XXVI PEKO KEVAD 15.-16.04.2017
Lüh.tavarada
16.04.2017 Obinitsa (M.Oras)
AV1  AV2 
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

AVATUD RADA1 - Startida saab enda valitud ajal (10.00-11.30) ja sekretariaadis muuta raja raskusastet
2640m 8KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  498 Triin Tammert-Müürsepp                              9201518  10:00    
  499 Ingvar Leping                  Peko                 RENT     10:00    
  501 Meeli Kesküla                                       7207449  10:00    
  502 Joosep Toom                    Peko                 RENT     10:00    
  503 Meeli Mets                                          1028600  10:00    
  504 Maret Hallikma                 Võru                 750722   10:00    
  505 Marje Zernant                  Ilves                9200592  10:00    
  507 1 Vacant                                                     10:00    
  508 2 Vacant                                                     10:00    
  509 3 Vacant                                                     10:00    
  510 4 Vacant                                                     10:00    
  511 5 Vacant                                                     10:00    
  500 Karin Pai                                           1414488  -        
  506 Helen Maria Tamm                                    255634   -        

AVATUD RADA2 - Startida saab enda valitud ajal (10.00-11.30) ja sekretariaadis muuta raja raskusastet
4290m 14KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  512 Andreas Müürsepp                                    8636837  10:00    
  514 Annes Naan                                          305819   10:00    
  515 Jaan Olvet                     Rakv                 991970   10:00    
  518 1 Vacant                                                     10:00    
  519 2 Vacant                                                     10:00    
  520 3 Vacant                                                     10:00    
  521 4 Vacant                                                     10:00    
  522 5 Vacant                                                     10:00    
  513 Karl Jaen Lainevool            Ilves                302819   -        
  516 Matis Märtson                                       9200590  -        
  517 Villu Päärt                                         2031705  -        

M10NR - Startida saab enda valitud ajal (10.00-11.30)
1540m 4KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    1 Niilo Nurmilaukas              EsAk                 RENT     10:00    
    2 Samu Vuorela                   EsAk                 1411353  10:00    
    3 Romet Kriks                    LSF PT               2103364  10:00    
    4 Karel Jung                     Põlva Spordikool     4504185  10:00    
    5 Anti Tohva                     Põlva Spordikool     4504182  10:00    
    6 Markus Juhkam                  Kobras/Põlva Spordik 4504024  10:00    
    7 Romet Paatsi                   Põlva Spordikool     4504496  10:00    
    8 Tanel Laaneväli                Põlva Spordikool     4504114  10:00    
    9 Reno Robin Rehemets            Põlva Spordikool     4504483  10:00    
   10 Roland Johanson                Kobras               4504459  10:00    
   11 Rasmus Töyrylä                 KyS                  2067905  10:00    
   12 Reigo Keem                     Peko                 RENT     10:00    
   13 Laur Laanetu                   Peko                 RENT     10:00    
   14 Joonas Laanetu                 Peko                 RENT     10:00    
   15 Sebastian Paat                 Võru/Võru spordikool 305015   10:00    
   16 Uku Joonas                     Võru/Võru spordikool 2006282  10:00    
   17 Sander Lepp                    Võru/Võru spordikool 350011   10:00    
   18 Oliver Viiask                  Võru/Võru spordikool 305667   10:00    
   20 1 Vacant                                                     10:00    
   21 Pärtel Külvik                  Tartu Katoliku SK    255622   10:00    
   22 Lukas Siegert                  OK Võru/Vastseliina  305702   10:00    
   23 Mehis Moor                     OK Võru/Vastseliina  1415613  10:00    
   25 Erik Kersna                    Ilves                305557   10:00    
   19 Severi Eerik                   Võru/Võru spordikool 2115798  -        
   24 Kaspar Mathias Korrol          Mercury              889334   -        

M12
2170m 6KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   43 Rando Remm                     Tartu Katoliku SK    2115341  10:00    
   46 Marlon Virve                                        302864   10:02    
   35 Rasmus Saare                   Kobras/Põlva Spordik 4504109  10:04    
   45 Rasmus Hannes Müürsepp         Tartu Katoliku SK    1414487  10:06    
   39 Markus Zimmermann              Kape                 503330   10:08    
   32 Robert Sander                  Ilves                338047   10:10    
   44 Kevin Kasak                    Võru/Võru spordikool 2104648  10:12    
   28 Jakob Koppel                   Kalamaja Põhikool    2104623  10:14    
   36 Bert Joosep Panker             Ilves                305757   10:16    
   38 Kaspar Karolin                 Kobras/Põlva Spordik 4504480  10:18    
   37 Hugo Enrico Pabor              Võru                 305693   10:20    
   30 Otto Toomas Kibena             Võru/Võru spordikool 2031724  10:22    
   42 Pyry Riissanen                 EsAk                 335863   10:24    
   33 Siim Roht                      Põlva Spordikool     4504188  10:26    
   34 Timo Kudre                     Peko                 997728   10:28    
   47 Jakob Kaur Kelder              Tartu Katoliku SK    2102156  10:30    
   26 Mihkel Tali                    -                    361406   10:32    
   41 Otto Pluum                     Tartu Katoliku SK    2102147  10:34    
   29 Chris Marcus Krahv             Otepää               2061692  10:36    
   40 August Jakobson                Kobras/Põlva Spordik 4504113  10:38    
   27 Laur-Rogert Sulg               Otepää               2061691  10:40    
   31 Kaspar Joala                   Kobras               1421709  -        

M14
4120m 16KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   48 1 Vacant                                                     10:00    
   63 Mihkel Liivago                 Kobras/Põlva Spordik 4504478  10:02    
   52 Jaan Peeter Viljamaa           TON                  335900   10:04    
   67 Daniel Sibul                   Kobras/Põlva Spordik 1411928  10:06    
   66 Paul Theodor Zupping           Peko                 RENT     10:08    
   69 Samuel Kolsar                  Kobras/Põlva Spordik 1394138  10:10    
   53 Jürgen Joonas                  Võru/Võru spordikool 1410843  10:12    
   68 Ergo Aruots                    Peko                 RENT     10:14    
   49 Jakob Veske                    Tartu Katoliku SK    2101105  10:16    
   62 Emil Eensaar                   Tartu SUKL           9101169  10:18    
   70 Alarich Paas                   Võru/Võru spordikool 305698   10:20    
   64 Mathias Loona                  Tartu Katoliku SK    2101104  10:22    
   71 Mihkel Mahla                   Peko                 354088   10:24    
   61 Mattias Maidla                 Kobras/Põlva Spordik 255878   10:26    
   50 Mihkel Abram                   Tammed               2058438  10:28    
   55 Karl Jakop Pintmann            Võru/Võru spordikool 2088788  10:30    
   65 Andri Kepler                   Kobras/Põlva Spordik 4504089  10:32    
   60 Olle Ilmar Jaama               Peko                 218937   10:34    
   59 Miska Riissanen                EsAk                 335862   10:36    
   54 Uku Viispert                   Tartu Katoliku SK    1413761  10:38    
   57 Joona Vuorela                  EsAk                 1411351  10:40    
   58 Olev Piirisild                 Võru Suusaklubi      1006470  10:42    
   51 Eemi Vaherlehto                EsAk                 RENT     10:44    
   56 Kevin Markus Korrol            Mercury              406045   -        

M16
5560m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   72 1 Vacant                                                     10:00    
   82 Tõnis Jäädmaa                  Võru/Võru spordikool 1401170  10:02    
   84 Raiko Marrandi                 JOKA                 7011227  10:04    
   76 Karmo Tisler                   Võru/Võru spordikool 2101135  10:06    
   85 Martin Erik Maripuu            Kobras/Põlva Spordik 305316   10:08    
   80 Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool 1406474  10:10    
   73 Mati Kiisler                   SRD                  2090253  10:12    
   86 Janar Saks                     Võru/Võru spordikool 1406470  10:14    
   79 Siim Turban                    Rakv                 1398303  10:16    
   89 Karel Kuragin                  Võru/Võru spordikool 305670   10:18    
   75 Ragnar Rooba                   Rakv                 997905   10:20    
   74 Robert Pihu                    Tartu Katoliku SK    2115349  10:22    
   78 Evan Standen                   EsAk                 RENT     10:24    
   83 Dainis Männiste                Kobras/Põlva Spordik 2012319  10:26    
   88 Hanno-Laur Kunnus              Võru/Võru spordikool 2101133  10:28    
   87 Aleksander Kepler              Kobras/Põlva Spordik 1413756  10:30    
   77 Sander Pritsik                 Rakv                 7201940  10:32    
   81 Kerten Matto                   Kobras/Põlva Spordik 4504021  10:34    

M18
7030m 21KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   90 1 Vacant                                                     10:00    
   98 Villu Serv                     Kobras/Põlva Spordik 7206071  10:02    
   96 Andres Rõõm                    Ilves/Tartu SUKL     9200503  10:04    
  100 Karel-Sander Kljuzin           Peko                 997734   10:06    
   95 Kevin Jaaska                   Kobras/Põlva Spordik 1398307  10:08    
  103 Kaarel Vesilind                SRD                  9010600  10:10    
  102 Kristofer Pähklepa             Kobras               1391143  10:12    
   97 Andres Aruots                  Peko                 2006428  10:14    
   93 Rasmus Kruusa                  Kobras               2058440  10:16    
  101 Joonas Halapuu                 Võru/Võru spordikool 2073766  10:18    
   94 Kiur Erik Eensaar              Ilves                7206053  10:20    
   99 Alex Treier                    Võru/Võru spordikool 1405523  10:22    
   91 Kristo Sirk                    Kobras/Põlva Spordik 1413759  -        
   92 Rainer Kravets                 Prorunner            8644501  -        
  104 Raido Kiss                     Võru                 2101131  -        

M21A
6720m 20KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  105 1 Vacant                                                     10:00    
  118 Jaan Tarmak                    SK100                850629   10:02    
  130 Tanel Papp                     Võru                 7206061  10:04    
  152 Oliver Jõgeva                  Kobras               842670   10:06    
  153 Jüri Joonas                    Võru                 9999699  10:08    
  110 Sergei Lopuhhin                Peko                 9102234  10:10    
  112 Reimo Liiv                     Tammed               9200600  10:12    
  126 Jan Birnstock                  Team Germany         777333   10:14    
  134 Tarmo Siimsaare                Võru                 1008469  10:16    
  111 Marvin Goericke                Team Germany         2008925  10:18    
  131 Maik Lint                      Peko                 9005251  10:20    
  120 Priit Randman                  Rakv                 505562   10:22    
  107 Ville Pakkanen                 EsAk                 RENT     10:24    
  106 Raido Laidla                   Tallinna Taliujumisk 8631568  10:26    
  117 Ole Hennseler                  Team Germany         980606   10:28    
  123 Andreas Aadli                  Tammed               8633646  10:30    
  151 Mati Tiit                      Ilves                511111   10:32    
  121 Ragnar Kruusla                 JOKA                 899193   10:34    
  129 Veit Slodowski                 Team Germany         8051687  10:36    
  115 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               16712073 10:38    
  119 Colin Kolbe                    Team Germany         7202646  10:40    
  113 Rimmo Rõõm                     Ilves/Tartu SUKL     9200507  10:42    
  109 Erik Döhler                    Team Germany         8310398  10:44    
  116 Sander Nahkor                  TAOK                 1406362  10:46    
  132 Kaur Kase                      Võru                 1391871  10:48    
  124 Taivo Timmusk                  HOK                  1394136  10:50    
  108 Alar Kume                      Võru                 1008480  10:52    
  127 Siim Klais                     Tartu                1410824  10:54    
  136 Mattis Jaama                   Peko                 9101939  10:56    
  135 Janek Piirisild                Võru                 1996624  10:58    
  125 Ville Vierimaa                 EsAk                 335868   11:00    
  128 Tanel Mõttus                   Võru                 305681   11:02    
  148 Bjarne Friedrichs              Team Germany         902806   11:04    
  140 Andres Saetalu                 Tammed               682052   11:06    
  139 Reigo Teervalt                 Peko                 1602774  11:08    
  147 Markus Puusepp                 Võru                 1603783  11:10    
  144 Christoph Prunsche             Team Germany         884821   11:12    
  138 Dmitrii Poliakov               NORD WEST            1301574  11:14    
  154 Kristo Heinmann                Ilves                890913   11:16    
  149 Lauri Sild                     EKJ SK               8639392  11:18    
  142 Lauri Pähn                     Võru/Võru spordikool 2044913  11:20    
  150 Philipp Müller                 Team Germany         1240788  11:22    
  137 Tõnis Laugesaar                Rakv                 7206072  11:24    
  143 Andreas Kraas                  Tammed               9200492  11:26    
  145 Sander Vaher                   EKJ SK               9101609  11:28    
  146 Moritz Döllgast                Team Germany         1180295  11:30    
  141 Jaagup Truusalu                Võru                 501037   11:32    
  114 Ragnar Leimann                 Pipedrive            1390485  -        
  122 Sander Linnus                  Peko                 682028   -        
  133 Hannes Poolamets               Tammed               9101813  -        

M21B
5110m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  156 1 Vacant                                                     10:01    
  155 2 Vacant                                                     10:03    
  160 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                9804150  10:05    
  166 Olavi Mätik                    Elering              7206051  10:07    
  172 Joonas Oja                     Rakv                 997741   10:09    
  167 Ragnar Ilp                                          218380   10:11    
  159 Artur Rauk                     Võru                 9190378  10:13    
  162 Kalvo Kriisk                   Kape                 1111181  10:15    
  170 Viljar Vainola                 Mercury              842666   10:17    
  163 Kristjan Linnus                Peko                 1006468  10:19    
  164 Rünno Sulg                     LSF PT               7202375  10:21    
  168 Kevin Hallop                   Peko                 997736   10:23    
  161 Martin Pettai                                       534534   10:25    
  171 Märt Kesküla                   HOK                  7205906  10:27    
  165 Jussi Jääoja                   EsAk                 1401642  10:29    
  158 Alar Assor                     Kobras               1410838  10:31    
  157 Oleg Koshik                    SRD                  7007775  -        
  169 Oliver Kütt                    Ilves                9200501  -        

M35
7840m 24KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  173 1 Vacant                                                     10:01    
  177 Mati Mägi                      HOK                  7122217  10:03    
  180 Kaido Hallik                   Ilves                730324   10:05    
  179 Dag Ainsoo                     LUS                  305005   10:07    
  178 Erko Jakobson                  Kobras               255873   10:09    
  184 Heiti Hallikma                 Võru                 771970   10:11    
  182 Taivo Tali                     KEKRSK               7208108  10:13    
  183 Lauri Beilmann                 Tammed               8001826  10:15    
  174 Lauri Teder                    Kobras               9102077  10:17    
  185 Marko Külaots                  Tammed               980556   10:19    
  176 Alar Alajaan                                        1285050  10:21    
  175 Toni Pikkarainen               EsAk                 335860   10:23    
  181 Sixten Sild                    Võru                 1008466  -        

M40
7030m 21KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  186 1 Vacant                                                     10:24    
  203 Sauli Takkinen                 EsAk                 335867   10:26    
  201 Ando Viispert                  Ants Piibu bridžiklu 2108970  10:28    
  195 Kaupo Järve                    LSF PT               899068   10:30    
  189 Margus Marrandi                JOKA                 731117   10:32    
  202 Tarmo Klaar                    Ilves                777777   10:34    
  204 Mikhail Malyshev               NORD WEST            9071175  10:36    
  206 Danilo Piht                    Mercury              720420   10:38    
  205 Ain Fjodorov                   Peko                 7202718  10:40    
  207 Vallo Vaher                    JOKA                 305240   10:42    
  190 Meelis Merenäkk                Rae                  9002014  10:44    
  198 Meelis Mälter                  KEKRSK               305294   10:46    
  199 Lauri Tarlap                   Saku Korvpalliklubi  1408080  10:48    
  191 Eero Mõttus                    Võru                 7207582  10:50    
  193 Alar Abram                     Tammed               7200505  10:52    
  194 Tuomas Vaherlehto              EsAk                 335869   10:54    
  188 Arthur Raichmann               LSF PT               7205548  10:56    
  187 Jani Riissanen                 EsAk                 335861   10:58    
  197 Erki Kriks                     LSF PT               350023   11:00    
  192 Ville Nurmilaukas              EsAk                 RENT     11:02    
  196 Rain Eensaar                   EKJ SK               9959599  -        
  200 Mati Korrol                    Mercury              9200505  -        

M45
6030m 18KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  208 1 Vacant                                                     10:01    
  218 Andrei Nikitin                 SRD                  681111   10:03    
  219 Karli Lambot                   -                    1009507  10:05    
  215 Meelis Zimmermann              Kape                 9680826  10:07    
  217 Lauri Olli                     LSF PT               500440   10:09    
  209 Vladislav Pahhomenkov          SRD                  418138   10:11    
  216 Paavo Rõigas                   Peko                 1602776  10:13    
  222 Kristjan Leiger                Kape                 9201519  10:15    
  211 Aare Huik                      Võru                 1406471  10:17    
  221 Raivo Erik                     Rae                  7720720  10:19    
  212 Raul Kangur                    Peko                 2043859  10:21    
  214 Väino Ellamik                  Suusahullud          9019323  10:23    
  220 Enn Jaama                      Peko                 7201212  10:25    
  210 Mart Koppel                    Sangar               9102072  10:27    
  213 Tarvo Avaste                   Tammed               1006383  10:29    

M50
6030m 18KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  223 1 Vacant                                                     10:31    
  238 Maksim Gureev                  Kape                 1301598  10:33    
  232 Toomas Telgma                  Voller               1602778  10:35    
  235 Antti Roose                    Kobras               7682249  10:37    
  226 Raivo Panker                   Mercury              1417174  10:39    
  237 Toomas Voolaid                                      7201935  10:41    
  224 Hannu Numminen                 EsAk                 9911990  10:43    
  233 Jaanus Viljamaa                TON                  889108   10:45    
  225 Lauri Leppik                   TAOK                 641211   10:47    
  231 Konstantin Pigarev             Mile Sport           2040098  10:49    
  234 Priit Truusalu                 Kape                 929402   10:51    
  230 Thomas Meier                   Team Germany         8281267  10:53    
  227 Johan Alenius                  IFK Lidingö          7200508  10:55    
  236 Indrek Jentson                 Kape                 1404104  10:57    
  229 Madis Haug                     Võru                 2043908  10:59    
  228 Jouni Pyykönen                 EsAk                 2103936  11:01    

M55
5180m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  239 1 Vacant                                                     10:16    
  250 Andrej Mitenkov                Azimut, SPb          7206075  10:18    
  247 Mihkel Nahkur                  Jõhvikas             980555   10:20    
  248 Jukka Karvonen                 LeSi                 2800023  10:22    
  249 Mart Külvik                    -                    2060316  10:24    
  242 Aleksander Pritsik             Rakv                 889117   10:26    
  244 Raul Laas                      JOKA                 1396086  10:28    
  246 Eduard Pukkonen                KEKRSK               897421   10:30    
  245 Tiit Tali                      Ilves                886244   10:32    
  243 Mati Preitof                   KEKRSK               505075   10:34    
  241 Sergei Iudov                   Pskov                682269   10:36    
  240 Andrus Sipsaka                 KEKRSK               897418   10:38    

M60
4650m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  251 1 Vacant                                                     10:01    
  255 Jüri Merirand                  Otepää               361409   10:03    
  260 Kalev Bogdanov                 PV SKK               305802   10:05    
  256 Markku Lahti                   LeSi                 RENT     10:07    
  261 Aigar Pindmaa                  Võru                 RENT     10:09    
  264 Kaljo Julge                    Kape                 305260   10:11    
  263 Jüri Rokko                     SK RT                682491   10:13    
  253 Heini Tammik                   Kape                 305282   10:15    
  252 Anti Parik                     Otepää               1303011  10:17    
  262 Rein Rooni                     Orvand               998985   10:19    
  265 Tõnu Sikkal                    Kobras               305332   10:21    
  259 Heimo Jumppanen                Pihkaniskat          305772   10:23    
  258 Udo Lüüs                       Ilves                7550824  10:25    
  257 Jarmo Lehto                    VeVe                 418254   10:27    
  254 Jaak Jaagus                    Saku                 428179   -        

M65
4650m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  266 1 Vacant                                                     10:29    
  271 Rein Kriks                     Rakv                 1405608  10:31    
  273 Arvo Kivikas                   Ilves                505076   10:33    
  267 Juhani Nippala                 Rasti-Jyry           40717    10:35    
  269 Rein Unt                       TON                  750750   10:37    
  268 Raimo Nordqvist                EsAk                 335865   10:39    
  272 Kalle Nelk                     Tammed               1601620  10:41    
  270 Koit Paasma                    Lehola               1008458  10:43    

M70
3280m 15KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  274 1 Vacant                                                     10:01    
  280 Ants Tamm                      TON                  305123   10:03    
  281 Markku Virtanen                EsAk                 7879700  10:05    
  282 Mihkel Mälter                  KEKRSK               305293   10:07    
  279 Kalju Toomas                   JOKA                 1415614  10:09    
  276 Elmo Pärna                     Lehola               1398310  10:11    
  275 Tiit Koppel                    Orion                1401168  10:13    
  277 Jüri Tähemaa                   TON                  2058432  10:15    
  278 Nikolai Kuha                   Kape                 2019005  -        

M75
2530m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  283 1 Vacant                                                     10:10    
  286 Pentti Suonpää                 EsAk                 335866   10:12    
  285 Lembit Vassil                  Ilves                305460   10:14    
  284 Endel Remmet                   Kape                 1401218  10:16    

M8NR - Startida saab enda valitud ajal (10.00-11.30)
1540m 4KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  287 Morten Mõttus                                       504933   10:00    
  288 Karl-Mattias Juhkam            Kobras/Põlva Spordik 4504447  10:00    
  289 Karel Markus Kähr              Põlva Spordikool     4504190  10:00    
  290 Manivald Jakobson              Põlva Spordikool     4504054  10:00    
  291 Joosep Tali                    KEKRSK               305300   10:00    
  292 Dominik Lopuhhin               Peko                 RENT     10:00    
  293 Fredrik Lopuhhin               Peko                 305488   10:00    
  294 Rasmus Uibo                    Peko                 RENT     10:00    
  295 Aksel Avaste                   Tammed               305394   10:00    
  296 Hendrik Avaste                 Tammed               305658   10:00    
  297 Atso Kesküla                   HOK                  2077864  10:00    
  298 1 Vacant                                                     10:00    
  299 Aleks Siegert                  OK Võru/Vastseliina  418155   10:00    
  301 Koit Hallik                                         7207390  10:00    
  302 Henri Kersna                   Ilves                2067612  10:00    
  303 Erik Marten Zernant            Ilves                2009626  10:00    
  300 Johannes Fjodorov              Peko                 1303006  -        

N10NR - Startida saab enda valitud ajal (10.00-11.30)
1540m 4KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  304 Erika Takkinen                 EsAk                 RENT     10:00    
  305 Johanna Oras                   Põlva Spordikool     4504063  10:00    
  306 Maarja Oras                    Põlva Spordikool     4504253  10:00    
  307 Rebeca Hiiesalu                Põlva Spordikool     4504060  10:00    
  308 Liisbeth Oja                   Kobras/Põlva Spordik 4504062  10:00    
  309 Käroli Jahu                    Põlva Spordikool     4504193  10:00    
  310 Karolin Möller                 Põlva Spordikool     4504082  10:00    
  311 Hele Jakobson                  Põlva Spordikool     4504206  10:00    
  312 Mirtel Vaher                   Tartu Katoliku SK    2115343  10:00    
  313 1 Vacant                                                     10:00    
  314 Eva Piirisild                  Võru Suusaklubi      4501767  10:00    
  316 Ebe Hallik                                          305148   10:00    
  317 Mariann Zernant                Ilves                899272   10:00    
  315 Kaisa Joala                    Kanepi vald          4504084  -        

N12
2170m 6KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  318 1 Vacant                                                     10:42    
  323 Iris Abram                     Tammed               889111   10:44    
  325 Herta Kesküla                  HOK                  2076646  10:46    
  322 Angela Mõttus                  Otepää               2061693  10:48    
  320 Sofia Pahhomenkova             Sportnet             255912   10:50    
  324 Roos Aliis Kelder              Tartu Katoliku SK    2102155  10:52    
  321 Anni Linnus                    Peko                 RENT     10:54    
  326 Harriet Koppel                 Tartu Katoliku SK    350022   10:56    
  319 Helina Saega                   Otepää               2061694  10:58    

N14
2970m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  327 1 Vacant                                                     10:14    
  334 Evely Ostrov                   Kobras/Põlva Spordik 255773   10:16    
  333 Elis Karpova                   SRD                  2110786  10:18    
  331 Geteli Hanni                   Kobras/Põlva Spordik 1411924  10:20    
  330 Birgit Rõõm                    Ilves                1394140  10:22    
  336 Leana Jete Korb                Peko                 681662   10:24    
  332 Eliise Kesküla                 HOK                  9663313  10:26    
  329 Kaidi Piirisild                Võru                 2115796  10:28    
  328 Brigitte Panker                Ilves                305755   10:30    
  335 Liis Musta                     Võru                 2115799  10:32    

N16
4120m 16KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  337 1 Vacant                                                     10:46    
  351 Hanna-Liina Kunnus             Võru/Võru spordikool 305914   10:48    
  349 Kristiin Kalle                 Kobras/Põlva Spordik 1411926  10:50    
  342 Kristina Haug                  Võru/Võru spordikool 1409453  10:52    
  345 Johanna Laanoja                Kobras/Põlva Spordik 2076621  10:54    
  338 Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool 1404452  10:56    
  340 Maire Pärn                     Ilves                427584   10:58    
  344 Paula Liis Viljamaa            Tammed               8631755  11:00    
  339 Anete Saar                     Kobras/Põlva Spordik 998988   11:02    
  346 Mari Linnus                    Peko                 2006421  11:04    
  350 Kairiin Märtson                Kobras/Põlva Spordik 1404057  11:06    
  348 Anastasija Pahhomenkova        SRD                  255613   11:08    
  347 Hanna Lora Traagel             Kobras/Põlva Spordik 1411923  11:10    
  341 Siiri Talts                    HOK                  9021120  11:12    
  343 Lorely Kõrvel                  Kobras/Põlva Spordik 1405504  11:14    

N18
5560m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  352 1 Vacant                                                     10:36    
  363 Katrin Piirimaa                Kobras               1411925  10:38    
  362 Jessica Bartholdi              EsAk                 1411352  10:40    
  358 Kristel Kõivo                  Peko                 2006424  10:42    
  360 Roosa Kuusivaara               EsAk                 1411354  10:44    
  356 Signe Kallion                  Võru/Võru spordikool 2011132  10:46    
  354 Kaisa Rooba                    Rakv                 681646   10:48    
  359 Kelli Nurm                     Kobras/Põlva Spordik 1400365  10:50    
  361 Teele Telgma                   Tammed               7204945  10:52    
  357 Laura-Liis Kütt                Kobras/Põlva Spordik 1400364  10:54    
  353 Kaisa Kahre                    Võru/Võru spordikool 1410842  10:56    
  355 Birgit Russka                  Kobras/Põlva Spordik 7206056  10:58    

N21A
5090m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  364 1 Vacant                                                     10:33    
  374 Anna Volkova                   NORD WEST            2300091  10:35    
  379 Isabel Seeger                  Team Germany         1818188  10:37    
  373 Sigrid Ruul                    JOKA                 997982   10:39    
  367 Birte Friedrichs               Team Germany         981904   10:41    
  375 Maiki Maalberg                 Võru                 1401237  10:43    
  368 Piibe Tammemäe                 SK100                890517   10:45    
  369 Salla Laitinen                 EsAk                 1401699  10:47    
  365 Kristin Viikmaa                West                 7003271  10:49    
  372 Erika Uotila                   Koovee               501243   10:51    
  366 Kaisa Sander                   Ilves                9102066  10:53    
  376 Ellen Klüser                   Team Germany         2008973  10:55    
  370 Marie Tammemäe                 Orvand               9200720  10:57    
  381 Ann-Charlotte Spangenberg      Team Germany         990723   10:59    
  371 Inga Siegert                   OK Võru/Vastseliina  7000707  11:01    
  377 Kirti Rebane                   Tammed               506009   11:03    
  387 Paula Starke                   Team Germany         9999999  11:05    
  386 Marianne Haug                  Võru                 1008492  11:07    
  391 Anastasia Rudnaya              NORD WEST            8625714  11:09    
  390 Kerstin Uiboupin               Võru                 1008467  11:11    
  392 Evely Kaasiku                  JOKA                 1390504  11:13    
  385 Kristel Sibul                  Kobras               1413757  11:15    
  382 Emily Raudkepp                 Peko                 997732   11:17    
  388 Laura Joonas                   Võru                 9969999  11:19    
  384 Natalia Gemperle               Alfta OSA            8625709  11:21    
  389 Annika Rihma                   Kobras               840614   11:23    
  383 Arntraut Götsch                Team Germany         426068   11:25    
  378 Britt Jaaska                   SK Serviti           7205550  -        
  380 Triin Jäädmaa                  Võru                 2048498  -        
  393 Eleri Hirv                     Võru                 504034   -        

N21B
4080m 15KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  394 1 Vacant                                                     10:41    
  395 2 Vacant                                                     10:43    
  407 Annika Silde                   Mercury              332922   10:45    
  411 Elina Rauhala                  EsAk                 RENT     10:47    
  405 Ele Sisas                      TAOK                 305616   10:49    
  401 Mari Kaseväli                  Otepää               1392652  10:51    
  403 Miriam Mõttus                  EMÜ                  406004   10:53    
  399 Tiina-Maria Tali               KEKRSK               255910   10:55    
  402 Ade Timmusk                    HOK                  428575   10:57    
  397 Kairi Tuulmägi                 Mercury              8130884  10:59    
  396 Anastasia Kashina              NORD WEST            2040066  11:01    
  400 Jaana Olvet                    Rakv                 980554   11:03    
  412 Liina Vesilind                 SRD                  505561   11:05    
  398 Merilin Vahtra                 Tartu Ülikool        7208291  11:07    
  410 Kristina Vesilind              SRD                  682248   11:09    
  404 Marta Olvet                    Rakv                 7208319  11:11    
  408 Siiri Mere                     SRD                  7205916  11:13    
  409 Teele Eensaar                  Ilves                500577   11:15    
  406 Merilin Anijärv                SRD                  682050   11:17    

N35
5180m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  413 1 Vacant                                                     10:00    
  419 Pille Vinne                    Kobras               1405506  10:02    
  417 Piia Avaste                    Tammed               1000010  10:04    
  416 Kadri Limberg                  LSF PT               9820729  10:06    
  420 Ingrid Piht                    Mercury              1976526  10:08    
  415 Külli Leiger                   Kape                 9201520  10:10    
  414 Kairi Luigelaht-Teder          Kobras               1009543  10:12    
  418 Kadri Parts                    Võru                 2006230  10:14    

N40
5180m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  421 1 Vacant                                                     10:40    
  428 Raili Rooba                    Rakv                 1391139  10:42    
  429 Hanna Vuorela                  EsAk                 1417173  10:44    
  425 Anneli Pello                   Mercury              889118   10:46    
  422 Mall Alev                      Tammed               44616    10:48    
  427 Jana Kink                      Kape                 500732   10:50    
  424 Marje Venelaine                Tammed               506002   10:52    
  430 Kristi Vassil                  Ilves                1006500  10:54    
  426 Heli Haug                      Võru                 1008473  10:56    
  431 Niina Riissanen                EsAk                 RENT     10:58    
  423 Marika Jäädmaa                 Võru                 1401238  11:00    

N45
4080m 15KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  432 1 Vacant                                                     10:01    
  435 Liubov Sergeeva                NORD WEST            9091693  10:03    
  443 Maari Idnurm                   TON                  1406425  10:05    
  442 Erika Joonas                   Võru                 7206067  10:07    
  433 Teija Sahlström                EsAk                 335864   10:09    
  436 Küllike Jaama                  Peko                 7204952  10:11    
  434 Piret Kaasik                   Ilves                305200   10:13    
  437 Anu Salokangas                 EsAk                 335870   10:15    
  441 Signe Raidmets                 TON                  7205913  10:17    
  438 Siiri Vallner                                       8171621  10:19    
  439 Merike Paapson                 TON                  660309   10:21    
  440 Mari Punab                     Suusahullud          7202379  -        

N50
4080m 15KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  444 1 Vacant                                                     10:23    
  453 Lea Leppik                     TAOK                 651116   10:25    
  448 Anu Järv                                            8639465  10:27    
  449 Marje Viirmann                 KEKRSK               980565   10:29    
  445 Helve Kansi                    Lehola               2105180  10:31    
  452 Rutti Räbovoitra               Mercury              305756   10:33    
  447 Inger Jalakas                  KEKRSK               9200596  10:35    
  450 Epp Voitka                     Võru                 1395607  10:37    
  451 Ellen Lembra                   Kape                 7204949  10:39    
  446 Tiia Laul                                           1410836  -        

N55
3640m 14KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  454 1 Vacant                                                     10:34    
  460 Pille Illak                    Otepää               222114   10:36    
  457 Ülle Raudsepp                  Okas                 1404069  10:38    
  459 Ülle Põldoja                   Ilves                305208   10:40    
  455 Heli Viks                      Võru                 1008489  10:42    
  456 Merike Mändsoo                 TON                  223650   10:44    
  458 Gea Rennel                     KEKRSK               1007292  10:46    
  461 Tiina Oras                     Ilves                305206   -        

N60
3280m 15KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  462 1 Vacant                                                     10:17    
  467 Iris Karvonen                  LeSi                 RENT     10:19    
  466 Vaike Tomann                   Ilves                1006200  10:21    
  464 Anita Laaksonen                Rasti-Jyry           997886   10:23    
  463 Ulla Lehto                     KyS                  418258   10:25    
  465 Helena Jumppanen               Pihkaniskat          7311     10:27    

N65
2990m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  468 1 Vacant                                                     10:00    
  469 Juta Virkepuu                  KEKRSK               305303   10:02    
  474 Tiiu Kaasik                    Ilves                1401219  10:04    
  473 Liivi Parik                    Otepää               1000006  10:06    
  472 Leili Prans                    Ilves                1401172  10:08    
  471 Eha Kriks                      Rakv                 1411922  10:10    
  470 Riina Kivikas                  Ilves                1401239  10:12    

N70
2530m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  475 1 Vacant                                                     10:00    
  479 Kaie Kivila                    Ilves                1398559  10:02    
  477 Ilona Vanaveski                Ilves                1398311  10:04    
  478 Liis Lille                     KEKRSK               9101171  10:06    
  476 Maie Abram                     Ilves                1411940  10:08    

N8NR - Startida saab enda valitud ajal (10.00-11.30)
1540m 4KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  480 Marii Mõttus                                        305100   10:00    
  481 Tuuli Nurmilaukas              EsAk                 RENT     10:00    
  482 Viivi Riissanen                EsAk                 RENT     10:00    
  483 Luisa Nõmmik                   Kobras/Põlva Spordik 1415239  10:00    
  484 Ingrid Nyberg                                       255789   10:00    
  485 Marta Mälberg                  Peko                 505568   10:00    
  486 Anni Alus                      Peko                 305482   10:00    
  487 Kirke Keem                     Peko                 RENT     10:00    
  488 Miina Raudoja                  Peko                 RENT     10:00    
  489 Linda Viispert                 VK Janika            RENT     10:00    
  490 1 Vacant                                                     10:00    
  491 Merit Vaher                    Tartu Katoliku SK    2115350  10:00    
  492 Käti Kudre                     Peko                 997730   10:00    
  493 Liisa Kunnus                   OK Võru/Vastseliina  350006   10:00    
  494 Jasmiin Kraas                  Tartu                1391175  10:00    
  495 Katariina Leiger               Kape                 351666   10:00    
  496 Eliisabet Leiger               Kape                 351667   10:00    
  497 Jette-Ly Assor                 Kobras               4504044  10:00    

PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com