Põlva MV tavarada 19.09.2009
Põlva MV tavarada
19.09.2009 Kõvera (R.Zaitsev)
M12  M14  M16  M18  M21  M35  M45  M55 
N12  N14  N16  N18  N21  N35  N45 

M12
2029m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Villu Serv                     Kobras/Põlva SK      00:17.01    
   2. Maikel Konsap                  Võru                 00:17.41    
   3. Mait Poolak                    Peko                 00:19.28    
   4. Kevin Hallop                   Peko                 00:19.30    
   5. Karel-Sander Kljuzin           Peko                 00:23.24    
   6. Kristo Sirk                    Kobras/Põlva SK      00:23.36    
   7. Kristofer Pluumu               Kobras/Põlva SK      00:24.35    
   8. Esko Vanahunt                  Kobras/Põlva SK      00:28.40    
   9. Erik-Taavet Nelke              Kobras               00:47.53    
      Kristjan Sirk                  Kobras/Põlva SK      00:36.34*   
      Kaarel-Hendrik Zernant                              Vale KP     
      Magnus Kapten                  Peko                 Ei start    
M14
4040m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Priit Võsupärg                 Kobras/Põlva SK      00:27.48    
   2. Anti Sõukand                   Võru                 00:29.33    
   3. Tanel Papp                     Võru                 00:35.30    
   4. Janek Piirisild                Võru                 00:39.16    
   5. Martin Zvirblis                Kobras/Põlva SK      00:41.55    
   6. Jaspar Jõesalu                 Peko                 00:45.06    
   7. Mauno Kapten                   Peko                 00:45.45    
   8. Karl-Edgar Raudsep             Võru                 00:46.25    
   9. Andres Saal                    Otepää               00:46.31    
  10. Joosep Hiielaan                Võru                 00:48.07    
  11. Markus Konsap                  Võru                 00:48.15    
  12. Margus Isaak                   Võru                 00:50.28    
  13. Madis Poolak                   Peko                 01:11.13    
  14. Kristjan Küngas                Võru                 01:11.55    
      Keven Mekk                     Võru                 Ei start    
      Sander Lembra                  Võru                 Ei start    
M16
5150m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Reigo Teervalt                 Peko                 00:42.42    
   2. Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva SK      00:46.49    
   3. Kristjan Linnus                Peko                 00:47.05    
   4. Kevin Koskinen                 Võru                 00:50.10    
   5. Argo Rõžikov                   Peko                 00:57.00    
   6. Rait Ernits                    Võru                 01:00.23    
   7. Georg Kõlli                    Võru                 01:03.05    
   8. Rasmus Sotnik                  Otepää SK            01:07.06    
   9. Mihkel Kase                    Peko                 01:07.36    
      Rauno Põldsepp                 Otepää SK            Ei start    
M18
6709m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Raul Reiljan                   Võru                 00:49.40    
   2. Antti Siima                    Kobras/Põlva SK      00:53.36    
   3. Rauno Kaiv                     Võru                 00:56.36    
      Marten Vunukainen              Kobras               Ei start    
M21
9250m 22KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Alar Assor                     Kobras               01:02.37    
   2. Arti Albert                    Kobras               01:03.54    
   3. Mattias Rennel                 KEKRSK               01:05.06    
   3. Taavi Nurm                     Kobras               01:05.06    
   5. Kaur Kase                      Võru                 01:06.38    
   6. Alar Kume                      Võru                 01:08.00    
   7. Kaarel Kure                    Kobras               01:13.53    
   8. Hannes Timmi                   Võru                 01:18.50    
   9. Heiki Saal                     Otepää               01:34.06    
  10. Veiko Aaviste                                       02:01.02    
M35
7669m 18KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Meelis Zimmermann              Kape                 00:58.35    
   2. Ain Fjodorov                   Otepää               01:04.03    
   3. Arthur Raichmann               LSF PT               01:04.28    
   4. Tauno Kure                     Kape                 01:17.55    
   5. Tarmo Zernant                                       01:22.59    
M45
6709m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Tauno Piirikivi                RAE ROK              01:02.23    
   2. Kalle Ojasoo                   Kobras               01:04.18    
   3. Tõnu Sikkal                    Kobras               01:06.04    
   4. Tõnu Loog                      Kobras               01:14.49    
   5. Jüri Ümarik                    -                    01:21.40    
      Rein Toomas                    Peko                 Ei start    
M55
5150m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Toivo Saue                     HOK                  00:43.41    
   2. Jüri Rokko                     SK RT                00:43.47    
   3. Anti Parik                     Otepää SK            00:45.29    
   4. Tõnu Nurm                      Kobras               00:47.23    
   5. Rein Prank                     Kape                 00:53.25    
   6. Mihhail Taivere                Kape                 00:55.38    
   7. Kalle Nelk                     Tammed               00:57.08    
   8. Martin Tõrra                   Kobras               01:09.00    
N12
2029m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Doris Kudre                    Peko                 00:14.48    
   2. Kristel Sibul                  Kobras/Põlva SK      00:15.30    
   3. Kelly Mattus                   Kobras/Põlva SK      00:17.24    
   4. Getter Matto                   Kobras/Põlva SK      00:20.02    
   5. Sigrit Säga                    Kobras/Põlva SK      00:22.02    
   6. Kristel Kõivo                  Peko                 00:22.05    
   6. Emily Raudkepp                 Peko                 00:22.05    
   8. Jane-Liis Asi                  Kobras               00:26.04    
   9. Maia Mustimets                 Peko                 00:26.06    
  10. Helle Leis                     Kobras/Põlva SK      00:26.53    
  11. Agnes Säga                     Kobras/Põlva SK      00:30.26    
  12. Liis Toomas                    Peko                 00:31.02    
      Anete Vabarna                  Peko                 Ei start    
N14
2709m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Marianne Haug                  Võru                 00:21.17    
   2. Lumileid Hälvin                Kobras               00:23.12    
   3. Maria Leping                   Peko                 00:26.07    
   4. Anet Suure                     Peko                 01:26.49    
      Karoliina Sikkal               Kobras               Ei start    
N16
4040m 10KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Kaisa Raudkepp                 Peko                 00:32.11    
   2. Daisy Kudre                    Peko                 00:33.23    
   3. Laura Joonas                   Võru                 00:34.57    
   4. Kristiine Aluvee               Otepää SK            00:35.17    
   5. Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK      00:39.23    
   6. Kärt Kürsa                     Kobras/Põlva SK      00:44.35    
   7. Marianne Möller                Kobras/Põlva SK      00:46.26    
   8. Sirli Aia                      Kobras               00:47.30    
   9. Merilyn Asi                    Kobras               00:56.16    
      Helen Parik                    Otepää SK            Vale KP     
      Marili Zimmermann              Kape                 Ei start    
N18
5150m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Kadri Aia                      Kobras               01:05.13    
N21
6709m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Adele Puusalu                  Kobras               01:02.04    
   2. Triin Aedmäe                   Kobras               01:05.02    
   3. Helena Heinväli                Kobras               01:05.56    
   4. Heli Haug                      Võru                 01:26.55    
      Annika Toit                    Juku-Peedu           Ei start    
N35
5150m 13KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Ellen Lembra                   Kape                 01:13.19    
   2. Maire Kure                     Kape                 01:31.03    
   3. Siiri Sotnik                   Otepää SK            01:37.02    
N45
2709m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                Tulemus       
   1. Reet Johanson                  Kobras               00:21.13    
   2. Marje Tobreluts                Kobras               00:22.13    
   3. Tiina Oras                     Ilves                00:22.40    
   4. Saima Värton                   Kobras               00:26.10    
   5. Leili Prans                    Ilves                00:27.54    
   6. Liivi Parik                    Otepää SK            00:28.11    
   7. Ilona Vanaveski                Ilves                00:30.55    
      Maie Abram                     Ilves                Vale KP     
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 19.09.2009 16:51:50