Põlva MK lahtised meistrivõistlused SO 21.01.2017
Lühirada
21.01.2017 Kitsemäed (R.Kudre)
M12  M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N12  N14  N16  N18  N20  N21  N35  N45  N55  N65 

M12
2050m 6KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.     5 Timo Kudre                Peko            00:14.48   
   2.     6 Chris Marcus Krahv        Otepää          00:26.31   
   3.     3 Laur-Rogert Sulg          Otepää          00:33.31   
   4.     2 Rasmus Saare              Kobras          00:35.10   
          4 Roland Johanson           Kobras          Puuduv KP  
          7 Kaspar Joala              Kobras/Põlva SK Ei start   
          8 Siim Roht                 Kobras/Põlva SK Ei start   
          9 Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord Ei start   
M14
3840m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    15 Mihkel Liivago            Kobras          00:54.26   
   2.    14 Mihkel Mahla              Peko            00:55.24   
   3.    13 Andri Kepler              Kobras          00:55.46   
   4.    12 Mattias Maidla            Kobras          00:57.35   
         11 Samuel Kolsar             Kobras          Puuduv KP  
         16 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord Ei start   
M16
4890m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    22 Ragnar Rooba              Rakv            00:39.55   
   2.    18 Siim Turban               Rakv            00:48.58   
   3.    19 Martin Erik Maripuu       Kobras          01:04.33   
   4.    20 Hando Allmann             Võru/Võru spord 01:12.50   
         21 Dainis Männiste           Kobras          Ei start   
         23 Sander Pritsik            Rakv            Ei start   
         24 Aleksander Kepler         Kobras          Ei start   
M18
5690m 18KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    27 Kaarel Vesilind           SRD             00:40.52   
   2.    28 Andres Aruots             Peko            00:54.11   
   3.    26 Kristo Sirk               Kobras          00:55.48   
         29 Kevin Jaaska              Kobras          Katk       
         30 Alex Treier               Võru/Võru spord Ei start   
         31 Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK Ei start   
         32 Villu Serv                Kobras          Ei start   
         33 Sander Tomson             Kobras          Ei start   
         34 Karel-Sander Kljuzin      Peko            Ei start   
M20
6400m 19KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
M21
6400m 19KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    47 Gion Schnyder             Peko            00:38.45   
   2.    49 Mattis Jaama              Peko            00:41.52   
   3.    44 Tõnis Erm                 TAOK            00:42.09   
   4.    45 Kevin Hallop              Peko            00:42.24   
   5.    38 Ilmar Udam                JOKA            00:46.05   
   6.    42 Andres Saal               Otepää          00:51.13   
   7.    41 Reigo Teervalt            Peko            00:54.13   
   8.    46 Georg Caius Kutsar        Ilves           00:59.02   
   9.    37 Taivo Timmusk             HOK             01:05.06   
         48 Margus Hallik             LUS             Puuduv KP  
         43 Even Toomas               Peko            Puuduv KP  
         40 Kuno Rooba                Rakv            Puuduv KP  
         39 Vootele Jagomägi          Ilves           Puuduv KP  
         50 Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK Ei start   
M35
5690m 18KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    53 Ain Fjodorov              Peko            00:43.27   
   2.    51 Toivo Saue                HOK             00:48.20   
   3.    52 Andres Vesilind           SRD             01:24.47   
   4.    54 Alar Alajaan              EKJ SK          01:27.12   
M45
5020m 16KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    58 Tõnu Tänav                Rae             00:39.09   
   2.    60 Heigo Põld                Rae             00:45.09   
   3.    59 Meelis Mälberg            Peko            00:47.25   
   4.    56 Vladimir Savinov          SRD             00:47.29   
   5.    55 Tiit Tatter               TON             01:02.03   
         57 Edmunds Zvaigzne          SKIO            Puuduv KP  
         61 Taivo Tali                Harju KEK       Ei start   
         62 Raivo Rõõm                Ilves           Ei start   
         63 Mart Külvik               -               Ei start   
M55
4890m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    65 Jüri Rokko                -               00:52.19   
   2.    66 Harijs Lacars             SKIO            00:52.25   
   3.    67 Rein Rooni                Orvand          00:59.06   
         68 Juris Kokins              SKIO            Puuduv KP  
         64 Rein Toomas               Peko            Puuduv KP  
         69 Aleksander Pritsik        Rakv            Ei start   
M65
3840m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    72 Lembit Nöps               Ilves           00:43.22   
   2.    71 Martin Tõrra              Kobras          01:03.09   
         74 Vacant 2                                  Ei start   
N12
2050m 6KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
    -    78 Anett Kari                Rakv            00:25.44   
   1.    79 Helina Saega              Otepää          00:33.03   
         77 Angela Mõttus             Otepää          Ei start   
         76 Anni Linnus               Peko            Ei start   
         80 Mareli Vaher              Tartu Katoliku  Ei start   
N14
3050m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    83 Leana Jete Korb           Peko            00:30.52   
   2.    82 Aigi Einmaa               Rakv            00:40.21   
   3.    84 Geteli Hanni              Kobras          01:16.09   
         85 Birgit Rõõm               Ilves           Ei start   
N16
3840m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.    91 Kairiin Märtson           Kobras          00:33.44   
   2.    94 Lorely Kõrvel             Kobras          00:38.36   
   3.    90 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 00:41.06   
   4.    89 Johanna Laanoja           Kobras          00:43.00   
   5.    88 Kristina Haug             Võru/Võru spord 00:46.01   
   6.    87 Kristiin Kalle            Kobras          00:50.30   
   7.    93 Hanna Lora Traagel        Kobras          01:05.33   
         92 Mari Linnus               Peko            Ei start   
         95 Anete Saar                Kobras          Ei start   
         96 Maire Pärn                Ilves           Ei start   
N18
4890m 13KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   100 Kristel Kõivo             Peko            00:51.34   
   2.    98 Laura-Liis Kütt           Kobras          01:02.36   
   3.    99 Kelly Vildek              Rakv            01:18.14   
   4.    97 Kelli Nurm                Kobras          01:21.45   
        101 Birgit Russka             Kobras          Ei start   
N20
5690m 18KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   106 Jonne Rooma               Jõhvikas        00:47.42   
   2.   105 Kaisa Rooba               Rakv            00:51.55   
   3.   108 Epp Paalberg              Rakv            00:52.23   
   4.   103 Getter Matto              Kobras          01:08.20   
   5.   107 Liis Toomas               Peko            01:21.35   
        104 Emily Raudkepp            Peko            Ei start   
        109 Tiina-Maria Tali          Harju KEK       Ei start   
N21
5690m 18KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   114 Daisy Kudre               Peko            00:38.17   
   2.   116 Doris Kudre               Peko            00:39.19   
   3.   113 Tuuli Erm                 Võru            00:48.50   
   4.   115 Kaisa Sander              Ilves           00:49.41   
   5.   111 Siiri Mere                SRD             00:53.01   
   6.   117 Katrina Ojavee            Ilves           01:04.50   
   7.   112 Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas        01:10.32   
N35
5020m 16KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
        119 Raili Rooba               Rakv            Ei start   
        120 Triin Jaaniste            Ilves           Ei start   
        121 Kadri Parts               Võru            Ei start   
N45
3840m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   123 Ingrit Kala               Peko            00:28.16   
   2.   124 Kadre Maalma              Jõhvikas        00:38.51   
   3.   122 Pille Illak               Otepää          00:44.49   
N55
3840m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
   1.   126 Siiri Poopuu              JOKA            00:32.55   
   2.   128 Saima Värton              Kobras          00:37.29   
   3.   127 Ülle Raudsepp             Okas            01:02.32   
N65
3050m 10KP
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus      
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 21.01.2017 16:49:37