XXVI PEKO KEVAD 15.04.2017
Tavarada
15.04.2017 Obinitsa (M.Oras)
AV1  AV2 
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

AVATUD RADA1 - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30) ja sekretariaadis muuta raja raskusastet
3100m 6KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  498 Triin Tammert-Müürsepp                              9201518  13:00    
  499 Ingvar Leping                  Peko                 RENT     13:00    
  500 Karin Pai                                           1414488  13:00    
  501 Meeli Kesküla                                       7207449  13:00    
  502 Joosep Toom                    Peko                 RENT     13:00    
  503 Meeli Mets                                          1028600  13:00    
  504 Maret Hallikma                 Võru                 750722   13:00    
  505 Marje Zernant                  Ilves                9200592  13:00    
  506 Helen Maria Tamm                                    255634   13:00    
  507 1 Vacant                                                     13:00    
  508 2 Vacant                                                     13:00    
  509 3 Vacant                                                     13:00    
  510 4 Vacant                                                     13:00    
  511 5 Vacant                                                     13:00    

AVATUD RADA2 - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30) ja sekretariaadis muuta raja raskusastet
5270m 13KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  512 Andreas Müürsepp                                    8636837  13:01    
  513 Karl Jaen Lainevool            Ilves                302819   13:01    
  514 Annes Naan                                          305819   13:01    
  515 Jaan Olvet                     Rakv                 991970   13:01    
  516 Matis Märtson                                       9200590  13:01    
  517 Villu Päärt                                         2031705  13:01    
  518 1 Vacant                                                     13:01    
  519 2 Vacant                                                     13:01    
  520 3 Vacant                                                     13:01    
  521 4 Vacant                                                     13:01    
  522 5 Vacant                                                     13:01    

M10NR - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30)
1940m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    1 Niilo Nurmilaukas              EsAk                 RENT     13:01    
    2 Samu Vuorela                   EsAk                 1411353  13:01    
    3 Romet Kriks                    LSF PT               2103364  13:01    
    4 Karel Jung                     Põlva Spordikool     4504185  13:01    
    5 Anti Tohva                     Põlva Spordikool     4504182  13:01    
    6 Markus Juhkam                  Kobras/Põlva Spordik 4504024  13:01    
    7 Romet Paatsi                   Põlva Spordikool     4504496  13:01    
    8 Tanel Laaneväli                Põlva Spordikool     4504114  13:01    
    9 Reno Robin Rehemets            Põlva Spordikool     4504483  13:01    
   10 Roland Johanson                Kobras               4504459  13:01    
   11 Rasmus Töyrylä                 KyS                  2067905  13:01    
   12 Reigo Keem                     Peko                 RENT     13:01    
   13 Laur Laanetu                   Peko                 RENT     13:01    
   14 Joonas Laanetu                 Peko                 RENT     13:01    
   15 Sebastian Paat                 Võru/Võru spordikool 305015   13:01    
   16 Uku Joonas                     Võru/Võru spordikool 2006282  13:01    
   17 Sander Lepp                    Võru/Võru spordikool 350011   13:01    
   18 Oliver Viiask                  Võru/Võru spordikool 305667   13:01    
   19 Severi Eerik                   Võru/Võru spordikool 2115798  13:01    
   20 1 Vacant                                                     13:01    
   21 Pärtel Külvik                  Tartu Katoliku SK    255622   13:01    
   22 Lukas Siegert                  OK Võru/Vastseliina  305702   13:01    
   23 Mehis Moor                     OK Võru/Vastseliina  1415613  13:01    
   24 Kaspar Mathias Korrol          Mercury              889334   13:01    
   25 Erik Kersna                    Ilves                305557   13:01    

M12
2880m 6KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   26 1 Vacant                                                     13:00    
   27 Laur-Rogert Sulg               Otepää               2061691  13:02    
   28 Jakob Koppel                   Kalamaja Põhikool    2104623  13:04    
   29 Chris Marcus Krahv             Otepää               2061692  13:06    
   30 Otto Toomas Kibena             Võru/Võru spordikool 2031724  13:08    
   31 Kaspar Joala                   Kobras               1421709  13:10    
   32 Robert Sander                  Ilves                338047   13:12    
   33 Siim Roht                      Põlva Spordikool     4504188  13:14    
   34 Timo Kudre                     Peko                 997728   13:16    
   35 Rasmus Saare                   Kobras/Põlva Spordik 4504109  13:18    
   36 Bert Joosep Panker             Ilves                305757   13:20    
   37 Hugo Enrico Pabor              Võru                 305693   13:22    
   38 Kaspar Karolin                 Kobras/Põlva Spordik 4504480  13:24    
   39 Markus Zimmermann              Kape                 503330   13:26    
   40 August Jakobson                Kobras/Põlva Spordik 4504113  13:28    
   41 Otto Pluum                     Tartu Katoliku SK    2102147  13:30    
   42 Pyry Riissanen                 EsAk                 335863   13:32    
   43 Rando Remm                     Tartu Katoliku SK    2115341  13:34    
   44 Kevin Kasak                    Võru/Võru spordikool 2104648  13:36    
   45 Rasmus Hannes Müürsepp         Tartu Katoliku SK    1414487  13:38    
   46 Marlon Virve                                        302864   13:40    
   47 Jakob Kaur Kelder              Tartu Katoliku SK    2102156  13:42    

M14
5060m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   48 1 Vacant                                                     13:01    
   49 Jakob Veske                    Tartu Katoliku SK    2101105  13:03    
   50 Mihkel Abram                   Tammed               2058438  13:05    
   51 Eemi Vaherlehto                EsAk                 RENT     13:07    
   52 Jaan Peeter Viljamaa           TON                  335900   13:09    
   53 Jürgen Joonas                  Võru/Võru spordikool 1410843  13:11    
   54 Uku Viispert                   Tartu Katoliku SK    1413761  13:13    
   55 Karl Jakop Pintmann            Võru/Võru spordikool 2088788  13:15    
   56 Kevin Markus Korrol            Mercury              406045   13:17    
   57 Joona Vuorela                  EsAk                 1411351  13:19    
   58 Olev Piirisild                 Võru Suusaklubi      1006470  13:21    
   59 Miska Riissanen                EsAk                 335862   13:23    
   60 Olle Ilmar Jaama               Peko                 218937   13:25    
   61 Mattias Maidla                 Kobras/Põlva Spordik 255878   13:27    
   62 Emil Eensaar                   Tartu SUKL           9101169  13:29    
   63 Mihkel Liivago                 Kobras/Põlva Spordik 4504478  13:31    
   64 Mathias Loona                  Tartu Katoliku SK    2101104  13:33    
   65 Andri Kepler                   Kobras/Põlva Spordik 4504089  13:35    
   66 Paul Theodor Zupping           Peko                 RENT     13:37    
   67 Daniel Sibul                   Kobras/Põlva Spordik 1411928  13:39    
   68 Ergo Aruots                    Peko                 RENT     13:41    
   69 Samuel Kolsar                  Kobras/Põlva Spordik 1394138  13:43    
   70 Alarich Paas                   Võru/Võru spordikool 305698   -        
   71 Mihkel Mahla                   Peko                 354088   -        

M16
6990m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   72 1 Vacant                                                     13:01    
   73 Mati Kiisler                   SRD                  2090253  13:03    
   74 Robert Pihu                    Tartu Katoliku SK    2115349  13:05    
   75 Ragnar Rooba                   Rakv                 997905   13:07    
   76 Karmo Tisler                   Võru/Võru spordikool 2101135  13:09    
   77 Sander Pritsik                 Rakv                 7201940  13:11    
   78 Evan Standen                   EsAk                 RENT     13:13    
   79 Siim Turban                    Rakv                 1398303  13:15    
   80 Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool 1406474  13:17    
   81 Kerten Matto                   Kobras/Põlva Spordik 4504021  13:19    
   82 Tõnis Jäädmaa                  Võru/Võru spordikool 1401170  13:21    
   83 Dainis Männiste                Kobras/Põlva Spordik 2012319  13:23    
   84 Raiko Marrandi                 JOKA                 7011227  13:25    
   85 Martin Erik Maripuu            Kobras/Põlva Spordik 305316   13:27    
   86 Janar Saks                     Võru/Võru spordikool 1406470  13:29    
   87 Aleksander Kepler              Kobras/Põlva Spordik 1413756  13:31    
   88 Hanno-Laur Kunnus              Võru/Võru spordikool 2101133  -        
   89 Karel Kuragin                  Võru/Võru spordikool 305670   -        

M18
8450m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   90 1 Vacant                                                     13:00    
   91 Kristo Sirk                    Kobras/Põlva Spordik 1413759  13:02    
   92 Rainer Kravets                 Prorunner            8644501  13:04    
   93 Rasmus Kruusa                  Kobras               2058440  13:06    
   94 Kiur Erik Eensaar              Ilves                7206053  13:08    
   95 Kevin Jaaska                   Kobras/Põlva Spordik 1398307  13:10    
   96 Andres Rõõm                    Ilves/Tartu SUKL     9200503  13:12    
   97 Andres Aruots                  Peko                 2006428  13:14    
   98 Villu Serv                     Kobras/Põlva Spordik 7206071  13:16    
   99 Alex Treier                    Võru/Võru spordikool 1405523  13:18    
  100 Karel-Sander Kljuzin           Peko                 997734   13:20    
  101 Joonas Halapuu                 Võru/Võru spordikool 2073766  13:22    
  102 Kristofer Pähklepa             Kobras               1391143  13:24    
  103 Kaarel Vesilind                SRD                  9010600  13:26    
  104 Raido Kiss                     Võru                 2101131  13:28    

M21A
12750m 19KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  105 1 Vacant                                                     13:00    
  106 Raido Laidla                   Tallinna Taliujumisk 8631568  13:02    
  107 Ville Pakkanen                 EsAk                 RENT     13:04    
  108 Alar Kume                      Võru                 1008480  13:06    
  109 Erik Döhler                    Team Germany         8310398  13:08    
  110 Sergei Lopuhhin                Peko                 9102234  13:10    
  111 Marvin Goericke                Team Germany         2008925  13:12    
  112 Reimo Liiv                     Tammed               9200600  13:14    
  113 Rimmo Rõõm                     Ilves/Tartu SUKL     9200507  13:16    
  114 Ragnar Leimann                 Pipedrive            1390485  13:18    
  115 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               16712073 13:20    
  116 Sander Nahkor                  TAOK                 1406362  13:22    
  117 Ole Hennseler                  Team Germany         980606   13:24    
  118 Jaan Tarmak                    SK100                850629   13:26    
  119 Colin Kolbe                    Team Germany         7202646  13:28    
  120 Priit Randman                  Rakv                 505562   13:30    
  121 Ragnar Kruusla                 JOKA                 899193   13:32    
  122 Sander Linnus                  Peko                 682028   13:34    
  123 Andreas Aadli                  Tammed               8633646  13:36    
  124 Taivo Timmusk                  HOK                  1394136  13:38    
  125 Ville Vierimaa                 EsAk                 335868   13:40    
  126 Jan Birnstock                  Team Germany         777333   13:42    
  127 Siim Klais                     Tartu                1410824  13:44    
  128 Tanel Mõttus                   Võru                 305681   13:46    
  129 Veit Slodowski                 Team Germany         8051687  13:48    
  130 Tanel Papp                     Võru                 7206061  13:50    
  131 Maik Lint                      Peko                 9005251  13:52    
  132 Kaur Kase                      Võru                 1391871  13:54    
  133 Hannes Poolamets               Tammed               9101813  13:56    
  134 Tarmo Siimsaare                Võru                 1008469  13:58    
  135 Janek Piirisild                Võru                 1996624  14:00    
  136 Mattis Jaama                   Peko                 9101939  14:02    
  137 Tõnis Laugesaar                Rakv                 7206072  14:04    
  138 Dmitrii Poliakov               NORD WEST            1301574  14:06    
  139 Reigo Teervalt                 Peko                 1602774  14:08    
  140 Andres Saetalu                 Tammed               682052   14:10    
  141 Jaagup Truusalu                Võru                 501037   14:12    
  142 Lauri Pähn                     Võru/Võru spordikool 2044913  14:14    
  143 Andreas Kraas                  Tammed               9200492  14:16    
  144 Christoph Prunsche             Team Germany         884821   14:18    
  145 Sander Vaher                   EKJ SK               9101609  14:20    
  146 Moritz Döllgast                Team Germany         1180295  14:22    
  147 Markus Puusepp                 Võru                 1603783  14:24    
  148 Bjarne Friedrichs              Team Germany         902806   14:26    
  149 Lauri Sild                     EKJ SK               8639392  14:28    
  150 Philipp Müller                 Team Germany         1240788  14:30    
  151 Mati Tiit                      Ilves                511111   -        
  152 Oliver Jõgeva                  Kobras               842670   -        
  153 Jüri Joonas                    Võru                 9999699  -        
  154 Kristo Heinmann                Ilves                890913   -        

M21B
6540m 13KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  155 2 Vacant                                                     13:01    
  156 1 Vacant                                                     13:03    
  157 Oleg Koshik                    SRD                  7007775  13:05    
  158 Alar Assor                     Kobras               1410838  13:07    
  159 Artur Rauk                     Võru                 9190378  13:09    
  160 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                9804150  13:11    
  161 Martin Pettai                                       534534   13:13    
  162 Kalvo Kriisk                   Kape                 1111181  13:15    
  163 Kristjan Linnus                Peko                 1006468  13:17    
  164 Rünno Sulg                     LSF PT               7202375  13:19    
  165 Jussi Jääoja                   EsAk                 1401642  13:21    
  166 Olavi Mätik                    Elering              7206051  13:23    
  167 Ragnar Ilp                                          218380   13:25    
  168 Kevin Hallop                   Peko                 997736   13:27    
  169 Oliver Kütt                    Ilves                9200501  13:29    
  170 Viljar Vainola                 Mercury              842666   13:31    
  171 Märt Kesküla                   HOK                  7205906  13:33    
  172 Joonas Oja                     Rakv                 997741   13:35    

M35
10170m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  173 1 Vacant                                                     13:01    
  174 Lauri Teder                    Kobras               9102077  13:03    
  175 Toni Pikkarainen               EsAk                 335860   13:05    
  176 Alar Alajaan                                        1285050  13:07    
  177 Mati Mägi                      HOK                  7122217  13:09    
  178 Erko Jakobson                  Kobras               255873   13:11    
  179 Dag Ainsoo                     LUS                  305005   13:13    
  180 Kaido Hallik                   Ilves                730324   13:15    
  181 Sixten Sild                    Võru                 1008466  13:17    
  182 Taivo Tali                     KEKRSK               7208108  13:19    
  183 Lauri Beilmann                 Tammed               8001826  13:21    
  184 Heiti Hallikma                 Võru                 771970   13:23    
  185 Marko Külaots                  Tammed               980556   13:25    

M40
8450m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  186 1 Vacant                                                     13:30    
  187 Jani Riissanen                 EsAk                 335861   13:32    
  188 Arthur Raichmann               LSF PT               7205548  13:34    
  189 Margus Marrandi                JOKA                 731117   13:36    
  190 Meelis Merenäkk                Rae                  9002014  13:38    
  191 Eero Mõttus                    Võru                 7207582  13:40    
  192 Ville Nurmilaukas              EsAk                 RENT     13:42    
  193 Alar Abram                     Tammed               7200505  13:44    
  194 Tuomas Vaherlehto              EsAk                 335869   13:46    
  195 Kaupo Järve                    LSF PT               899068   13:48    
  196 Rain Eensaar                   EKJ SK               9959599  13:50    
  197 Erki Kriks                     LSF PT               350023   13:52    
  198 Meelis Mälter                  KEKRSK               305294   13:54    
  199 Lauri Tarlap                   Saku Korvpalliklubi  1408080  13:56    
  200 Mati Korrol                    Mercury              9200505  13:58    
  201 Ando Viispert                  Ants Piibu bridžiklu 2108970  14:00    
  202 Tarmo Klaar                    Ilves                777777   14:02    
  203 Sauli Takkinen                 EsAk                 335867   14:04    
  204 Mikhail Malyshev               NORD WEST            9071175  14:06    
  205 Ain Fjodorov                   Peko                 7202718  14:08    
  206 Danilo Piht                    Mercury              720420   14:10    
  207 Vallo Vaher                    JOKA                 305240   -        

M45
7010m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  208 1 Vacant                                                     13:00    
  209 Vladislav Pahhomenkov          SRD                  418138   13:02    
  210 Mart Koppel                    Sangar               9102072  13:04    
  211 Aare Huik                      Võru                 1406471  13:06    
  212 Raul Kangur                    Peko                 2043859  13:08    
  213 Tarvo Avaste                   Tammed               1006383  13:10    
  214 Väino Ellamik                  Suusahullud          9019323  13:12    
  215 Meelis Zimmermann              Kape                 9680826  13:14    
  216 Paavo Rõigas                   Peko                 1602776  13:16    
  217 Lauri Olli                     LSF PT               500440   13:18    
  218 Andrei Nikitin                 SRD                  681111   13:20    
  219 Karli Lambot                   -                    1009507  13:22    
  220 Enn Jaama                      Peko                 7201212  13:24    
  221 Raivo Erik                     Rae                  7720720  13:26    
  222 Kristjan Leiger                Kape                 9201519  -        

M50
7010m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  223 1 Vacant                                                     13:28    
  224 Hannu Numminen                 EsAk                 9911990  13:30    
  225 Lauri Leppik                   TAOK                 641211   13:32    
  226 Raivo Panker                   Mercury              1417174  13:34    
  227 Johan Alenius                  IFK Lidingö          7200508  13:36    
  228 Jouni Pyykönen                 EsAk                 2103936  13:38    
  229 Madis Haug                     Võru                 2043908  13:40    
  230 Thomas Meier                   Team Germany         8281267  13:42    
  231 Konstantin Pigarev             Mile Sport           2040098  13:44    
  232 Toomas Telgma                  Voller               1602778  13:46    
  233 Jaanus Viljamaa                TON                  889108   13:48    
  234 Priit Truusalu                 Kape                 929402   13:50    
  235 Antti Roose                    Kobras               7682249  13:52    
  236 Indrek Jentson                 Kape                 1404104  13:54    
  237 Toomas Voolaid                                      7201935  13:56    
  238 Maksim Gureev                  Kape                 1301598  13:58    

M55
6270m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  239 1 Vacant                                                     13:39    
  240 Andrus Sipsaka                 KEKRSK               897418   13:41    
  241 Sergei Iudov                   Pskov                682269   13:43    
  242 Aleksander Pritsik             Rakv                 889117   13:45    
  243 Mati Preitof                   KEKRSK               505075   13:47    
  244 Raul Laas                      JOKA                 1396086  13:49    
  245 Tiit Tali                      Ilves                886244   13:51    
  246 Eduard Pukkonen                KEKRSK               897421   13:53    
  247 Mihkel Nahkur                  Jõhvikas             980555   13:55    
  248 Jukka Karvonen                 LeSi                 2800023  13:57    
  249 Mart Külvik                    -                    2060316  13:59    
  250 Andrej Mitenkov                Azimut, SPb          7206075  14:01    

M60
5760m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  251 1 Vacant                                                     13:00    
  252 Anti Parik                     Otepää               1303011  13:02    
  253 Heini Tammik                   Kape                 305282   13:04    
  254 Jaak Jaagus                    Saku                 428179   13:06    
  255 Jüri Merirand                  Otepää               361409   13:08    
  256 Markku Lahti                   LeSi                 RENT     13:10    
  257 Jarmo Lehto                    VeVe                 418254   13:12    
  258 Udo Lüüs                       Ilves                7550824  13:14    
  259 Heimo Jumppanen                Pihkaniskat          305772   13:16    
  260 Kalev Bogdanov                 PV SKK               305802   13:18    
  261 Aigar Pindmaa                  Võru                 RENT     13:20    
  262 Rein Rooni                     Orvand               998985   13:22    
  263 Jüri Rokko                     SK RT                682491   13:24    
  264 Kaljo Julge                    Kape                 305260   13:26    
  265 Tõnu Sikkal                    Kobras               305332   13:28    

M65
5760m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  266 1 Vacant                                                     13:30    
  267 Juhani Nippala                 Rasti-Jyry           40717    13:32    
  268 Raimo Nordqvist                EsAk                 335865   13:34    
  269 Rein Unt                       TON                  750750   13:36    
  270 Koit Paasma                    Lehola               1008458  13:38    
  271 Rein Kriks                     Rakv                 1405608  13:40    
  272 Kalle Nelk                     Tammed               1601620  13:42    
  273 Arvo Kivikas                   Ilves                505076   13:44    

M70
4360m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  274 1 Vacant                                                     13:01    
  275 Tiit Koppel                    Orion                1401168  13:03    
  276 Elmo Pärna                     Lehola               1398310  13:05    
  277 Jüri Tähemaa                   TON                  2058432  13:07    
  278 Nikolai Kuha                   Kape                 2019005  13:09    
  279 Kalju Toomas                   JOKA                 1415614  13:11    
  280 Ants Tamm                      TON                  305123   13:13    
  281 Markku Virtanen                EsAk                 7879700  13:15    
  282 Mihkel Mälter                  KEKRSK               305293   13:17    

M75
3480m 6KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  283 1 Vacant                                                     13:10    
  284 Endel Remmet                   Kape                 1401218  13:12    
  285 Lembit Vassil                  Ilves                305460   13:14    
  286 Pentti Suonpää                 EsAk                 335866   13:16    

M8NR - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30)
1940m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  287 Morten Mõttus                                       504933   13:00    
  288 Karl-Mattias Juhkam            Kobras/Põlva Spordik 4504447  13:00    
  289 Karel Markus Kähr              Põlva Spordikool     4504190  13:00    
  290 Manivald Jakobson              Põlva Spordikool     4504054  13:00    
  291 Joosep Tali                    KEKRSK               305300   13:00    
  292 Dominik Lopuhhin               Peko                 RENT     13:00    
  293 Fredrik Lopuhhin               Peko                 305488   13:00    
  294 Rasmus Uibo                    Peko                 RENT     13:00    
  295 Aksel Avaste                   Tammed               305394   13:00    
  296 Hendrik Avaste                 Tammed               305658   13:00    
  297 Atso Kesküla                   HOK                  2077864  13:00    
  298 1 Vacant                                                     13:00    
  299 Aleks Siegert                  OK Võru/Vastseliina  418155   13:00    
  300 Johannes Fjodorov              Peko                 1303006  13:00    
  301 Koit Hallik                                         7207390  13:00    
  302 Henri Kersna                   Ilves                2067612  13:00    
  303 Erik Marten Zernant            Ilves                2009626  13:00    

N10NR - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30)
1940m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  304 Erika Takkinen                 EsAk                 RENT     13:00    
  305 Johanna Oras                   Põlva Spordikool     4504063  13:00    
  306 Maarja Oras                    Põlva Spordikool     4504253  13:00    
  307 Rebeca Hiiesalu                Põlva Spordikool     4504060  13:00    
  308 Liisbeth Oja                   Kobras/Põlva Spordik 4504062  13:00    
  309 Käroli Jahu                    Põlva Spordikool     4504193  13:00    
  310 Karolin Möller                 Põlva Spordikool     4504082  13:00    
  311 Hele Jakobson                  Põlva Spordikool     4504206  13:00    
  312 Mirtel Vaher                   Tartu Katoliku SK    2115343  13:00    
  313 1 Vacant                                                     13:00    
  314 Eva Piirisild                  Võru Suusaklubi      4501767  13:00    
  315 Kaisa Joala                    Kanepi vald          4504084  13:00    
  316 Ebe Hallik                                          305148   13:00    
  317 Mariann Zernant                Ilves                899272   13:00    

N12
2880m 6KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  318 1 Vacant                                                     13:44    
  319 Helina Saega                   Otepää               2061694  13:46    
  320 Sofia Pahhomenkova             Sportnet             255912   13:48    
  321 Anni Linnus                    Peko                 RENT     13:50    
  322 Angela Mõttus                  Otepää               2061693  13:52    
  323 Iris Abram                     Tammed               889111   13:54    
  324 Roos Aliis Kelder              Tartu Katoliku SK    2102155  13:56    
  325 Herta Kesküla                  HOK                  2076646  13:58    
  326 Harriet Koppel                 Tartu Katoliku SK    350022   14:00    

N14
3910m 7KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  327 1 Vacant                                                     13:00    
  328 Brigitte Panker                Ilves                305755   13:02    
  329 Kaidi Piirisild                Võru                 2115796  13:04    
  330 Birgit Rõõm                    Ilves                1394140  13:06    
  331 Geteli Hanni                   Kobras/Põlva Spordik 1411924  13:08    
  332 Eliise Kesküla                 HOK                  9663313  13:10    
  333 Elis Karpova                   SRD                  2110786  13:12    
  334 Evely Ostrov                   Kobras/Põlva Spordik 255773   13:14    
  335 Liis Musta                     Võru                 2115799  13:16    
  336 Leana Jete Korb                Peko                 681662   -        

N16
5060m 9KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  337 1 Vacant                                                     13:45    
  338 Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool 1404452  13:47    
  339 Anete Saar                     Kobras/Põlva Spordik 998988   13:49    
  340 Maire Pärn                     Ilves                427584   13:51    
  341 Siiri Talts                    HOK                  9021120  13:53    
  342 Kristina Haug                  Võru/Võru spordikool 1409453  13:55    
  343 Lorely Kõrvel                  Kobras/Põlva Spordik 1405504  13:57    
  344 Paula Liis Viljamaa            Tammed               8631755  13:59    
  345 Johanna Laanoja                Kobras/Põlva Spordik 2076621  14:01    
  346 Mari Linnus                    Peko                 2006421  14:03    
  347 Hanna Lora Traagel             Kobras/Põlva Spordik 1411923  14:05    
  348 Anastasija Pahhomenkova        SRD                  255613   14:07    
  349 Kristiin Kalle                 Kobras/Põlva Spordik 1411926  14:09    
  350 Kairiin Märtson                Kobras/Põlva Spordik 1404057  -        
  351 Hanna-Liina Kunnus             Võru/Võru spordikool 305914   -        

N18
6990m 16KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  352 1 Vacant                                                     13:33    
  353 Kaisa Kahre                    Võru/Võru spordikool 1410842  13:35    
  354 Kaisa Rooba                    Rakv                 681646   13:37    
  355 Birgit Russka                  Kobras/Põlva Spordik 7206056  13:39    
  356 Signe Kallion                  Võru/Võru spordikool 2011132  13:41    
  357 Laura-Liis Kütt                Kobras/Põlva Spordik 1400364  13:43    
  358 Kristel Kõivo                  Peko                 2006424  13:45    
  359 Kelli Nurm                     Kobras/Põlva Spordik 1400365  13:47    
  360 Roosa Kuusivaara               EsAk                 1411354  13:49    
  361 Teele Telgma                   Tammed               7204945  13:51    
  362 Jessica Bartholdi              EsAk                 1411352  13:53    
  363 Katrin Piirimaa                Kobras               1411925  -        

N21A
9700m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  364 1 Vacant                                                     13:27    
  365 Kristin Viikmaa                West                 7003271  13:29    
  366 Kaisa Sander                   Ilves                9102066  13:31    
  367 Birte Friedrichs               Team Germany         981904   13:33    
  368 Piibe Tammemäe                 SK100                890517   13:35    
  369 Salla Laitinen                 EsAk                 1401699  13:37    
  370 Marie Tammemäe                 Orvand               9200720  13:39    
  371 Inga Siegert                   OK Võru/Vastseliina  7000707  13:41    
  372 Erika Uotila                   Koovee               501243   13:43    
  373 Sigrid Ruul                    JOKA                 997982   13:45    
  374 Anna Volkova                   NORD WEST            2300091  13:47    
  375 Maiki Maalberg                 Võru                 1401237  13:49    
  376 Ellen Klüser                   Team Germany         2008973  13:51    
  377 Kirti Rebane                   Tammed               506009   13:53    
  378 Britt Jaaska                   SK Serviti           7205550  13:55    
  379 Isabel Seeger                  Team Germany         1818188  13:57    
  380 Triin Jäädmaa                  Võru                 2048498  13:59    
  381 Ann-Charlotte Spangenberg      Team Germany         990723   14:01    
  382 Emily Raudkepp                 Peko                 997732   14:03    
  383 Arntraut Götsch                Team Germany         426068   14:05    
  384 Natalia Gemperle               Alfta OSA            8625709  14:07    
  385 Kristel Sibul                  Kobras               1413757  14:09    
  386 Marianne Haug                  Võru                 1008492  14:11    
  387 Paula Starke                   Team Germany         9999999  14:13    
  388 Laura Joonas                   Võru                 9969999  14:15    
  389 Annika Rihma                   Kobras               840614   14:17    
  390 Kerstin Uiboupin               Võru                 1008467  14:19    
  391 Anastasia Rudnaya              NORD WEST            8625714  14:21    
  392 Evely Kaasiku                  JOKA                 1390504  14:23    
  393 Eleri Hirv                     Võru                 504034   14:25    

N21B
5340m 12KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  394 1 Vacant                                                     13:44    
  395 2 Vacant                                                     13:46    
  396 Anastasia Kashina              NORD WEST            2040066  13:48    
  397 Kairi Tuulmägi                 Mercury              8130884  13:50    
  398 Merilin Vahtra                 Tartu Ülikool        7208291  13:52    
  399 Tiina-Maria Tali               KEKRSK               255910   13:54    
  400 Jaana Olvet                    Rakv                 980554   13:56    
  401 Mari Kaseväli                  Otepää               1392652  13:58    
  402 Ade Timmusk                    HOK                  428575   14:00    
  403 Miriam Mõttus                  EMÜ                  406004   14:02    
  404 Marta Olvet                    Rakv                 7208319  14:04    
  405 Ele Sisas                      TAOK                 305616   14:06    
  406 Merilin Anijärv                SRD                  682050   14:08    
  407 Annika Silde                   Mercury              332922   14:10    
  408 Siiri Mere                     SRD                  7205916  14:12    
  409 Teele Eensaar                  Ilves                500577   14:14    
  410 Kristina Vesilind              SRD                  682248   14:16    
  411 Elina Rauhala                  EsAk                 RENT     14:18    
  412 Liina Vesilind                 SRD                  505561   14:20    

N35
6270m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  413 1 Vacant                                                     13:01    
  414 Kairi Luigelaht-Teder          Kobras               1009543  13:03    
  415 Külli Leiger                   Kape                 9201520  13:05    
  416 Kadri Limberg                  LSF PT               9820729  13:07    
  417 Piia Avaste                    Tammed               1000010  13:09    
  418 Kadri Parts                    Võru                 2006230  13:11    
  419 Pille Vinne                    Kobras               1405506  13:13    
  420 Ingrid Piht                    Mercury              1976526  13:15    

N40
6270m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  421 1 Vacant                                                     13:17    
  422 Mall Alev                      Tammed               44616    13:19    
  423 Marika Jäädmaa                 Võru                 1401238  13:21    
  424 Marje Venelaine                Tammed               506002   13:23    
  425 Anneli Pello                   Mercury              889118   13:25    
  426 Heli Haug                      Võru                 1008473  13:27    
  427 Jana Kink                      Kape                 500732   13:29    
  428 Raili Rooba                    Rakv                 1391139  13:31    
  429 Hanna Vuorela                  EsAk                 1417173  13:33    
  430 Kristi Vassil                  Ilves                1006500  13:35    
  431 Niina Riissanen                EsAk                 RENT     13:37    

N45
5340m 12KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  432 1 Vacant                                                     13:00    
  433 Teija Sahlström                EsAk                 335864   13:02    
  434 Piret Kaasik                   Ilves                305200   13:04    
  435 Liubov Sergeeva                NORD WEST            9091693  13:06    
  436 Küllike Jaama                  Peko                 7204952  13:08    
  437 Anu Salokangas                 EsAk                 335870   13:10    
  438 Siiri Vallner                                       8171621  13:12    
  439 Merike Paapson                 TON                  660309   13:14    
  440 Mari Punab                     Suusahullud          7202379  13:16    
  441 Signe Raidmets                 TON                  7205913  13:18    
  442 Erika Joonas                   Võru                 7206067  13:20    
  443 Maari Idnurm                   TON                  1406425  13:22    

N50
5340m 12KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  444 1 Vacant                                                     13:24    
  445 Helve Kansi                    Lehola               2105180  13:26    
  446 Tiia Laul                                           1410836  13:28    
  447 Inger Jalakas                  KEKRSK               9200596  13:30    
  448 Anu Järv                                            8639465  13:32    
  449 Marje Viirmann                 KEKRSK               980565   13:34    
  450 Epp Voitka                     Võru                 1395607  13:36    
  451 Ellen Lembra                   Kape                 7204949  13:38    
  452 Rutti Räbovoitra               Mercury              305756   13:40    
  453 Lea Leppik                     TAOK                 651116   13:42    

N55
4610m 13KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  454 1 Vacant                                                     13:01    
  455 Heli Viks                      Võru                 1008489  13:03    
  456 Merike Mändsoo                 TON                  223650   13:05    
  457 Ülle Raudsepp                  Okas                 1404069  13:07    
  458 Gea Rennel                     KEKRSK               1007292  13:09    
  459 Ülle Põldoja                   Ilves                305208   13:11    
  460 Pille Illak                    Otepää               222114   13:13    
  461 Tiina Oras                     Ilves                305206   13:15    

N60
4360m 11KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  462 1 Vacant                                                     13:19    
  463 Ulla Lehto                     KyS                  418258   13:21    
  464 Anita Laaksonen                Rasti-Jyry           997886   13:23    
  465 Helena Jumppanen               Pihkaniskat          7311     13:25    
  466 Vaike Tomann                   Ilves                1006200  13:27    
  467 Iris Karvonen                  LeSi                 RENT     13:29    

N65
3910m 7KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  468 1 Vacant                                                     13:18    
  469 Juta Virkepuu                  KEKRSK               305303   13:20    
  470 Riina Kivikas                  Ilves                1401239  13:22    
  471 Eha Kriks                      Rakv                 1411922  13:24    
  472 Leili Prans                    Ilves                1401172  13:26    
  473 Liivi Parik                    Otepää               1000006  13:28    
  474 Tiiu Kaasik                    Ilves                1401219  13:30    

N70
3480m 6KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  475 1 Vacant                                                     13:00    
  476 Maie Abram                     Ilves                1411940  13:02    
  477 Ilona Vanaveski                Ilves                1398311  13:04    
  478 Liis Lille                     KEKRSK               9101171  13:06    
  479 Kaie Kivila                    Ilves                1398559  13:08    

N8NR - Startida saab enda valitud ajal (13.00-14.30)
1940m 5KP {Start nr:3 }
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
  480 Marii Mõttus                                        305100   13:00    
  481 Tuuli Nurmilaukas              EsAk                 RENT     13:00    
  482 Viivi Riissanen                EsAk                 RENT     13:00    
  483 Luisa Nõmmik                   Kobras/Põlva Spordik 1415239  13:00    
  484 Ingrid Nyberg                                       255789   13:00    
  485 Marta Mälberg                  Peko                 505568   13:00    
  486 Anni Alus                      Peko                 305482   13:00    
  487 Kirke Keem                     Peko                 RENT     13:00    
  488 Miina Raudoja                  Peko                 RENT     13:00    
  489 Linda Viispert                 VK Janika            RENT     13:00    
  490 1 Vacant                                                     13:00    
  491 Merit Vaher                    Tartu Katoliku SK    2115350  13:00    
  492 Käti Kudre                     Peko                 997730   13:00    
  493 Liisa Kunnus                   OK Võru/Vastseliina  350006   13:00    
  494 Jasmiin Kraas                  Tartu                1391175  13:00    
  495 Katariina Leiger               Kape                 351666   13:00    
  496 Eliisabet Leiger               Kape                 351667   13:00    
  497 Jette-Ly Assor                 Kobras               4504044  13:00    

PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com