Tavarada 16.04.2016 Ootsipalu (Madis Oras) Lüh. tavarada 17.04.2016 Ootsipalu (Madis Oras) |
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Meeli Mets - 01:56.59 01:03.47(5) 00:53.12(4)
2. Inger Jalakas KEKRSK 02:08.59 01:12.01(6) 00:56.58(6)
3. Karl Jaen Lainevool Ilves 02:59.29 01:35.53(7) 01:23.36(7)
Marje Zernant Ilves Katk Ei start 00:55.09(5)
Virve Einpaul Ilves Tühist 00:59.08(3) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
Kaida Piirisild - Katk Ei start 01:07.00(1)
Mirjam Nutov Võru Tühist Katk Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Laur Laanetu Peko 00:20.10 00:11.36(2) 00:08.34(2)
2. Mihkel Tali Ilves 00:24.20 00:14.10(5) 00:10.10(4)
3. Karel Jung Põlva Spordikoo 00:25.17 00:13.40(4) 00:11.37(6)
4. Rando Jaaksoo Tartu 00:25.23 00:15.43(7) 00:09.40(3)
5. Erik Kersna Ilves 00:26.20 00:15.29(6) 00:10.51(5)
6. Romet Kriks LSF PT 00:26.32 00:13.03(3) 00:13.29(8)
7. Paul Piirimäe Kobras 00:27.01 00:18.35(12 00:08.26(1)
8. Bert Joosep Panker Ilves 00:27.45 00:11.20(1) 00:16.25(9)
9. Roland Johanson Põlva Spordikoo 00:31.31 00:19.45(13 00:11.46(7)
10. Ott Külaots Datafox 00:32.44 00:16.17(9) 00:16.27(10
11. Jakob Kaur Kelder - 00:34.28 00:15.48(8) 00:18.40(15
12. Mehis Moor OK Võru/Vastsel 00:35.28 00:17.22(10 00:18.06(14
13. Markus Zimmermann Kape 00:35.33 00:17.41(11 00:17.52(13
14. Markus Kaljur KEKRSK 00:40.12 00:23.01(14 00:17.11(11
Sebastian Paat Võru/Võru spord Katk 00:24.30(16 Ei start
Reigo Keem Peko Katk Ei start 00:17.44(12
Markus Juhkam Põlva Spordikoo Katk Ei start 00:20.22(16
Severi Eerik Võru/Võru spord Katk 00:23.33(15 Ei start
Gabriel Alexander Norre Peko Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Emil Eensaar Tartu SUKL 00:48.42 00:30.44(3) 00:17.58(1)
2. Timo Kudre Peko 00:53.35 00:28.53(1) 00:24.42(3)
3. Mehis Udam JOKA 00:59.21 00:30.42(2) 00:28.39(6)
4. Olev Piirisild Võru 01:00.09 00:36.43(6) 00:23.26(2)
5. August Jakobson Kobras/Põlva Sp 01:05.25 00:36.02(5) 00:29.23(7)
6. Tauno Kotov Katoliku SK 01:26.47 00:54.34(9) 00:32.13(9)
7. Laur Joonas Järvpõld Võru 01:31.19 00:50.11(7) 00:41.08(10
8. Kaspar Karolin Kobras/Põlva Sp 01:54.23 01:22.11(11 00:32.12(8)
Rasmus Saare Kobras/Põlva Sp Katk Ei start 00:27.51(5)
Daniel Sibul Kobras/Põlva Sp Katk Ei start 00:25.41(4)
Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord Tühist 00:34.57(4) Puuduv KP
Reiko Kallas OK Võru/Vastsel Tühist 00:53.36(8) Puuduv KP
Saimon Tammiste - Tühist 01:13.06(10 Puuduv KP
Andri Kepler Kobras/Põlva Sp Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ragnar Rooba Rakv 01:19.39 00:42.18(1) 00:37.21(1)
2. Janar Saks Võru/Võru spord 01:32.25 00:51.45(2) 00:40.40(3)
3. Mihkel Mahla Peko 01:46.46 00:57.17(4) 00:49.29(6)
4. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 01:52.07 00:58.58(5) 00:53.09(7)
5. Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord 02:08.10 00:56.26(3) 01:11.44(11
6. Mattias Võsupärg Kobras/Põlva Sp 02:27.42 01:29.34(9) 00:58.08(8)
7. Kerten Matto Kobras/Põlva Sp 02:32.06 01:28.33(8) 01:03.33(9)
8. Mihkel Liivago Kobras/Põlva Sp 02:40.51 01:23.55(6) 01:16.56(13
9. Karmo Tisler Võru/Võru spord 02:51.21 01:35.17(10 01:16.04(12
Peko Piirisild Kobras/Põlva Sp Katk 01:25.05(7) Ei start
Riko Mäesaar OK Võru/Vastsel Katk Ei start 00:44.28(5)
Martin Erik Maripuu Kobras/Põlva Sp Tühist Puuduv KP 00:38.09(2)
Artur Soo JOKA Tühist Puuduv KP 01:10.16(10
Dainis Männiste Kobras/Põlva Sp Tühist Puuduv KP 00:42.06(4)
Kerdo Männilaan JOKA Tühist Puuduv KP 01:27.37(14
Mattias Maidla Kobras/Põlva Sp Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Alex Treier Võru/Võru spord 01:40.23 00:48.00(1) 00:52.23(2)
2. Hando Allmann Võru/Võru spord 01:41.53 00:58.00(2) 00:43.53(1)
3. Sander Pritsik Rakv 02:03.09 01:06.53(5) 00:56.16(3)
4. Rasmus Kruusa Kobras 02:12.44 01:11.06(6) 01:01.38(5)
5. Markus Sulg JOKA 02:14.18 01:14.01(7) 01:00.17(4)
6. Raiko Marrandi JOKA 02:35.57 01:16.41(8) 01:19.16(8)
7. Hannes Kuslap 02:44.40 01:25.46(10 01:18.54(7)
8. Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord 02:46.55 01:29.37(11 01:17.18(6)
9. Georg Paal JOKA 02:53.34 01:22.03(9) 01:31.31(10
10. Martin Kotsar JOKA 03:12.36 01:44.14(12 01:28.22(9)
Joonas Halapuu Võru/Võru spord Katk 01:03.42(3) Ei start
Fred Virve Tartu Veeriku K Tühist Puuduv KP Ei start
Aleksander Kepler Kobras/Põlva Sp Tühist 01:06.43(4) Puuduv KP
Siim Turban Rakv Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Oliver Kütt Ilves 01:41.21 00:54.31(2) 00:46.50(2)
2. Karel-Sander Kljuzin Peko 01:41.25 00:55.42(3) 00:45.43(1)
3. Lauri Pähn Võru/Võru spord 01:44.08 00:53.42(1) 00:50.26(3)
4. Kaarel Vesilind SRD 01:51.18 00:59.39(5) 00:51.39(4)
5. Andres Rõõm Ilves/Tartu SUK 02:01.16 01:02.08(6) 00:59.08(5)
6. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 02:07.04 00:58.26(4) 01:08.38(10
7. Kiur Erik Eensaar Ilves 02:07.43 01:05.54(7) 01:01.49(6)
8. Kevin Jaaska Kobras/Põlva Sp 02:09.07 01:06.51(8) 01:02.16(7)
9. Andres Aruots Peko 02:15.56 01:08.45(9) 01:07.11(8)
10. Märten Henrik Pais West 02:27.34 01:19.18(10 01:08.16(9)
11. Martin Sults Kobras/Põlva Sp 02:32.42 01:20.04(11 01:12.38(12
12. Kristofer Pähklepa Kobras 02:43.54 01:28.45(12 01:15.09(13
Siim Helmoja Kobras/Põlva Sp Katk Ei start 01:10.39(11
Kristo Sirk Kobras/Põlva Sp Katk Ei start 01:19.19(14
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tõnis Laugesaar Rakv 01:43.48 01:06.42(1) 00:37.06(2)
2. Peeter Pihl Tammed 01:47.12 01:07.45(2) 00:39.27(4)
3. Sander Vaher EKJ SK 01:48.14 01:09.56(4) 00:38.18(3)
4. Lauri Sild EKJ SK 01:49.39 01:13.30(9) 00:36.09(1)
5. Andreas Kraas Tammed 01:51.03 01:11.17(5) 00:39.46(5)
6. Olle Kärner Rakv 01:52.06 01:12.02(7) 00:40.04(6)
7. Erkki Aadli Tammed 01:54.03 01:12.01(6) 00:42.02(10
8. Jaagup Truusalu Võru 01:54.51 01:13.42(10 00:41.09(8)
9. Priit Randman Rakv 01:58.03 01:14.47(11 00:43.16(11
10. Jürgen Einpaul Tammed 01:59.24 01:16.07(12 00:43.17(12
11. Reigo Teervalt Peko 01:59.39 01:12.44(8) 00:46.55(15
12. Andres Saetalu Tammed 02:07.59 01:23.03(14 00:44.56(13
13. Tarmo Siimsaare Võru 02:08.29 01:22.53(13 00:45.36(14
14. Tanel Mõttus Võru 02:14.08 01:23.13(15 00:50.55(20
15. Kaarel Kallas JOKA 02:17.06 01:26.59(17 00:50.07(16
16. Marten Vunukainen Kobras 02:18.26 01:28.01(18 00:50.25(17
17. Ragnar Kruusla West 02:19.58 01:29.27(19 00:50.31(18
18. Georg Caius Kutsar Ilves 02:30.45 01:33.34(22 00:57.11(25
19. Kaido Hallik Ilves 02:33.39 01:39.23(23 00:54.16(22
20. Taivo Timmusk HOK 02:38.44 01:43.59(24 00:54.45(23
21. Lauri Ruberg 03:11.33 02:02.38(26 01:08.55(29
22. Markus Rene Pae SK100 03:22.24 02:19.26(27 01:02.58(28
Janek Piirisild Võru Katk 01:33.16(21 Ei start
Rimmo Rõõm Ilves/Tartu SUK Katk 01:31.53(20 Ei start
Raido Mitt Kobras Katk 01:09.23(3) Ei start
Rene Post Kobras Katk 01:26.10(16 Ei start
Märt Roosaare Ilves Katk 01:45.33(25 Ei start
Markus Puusepp Võru Katk Ei start 00:40.25(7)
Uku-Laur Tali KEKRSK Katk Ei start 00:41.57(9)
Tiit Toomas Peko Katk Ei start 00:51.58(21
Ott-Kaarel Kalm Ilves Katk Ei start 00:58.23(26
Hendrik Rull Katk Ei start 00:55.04(24
Kristjan Linnus Peko Katk Ei start 00:50.33(19
Kevin Hallop Peko Tühist Puuduv KP 00:59.40(27
Siim Klais Tühist Puuduv KP Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tarvo Klaasimäe Rakvere OK 01:15.28 00:40.05(1) 00:35.23(2)
2. Alar Assor Kobras 01:18.01 00:42.48(3) 00:35.13(1)
3. Joonas Oja Rakv 01:23.31 00:46.10(6) 00:37.21(3)
4. Jüri Joonas Võru 01:26.11 00:46.11(7) 00:40.00(4)
5. Rain Jaaksoo Tartu 01:27.08 00:46.02(5) 00:41.06(5)
6. Enar Nõmmiste Kape 01:31.35 00:48.09(8) 00:43.26(6)
7. Tauno Murakas Rakv 01:41.14 00:52.34(9) 00:48.40(9)
8. Vallo Männiste Kobras 01:43.51 00:55.48(11 00:48.03(8)
9. Gregor Soodla Ilves 01:44.14 00:55.17(10 00:48.57(10
10. Martin Murakas Rakv 01:48.28 01:03.49(13 00:44.39(7)
11. Michael Raer SRD 01:52.49 00:59.39(12 00:53.10(11
Oleg Koshik SRD Katk 01:41.56(14 Ei start
Tõnis Erm TAOK Katk 00:42.14(2) Ei start
Toomas Telgma Voller Tühist Puuduv KP 00:59.40(12
Hans Mark Võsu JOKA Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Andrei Nikitin SRD 01:50.10 00:58.18(1) 00:51.52(1)
2. Tiit Tähnas JOKA 01:56.45 01:03.09(3) 00:53.36(2)
3. Ott Rakkaselg HOK 02:05.03 01:07.31(5) 00:57.32(3)
4. Mati Mägi HOK 02:17.56 01:12.17(6) 01:05.39(6)
5. Vallo Vaher JOKA 02:21.40 01:17.58(8) 01:03.42(5)
6. Tõnis Piirisild Võru 02:22.32 01:14.01(7) 01:08.31(7)
7. Sixten Sild Võru 02:27.14 01:24.43(9) 01:02.31(4)
8. Marko Külaots Datafox 02:52.10 01:35.21(10 01:16.49(8)
9. Alar Alajaan EKJ SK 03:53.31 02:12.46(11 01:40.45(9)
Dag Ainsoo LUS Katk 01:06.38(4) Ei start
Heiti Hallikma Võru Tühist 01:02.10(2) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ilmar Udam JOKA 01:55.45 00:57.51(2) 00:57.54(4)
2. Meelis Mälter KEKRSK 01:56.13 01:00.46(4) 00:55.27(1)
3. Heno Ivanov Tartu 01:56.41 01:00.22(3) 00:56.19(2)
4. Margus Marrandi JOKA 02:00.19 01:03.33(6) 00:56.46(3)
5. Kuno Rooba Rakv 02:02.06 01:04.06(7) 00:58.00(5)
6. Arthur Raichmann LSF PT 02:02.56 01:02.32(5) 01:00.24(6)
7. Lauri Olli LSF PT 02:11.02 01:06.15(8) 01:04.47(9)
8. Tarmo Klaar Ilves 02:13.58 01:09.40(10 01:04.18(8)
9. Kaupo Järve LSF PT 02:14.12 01:12.45(12 01:01.27(7)
10. Indrek Mahla Peko 02:14.16 01:09.01(9) 01:05.15(11
11. Erki Kriks LSF PT 02:17.30 01:12.17(11 01:05.13(10
12. Tõnu Kits 02:21.55 01:14.15(13 01:07.40(12
13. Olavi Mätik Elering 03:07.11 01:35.27(15 01:31.44(13
Märt Kesküla HOK Katk 02:02.36(16 Ei start
Ain Fjodorov Rae Tühist 00:51.32(1) Puuduv KP
Rünno Sulg LSF PT Tühist 01:20.37(14 Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ilya Gusev St.Petersburg 01:23.53 00:43.32(1) 00:40.21(1)
2. Priit Pääslane Ilves 01:29.21 00:45.38(3) 00:43.43(2)
3. Tarvo Avaste Tammed 01:29.30 00:43.42(2) 00:45.48(3)
4. Meelis Zimmermann Kape 01:36.23 00:48.42(5) 00:47.41(4)
5. Raivo Laanemets TON 01:37.37 00:46.25(4) 00:51.12(7)
6. Enn Jaama Peko 01:39.32 00:50.19(8) 00:49.13(5)
7. Paavo Rõigas Peko 01:43.29 00:52.29(9) 00:51.00(6)
8. Raul Kangur Peko 01:44.52 00:49.43(6) 00:55.09(8)
9. Mart Koppel 01:47.05 00:50.16(7) 00:56.49(9)
10. Raivo Erik Rae 01:51.42 00:54.00(10 00:57.42(10
11. Aleksander Pritsik Rakv 01:55.21 00:56.19(11 00:59.02(11
12. Eero Joonas Võru 02:04.27 00:58.19(13 01:06.08(12
13. Taivo Daub Ilves 02:08.46 00:58.16(12 01:10.30(15
14. Kristjan Leiger Kape 02:10.27 01:04.19(14 01:06.08(12
15. Guido Soodla - 02:22.57 01:12.46(15 01:10.11(14
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tiit Tali Ilves 01:31.15 00:46.00(1) 00:45.15(1)
2. Antti Roose Kobras 01:36.17 00:49.01(2) 00:47.16(2)
3. Maido Kaljur KEKRSK 01:38.46 00:49.47(3) 00:48.59(3)
4. Inno Ling Lehola 01:41.16 00:50.29(4) 00:50.47(4)
5. Eduard Pukkonen KEKRSK 01:47.14 00:53.44(6) 00:53.30(7)
6. Ants Turban Rakv 01:47.33 00:55.06(7) 00:52.27(5)
7. Taivo Tali KEKRSK 01:55.31 00:51.39(5) 01:03.52(10
8. Mati Preitof KEKRSK 01:56.19 00:59.51(8) 00:56.28(8)
9. Raivo Panker Mercury 01:56.46 01:04.17(11 00:52.29(6)
10. Tõnu Tänav Rae 02:03.53 01:03.06(10 01:00.47(9)
11. Priit Truusalu Kape 02:09.17 01:02.54(9) 01:06.23(11
12. Lauri Leppik TAOK 02:20.34 01:10.52(13 01:09.42(12
13. Margus Jaanus Koop 02:24.38 01:14.00(15 01:10.38(13
14. Urmas Laev Mercury 02:27.01 01:13.44(14 01:13.17(14
15. Indrek Jentson Kape 02:31.27 01:09.51(12 01:21.36(15
16. Matis Märtson Novaator RSK 03:31.43 02:07.41(16 01:24.02(16
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Rein Rooni Orvand 01:33.43 00:46.07(1) 00:47.36(3)
2. Mihkel Nahkur Jõhvikas 01:38.43 00:52.36(3) 00:46.07(1)
3. Tuomo Puustinen Pihkaniskat 01:48.27 00:55.12(6) 00:53.15(5)
4. Kalev Ruberg - 01:50.46 00:53.12(4) 00:57.34(6)
5. Rein Toomas Peko 01:54.51 01:04.10(9) 00:50.41(4)
6. Andrus Rämmann Koop 01:56.28 00:56.20(7) 01:00.08(7)
7. Juha Heikkinen Pihkaniskat 01:57.49 00:57.28(8) 01:00.21(8)
Raul Olesk Kobras Katk 00:53.15(5) Ei start
Aigar Pindmaa Võru Katk 00:48.14(2) Ei start
Raul Laas JOKA Tühist Puuduv KP 00:46.29(2)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Vilnis Velkeris Aluksne OK 01:31.04 00:48.02(1) 00:43.02(1)
2. Udo Lüüs Ilves 01:35.33 00:48.13(3) 00:47.20(4)
3. Eero Nevalainen Pihkaniskat 01:36.15 00:50.29(4) 00:45.46(3)
4. Anti Parik Otepää SK 01:37.35 00:51.58(6) 00:45.37(2)
5. Jüri Rokko SK RT 01:41.08 00:48.02(1) 00:53.06(6)
6. Heini Tammik Kape 01:43.34 00:55.24(7) 00:48.10(5)
7. Tõnu Sikkal Kobras 01:45.02 00:50.50(5) 00:54.12(7)
Jaak Jaagus Saku Katk 00:56.22(8) Ei start
Heikki Susimaa Helsingin Suunn Katk 01:12.35(10 Ei start
Jüri Roosaare Katk 00:57.32(9) Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Kai Saksman TON 01:31.34 00:49.48(3) 00:41.46(1)
2. Koit Paasma Lehola 01:33.42 00:49.19(2) 00:44.23(2)
3. Lembit Nöps Ilves 01:40.56 00:50.40(4) 00:50.16(3)
4. Arvo Kivikas Ilves 01:41.31 00:48.31(1) 00:53.00(5)
5. Kalle Nelk Tammed 01:46.35 00:55.14(5) 00:51.21(4)
6. Kalju Toomas JOKA 01:53.57 00:58.31(6) 00:55.26(6)
7. Nikolai Kuha Kape 02:14.02 01:05.23(7) 01:08.39(7)
8. Agu Koppa Jõhvikas 02:56.06 01:22.06(9) 01:34.00(8)
Jaan Miljan Kape Katk 01:08.35(8) Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Rafael Gordon Võru 01:04.10 00:32.33(1) 00:31.37(2)
2. Mihkel Mälter KEKRSK 01:06.38 00:33.36(2) 00:33.02(3)
3. Erkki Kivistö Pihkaniskat 01:07.14 00:35.55(4) 00:31.19(1)
4. Peep Koppel Koop 01:11.10 00:37.09(5) 00:34.01(4)
5. Ülo Vainura Tammed 01:13.32 00:35.39(3) 00:37.53(5)
6. Mihhail Taivere Kape 01:19.10 00:39.34(6) 00:39.36(6)
7. Lembit Vassil Ilves 01:30.10 00:48.13(9) 00:41.57(8)
8. Ants Tamm TON 01:30.41 00:45.01(8) 00:45.40(9)
9. Elmo Pärna Lehola 01:31.23 00:49.55(10 00:41.28(7)
10. Mati Poom TON 01:44.19 00:55.11(13 00:49.08(10
11. Jüri Tähemaa TON 01:45.47 00:53.26(12 00:52.21(11
12. Tiit Koppel Orion 01:49.17 00:52.22(11 00:56.55(12
Endel Remmet Kape Tühist 00:44.30(7) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Villem Piirimäe Kobras 00:26.36 00:16.44(2) 00:09.52(3)
2. Uku Joonas Võru/Võru spord 00:27.13 00:17.52(3) 00:09.21(1)
3. Romet Paatsi Põlva Spordikoo 00:27.40 00:17.58(4) 00:09.42(2)
4. Erik Marten Zernant Ilves 00:31.09 00:20.18(5) 00:10.51(4)
5. Lukas Siegert OK Võru/Vastsel 00:32.49 00:16.14(1) 00:16.35(6)
6. Henri Kersna Ilves 00:37.49 00:21.49(8) 00:16.00(5)
7. Hannes Tammiste - 00:48.05 00:24.43(10 00:23.22(9)
8. Justus Udam JOKA 00:48.48 00:21.33(7) 00:27.15(13
9. Atso Kesküla Kärdla LA 00:49.48 00:30.31(16 00:19.17(7)
10. Tanel Laaneväli Põlva Spordikoo 00:49.50 00:24.50(11 00:25.00(11
11. Madis Mäesaar OK Võru/Vastsel 00:51.14 00:23.59(9) 00:27.15(13
12. Ott-Oskar Kütt Kobras 00:53.59 00:29.08(14 00:24.51(10
13. Aksel Avaste Tammed 00:54.29 00:28.56(13 00:25.33(12
14. Aleks Siegert OK Võru/Vastsel 00:55.42 00:25.04(12 00:30.38(15
15. Joosep Tali KEKRSK 01:02.46 00:21.00(6) 00:41.46(19
16. Juhan Mahla Peko 01:04.56 00:32.51(17 00:32.05(17
17. Koit Hallik 01:06.44 00:35.25(18 00:31.19(16
Karl-Mattias Juhkam Põlva Spordikoo Katk Ei start 00:22.44(8)
Rasmus Uibo Peko Katk Ei start 00:32.59(18
Sander Lepp Võru/Võru spord Katk 00:30.29(15 Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Herta Kesküla HOK 00:19.19 00:10.56(1) 00:08.23(1)
2. Mariann Zernant Ilves 00:22.24 00:12.40(2) 00:09.44(2)
3. Mareli Vaher Katoliku SK 00:23.56 00:13.09(3) 00:10.47(3)
4. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed 00:24.19 00:13.13(4) 00:11.06(4)
5. Harriet Koppel Tartu Kesklinna 00:25.03 00:13.35(5) 00:11.28(6)
6. Anni Linnus Peko 00:26.25 00:15.02(8) 00:11.23(5)
7. Sveta Guseva St.Petersburg 00:29.08 00:15.00(7) 00:14.08(7)
8. Lenna Raudsaar - 00:51.28 00:26.25(11 00:25.03(8)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Brigitte Panker Ilves 00:59.23 00:38.04(1) 00:21.19(1)
2. Birgit Rõõm Ilves 01:26.44 00:53.38(3) 00:33.06(2)
3. Katya Guseva St.Petersburg 01:27.00 00:53.23(2) 00:33.37(3)
4. Kaidi Piirisild Võru 02:19.10 01:36.19(5) 00:42.51(4)
5. Liis Vesilind SRD 02:25.37 01:31.45(4) 00:53.52(6)
6. Triin Virve Tartu Veeriku K 03:42.42 02:51.09(6) 00:51.33(5)
Liis Musta Võru Tühist Ei start Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Johanna Laanoja Kobras/Põlva Sp 00:59.17 00:30.05(1) 00:29.12(2)
2. Eliise Kesküla HOK 01:02.14 00:33.29(2) 00:28.45(1)
3. Anete Saar Kobras/Põlva Sp 01:11.55 00:36.55(3) 00:35.00(3)
4. Hanna Lora Traagel Kobras/Põlva Sp 01:28.22 00:43.08(4) 00:45.14(4)
Leana Jete Korb Peko Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Teele Telgma Tammed 01:15.02 00:37.14(1) 00:37.48(1)
2. Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva Sp 01:21.29 00:42.33(3) 00:38.56(3)
3. Lorely Kõrvel Kobras/Põlva Sp 01:23.45 00:40.39(2) 00:43.06(5)
4. Kelli Nurm Kobras/Põlva Sp 01:23.56 00:45.14(4) 00:38.42(2)
5. Anastasija Pahhomenkova SRD 01:33.01 00:46.17(5) 00:46.44(6)
6. Mari Linnus Peko 01:45.25 00:55.35(7) 00:49.50(8)
7. Kristina Haug Võru/Võru spord 01:46.22 00:59.33(8) 00:46.49(7)
8. Kairiin Märtson Kobras/Põlva Sp 02:16.15 01:33.35(9) 00:42.40(4)
Miina Aleksandra Piho Võru Katk 00:48.00(6) Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Emily Raudkepp Peko 01:43.14 00:55.56(1) 00:47.18(1)
2. Kaisa Rooba Rakv 01:53.38 00:58.09(2) 00:55.29(3)
3. Kristiina Himma Võru 01:56.08 01:01.43(3) 00:54.25(2)
4. Kristel Kõivo Peko 02:05.22 01:07.51(4) 00:57.31(4)
5. Kristin Viikmaa West 02:05.53 01:07.53(5) 00:58.00(5)
6. Birgit Russka Kobras/Põlva Sp 02:20.53 01:14.31(6) 01:06.22(6)
7. Liina Vesilind SRD 02:35.24 01:23.08(7) 01:12.16(7)
8. Kati Iher Võru 02:41.53 01:26.26(9) 01:15.27(8)
9. Merilin Anijärv SRD 02:46.01 01:25.30(8) 01:20.31(9)
10. Tiina-Maria Tali KEKRSK 02:51.14 01:27.04(10 01:24.10(11
11. Signe Kallion Võru/Võru spord 02:54.59 01:32.09(11 01:22.50(10
Roos Lisette Parmas SRD Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Annika Rihma Kobras 01:36.52 00:58.52(1) 00:38.00(1)
2. Marianne Haug Võru/Võru spord 01:42.12 01:03.06(2) 00:39.06(3)
3. Merike Vanjuk Kape 01:42.44 01:03.08(3) 00:39.36(4)
4. Eleri Hirv Võru 01:43.46 01:05.29(4) 00:38.17(2)
5. Margret Zimmermann Kape 01:47.15 01:07.36(6) 00:39.39(5)
6. Kristel Sibul Kobras 01:49.27 01:07.43(7) 00:41.44(7)
7. Sigrid Ruul JOKA 01:50.40 01:07.25(5) 00:43.15(8)
8. Kerstin Uiboupin Võru 01:51.51 01:11.29(8) 00:40.22(6)
9. Inga Siegert OK Võru/Vastsel 01:57.43 01:13.17(9) 00:44.26(9)
10. Mirja Virve Kobras 01:59.37 01:14.49(10 00:44.48(10
11. Eva-Maria Truusalu Võru 02:09.54 01:23.09(11 00:46.45(11
12. Marie Tammemäe Orvand 02:14.36 01:27.32(13 00:47.04(12
Katrin Vinkel West Tühist 01:23.26(12 Puuduv KP
Kirti Rebane Tammed Tühist Puuduv KP Puuduv KP
Piibe Tammemäe SK100 Ei start Ei start Ei start
Liis Toomas Peko Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Liisa Puusepp Võru 01:24.39 00:44.09(2) 00:40.30(1)
2. Kelli Marie Jaama Peko 01:28.01 00:46.53(4) 00:41.08(2)
3. Marili Zimmermann Kape 01:32.11 00:48.37(5) 00:43.34(3)
4. Ade Timmusk HOK 01:50.42 01:02.18(8) 00:48.24(4)
5. Teele Eensaar Ilves 01:58.50 01:04.57(9) 00:53.53(5)
6. Mari-Liis Kaljur KEKRSK 02:07.30 01:10.29(11 00:57.01(6)
7. Kristina Vesilind SRD 02:07.32 01:06.31(10 01:01.01(7)
8. Ele Sisas TAOK 02:19.40 00:57.49(7) 01:21.51(9)
9. Kaileen Raudsepp 02:30.21 01:19.18(13 01:11.03(8)
Egne Kriks Rakv Katk 01:15.47(12 Katk
Triin Aedmäe Kobras Katk 00:43.32(1) Ei start
Agnes Vask Ilves Katk 00:46.25(3) Ei start
Triin Jäädmaa Võru Tühist 00:51.58(6) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Heleri Kivil LSF PT 01:30.17 00:47.43(1) 00:42.34(1)
2. Marika Jäädmaa Võru 01:45.47 00:52.20(2) 00:53.27(4)
3. Külli Leiger Kape 01:48.37 00:56.22(3) 00:52.15(2)
4. Arisha Trofimchik St.Petersburg 01:51.51 00:57.15(4) 00:54.36(5)
5. Pille Vinne Kobras 02:10.56 01:04.17(7) 01:06.39(6)
6. Jaana Aedmäe Kobras 02:11.50 01:02.38(5) 01:09.12(7)
Piia Avaste Tammed Katk Ei start 00:53.01(3)
Ülle Hollo Võru Tühist 01:03.56(6) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Kristi Vassil Ilves 01:28.06 00:45.35(2) 00:42.31(1)
2. Jana Kink Kape 01:30.00 00:45.16(1) 00:44.44(2)
3. Signe Raidmets TON 01:39.07 00:51.20(4) 00:47.47(3)
4. Airi Alnek Võru 01:42.46 00:52.04(5) 00:50.42(4)
5. Kersti Ehala JOKA 01:50.42 00:56.08(6) 00:54.34(5)
6. Raili Rooba Rakv 02:09.33 01:07.01(9) 01:02.32(6)
7. Kadri Parts Võru 02:10.13 01:03.55(7) 01:06.18(8)
8. Piret Kaasik Ilves 02:22.00 01:12.44(10 01:09.16(9)
9. Heli Haug Võru 02:26.05 01:20.11(12 01:05.54(7)
Made Vares Suusahullud Katk 01:04.22(8) Ei start
Triin Vask Ilves Katk 00:47.41(3) Ei start
Maret Hallikma Tühist 01:17.53(11 Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Anneli Rämmann Koop 01:31.16 00:51.00(2) 00:40.16(1)
2. Erika Joonas Võru 01:33.29 00:49.49(1) 00:43.40(3)
3. Rutti Räbovoitra Mercury 01:37.11 00:55.09(3) 00:42.02(2)
4. Mari Turban Rakv 02:35.36 01:29.44(5) 01:05.52(4)
Mari Punab Suusahullud Katk 01:05.30(4) Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Marje Viirmann KEKRSK 01:27.20 00:46.27(1) 00:40.53(1)
2. Merike Paapson TON 01:31.09 00:48.28(2) 00:42.41(2)
3. Lea Leppik TAOK 01:37.32 00:53.33(3) 00:43.59(3)
4. Riina Laev Mercury 01:53.56 01:00.22(4) 00:53.34(4)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Reet Johanson Kobras 01:18.07 00:38.55(1) 00:39.12(1)
2. Tiina Oras Ilves 01:24.48 00:43.34(3) 00:41.14(2)
3. Marika Kirsspuu TAOK 01:28.42 00:46.49(4) 00:41.53(3)
4. Gea Rennel KEKRSK 01:44.22 00:56.20(6) 00:48.02(4)
5. Saima Värton Kobras 01:53.41 00:47.46(5) 01:05.55(6)
6. Ülle Raudsepp Okas 02:05.01 01:03.51(8) 01:01.10(5)
Ülle Põldoja Ilves Katk 00:59.45(7) Ei start
Siiri Poopuu JOKA Tühist 00:40.59(2) Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tiina Talisoo KEKRSK 01:13.40 00:40.07(1) 00:33.33(1)
2. Vaike Tomann Ilves 01:21.22 00:42.44(2) 00:38.38(2)
3. Riina Kivikas Ilves 01:26.09 00:46.06(4) 00:40.03(3)
4. Niina Karnit SRD 01:26.58 00:43.28(3) 00:43.30(4)
5. Anu Pallon JOKA 01:53.00 00:58.34(5) 00:54.26(5)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tiiu Kaasik Ilves 01:15.42 00:38.26(1) 00:37.16(1)
2. Liivi Parik Otepää SK 01:23.45 00:42.30(2) 00:41.15(3)
3. Leili Prans Ilves 01:24.09 00:43.52(3) 00:40.17(2)
4. Kersti Mardiste KEKRSK 01:44.50 00:47.03(4) 00:57.47(4)
5. Kaie Kivila Ilves 01:47.18 00:49.00(5) 00:58.18(5)
6. Juta Virkepuu KEKRSK 02:16.14 01:04.20(6) 01:11.54(6)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ilse Uus TON 01:25.18 00:44.58(2) 00:40.20(1)
2. Ilme Palu West 01:42.23 00:49.50(3) 00:52.33(3)
3. Maie Abram Ilves 01:46.02 00:59.50(4) 00:46.12(2)
4. Ilona Vanaveski Ilves 01:54.10 00:42.51(1) 01:11.19(5)
5. Maimu Tornberg Koop 01:57.25 01:02.26(5) 00:54.59(4)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Jasmiin Kraas 00:33.35 00:17.36(1) 00:15.59(2)
2. Maria Kaljur KEKRSK 00:36.59 00:19.42(2) 00:17.17(3)
3. Grete Johanna Korb XT Sport 00:40.55 00:27.06(9) 00:13.49(1)
4. Eliisabet Leiger Kape 00:40.59 00:20.13(3) 00:20.46(5)
5. Katariina Leiger Kape 00:41.35 00:21.16(5) 00:20.19(4)
6. Liis-Marie Kaljur KEKRSK 00:42.54 00:21.13(4) 00:21.41(7)
7. Mirtel Vaher Katoliku SK 00:46.20 00:25.33(8) 00:20.47(6)
8. Mari Iher Tartu 00:47.43 00:24.25(6) 00:23.18(8)
9. Brigita Oru OK Võru/Vastsel 00:58.13 00:25.12(7) 00:33.01(13
10. Säde Külaots - 00:59.58 00:35.10(12 00:24.48(10
11. Ebe Hallik 01:02.09 00:29.58(11 00:32.11(12
12. Liisa Kunnus OK Võru/Vastsel 01:11.19 00:41.32(13 00:29.47(11
13. Jette-Ly Assor Kobras 01:12.05 00:47.51(15 00:24.14(9)
14. Teele Mäesaar OK Võru/Vastsel 01:23.04 00:42.28(14 00:40.36(14
Eva Piirisild Võru Katk 00:29.24(10 Ei start
Käti Kudre Peko Ei start Ei start Ei start
Mia-Brit Oru OK Võru/Vastsel Ei start Ei start Ei start
Eva Lotta Joonas Võru Ei start Ei start Ei start
PEKO