SPRINT 21.09.2012 RÄPINA (M.Puusepp) |
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
Mauno Kapten Peko Estonia Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Tauri Lepasild Estonia 00:34.41
Priit Võsupärg Kobras Estonia Ei start
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Andres Blomster IF Sibbo-Vargarna Finland 00:20.26
2. Ivan Shcherbakov Russia Russia 00:21.26
3. Paul Nestor Jõhvikas Estonia 00:22.15
4. Kristjan Linnus Peko Estonia 00:22.42
5. Radoslaw Jaroszek Poland 00:23.44
6. Mattis Jaama Peko Estonia 00:24.34
Konsta Vanhanen SK Pohjantähti Finland Ei start
Niko Nissinen SK Pohjantähti Finland Ei start
Eriks Gruzde Meridians OK Latvia Ei start
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Mait Mändmets Rae Estonia 00:27.28
2. Joonas Oja Rakv Estonia 00:30.05
3. Jiri Vrany Czech Team Czech Republic 00:30.35
4. Dmitry Kasatkin NiNo Russia 00:31.04
5. Indrek Mahla Peko Estonia 00:31.30
6. Sander Linnus Peko Estonia 00:34.28
7. Tanel Kalm Peko 00:38.02
Marek Karm Harju KEK Estonia Ei start
Hans Jørgen Kvåle Norway Ei start
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Igor Bondarenko MTBO SPb Club Russia 00:21.18
2. Arbo Rae Rae Estonia 00:22.11
3. Heigo Põld Rae Estonia 00:22.26
4. Margus Venelaine LSF PT Estonia 00:22.38
5. Tõnu Tänav Rae Estonia 00:23.02
6. Olli Savikko Tarpian Suunta Finland 00:23.24
7. Ain Fjodorov Rae Estonia 00:23.40
8. Sergey Skopinski OMEGA Moscow Club Russia 00:24.22
9. Tuomo Marttinen Kangasniemen kalske Finland 00:25.16
10. Enn Jaama Peko Estonia 00:25.51
11. Sandor Talas OSC 00:29.30
Egils Gruzde Meridians OK Latvia Puuduv KP
Raul Kangur Peko Estonia Puuduv KP
Kaido Nurja Nõmme Estonia Ei start
Gints Ezerins Meridians Latvia Ei start
Ivo Lupkins Meridians Latvia Ei start
Veiko Pak Rae Estonia Ei start
Andres Pae Suusahullud Estonia Ei start
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Heikki Tyrväinen Club TVV Finland 00:24.44
2. Hannu Kaasalainen TUS Finland 00:26.01
3. Mart Linnus Peko Estonia 00:32.04
Boris Elfimov Russia Puuduv KP
Toomas Kreek Estonia Ei start
Raul Olesk Kobras Estonia Ei start
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Harry Veide LUS Estonia 00:24.46
2. Wolf Eberle Team Austria 00:25.08
3. Agu Koppa Estonia 00:30.40
Lembit Nöps Ilves Estonia Puuduv KP
Heiki Rammul Ilves Estonia Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Kristel Kõivo Peko Estonia 00:19.56
2. Doris Kudre Peko Estonia 00:22.29
3. Getter Matto Kobras Estonia 00:23.23
4. Emily Raudkepp Peko Estonia 00:24.27
5. Krete Auser Peko Estonia 00:24.59
6. Liis Toomas Peko Estonia 00:26.31
7. Viktorija Michnovic Lithuania 00:29.59
Maia Mustimets Peko Estonia Ei start
Anete Vabarna Peko Estonia Ei start
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Helena Hakala KortJV Finland 00:23.29
2. Sirli Aia Kobras Estonia 00:30.01
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Henna Saarinen Koovee Finland 00:22.43
2. Daisy Kudre Peko Estonia 00:24.32
3. Algirda Zaliauskaite Lithuania 00:27.09
Mona Lindroth Asikkalan Raikas Finland Ei start
Mia Lindroth Asikkalan Raikas Finland Ei start
Sanna Pusa Keuruun Kisailijat Finland Ei start
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Helen Vellau Ilves Estonia 00:29.47
Anna Kaminska Poland Ei start
Olga Kasatkina NiNo Russia Ei start
Emily Benham United Kingdom Ei start
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Anastasia Skopinskaya OMEGA Moscow Club Russia 00:23.41
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
1. Ülle Põldoja Ilves Estonia 00:44.43
2. Elena Kasatkina NiNo Russia 00:51.14
Koht Nimi Klubi Riik Tulemus
PEKO