X Värska GP Rattamaraton 22.06.2013

22.06.2013 Värska (Jüri Pärnik)
M14  M16  M18  M40  M45  M50  M55  M60  MATK  MEHED 
N16  N35  N35+ 
Põhiklass 
U-23 

M14
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 197Georg Sarapuu 00:56.29
2. 170Kristo Hussar Kündja 01:03.26
3. 152Martin Krusemann AREAL team 01:04.05
4. 195Karl Lausing Tartu Mill 01:06.54
5. 196Lucas Lausing Tartu Mill 01:11.47
6. 151Oliver Robi PT AUTO 01:13.10

M16
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 199Georg Kõivumägi TÜASK 00:43.11
2. 155Sven Liivamägi Haanja RK 00:45.46

M18
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 66Sander Nool Haanja RK 01:43.20
2. 63Roger Jurman Rein Taaramäe Rattaklubi 01:48.29
3. 64Peeter Pung VOOREMAA CENTRUM 01:54.11
4. 65Rauno Mällo 02:47.54

M40
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 50Tarmo Mõttus Haanja RK 01:33.23
2. 105Pait Hirv Haanja Rattaklubi 01:34.20
3. 59Kaidar Hussar AREAL team 01:38.26
4. 5Arne Tilk Spordiklubi Serviti 01:42.39
5. 106Ivo Sild 01:45.08
6. 54Jaanus Sibul Serviti 01:45.09
7. 12Toomas Treier Serviti 01:45.11
8. 56Hardi Heinsar Valga Rattaklubi 01:46.17
9. 51Anti Eskla Haanja RK 01:47.33
10. 53Indrek Sarapuu 01:53.44
11. 58Mati Pütsepp Haanja rattaklubi 01:56.34
12. 52Raul Kangur Värska OK Peko 02:01.34
13. 55Tarmo Kangur 02:14.32
14. 62Ain Klaus 02:20.48
15. 57Rainer Mällo 03:14.02
61Taimar Kallari Astro Baltics Katk
60Anti Arak AREAL team Ei start

M45
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 107Olavi Mõts Haanja Rattaklubi 01:43.21
2. 67Meelis Danilas Fixus VIP Team 01:47.17
3. 70Ain Viitkin 01:52.43
4. 93Priit Vakmann 01:59.42
5. 68Rein Lehtmets 02:05.01
6. 71Villu Zirnask Stamina 02:10.30
7. 69Nikolai Vähi Westline Team 02:15.15

M50
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 89Alar Reiska Haanja Rattaklubi 01:42.10
2. 80Jaanus Järveoja Team Järveoja 01:47.32
3. 79Peeter Parmask Velo SK Tartu 01:52.56
4. 76Tiit Tiivoja Pärlijõe poisid 02:01.59
5. 99Margus Mängel Mansport Team 02:06.39
6. 78Karen Soosalu velo clubbers 02:09.34
7. 77Heiki Pensa Valio 02:10.54
8. 104Kalmer Kongo 02:28.59

M55
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 86Toomas Tuuna Rakke SK 01:45.07
2. 85Leons Seskens AC Sports 02:04.31

M60
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 87Peeter Saarep 01:50.10
88Anti Oot Team Extreme Ei start

MATK
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 185Peeter Pung VOOREMAA CENTRUM 00:52.00
2. 183Robert Jurman 00:54.19
3. 192Sirje Igel 00:57.15
4. 153Andres Talmet 00:57.46
5. 186Piret Mällo 00:58.48
6. 184Piia Jurman 01:04.19
7. 193Maria Tuuna 01:04.51
8. 189Kairi Kangur 01:07.49
9. 188Merli Ermel 01:08.06
10. 194Uuno Lausing Tartu Mill 01:11.48
11. 191Signe Seskena AC Sports 01:12.48
12. 190Ive Seskena AC Sports 01:13.01
13. 187Allar Laugesaar 01:14.29

MEHED
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 228Ilo Suurmets 00:39.59
2. 201Ivar Karina MTÜ MARSS 00:43.46

N16
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 158Mari-Liis Mõttus Haanja RK 00:43.14
2. 178Merili Sirvel Rakke SK 00:50.08
3. 159Johanna Treier Serviti 00:53.16
4. 157Marimal Tilk Spordiklubi Serviti 00:53.17
5. 176Doris Kudre Värska OK Peko 00:54.45
6. 182Emily Raudkepp Värska OK Peko 00:57.54
7. 198Edith Pärnik Areal Team 01:01.29
8. 177Krete Auser Värska OK Peko 01:02.11
179Teisi Sirvel Rakke SK Katk

N35
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 73Gaidy Mandre 02:15.14
2. 72Annika Sing 02:16.41
3. 90Reet Tepaskind 02:45.45
4. 74Maria Sarv 02:50.07
5. 75Kaisa Raudkepp Värska OK Peko 02:51.10

N35+
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 83Inge Kool TÜASK 01:50.09
2. 84Ingrit Kala Värska OK Peko 01:55.33
3. 103Kadri Lehtme Haanja Raataklubi 02:20.34
4. 82Kristin Arm Mikitamäe Aironmään Klubi 02:39.38

Põhiklass
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 42Margus Sirvel Rakke SK 01:31.59
2. 96Kristjan Randma TÜASK 01:33.17
3. 6Margus Mikson Sportland Bottecchia 01:33.18
4. 40Toomas Erikson FIXUS SPORT 01:33.19
5. 41Magnus Krusemann AREAL team 01:35.50
6. 7Sander Suurna Velo SK Tartu 01:38.19
7. 35Toomas Lepik 01:38.21
8. 39Aimar Hussar AREAL team 01:39.12
9. 15Rainer Pungar Serviti 01:39.55
10. 45Maario Orgla ŠŠkoda 01:43.59
11. 102Raul Soome Haanja Rattaklubi 01:47.23
12. 98Andrei Morjakov Velo SK Tartu 01:47.43
13. 23Bruno Võsu Tartu FitLife 01:49.58
14. 4Ragnar Pabort 01:51.15
15. 100Marko Peterson 01:51.16
16. 109Egert Ispert 01:52.33
17. 3Marko Koosa 01:53.07
18. 24Marko Aalik Mikitamäe Aironmään Klubi 01:53.32
19. 1Marek Maasikmets Kose AMK ct 01:53.38
20. 33Reijo Peenema Püssi Veloteam 01:54.47
21. 95Tamar Tamm 01:55.02
22. 2Valdek Rohtma Velo SK Tartu 01:56.03
23. 16Raimond Kesa Mikitamäe Aironmään Klubi 01:56.38
24. 36Markus Toom 01:57.47
24. 34Margus Mõtus 01:57.47
26. 14Kaidu Vasar Westline team 01:58.14
27. 26Jaanos Tehvand 01:58.34
28. 29Jaanus Robi PT AUTO 02:01.35
29. 28Tamar Säde Spordiklubi Serviti 02:02.21
30. 13Janis Kukk Eesti Reformierakond 02:02.27
31. 94Keijo Kuusk Skibikemarathon 02:03.21
32. 30Rein Kalle Keskkonnaamet 02:04.41
33. 18Laur Hiob 02:04.50
34. 19Janek Kutsch 02:05.03
35. 8Rainer Punga Jõhvi Motoklubi 02:06.26
36. 44Jaanus Pihla 02:09.27
37. 17Indrek Lillo 02:10.09
38. 110Priit Rooden Alpi Klubi FIRN 02:11.52
39. 81Kert Kärbo Püssi Veloteam 02:11.54
40. 91Lasse Virolainen 02:12.22
41. 25Raino Leopard Värska OK Peko 02:12.46
42. 97Janek Kukk Extreme Sport 02:14.11
43. 32Aivar Palumaa 02:15.05
44. 101Jaano Toomet 02:16.27
45. 22Janar Toper 02:22.56
46. 37Tanel Sõrmus 02:24.13
47. 9Rene Rajamäe Mikitamäe Aironmään Klubi 02:25.31
48. 108Siim Kukk 02:26.09
49. 46Janar Kuus 02:32.57
50. 21Raldo Piik 02:39.01
51. 10Andres Neemre Mikitamäe Aironmään Klubi 02:39.39
52. 92Tanel Torn 02:45.49
53. 43Janek Suuroja 02:52.20
54. 11Priit Mölder 03:01.59
38Margus Uiboaid Katk
31Andero Kõrv Tartu Velo Ei start
27Martti Hoop Ei start
20Reserv 1 Ei start

U-23
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 48Sten Saarnits KJK 01:33.14
2. 49Sander Linnus AREAL team 01:41.30
3. 47Tauri Lepasild 02:17.16
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2011, www.tak-soft.com 22.06.2013 14:42:01