Põlva MK lahtised meistrivõistlused SO 21.01.2017
Lühendatud tavarada
22.01.2017 Kitsemäed (R.Kudre)
M12  M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N12  N14  N16  N18  N20  N21  N35  N45  N55  N65 

M12
2460m 8KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.     6 Chris Marcus Krahv        Otepää          00:19.56   
   2.     5 Timo Kudre                Peko            00:23.53   
   3.     9 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord 00:33.56   
   4.     8 Siim Roht                 Kobras/Põlva SK 00:37.43   
   5.     2 Rasmus Saare              Kobras          00:44.51   
   6.     4 Roland Johanson           Kobras          00:49.12   
   7.     3 Laur-Rogert Sulg          Otepää          00:58.36   
          7 Kaspar Joala              Kobras/Põlva SK Ei start   
M14
4510m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    16 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 00:35.39   
   2.    11 Samuel Kolsar             Kobras          00:38.58   
   3.    12 Mattias Maidla            Kobras          00:42.56   
   4.    13 Andri Kepler              Kobras          00:48.48   
   5.    14 Mihkel Mahla              Peko            00:50.33   
         15 Mihkel Liivago            Kobras          Puuduv KP  
M16
6030m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    23 Sander Pritsik            Rakv            00:36.19   
   2.    22 Ragnar Rooba              Rakv            00:39.05   
   3.    18 Siim Turban               Rakv            00:41.17   
   4.    19 Martin Erik Maripuu       Kobras          00:52.25   
         21 Dainis Männiste           Kobras          Ei start   
         20 Hando Allmann             Võru/Võru spord Ei start   
         24 Aleksander Kepler         Kobras          Ei start   
M18
7090m 16KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    27 Kaarel Vesilind           SRD             00:38.03   
   2.    31 Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK 00:50.11   
   3.    28 Andres Aruots             Peko            00:58.43   
   4.    34 Karel-Sander Kljuzin      Peko            01:01.28   
   5.    32 Villu Serv                Kobras          01:06.16   
   6.    33 Sander Tomson             Kobras          01:07.24   
         26 Kristo Sirk               Kobras          Ei start   
         29 Kevin Jaaska              Kobras          Ei start   
         30 Alex Treier               Võru/Võru spord Ei start   
M20
8310m 19KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
M21
8310m 19KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    43 Even Toomas               Peko            00:39.41   
   2.    47 Gion Schnyder             Peko            00:40.22   
   3.    49 Mattis Jaama              Peko            00:41.02   
   4.    48 Margus Hallik             LUS             00:41.22   
   5.    45 Kevin Hallop              Peko            00:43.37   
   6.    42 Andres Saal               Otepää          00:44.49   
   6.    44 Tõnis Erm                 TAOK            00:44.49   
   8.    50 Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK 00:45.51   
   9.    46 Georg Caius Kutsar        Ilves           00:45.55   
  10.    38 Ilmar Udam                JOKA            00:46.40   
  11.    40 Kuno Rooba                Rakv            00:47.28   
         39 Vootele Jagomägi          Ilves           Ei start   
         37 Taivo Timmusk             HOK             Ei start   
         41 Reigo Teervalt            Peko            Ei start   
M35
7090m 16KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    54 Alar Alajaan              EKJ SK          01:20.38   
   2.    52 Andres Vesilind           SRD             01:26.14   
         51 Toivo Saue                HOK             Puuduv KP  
         53 Ain Fjodorov              Peko            Puuduv KP  
M45
6310m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    58 Tõnu Tänav                Rae             00:38.20   
   2.    57 Edmunds Zvaigzne          SKIO            00:40.17   
   3.    63 Mart Külvik               -               00:44.24   
   4.    59 Meelis Mälberg            Peko            00:51.00   
   5.    56 Vladimir Savinov          SRD             01:01.03   
   6.    61 Taivo Tali                Harju KEK       01:07.52   
   7.    62 Raivo Rõõm                Ilves           01:11.15   
   8.    55 Tiit Tatter               TON             01:20.05   
         60 Heigo Põld                Rae             Ei start   
M55
6030m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    68 Juris Kokins              SKIO            00:38.36   
   2.    66 Harijs Lacars             SKIO            00:42.59   
   3.    69 Aleksander Pritsik        Rakv            00:48.34   
   4.    65 Jüri Rokko                -               00:51.38   
   5.    67 Rein Rooni                Orvand          00:54.02   
         64 Rein Toomas               Peko            Ei start   
M65
4510m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    72 Lembit Nöps               Ilves           00:41.05   
   2.    71 Martin Tõrra              Kobras          01:13.35   
         74 Vacant 2                                  Ei start   
N12
2460m 8KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    79 Helina Saega              Otepää          00:36.32   
   2.    78 Anett Kari                Rakv            00:45.44   
   3.    80 Mareli Vaher              Tartu Katoliku  00:53.06   
         76 Anni Linnus               Peko            Ei start   
         77 Angela Mõttus             Otepää          Ei start   
N14
2770m 9KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    83 Leana Jete Korb           Peko            00:32.17   
   2.    85 Birgit Rõõm               Ilves           00:36.34   
   3.    82 Aigi Einmaa               Rakv            00:38.13   
         84 Geteli Hanni              Kobras          Ei start   
N16
4510m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    94 Lorely Kõrvel             Kobras          00:41.48   
   2.    93 Hanna Lora Traagel        Kobras          00:45.30   
   3.    91 Kairiin Märtson           Kobras          00:46.16   
   4.    96 Maire Pärn                Ilves           00:48.33   
   5.    87 Kristiin Kalle            Kobras          00:49.40   
   6.    89 Johanna Laanoja           Kobras          00:52.28   
   7.    95 Anete Saar                Kobras          00:54.04   
         90 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord Ei start   
         88 Kristina Haug             Võru/Võru spord Ei start   
         92 Mari Linnus               Peko            Ei start   
N18
6030m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   100 Kristel Kõivo             Peko            00:41.09   
   2.    99 Kelly Vildek              Rakv            00:47.26   
   3.    98 Laura-Liis Kütt           Kobras          01:03.13   
   4.   101 Birgit Russka             Kobras          01:12.45   
         97 Kelli Nurm                Kobras          Ei start   
N20
7090m 16KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   106 Jonne Rooma               Jõhvikas        00:47.12   
   2.   108 Epp Paalberg              Rakv            00:52.51   
   3.   105 Kaisa Rooba               Rakv            00:57.21   
   4.   103 Getter Matto              Kobras          01:23.31   
        104 Emily Raudkepp            Peko            Ei start   
        107 Liis Toomas               Peko            Ei start   
        109 Tiina-Maria Tali          Harju KEK       Ei start   
N21
7090m 16KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   114 Daisy Kudre               Peko            00:44.12   
   2.   116 Doris Kudre               Peko            00:46.49   
   3.   115 Kaisa Sander              Ilves           00:53.54   
   4.   111 Siiri Mere                SRD             00:54.37   
   5.   113 Tuuli Erm                 Võru            00:56.19   
   6.   117 Katrina Ojavee            Ilves           01:02.13   
   7.   112 Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas        01:24.33   
N35
6310m 14KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   120 Triin Jaaniste            Ilves           00:58.17   
   2.   119 Raili Rooba               Rakv            00:58.35   
   3.   121 Kadri Parts               Võru            01:00.17   
N45
4510m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   123 Ingrit Kala               Peko            00:28.48   
   2.   124 Kadre Maalma              Jõhvikas        00:40.19   
   3.   122 Pille Illak               Otepää          00:52.03   
N55
4510m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   128 Saima Värton              Kobras          00:36.23   
   2.   129 Ülle Põldoja              Ilves           00:50.49   
   3.   127 Ülle Raudsepp             Okas            01:11.30   
        126 Siiri Poopuu              JOKA            Puuduv KP  
N65
2770m 9KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 22.01.2017 13:07:56