Peko Kevad II päev 15.04.2012 Tuderna (M.Puusepp) |
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Jüri Vanaveski - 00:48.58
2. Ellen Lembra 01:03.17
3. Riina Kink Koop 01:24.04
4. Teele Eensaar 01:33.16
5. Kadri-Ann Kivisild 01:59.52
6. Epp Kivisild 02:00.20
Margit Rõõm Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Ragnar Rooba Rakv 00:12.41
2. Janar Saks Võru 00:14.12
3. Dainis Männiste Kobras/Põlva Spordik 00:16.02
4. Mairo Tohus Tsirguliina KK 00:22.20
5. Mihkel Abram Tammed 00:22.54
6. Mihkel Herbert Pais West 00:24.40
7. Kerten Matto Kobras/Põlva Spordik 00:26.14
8. Ingvar Leping Värska G 00:28.21
9. Andre Marko Sikk Võru 00:36.33
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Markus Harald Pais West 00:14.38
2. Ralf Hõim Kobras/Põlva Spordik 00:15.36
3. Antti Sikk Võru 00:18.30
4. Karmo-Kris Reintam Võru 00:18.53
5. Hando Allmann Võru 00:19.31
6. Jaakob Lambot 00:22.35
7. Joosep Rohtla Värska G 00:24.58
8. Georg Paal JOKA 00:26.01
9. Karel Kuragin Võru 00:30.58
10. Joosep Kaasiku JOKA 00:34.56
11. Marcus Majorov JOKA 00:39.35
Markus Sulg JOKA Ei start
Alex Treier Võru Ei start
Markus Mürk Võru Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Oliver Kütt Ilves 00:26.00
2. Märten Henrik Pais West 00:26.03
3. Kaarel Vesilind SRD 00:26.05
4. Lauri Pähn Võru 00:26.35
5. Villu Serv Kobras/Põlva Spordik 00:30.13
6. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 00:30.59
7. Kristo Sirk Kobras/Põlva Spordik 00:32.24
7. Kristjan Pärn Ilves 00:32.24
9. Siim Helmoja Kobras/Põlva Spordik 00:33.57
10. Sander Tomson Kobras 00:34.15
11. Mihkel Parts Võru 00:34.44
12. Edgar Toimetaja JOKA 00:35.16
13. Kristofer Pähklepa Kobras/Põlva Spordik 00:36.23
14. Martin Sults Kobras/Põlva Spordik 00:37.17
15. Krister Aarna SRD 00:37.34
16. Lauri Põldoja Ilves 00:38.57
17. Andres Rõõm OK Ilves / Tartu SUK 00:39.00
18. Timmo Tohus Tsirguliina kk 00:39.06
19. Erik Bleive Kobras/Põlva Spordik 00:40.17
20. Kevin Jaaska Kobras/Põlva Spordik 00:41.22
21. Esko Vanahunt Kobras/Põlva Spordik 00:45.15
22. Karel-Sander Kljuzin Peko 00:47.08
Tõnis Toom JOKA Puuduv KP
Isak Lambot Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Janek Piirisild Võru 00:32.00
2. Martin Sulg JOKA 00:34.03
3. Veiko Vinkel West 00:34.49
4. Janis Velkeris Aluksne OK 00:41.17
5. Mauno Kapten Peko 00:41.45
6. Rimmo Rõõm OK Ilves / Tartu SUK 00:45.32
7. Hans Mark Võsu JOKA 00:45.36
8. Ingmar Bert Sabre Võru 00:45.47
9. Holger Post Koop 00:46.24
10. Keven Mekk Võru 00:47.12
11. Ander Adamson Kobras/Põlva Spordik 00:51.48
12. Jaspar Jõesalu Peko 01:00.54
13. Karl-Edgar Raudsep Võru 01:02.40
Tauri Samodelkin Võru Ei start
Kevin Hallop Peko Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Tõnis Laugesaar Rakv 00:34.56
2. Oliver Jõgeva Kobras/Põlva Spordik 00:39.14
3. Tanel Papp Võru 00:44.34
4. Kevin Koskinen Võru 00:45.03
5. Andres Saal Otepää 00:48.14
6. Anti Sõukand Võru 00:50.18
7. Niko Herttuainen RaKaS 00:52.47
8. Sander Lembra Võru 01:02.48
9. Sven Majorov JOKA 01:16.40
Reigo Teervalt Peko Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Lauri Sild Võru 00:35.56
2. Timo Sild EKJ SK 00:36.41
3. Peeter Pihl Tammed 00:37.01
4. Andreas Kraas EKJ SK 00:37.53
5. Rain Eensaar EKJ SK 00:41.12
6. Jaagup Truusalu Võru 00:41.50
7. Erkki Aadli Tammed 00:41.59
8. Mati Tiit Ilves 00:42.16
9. Mihkel Järveoja Kobras 00:43.59
10. Alar Abram Tammed 00:44.00
11. Marek Karm KEKRSK 00:44.13
12. Kaur Kase Võru 00:46.14
13. Uku-Laur Tali KEKRSK 00:47.06
14. Sander Vaher EKJ SK 00:47.19
15. Ott Rakkaselg HOK 00:50.31
16. Mait Vaiksaar Lehola 00:51.11
17. Kristjan Linnus Peko 00:56.22
18. Mati Mägi HOK 01:03.29
19. Markus Hakkarainen RaKaS 01:03.49
Johannes Ehala JOKA Puuduv KP
Asso Kesaväli Rakv Puuduv KP
Kaarel Kallas JOKA Puuduv KP
Tauno Tiirats Ilves Ei start
Kristo Heinmann Ilves Ei start
Tarvo Klaasimäe Rakv Ei start
Jonatan Karjus Võru Ei start
Ats Sõnajalg KEKRSK Ei start
Timmo Tammemäe SK100 Ei start
Valdur Jaht Suusahullud Ei start
Mattias Rennel KEKRSK Ei start
Dag Ainsoo LUS Ei start
Daniel Vasser Ei start
Olavi Ottas Kobras Ei start
Marko Külaots Ei start
Raido Mitt Kobras Ei start
Kenny Kivikas Ilves Ei start
Aleksandr Shved SRD Ei start
Lauri Tammemäe SK100 Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Alar Assor Kobras 00:33.16
2. Tuomas Hakkarainen EsAk 00:35.44
3. Taivo Timmusk HOK 00:36.14
4. Kaupo Voormansik LSF PT 00:38.34
5. Mattis Jaama Peko 00:39.01
6. Martin Liidlein JOKA 00:40.19
7. Rasmus Sotnik Otepää 00:41.08
8. Heiki Saal Otepää 00:43.48
9. Taavi Pipar 00:49.24
10. Olavi Mätik Elering 00:49.30
11. Toomas Telgma Voller 00:53.07
12. Pasi Kortelainen RaKaS 00:55.30
13. Martin Pettai Cyber 01:07.10
Rünno Sulg LSF PT Puuduv KP
Tõnu Arrak Ei start
Siim Tõld Ei start
Oleg Koshik SRD Ei start
Ragnar Ilp Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Tanel Kannel Rae 00:33.09
2. Tiit Tali Ilves 00:36.39
3. Ain Fjodorov Otepää 00:36.55
4. Priit Pääslane Ilves 00:37.01
5. Mati Korrol Mercury 00:37.46
6. Karli Lambot Orion 00:38.18
7. Tõnis Piirisild Võru 00:38.46
8. Margus Klementsov Mercury 00:39.27
9. Sixten Sild Võru 00:40.07
10. Kaupo Järve LSF PT 00:44.09
11. Eero Kivikas Ilves 00:46.48
12. Lauri Beilmann Puudub 00:50.12
Heiti Hallikma Võru Puuduv KP
Meelis Merenäkk Ei start
Meelis Mälter KEKRSK Ei start
Jüri-Ott Salm Tartu Ei start
Tarvo Avaste Tammed Ei start
Janek Orro Võru Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Ville Vinkel West 00:36.12
2. Dmitri Shved SRD 00:40.22
3. Eduard Pukkonen KEKRSK 00:40.55
4. Tõnu Illaru Delta 00:42.02
5. Meelis Zimmermann Kape 00:42.13
6. Jaanus Reha Koop 00:42.23
7. Enn Jõesaar 00:43.17
8. Kuno Rooba Rakv 00:44.41
9. Rait Lille KEKRSK 00:45.24
10. Arthur Raichmann LSF PT 00:45.38
11. Mati Preitof KEKRSK 00:46.18
12. Rein Rooni Orvand 00:50.22
13. Mart Ostra Nõmme 00:50.39
14. Raivo Erik Rae 00:51.32
15. Enn Jaama Peko 00:52.59
16. Enno Lepvalts 00:59.41
17. Aare Huik Võru 01:00.21
Kristjan Leiger Kape Ei start
Paavo Rõigas Peko Ei start
Magnar Alev Otepää Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Priit Överus Mercury 00:36.11
2. Taivo Tali KEKRSK 00:38.28
3. Andy Karjus Võru 00:42.18
4. Hannu Numminen EsAk 00:42.56
5. Toomas Teekel West 00:44.42
6. Jouni Pyykönen EsAk 00:47.22
7. Rein Toomas Peko 00:47.31
8. Lauri Leppik TAOK 00:47.43
Tõnu Ilves Kape Ei start
Unto Korhonen RaKaS Ei start
Tõnu Lauter Lauter Team Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Andrus Rämmann Koop 00:37.33
2. Mart Külvik - 00:37.53
3. Ando Post Koop 00:37.54
4. Petri Nurmela RaKaS 00:37.56
5. Jukka Karvonen LeSi 00:39.38
6. Raul Olesk Kobras 00:39.58
7. Raul Laas JOKA 00:43.15
8. Paul Poopuu JOKA 00:45.01
Jaak Jaagus Saku Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Toivo Toomas Peko 00:30.22
2. Vilnis Velkeris Aluksne OK 00:31.35
3. Udo Lüüs Ilves 00:32.22
4. Kaljo Julge Kape 00:32.43
5. Jüri Rokko SK RT 00:34.53
6. Andres Minn JOKA 00:35.06
7. Anti Parik Otepää SK 00:35.53
8. Heini Tammik Kape 00:39.43
9. Aimo Ruohoniemi EsAk 00:40.47
Tauno Kure Kape Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Lembit Nöps Ilves 00:35.29
2. Arvo Kivikas Ilves 00:37.35
3. Kalle Nelk Tammed 00:43.47
4. Raimo Nordqvist EsAk 01:08.33
Rein Prank Kape Ei start
Koit Paasma Lehola Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Rafael Gordon West 00:28.20
2. Mihkel Mälter KEKRSK 00:30.45
3. Erkki Jokela LeSi 00:33.18
4. Mihhail Taivere Kape 00:35.00
5. Peep Koppel Koop 00:35.02
6. Markku Virtanen EsAk 00:35.13
7. Endel Remmet Kape 00:36.18
8. Kalju Toomas JOKA 00:37.02
9. Georg Sooberg Võru 00:37.21
10. Pentti Suonpää EsAk 00:38.43
11. Timo Tilli EsAk 00:39.51
12. Mati Poom TON 00:40.00
13. Reino Parikka EsAk 00:40.40
14. Arto Varonen LeSi 00:40.48
15. Ants Tamm TON 00:40.58
16. Jüri Tähemaa 00:41.58
17. Aarne Mardiste KEKRSK 00:42.32
18. Martin Tõrra Kobras 00:48.21
19. Agu Koppa 00:49.17
20. Tiit Koppel Orion 00:52.58
21. Valju Tali Harju KEK 01:38.47
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Olle Ilmar Jaama Peko 00:18.22
2. Olev Piirisild Võru 00:23.48
3. Henrik Saega Tsirguliina KK 00:24.48
4. Ranno Kannel Rae 00:25.56
5. Mihkel Mart Kivisild 00:26.46
6. Timo Kudre Peko 00:28.02
7. Emil Eensaar - 00:28.58
8. Siim Villem Kivisild 00:53.58
Karl Oskar Orro Võru Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Leana Jete Korb Tammed 00:19.10
2. Kristiin Kalle Põlva SK 00:26.28
3. Sofia Leesment SRD 00:27.39
Agnes-Tuule Nöps Ilves Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Teele Telgma Tammed 00:16.01
2. Agneliis Pilt Rakv 00:17.45
3. Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva Spordik 00:17.58
4. Kairiin Märtson Kobras/Põlva Spordik 00:18.18
5. Mari Linnus Peko 00:28.17
6. Kristina Haug Võru 00:29.42
Jessica Lauter Lauter Team Ei start
Krete Auser Peko Ei start
Agnes Säga Kobras Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kristiina Himma Võru 00:22.44
2. Liina Vesilind SRD 00:22.57
3. Emily Raudkepp Peko 00:24.19
4. Edith Pärnik Peko 00:25.45
5. Kelly Mattus Kobras/Põlva Spordik 00:30.25
6. Ksenija Shved SRD 00:42.49
7. Kaisa Rooba Rakv 00:42.52
Maia Mustimets Peko Ei start
Sigrit Säga Kobras Ei start
Anete Vabarna Peko Ei start
Helle Leis Kobras/Põlva Spordik Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Marianne Haug Võru 00:27.29
2. Alina Kramarenko SRD 00:30.43
3. Silvia Luup Võru 00:30.54
4. Kelli Marie Jaama Peko 00:31.17
5. Doris Kudre Peko 00:31.59
6. Julia Korhonen RaKaS 00:32.54
7. Getter Matto Kobras/Põlva Spordik 00:37.38
8. Liis Toomas Peko 00:44.22
9. Aleksandra Leesment SRD 00:49.50
Marie Tammemäe Orvand Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kristiine Aluvee Kobras 00:38.24
2. Margret Zimmermann Kape 00:39.56
3. Laura Joonas Võru 00:40.08
4. Triinu Rooni Orvand 00:41.17
5. Jaana Olvet Rakv 00:46.46
6. Sirli Aia Kobras 00:55.07
7. Silja Olesk Kobras 00:57.46
Lumileid Hälvin Kobras/Põlva Spordik Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Elo Saue Ilves 00:41.22
2. Evely Kaasiku JOKA 00:41.38
3. Daisy Kudre Peko 00:42.12
4. Kerstin Uiboupin Võru 00:42.16
5. Viivi-Anne Soots Tammed 00:42.32
6. Kirti Rebane Tammed 00:42.53
7. Eleri Hirv Võru 00:43.15
8. Sigrid Ruul JOKA 00:44.31
9. Veera Kortelainen RaKaS 00:45.25
10. Merike Vanjuk Kape 00:45.37
11. Marili Zimmermann Kape 00:46.25
12. Karmen Alnek Võru 00:47.28
13. Daisi Saetalu Tammed 00:48.37
14. Kadi-Liis Minn JOKA 00:50.08
15. Piibe Tammemäe SK100 00:50.30
16. Kaia Kivikas Ilves 00:52.40
17. Merike Haugas West 00:53.05
18. Katrin Vinkel West 00:56.01
19. Liina Palu Koop 00:56.57
20. Inga Siegert Võru 01:01.09
21. Thea Kaljur KEKRSK 01:06.12
Kaisa Raudkepp Peko Ei start
Sarka Svobodna SK100 Ei start
Maret Vaher Kobras Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Kadri Limberg LSF PT 00:30.08
2. Liva Velkere Aluksne OK 00:30.46
3. Reeta Juvonen RaKaS 00:32.10
4. Anita Karnit SRD 00:32.16
5. Marta Olvet Rakv 00:32.26
6. Ülle Hollo Võru 00:32.50
7. Kadri Aia Kobras 00:35.00
8. Annika Veske 00:36.17
9. Iveta Velkere Aluksne OK 00:36.42
10. Pille Vinne Kobras 00:37.05
11. Maret Hallikma - 00:43.55
12. Tais Vakrõõm SRD 00:44.03
13. Mari Fjodorov Otepää 00:54.46
14. Liina Joller - 00:55.00
15. Marje Zernant 00:59.26
16. Ade Palm 01:04.30
Kristina Vesilind SRD Ei start
Saara Juvonen RaKaS Ei start
Külli Leiger Kape Ei start
Triin Ignasov Ei start
Epp Säga Kobras Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Edith Madalik Tammed 00:35.21
2. Edit Kannel Norma 00:35.29
3. Kadri Parts Võru 00:37.22
4. Heidi Sild West 00:39.35
5. Heli Haug Võru 00:44.57
6. Küllike Jaama Peko 01:05.26
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Marje Viirmann Harju KEK 00:33.22
2. Triin Vask Ilves 00:35.31
3. Signe Raidmets TON 00:36.44
4. Minija Pääslane Ilves 00:38.24
5. Erika Joonas Võru 00:38.35
6. Kersti Ehala JOKA 00:39.37
7. Sinikka Illaru Delta 00:40.15
8. Piret Kaasik Ilves 00:46.39
9. Leena Hanhijärvi EsAk 00:59.49
Jana Kink Kape Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Airi Alnek Võru 00:32.34
2. Anneli Rämmann 00:34.11
3. Merike Paapson TON 00:34.33
4. Lea Leppik TAOK 00:36.45
5. Rita Ojala JOKA 00:39.44
6. Inger Jalakas KEKRSK 00:43.16
7. Epp Voitka Võru 00:45.16
8. Eeva Korhonen RaKaS 00:45.54
Elin Ilves Kape Ei start
Pilvi-Heli Vettik JOKA Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Saima Värton Kobras 00:33.24
2. Reet Johanson Kobras 00:34.20
3. Riitta Hakkarainen RaKaS 00:38.19
4. Ülle Põldoja Ilves 00:42.47
5. Pille Illak Otepää 00:44.55
6. Heli Viks Võru 00:51.10
7. Anu Pallon JOKA 00:51.58
8. Leena Leesment SRD 01:03.54
Maire Kure Kape Ei start
Tiina Oras Ilves Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Siiri Poopuu JOKA 00:26.41
2. Tiina Talisoo KEKRSK 00:28.58
3. Vaike Tomann Ilves 00:30.14
4. Iris Karvonen LeSi 00:37.30
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Eija Tikka RaKaS 00:29.38
2. Marja Juvonen RaKaS 00:29.58
3. Leili Prans Ilves 00:31.30
4. Niina Karnit SRD 00:34.13
5. Tiiu Kaasik Ilves 00:34.50
6. Riina Kivikas Ilves 00:35.45
7. Kersti Mardiste KEKRSK 00:38.37
8. Liivi Parik Otepää SK 00:39.56
9. Epp Kroon Ilves 00:40.15
10. Mare Aibast KEKRSK 00:45.25
11. Juta Virkepuu KEKRSK 00:48.06
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Liis Lille KEKRSK 00:35.44
2. Maimu Tornberg Koop 00:52.32
Karin Laine Võru Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus
1. Mia Mai Huik Võru 00:31.32
2. Birgit Rõõm OK Ilves 00:35.24
Mariann Zernant Lasteaed Tähtvere Ei start
Riinu Külvik - Ei start
PEKO