Põlva MV Teade
Värska-Kitsemäed
Kitsemäed
R.Zaitsev
[D12-14]
[D16-18]
[D21]
[D40]
[H12-14]
[H16-18]
[H21]
[H40]
D12-14
1. 3,05 9KP
2. 3,05 9KP
3. 2,99 9KP
# NR Võistkond(Klubi) Tulemus
1. 103 Värska OK Peko(Peko) 01:19.17
Daisy Kudre 00:21.48( 1)
Merili Auser 33.44[ 2] 00:55.32( 1)
Kaisa Raudkepp 23.45[ 1] 01:19.17( 1)
2. 101 OK Põlva Kobras I(Kobras) 01:30.47
Silja Olesk 00:32.37( 3)
Madli-Johanna Maidla 30.50[ 1] 01:03.27( 2)
Linda Puusalu 27.20[ 3] 01:30.47( 2)
3. 104 Kape(Kape) 01:40.30
Marili Zimmermann 00:25.46( 2)
Maret Lind 47.29[ 3] 01:13.15( 3)
Margret Zimmermann 27.15[ 2] 01:40.30( 3)
102 OK Põlva Kobras II(Kobras) Tühist.
Anna-Maria Türk 00:32.42( 4)
Liisi Pau Tühist[ - ] Tühist.( - )
Sigrid Pau 45.05[ 4] Tühist.( - )
D16-18
1. 3,5 9KP
2. 3,5 9KP
3. 3,57 8KP
# NR Võistkond(Klubi) Tulemus
1. 105 OK Põlva Kobras I(Kobras) 01:44.05
Ly Trei 00:33.42( 3)
Triin Johanson 36.18[ 2] 01:10.00( 3)
Adele Puusalu 34.05[ 1] 01:44.05( 1)
2. 106 OK Põlva Kobras II(Kobras) 01:44.19
Helena Heinväli 00:31.41( 1)
Maris Palopääl 37.04[ 3] 01:08.45( 2)
Triin Aedmäe 35.34[ 2] 01:44.19( 2)
3. 107 Ilves(Ok Ilves) 01:47.02
Britta Panker 00:31.51( 2)
Hannula-Katrin Pandi 35.18[ 1] 01:07.09( 1)
Kaia Kivikas 39.53[ 3] 01:47.02( 3)
4. 108 PEKO(Peko) 02:25.29
Teele Kotov 00:41.08( 4)
Kaidi Kattai 44.37[ 4] 01:25.45( 4)
Tuuli Kotov 59.44[ 4] 02:25.29( 4)
D21
1. 5,1 12KP
2. 5,1 12KP
3. 5,04 10KP
# NR Võistkond(Klubi) Tulemus
1. 110 OK Põlva Kobras(Kobras) 03:39.18
Annika Rihma 00:46.30( 2)
Jaana Aedmäe 67.12[ 2] 01:53.42( 2)
Reet Rosenberg 105.36[ 1] 03:39.18( 1)
109 OK Võru(OK Võru) Tühist.
Eleri Hirv 00:38.16( 1)
Katri Hirv 46.42[ 1] 01:24.58( 1)
Heli Haug Tühist[ - ] Tühist.( - )
D40
1. 3,5 9KP
2. 3,5 9KP
3. 3,57 8KP
# NR Võistkond(Klubi) Tulemus
1. 111 OK Põlva Kobras(Kobras) 02:23.55
Marje Tobreluts 01:04.45( 1)
Aili Laanjõe 37.07[ 1] 01:41.52( 1)
Saima Värton 42.03[ 1] 02:23.55( 1)
H12-14
1. 3,05 9KP
2. 3,05 9KP
3. 2,99 9KP
# NR Võistkond(Klubi) Tulemus
1. 112 OK Põlva Kobras I(Kobras) 01:16.11
Antti Siima 00:25.21( 3)
Priit Võsupärg 30.20[ 1] 00:55.41( 2)
Rene Post 20.30[ 1] 01:16.11( 1)
2. 115 OK Võru I(OK Võru) 01:25.58
Henri Oru 00:21.45( 2)
Almer Linnasaar 33.42[ 2] 00:55.27( 1)
Rait Ernits 30.31[ 2] 01:25.58( 2)
114 OK Põlva Kobras III(Kobras) 01:40.37
Tanel Pütsepp 00:25.40( 4)
Ardo Klaos 34.49[ 3] 01:00.29( 3)
Margus Klaos 40.08[ 5] 01:40.37( 3)
3. 113 OK Põlva Kobras II(Kobras) 02:08.25
Oliver Jõgeva 00:45.52( 5)
Martin Zvirblis 47.40[ 5] 01:33.32( 5)
Mihkel Tarve 34.53[ 3] 02:08.25( 4)
4. 116 OK Võru II(OK Võru) 02:08.41
Sander Lembra 00:50.34( 6)
Laura Joonas 35.17[ 4] 01:25.51( 4)
Kaspar Karjus 42.50[ 6] 02:08.41( 5)
117 Värska OK Peko(Peko) Tühist.
Reigo Teervalt 00:21.42( 1)
Jaspar Jõesalu Tühist[ - ] Tühist.( - )
Mauno Kapten 38.37[ 4] Tühist.( - )
H16-18
1. 5,1 12KP
2. 5,1 12KP
3. 5,04 10KP
# NR Võistkond(Klubi) Tulemus
1. 120 Ilves 1(Ilves) 01:42.52
Kenny Kivikas 00:31.29( 1)
Tauno Tiirats 36.19[ 1] 01:07.48( 1)
Kristo Heinmann 35.04[ 3] 01:42.52( 1)
2. 119 OK Põlva Kobras(Kobras) 01:52.39
Kaspar Kork 00:37.28( 2)
Martin Marga 42.46[ 5] 01:20.14( 3)
Raido Mitt 32.25[ 1] 01:52.39( 2)
3. 123 Ilves 2(Ilves) 01:56.01
Karl-Edgar Tammi 00:39.42( 4)
Ott-Kaarel Kalm 41.17[ 2] 01:20.59( 4)
Sven Oras 35.02[ 2] 01:56.01( 3)
4. 121 OK Võru I(OK Võru) 02:04.40
Alar Kume 00:38.14( 3)
Artur Nevinski 41.19[ 3] 01:19.33( 2)
Jonatan Karjus 45.07[ 4] 02:04.40( 4)
5. 122 OK Võru II(OK Võru) 02:29.05
Hannes Timmi 00:57.34( 5)
Tauri Tõugjas 42.01[ 4] 01:39.35( 5)
Raul Reiljan 49.30[ 5] 02:29.05( 5)
H21
1. 7,1 13KP
2. 7,1 13KP
3. 6,81 12KP
# NR Võistkond(Klubi) Tulemus
1. 125 OK Põlva Kobras I(Kobras) 02:11.55
Alar Assor 00:42.42( 1)
Kaarel Kure 50.19[ 2] 01:33.01( 2)
Martin Simpson 38.54[ 1] 02:11.55( 1)
129 Kana Kana Kana Hakkliha(-) 02:16.13
Jaagup Truusalu 00:42.46( 2)
Kaur Kase 47.23[ 1] 01:30.09( 1)
Mattias Rennel 46.04[ 2] 02:16.13( 2)
2. 128 LSF PT ..(LSF PT) 02:44.57
Peep Otstavel 00:51.11( 4)
Jürjo Lokk 53.30[ 3] 01:44.41( 3)
Kaupo Voormansik 60.16[ 5] 02:44.57( 3)
124 OK Astra(-) 02:49.56
Peeter Pihl 00:43.56( 3)
Arthur Raichmann 68.49[ 6] 01:52.45( 4)
Aivar Jõgiaas 57.11[ 4] 02:49.56( 4)
3. 126 OK Põlva Kobras II(Kobras) 02:51.23
Kaarel Kork 00:58.27( 5)
Keio Hämäläinen 59.55[ 4] 01:58.22( 5)
Priit Kuljus 53.01[ 3] 02:51.23( 5)
4. 127 OK Võru(OK Võru) 03:10.49
Martti Kivi 00:58.32( 6)
Kaspar Russak 62.59[ 5] 02:01.31( 6)
Andy Karjus 69.18[ 6] 03:10.49( 6)
H40
1. 5,1 12KP
2. 5,1 12KP
3. 5,04 10KP
# NR Võistkond(Klubi) Tulemus
1. 130 OK Põlva Kobras I(Kobras) 02:18.43
Tõnu Sikkal 00:39.41( 1)
Pear Post 51.35[ 1] 01:31.16( 1)
Tõnu Nurm 47.27[ 1] 02:18.43( 1)
2. 131 OK Põlva Kobras II(Kobras) 03:03.17
Ülo Needo 01:04.41( 2)
Ago Käis 68.17[ 2] 02:12.58( 2)
Tõnu Loog 50.19[ 2] 03:03.17( 2)
Tulemused genereeritud automaatselt programmi "Teade"2K poolt
IT: TAK-SOFT 1996-2005