel Kase               Peko/Mikitamäe  11063 00:35:21
 10. Almer Linnasaar           Võru            5020  00:35:57
 11. Rait Ernits               Võru            5015  00:36:44
 12. Georg Kõlli               Võru            5033  00:50:22
     Argo Rõzikov              Peko/Mikitamäe  10137 Ei start
     Johannes Pärtel Truusalu  Kape            5316  Ei start


H16 5,25km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kenny Kivikas             Ilves           3660  00:28:27
  2. Sander Linnus             Peko            7517  00:28:51
  3. Jonatan Karjus            Võru            4137  00:32:11
  4. Antti Siima               Kobras          7510  00:34:07
  5. Jüri Joonas               Võru            3718  00:34:23
  6. Artur Nevinski            Võru            4371  00:34:49
  7. Henri Oru                 Võru            5279  00:35:09
  8. Rauno Kaiv                Võru            7520  00:36:10
  9. Raul Reiljan              Võru            7522  00:40:11
 10. Tauri Tõugjas             Võru            4364  00:48:28
     Priit Kukumägi            Peko/Mikitamäe  7005  Tühist.
     Aleksandr Shved           SRD             3701  Ei start


H18 7,05km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kaspar Kork               Kobras          4990  00:43:06
  2. Alar Kume                 Võru            7521  00:49:47
  3. Margus Klaos              Kobras          8698  00:57:31


H21 10,4km 19KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jaagup Truusalu           Kape            4211  00:58:34
  2. Tarvo Avaste              Sportnet        480   00:59:01
  3. Risto Kiilberg            Tammed          2886  01:01:47
  4. Margus Marrandi           JOKA            1243  01:02:01
  5. Alar Assor                Kobras          1495  01:02:21
  6. Karli Lambot              Orion           779   01:03:23
  7. Kaarel Kork               Kobras          4402  01:03:34
  8. Taavi Nurm                Kobras          2315  01:05:36
  9. Erik Saarts                               5813  01:06:17
 10. Janek Orro                Võru            5929  01:11:01
 11. Keio Hämäläinen           Kobras          4408  01:14:35
 12. Raino Leopard                             2323  01:22:27
     Martin Marga              Kobras          4421  Tühist.
     Silver Rebenits           Kape            3820  Ei start
     Kaarel Kure               Kobras          1421  Ei start
     Tanel Kannel              Rae             1748  Ei start


H35 8,01km 13KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Meelis Zimmermann         Kape            2000  00:48:58
  2. Martti Kuldma             Rajaajaja       4876  00:49:00
  3. Enn Jaama                                 1383  00:49:15
  4. Uko Bleive                Tartu           2176  00:55:23
  5. Ahti Bleive               Kobras          7202  00:55:58
  6. Kristjan Leiger           Kape            4437  00:56:54
  7. Andy Karjus               Võru            6043  00:59:57
  8. Aivar Jõgiaas             -               2211  01:01:08
  9. Enno Lepvalts                             1342  01:01:47
 10. Jüri Ümarik                               145   01:04:06
 11. Priit Truusalu            Kape            4270  01:08:56


H45 7,05km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kaljo Julge               Kape            1310  00:45:01
  2. Andres Minn               JOKA            355   00:46:04
  3. Tauno Kure                Kape            728   00:49:24
  4. Raul Olesk                Kobras          2012  00:49:29
  5. Raul Laas                 JOKA            5372  00:49:43
  6. Heini Tammik              Kape            1311  00:54:08
  7. Anti Parik                Otepää SK       2984  00:54:13
  8. Karl Teearu               Otepää SK       2986  00:58:15
  9. Tõnu Loog                 Kobras          1169  00:59:02
 10. Rein Toomas               Peko            2588  01:00:09
     Tõnu Sikkal               Kobras          704   Tühist.


H55 5,25km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tõnu Nurm                 Kobras          248   00:33:07
  2. Lembit Nöps               Ilves           1100  00:33:08
  3. Ants Tamm                                 284   00:42:27
  4. Rein Prank                Kape            708   00:42:31
  5. Mihhail Taivere           Kape            1677  00:44:33
  6. Ats Virumäe               Võru            3803  00:45:39


"Vőistlus 2K"22.09.2007 15:04:44 IT: TAK-SOFT 1989-2005