Setomaa O-päevakud 1. etapp

05.04.2018
Korraldaja : Värska OK Peko
Rajameister : Reigo Teervalt
[#1] [#2] [#3] [#4] [M10] [M12]
[M14] [M16] [M18] [M21] [M40] [M8]
[N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21]
[N35] [N8] [VABA]
M21 Rada (1): 11 KP 5720m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11308 Kevin Hallop              Peko       00:35:31
 2. 15022 Karel-Sander Kljuzin      Peko       00:43:55 +08:24
 3.   492 Raul Kudre                Peko       00:49:22 +13:51
 4.  4140 Kaspar Russak             Võru       00:49:50 +14:19
M40 Rada (2): 10 KP 3710m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:28:18
 2.  2588 Rein Toomas               Peko       00:34:06 +05:48
N21 Rada (2): 10 KP 3710m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:31:36
 2.  1068 Tiina Tillo               OK Peko    00:45:51 +14:15
 3.     0 Sigrid Lutsar             Põlva      01:06:11 +34:35
 4. 25841 Liis Lutsar               Põlva      01:06:18 +34:42
N14 Rada (3): 9 KP 2580m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22286 Anni Linnus               Peko       00:36:49
N35 Rada (3): 9 KP 2580m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10273 Birgit Truus              Leevi      00:26:53
M12 Rada (3): 9 KP 2580m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24478 Reigo Keem                Peko       00:46:15
M14 Rada (3): 9 KP 2580m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko       00:20:44
N10 Rada (4): 5 KP 1060m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22396 Käti Kudre                Peko       00:21:22
 2. 26278 Kirke Keem                Peko       00:24:25 +03:03
 3. 17915 Jette-Ly Assor            Kobras     00:26:48 +05:26
M8 Rada (4): 5 KP 1060m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18431 Aleks Siegert             Vastseliin 00:12:03
 2.     0 Konrad Uibo               Lasteaed V 00:15:28 +03:25
M10 Rada (4): 5 KP 1060m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28218 Marcus-Sebastian Ilumäe   Vastseliin 00:10:07
 2. 24696 Arthur Adason             Vastseliin 00:12:02 +01:55
 3. 18422 Lukas Siegert             Vastseliin 00:12:45 +02:38
 4. 28219 Jasper Uusmaa             Vastseliin 00:13:02 +02:55
 5. 24457 Rasmus Uibo               Peko       00:22:19 +12:12
VABA ^

  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13522 Inga Siegert              Võru       00:45:15 10p
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:45:16 10p
#1 Rada (M18,M21): 11 KP 5720m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 11308 Kevin Hallop              Peko      M21      00:35:31
 2. 15022 Karel-Sander Kljuzin      Peko      M21      00:43:55 +08:24
 3.   492 Raul Kudre                Peko      M21      00:49:22 +13:51
 4.  4140 Kaspar Russak             Võru      M21      00:49:50 +14:19
#2 Rada (M40,M16,N21,N18): 10 KP 3710m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1.   670 Einar Raudkepp            Peko      M40      00:28:18
 2.   911 Ingrit Kala               Peko      N21      00:31:36 +03:18
 3.  2588 Rein Toomas               Peko      M40      00:34:06 +05:48
 4.  1068 Tiina Tillo               OK Peko   N21      00:45:51 +17:33
 5.     0 Sigrid Lutsar             Põlva     N21      01:06:11 +37:53
 6. 25841 Liis Lutsar               Põlva     N21      01:06:18 +38:00
#3 Rada (N14,N16,N35,M12,M14): 9 KP 2580m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko      M14      00:20:44
 2. 10273 Birgit Truus              Leevi     N35      00:26:53 +06:09
 3. 22286 Anni Linnus               Peko      N14      00:36:49 +16:05
 4. 24478 Reigo Keem                Peko      M12      00:46:15 +25:31
#4 Rada (N8,N10,N12,M8,M10): 5 KP 1060m km ^

  #    NR Nimi                      Klubi     Klass    Tulemus               
 1. 28218 Marcus-Sebastian Ilumäe   VastseliinM10      00:10:07
 2. 24696 Arthur Adason             VastseliinM10      00:12:02 +01:55
 3. 18431 Aleks Siegert             VastseliinM8       00:12:03 +01:56
 4. 18422 Lukas Siegert             VastseliinM10      00:12:45 +02:38
 5. 28219 Jasper Uusmaa             VastseliinM10      00:13:02 +02:55
 6.     0 Konrad Uibo               Lasteaed VM8       00:15:28 +05:21
 7. 22396 Käti Kudre                Peko      N10      00:21:22 +11:15
 8. 24457 Rasmus Uibo               Peko      M10      00:22:19 +12:12
 9. 26278 Kirke Keem                Peko      N10      00:24:25 +14:18
10. 17915 Jette-Ly Assor            Kobras    N10      00:26:48 +16:41

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 06.04.2018 19:47:39 SIME