Long 1.02.2015 Kitsemäed (Raul Kudre) |
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. 1. Ragnar Rooba Rakv EST 00:47.28 00:47.28
2. 2. Hando Allmann Võru/Võru spordikool EST 00:53.59 +6:31
3. 3. Aleksander Piilmann SRD EST 00:57.50 +10:22
4. 4. Dainis Männiste Kobras/Põlva Spordikool EST 01:01.44 +14:16
5. Danila Homza Luserg BLR 01:02.11 +14:43
6. 5. Siim Turban Rakv EST 01:02.32 +15:04
7. 6. Olle Ilmar Jaama Peko EST 01:05.34 +18:06
8. 7. Martin Erik Maripuu Kobras/Põlva Spordikool EST 01:06.20 +18:52
9. 8. Sander Pritsik Rakv EST 01:06.31 +19:03
10. Uģis Bekeris Madonas BJSS/OK Arona LAT 01:06.37 +19:09
11. Renārs Akmins Azimuts OK-SmBJSS LAT 01:11.20 +23:52
12. 9. Mehis Udam JOKA EST 01:14.47 +27:19
13. 10. Raiko Jool Jõhvikas EST 01:18.04 +30:36
14. 11. Timo Kudre Peko EST 01:18.19 +30:51
15. 12. Raiko Marrandi JOKA EST 01:19.02 +31:34
16. 13. Chris Marcus Krahv Otepää EST 01:21.47 +34:19
17. 14. Georg Paal JOKA EST 01:23.18 +35:50
18. 15. Markus Sulg JOKA EST 01:24.28 +37:00
19. Klāvs Plavins Madonas BJSS/OK Arona LAT 01:31.23 +43:55
20. 16. Janar Saks Võru/Võru spordikool EST 01:46.10 +58:42
21. 17. Jürgen Joonas Võru/Võru spordikool EST 01:48.38 +61:10
22. 18. Christopher Lään Rakv EST 02:07.50 +80:22
Andris Svilāns Ogre Ok/SC LAT Puuduv KP
Maanus Udam JOKA EST Puuduv KP
Peko Piirisild Kobras/Põlva Spordikool EST Puuduv KP
Mati Kiisler SRD EST Puuduv KP
Joosep Ainjärv JOKA EST Ei start
Māris Heinols ZVOC-VBSS LAT Ei start
Kerdo Männilaan JOKA EST Ei start
Kārlis Vaļģis ZVOC-VBSS LAT Ei start
Joosep Rohtla Peko EST Ei start
Mattias Maidla Kobras/Põlva spordikool EST Ei start
Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spordikool EST Ei start
Pauls Alberings ZVOC-VBSS LAT Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. 1. Andres Rõõm Ilves EST 00:48.47 00:48.47
2. 2. Niks Plavins Ilves EST 00:52.58 +4:11
3. 3. Kaarel Vesilind SRD EST 00:53.19 +4:32
4. 4. Villu Serv Kobras/Põlva Spordikool EST 01:04.05 +15:18
5. 5. Karel-Sander Kljuzin Peko EST 01:05.40 +16:53
6. 6. Martin Himma Rakv EST 01:07.35 +18:48
7. Andris Sarksna Ogre OK/SC LAT 01:09.04 +20:17
8. ILgvars Caune AzimutsOK-SmBJSS LAT 01:10.01 +21:14
9. 7. Markus Harald Pais West EST 01:12.32 +23:45
10. 8. Kristo Sirk Kobras/Põlva Spordikool EST 01:15.58 +27:11
11. 9. Kevin Jaaska Kobras/Põlva Spordikool EST 01:17.17 +28:30
12. 10. Sander Tomson Kobras/Põlva Spordikool EST 01:20.08 +31:21
13. 11. Siim Helmoja Kobras/Põlva Spordikool EST 01:21.12 +32:25
14. 12. Andres Aruots Peko EST 01:29.04 +40:17
15. 13. Jarmo Kaasiku JOKA EST 01:45.37 +56:50
16. 14. Rasmus Kruusa Kobras EST 01:59.12 +70:25
Martin Sults Kobras/Põlva Spordikool EST Puuduv KP
Mattis Leitlands ZVOC-VBSS LAT Ei start
Alex Treier Võru/Võru spordikool EST Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. Alexandr Rozhkov BLR 00:54.02 00:54.02
2. 1. Märten Henrik Pais West EST 00:55.05 +1:03
3. 2. Georg Caius Kutsar Ilves EST 00:55.36 +1:34
4. 3. Oliver Kütt Ilves EST 00:56.50 +2:48
5. Konstantins Bogdanovs Stigaok/BJC Jaunība LAT 00:59.51 +5:49
6. 4. Lauri Kukk Rakv EST 01:00.16 +6:14
7. 5. Tanel Heinsoo Rakv EST 01:04.18 +10:16
8. 6. Kevin Hallop Peko EST 01:04.34 +10:32
9. Ignas Ambrazas S-Sportas LTU 01:09.04 +15:02
10. Valters Reneslācis Ogre OK/SC LAT 01:12.21 +18:19
11. 7. Jasper Ainjärv JOKA EST 01:21.51 +27:49
12. Matīss Slikšjānis AzimutsOK-SmBJSS LAT 01:22.29 +28:27
13. Antons Drozdovs Stigaok/BJC Jaunība LAT 02:06.51 +72:49
Edgar Toimetaja JOKA EST Ei start
Vlad Sokolov BLR Ei start
Lauri Pähn Võru/Võru spordikool EST Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. 1. Andres Saal Otepää EST 00:59.22 00:59.22
2. 2. Jänis Baunis Ilves EST 01:01.21 +1:59
3. 3. Vootele Jagomägi Ilves EST 01:05.51 +6:29
4. Daumantas Jurgis Petrovas OK Perkūnas LTU 01:07.03 +7:41
5. 4. Rimmo Rõõm Ilves EST 01:08.51 +9:29
6. Aidas Žigilėjus OK Perkūnas LTU 01:09.52 +10:30
7. 5. Janek Piirisild Võru/Võru spordikool EST 01:11.35 +12:13
8. 6. Veiko Vinkel West EST 01:12.01 +12:39
9. 7. Mauno Kapten Peko EST 01:31.47 +32:25
10. 8. Vadim Shved SRD EST 01:38.49 +39:27
11. 9. Karl Martin Alnek Ilves EST 01:42.07 +42:45
Atis Heinols ZVOC-VBSS LAT Ei start
Uldis Upitis Kapa OK LAT Ei start
Hans Mark Võsu JOKA EST Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. Rolandas Backys Fortūna LTU 00:56.29 00:56.29
2. 1. Ain Fjodorov Rae EST 00:57.28 +0:59
3. Dmitrijs Andrejvs OK Stiga LAT 00:59.25 +2:56
4. 2. Kuno Rooba Rakv EST 01:00.31 +4:02
5. Mindaugas Kvedaravicius Levuo LTU 01:04.39 +8:10
6. Gunars Ikaunieks Madonas BJSS/OK Arona LAT 01:07.34 +11:05
7. Pavel Chorny Luserg BLR 01:11.39 +15:10
8. 3. Stanislav Tarassov - EST 01:24.28 +27:59
9. 4. Alar Alajaan EKJ SK EST 01:36.56 +40:27
Ruslans Mikulovs OK Stiga LAT Ei start
Alexey Zdeblovskiy RUS Ei start
Priit Poopuu JOKA EST Ei start
Vallo Vaher JOKA EST Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. Svajunas Ambrazas S-Sportas LTU 00:50.44 00:50.44
2. 1. Martti Parve Peko EST 00:53.36 +2:52
3. 2. Tõnu Tänav Rae ROK EST 00:54.24 +3:40
4. Igor Zvantsov Azimuts OK BLR 01:00.15 +9:31
5. Edmunds Zvaigzne SKIO LAT 01:01.03 +10:19
6. Nikolajs Grigorjevs Stigaok/BJC Jaunība LAT 01:02.55 +12:11
7. 3. Einar Luup Võru EST 01:03.14 +12:30
8. 4. Taivo Tali KEKRSK EST 01:04.14 +13:30
9. 5. Enn Jaama Peko EST 01:04.53 +14:09
10. 6. Vladimir Savinov SRD EST 01:08.59 +18:15
11. 7. Aleksander Pritsik Rakv EST 01:10.35 +19:51
12. 8. Jaan Olvet Rakv EST 01:11.37 +20:53
13. Māris Stabiņš AzimutsOK-SmBJSS LAT 01:12.39 +21:55
14. 9. Aivar Leht Okas EST 01:14.32 +23:48
15. 10. Ants Turban Rakv EST 01:17.05 +26:21
16. Aliaksei Luhautsou Luserg BLR 01:20.07 +29:23
17. 11. Margus Venelaine LSF PT EST 01:25.40 +34:56
18. 12. Sergei Shved SRD EST 01:36.14 +45:30
Priit Pääslane Ilves EST Ei start
Ilya Gusev RUS Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. 1. Mart Külvik EST 00:42.36 00:42.36
2. Leanid Yazykov BLR 00:43.55 +1:19
3. 2. Urmas Tammemäe Orvand EST 00:44.56 +2:20
4. 3. Riho Männi Lehola EST 00:44.58 +2:22
5. Juris Kokins SKIO LAT 00:46.39 +4:03
6. 4. Tiit Tali Ilves EST 00:47.21 +4:45
7. 5. Mihkel Nahkur Jõhvikas EST 00:50.19 +7:43
8. Anatoli Labanouski Luserg BLR 00:56.02 +13:26
9. 6. Rein Rooni Orvand EST 00:56.17 +13:41
10. 7. Kulno Voolaid Rakv EST 00:58.20 +15:44
11. 8. Raul Laas JOKA EST 00:59.48 +17:12
12. 9. Jaanus Reha Koop EST 01:01.55 +19:19
13. Evgeny Titovitch Luserg BLR 01:02.30 +19:54
14. 10. Tõnu Sikkal Kobras EST 01:04.12 +21:36
15. Vladzimir Straltsov Luserg BLR 01:05.08 +22:32
16. 11. Lembit Nöps Ilves EST 01:11.28 +28:52
Ivan Moroz Luserg BLR Puuduv KP
Harijs Lacars SKIO LAT Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. 1. Rudolf Mürk OK Võru EST 00:57.08 00:57.08
2. 2. Tiit Tatter TON EST 01:08.04 +10:56
3. 3. Mihhail Taivere Kape EST 01:14.16 +17:08
4. 4. Nikolai Kuha Kape EST 01:14.33 +17:25
5. 5. Martin Tõrra Kobras EST 02:00.32 +63:24
Toivo Saue HOK EST Puuduv KP
Mati Kallemets Okas EST Ei start
Agu Koppa Jõhvikas EST Ei start
Heiki Rammul Ilves EST Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. Yury Yazykou Belarus Orienteering Fede BLR 01:06.09 01:06.09
2. Nerijus Sulcys OK Perkunas LTU 01:12.41 +6:32
3. 1. Margus Hallik OK LUS EST 01:13.37 +7:28
4. 2. Ilmar Udam JOKA EST 01:14.22 +8:13
5. 3. Even Toomas Varska OK Peko EST 01:14.56 +8:47
6. 4. Tiit Toomas Varska OK Peko EST 01:15.27 +9:18
7. 5. Tarvo Klaasimae Rakvere OK EST 01:16.54 +10:45
8. Regimantas Kavaliauskas IGTISA LTU 01:17.54 +11:45
9. 6. Priit Randman Rakvere OK EST 01:18.07 +11:58
10. Vitalijus Petrulis IGTISA LTU 01:18.26 +12:17
11. 7. Tonis Erm TA OK EST 01:23.18 +17:09
12. 8. Mattis Jaama Varska OK Peko EST 01:23.22 +17:13
13. Nauris Neimanis Ogre OK LAT 01:26.22 +20:13
14. 9. Sander Linnus Varska OK Peko EST 01:28.39 +22:30
15. Alexey Zdeblovskiy RUS 01:29.39 +23:30
16. Vasiliy Kuzmin RUS 01:30.19 +24:10
17. 10. Kristjan Linnus Varska OK Peko EST 01:30.46 +24:37
18. 11. Tonis Laugesaar Rakvere OK EST 01:31.40 +25:31
19. Andrej Gerasimov IGTISA LTU 01:32.38 +26:29
20. Pavel Karzhov Azimut Spartak BLR 01:33.08 +26:59
21. 12. Mihkel Jarveoja OK Polva Kobras EST 01:33.28 +27:19
22. Remigijus Masilionis OK FORTUNA LTU 01:38.36 +32:27
23. 13. Reigo Teervalt Peko EST 01:39.43 +33:34
24. Edvardas Scerbavicius OK FORTUNA LTU 01:40.59 +34:50
25. Darius Kilbauskas OK Siurpys LTU 01:44.05 +37:56
26. Eduard Novicenko OK Siurpys LTU 01:46.52 +40:43
27. Nojus Kalvaitis IOSK Budakalnis LTU 01:49.09 +43:00
28. 14. Sixten Sild Võru EST 01:53.49 +47:40
29. 15. Joosep Tammemae SK100 EST 01:58.24 +52:15
30. 16. Marten Vunukainen OK Polva Kobras EST 02:12.05 +65:56
Raivo Kivlenieks Ogre OK LAT Katk
Andris Kivlenieks Ogre OK LAT Puuduv KP
Lauri Malsroos SK Saue Tammed EST Puuduv KP
Vitali Lukouski Azimut Spartak BLR Puuduv KP
Regimantas Januskevicius OK FORTUNA LTU Puuduv KP
Janis Peilans OK Kāpa LAT Ei start
Reinis Putnins Kapa OK LAT Ei start
Taaniel Tooming OK Polva Kobras EST Ei start
Martin Simpson Kobras EST Ei start
Rolandas Backys Fortūna LTU Ei start
Daumantas Jurgis Petrovas OK Perkūnas LTU Ei start
Aidas Žigilėjus OK Perkūnas LTU Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. 1. Agneliis Pilt Rakv EST 00:39.26 00:39.26
2. 2. Mari Linnus Peko EST 00:41.00 +1:34
3. 3. Lorely Kõrvel Kobras/Põlva Spordikool EST 00:42.11 +2:45
4. 4. Kairiin Märtson Kobras/Põlva Spordikool EST 00:43.27 +4:01
5. 5. Johanna Laanoja Kobras/Põlva Spordikool EST 00:46.00 +6:34
6. 6. Kristiin Kalle Kobras/Põlva Spordikool EST 00:50.11 +10:45
7. 7. Birgit Rõõm Ilves EST 00:54.42 +15:16
8. 8. Maire Pärn Ilves EST 00:55.09 +15:43
9. Zanda Stabiņa AzimutsOK-SmBJSS LAT 00:56.28 +17:02
10. 9. Aigi Einmaa Rakv EST 00:56.32 +17:06
11. 10. Kristina Haug Võru/Võru spordikool EST 00:56.51 +17:25
12. 11. Laura Lään Rakv EST 01:04.06 +24:40
Risanna Mooses Otepää EST Puuduv KP
Madara Vaļģe ZVOC-VBSS LAT Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. 1. Kristel Kõivo Peko EST 00:46.55 00:46.55
2. 2. Kaisa Rooba Rakv EST 00:50.28 +3:33
3. Justė Umbrasaitė VMSC LTU 00:58.47 +11:52
4. 3. Kelly Vildek Rakv EST 01:02.40 +15:45
5. 4. Monika Baduna Ilves EST 01:08.03 +21:08
6. 5. Teele Telgma Tammed EST 01:09.23 +22:28
7. 6. Kelli Nurm Kobras/Põlva Spordikool EST 01:10.26 +23:31
8. 7. Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva Spordikool EST 01:11.39 +24:44
9. 8. Brita Sander Ilves EST 01:25.58 +39:03
10. 9. Birgit Russka Kobras/Põlva Spordikool EST 01:30.12 +43:17
Anete Vabarna Peko EST Ei start
Elīna Skopāne AzimutsOK-SmBJSS LAT Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. Anna Petrova RUS 00:51.25 00:51.25
2. 1. Doris Kudre Peko EST 00:54.17 +2:52
3. 2. Emily Raudkepp Peko EST 01:00.33 +9:08
4. 3. Jonne Rooma Jõhvikas EST 01:04.52 +13:27
5. Jūlija Matvijenko OK Stiga/BJC "Jaunība" LAT 01:11.28 +20:03
6. Miglė Sušinskaitė Fortūna OK/VMSC LTU 01:15.37 +24:12
7. 4. Getter Matto Kobras/Põlva Spordikool EST 01:38.31 +47:06
8. Viktorija Vengreviča Stigaok/BJC Jaunība LAT 01:43.00 +51:35
9. Stefanija Zaiceva Stigaok/BJC Jaunība LAT 02:28.31 +97:06
Liis Toomas Peko EST Puuduv KP
Tiina-Maria Tali KEKRSK EST Puuduv KP
Kristin Viikmaa West/Pärnu Spordikool EST Puuduv KP
Elizabete Ločmele ZVOC-VBSS LAT Ei start
Sintija Ozola ZVOC-VBSS LAT Ei start
Marie Tammemäe Orvand EST Ei start
Vilma Alberinga ZVOC-VBSS LAT Ei start
Arta Renāte Rulle ZVOC-VBSS LAT Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. Jogvilė Sušinskaitė Fortūna OK/VMSC LTU 00:57.57 00:57.57
2. 1. Silvia Luup Võru EST 00:58.36 +0:39
3. 2. Marianne Haug Võru/Võru spordikool EST 01:02.31 +4:34
4. Vaiva Laurutytė Javonis OK, Alytaus SRC LTU 01:09.17 +11:20
5. 3. Margret Zimmermann Kape EST 01:12.20 +14:23
6. 4. Triinu Rooni Orvand EST 01:14.17 +16:20
7. 5. Jaana Olvet Rakv EST 01:42.57 +45:00
8. 6. Anett Lanno Rakv EST 01:47.37 +49:40
Viktorija Michnovič Perkūnas OK/VMSC LTU Puuduv KP
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. Ļubova Pavļukova OK Stiga/BJC "Jaunība" LAT 00:57.48 00:57.48
2. 1. Jana Kink Kape EST 01:07.05 +9:17
3. 2. Mirja Virve Kobras EST 01:09.23 +11:35
4. 3. Triin Vask Ilves EST 01:11.59 +14:11
5. Liga Blanka Kapa OK LAT 01:15.24 +17:36
6. 4. Kadri Parts OK Võru EST 01:40.54 +43:06
7. Rasa Kumpyte Levuo LTU 02:11.43 +73:55
Raili Rooba Rakv EST Puuduv KP
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. 1. Marje Viirmann KEKRSK EST 00:52.27 00:52.27
2. 2. Ingrit Kala Peko EST 00:56.02 +3:35
3. 3. Piret Niglas Jõhvikas EST 01:02.50 +10:23
4. 4. Minija Pääslane Ilves EST 01:04.19 +11:52
5. 5. Airi Alnek Võru EST 01:05.34 +13:07
6. 6. Kadre Maalma Jõhvikas EST 01:13.36 +21:09
7. 7. Epp Voitka Võru EST 01:17.53 +25:26
8. 8. Pille Illak Otepää EST 01:23.36 +31:09
9. 9. Ella Shved SRD EST 01:32.48 +40:21
10. 10. Kaie Konsap Võru EST 01:48.02 +55:35
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. 1. Siiri Poopuu JOKA EST 00:40.36 00:40.36
2. Tamara Kahutsenka Luserg BLR 00:57.13 +16:37
3. 2. Heli Viks Võru EST 01:01.19 +20:43
4. 3. Ülle Raudsepp Okas EST 01:11.23 +30:47
5. 4. Ülle Põldoja Ilves EST 01:11.31 +30:55
6. 5. Ilona Vanaveski Ilves EST 01:29.41 +49:05
Saima Värton Kobras EST Puuduv KP
Iveta Holcmane Ogre Ok/SC EST Ei start
Koht EST Nimi Klubi Maa Tulemus Kaotus
1. 1. Evely Kaasiku JOKA EST 01:14.51 01:14.51
2. 2. Daisy Kudre Varska OK Peko EST 01:15.41 +0:50
3. Olga Borodulina Saint Petersburg RUS 01:15.50 +0:59
4. Gabriele Keinaite OSK Sakas LTU 01:19.51 +5:00
5. 3. Piret Parnik Varska OK Peko EST 01:22.38 +7:47
6. Mariya Petrushko Leningrad region Kirishi RUS 01:22.52 +8:01
7. 4. Maret Vaher OK Polva Kobras EST 01:23.56 +9:05
8. Kristina Maseviciute OK Dainava LTU 01:34.39 +19:48
9. Aksana Buyakova Azimut Spartak BLR 01:39.00 +24:09
10. 5. Laura Joonas Võru/Võru spordikool EST 01:39.51 +25:00
11. Darya Yazykova Alkor BLR 01:43.27 +28:36
12. Sigita Lapsina Madonas BJSS/OK Arona LAT 01:49.20 +34:29
13. Zane Camane Madonas BJSS/OK Arona LAT 01:49.33 +34:42
14. Aliaksandra Samalazava Azimut Spartak BLR 01:50.49 +35:58
15. Maryna Smirnova Azimut Spartak BLR 02:03.06 +48:15
16. 6. Susan Pihelgas SK Saue Tammed EST 02:35.30 +80:39
Tuuli Erm OK Voru EST Ei start
Jogvilė Sušinskaitė Fortūna OK LTU Ei start
Marili Zimmermann Kape EST Ei start
Viktorija Michnovič Perkūnas OK LTU Ei start
PEKO