Tavarada 11.04.2015 Nohipalu (Madis Oras) |
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 430 Tanel Mõttus Võru EST 00:43.47
2. 419 Janek Orro Võru EST 00:50.15
3. 421 Tarmo Zernant Ilves EST 00:52.59
4. 427 Oliver Ojasoo Kobras EST 00:54.40
5. 424 Annika Silde - EST 01:28.55
6. 418 Karl Jaen Lainevool Ilves EST 01:46.19
422 Jonatan Huma Võru EST Katk
416 Maret Hallikma - EST Katk
420 Priit Laos - EST Puuduv KP
417 Olga Potštar EST Puuduv KP
423 Tarmo Pöör Mercury EST Ei start
431 Kersti Ploom Jõhvikas EST Ei start
432 Tatjana Nikitina EST Ei start
434 Merilin Vahtra EST Ei start
445 Emilia Roose EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 5 August Jakobson Põlva Spordikoo EST 00:15.58
2. 4 Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord EST 00:16.07
3. 2 Ranno Kannel Rae EST 00:17.05
4. 1 Rasmus Saare Kobras EST 00:18.11
5. 11 Kaspar Karolin Põlva Spordikoo EST 00:18.15
6. 3 Hendrik Bleive Mammaste Kool EST 00:19.00
7. 8 Timo Kudre Peko EST 00:24.14
8. 10 Markus Kaljur KEKRSK EST 00:24.26
9. 6 Laur-Rogert Sulg Otepää EST 00:27.09
10. 9 Toomas Mattus Põlva Spordikoo EST 00:27.44
11. 7 Maanus Udam JOKA EST 00:31.02
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 24 Emil Eensaar Tartu SUKL EST 00:24.22
2. 25 Olle Ilmar Jaama Peko EST 00:25.00
3. 15 Mehis Udam JOKA EST 00:31.39
4. 14 Kristofer Kuusik Põlva Spordikoo EST 00:32.42
5. 13 Mattias Maidla Kobras EST 00:32.48
6. 26 Joona Vuorela Espoon Akilles FIN 00:34.32
7. 12 Andri Kepler Kobras EST 00:34.39
8. 22 Mihkel Liivago Põlva Spordikoo EST 00:36.38
9. 23 Peko Piirisild Kobras EST 00:45.36
10. 17 Samuel Kolsar Kobras EST 00:46.30
11. 27 Laur-Joonas Järvepõld Võru EST 00:56.08
12. 19 Kaspar Aadli Tammed EST 01:12.59
13. 20 Daniel Sibul Kobras EST 01:15.21
18 Urmet Pihus Võru/Võru spord EST Puuduv KP
21 Kerdo Männilaan JOKA EST Puuduv KP
16 Mihkel Mahla Peko EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 36 Markus Sulg JOKA EST 00:37.08
2. 44 Janar Saks Võru/Võru spord EST 00:40.22
3. 32 Dainis Männiste Kobras EST 00:40.38
4. 49 Sander Pritsik Rakv EST 00:41.29
5. 33 Hando Allmann Võru/Võru spord EST 00:41.37
6. 43 Ragnar Rooba Rakv EST 00:42.00
7. 42 Mihkel Herbert Pais West EST 00:44.25
8. 39 Martin Erik Maripuu Kobras EST 00:45.22
9. 40 Georg Paal JOKA EST 00:45.28
10. 41 Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord EST 00:46.30
11. 47 Siim Turban Rakv EST 00:48.14
12. 29 Aleksander Kepler Kobras EST 00:50.07
13. 46 Raiko Marrandi JOKA EST 00:51.15
14. 31 Dennis Florström Espoon Akilles FIN 00:54.26
15. 37 Kerten Matto Kobras EST 01:04.05
16. 48 Joonas Kuusivaara Espoon Akilles FIN 01:08.32
17. 30 Joosep Ainjärv JOKA EST 01:17.27
18. 38 Eerik Aavik JOKA EST 01:29.43
35 Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord EST Puuduv KP
45 Christopher Lään Rakv EST Puuduv KP
34 Aleksander Piilmann SRD EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 63 Kaarel Vesilind SRD EST 00:41.34
2. 61 Karel-Sander Kljuzin Peko EST 00:44.10
3. 65 Andres Rõõm Ilves/Tartu SUK EST 00:45.37
4. 60 Kristo Sirk Kobras EST 00:47.36
5. 59 Joonas Halapuu Võru/Võru spord EST 00:49.41
6. 55 Alex Treier Võru/Võru spord EST 00:56.20
7. 53 Raido Kiss Võru EST 01:00.23
8. 62 Villu Serv Kobras EST 01:04.40
9. 66 Kristofer Pähklepa Kobras EST 01:06.32
10. 67 Kiur Erik Eensaar TÜ ASK EST 01:07.03
11. 56 Rasmus Kruusa Kobras EST 01:16.27
12. 64 Jürmo Rooma Jõhvikas EST 01:24.17
13. 57 Henri Konsap Võru EST 01:50.10
54 Markus Harald Pais West EST Puuduv KP
58 Andres Aruots Peko EST Puuduv KP
68 Artem Zavialov PSKOV"RUS" RUS Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 74 Oliver Kütt Ilves EST 00:58.12
2. 73 Lauri Pähn Võru/Võru spord EST 01:00.41
3. 72 Kevin Hallop Peko EST 01:02.23
4. 78 Georg Caius Kutsar Ilves EST 01:03.40
5. 71 Kaarel Hendrik Zernant Ilves EST 01:05.59
6. 75 Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles FIN 01:24.39
7. 77 Jasper Ainjärv JOKA EST 01:28.32
8. 70 Edgar Toimetaja JOKA EST 01:42.48
76 Mihkel Parts Võru EST Puuduv KP
79 ANDREY GILIN PSKOV"RUS" RUS Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 99 Erkki Aadli Tammed EST 01:12.36
2. 100 Tõnis Laugesaar Rakv EST 01:13.43
3. 98 Silver Eensaar Kobras EST 01:14.44
4. 105 Gion Schnyder Peko SUI 01:14.51
5. 101 Rain Eensaar EKJ SK EST 01:15.29
6. 114 Kaur Kase Võru EST 01:16.06
7. 110 Andreas Kraas Tammed EST 01:17.25
8. 87 Markus Puusepp Võru EST 01:17.29
9. 108 Alar Assor Kobras EST 01:22.56
10. 84 Tanel Papp Võru/Võru spord EST 01:24.26
11. 109 Reigo Teervalt Peko EST 01:25.06
12. 106 Kaarel Kallas JOKA EST 01:26.49
13. 93 Hannes Poolamets EST 01:28.48
14. 113 Sander Linnus Peko EST 01:33.10
15. 92 Johannes Ehala JOKA EST 01:33.37
16. 104 Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles FIN 01:40.16
17. 82 Ragnar Kruusla West EST 01:41.52
18. 107 Mauno Kapten Peko EST 01:43.31
19. 86 Aleksandr Shved SRD EST 01:45.13
20. 88 Hans Mark Võsu JOKA EST 01:48.23
21. 83 Vadim Shved SRD EST 01:52.26
22. 91 Märt Kivila Ilves EST 02:03.52
23. 112 Kristjan Täll KEKRSK EST 02:10.46
24. 89 Sander Nahkor TAOK EST 02:13.59
25. 81 Tauri Lepasild - EST 02:32.05
111 Even Toomas Peko EST Katk
97 Andres Saal Otepää EST Puuduv KP
94 Janek Piirisild Võru/Võru spord EST Puuduv KP
102 Martin Simpson Kobras EST Puuduv KP
95 Hendrik Rull EST Puuduv KP
85 Alexander Khalyapin RUS Puuduv KP
103 Mattis Jaama Peko EST Ei start
90 Ilo Suurmets Kobras EST Ei start
96 Sander Vaher EKJ SK EST Ei start
115 Uku-Laur Tali KEKRSK EST Ei start
116 ANDREY NIKIFOROV PSKOV"RUS" RUS Ei start
117 Mati Tiit Ilves EST Ei start
118 Rimmo Rõõm Ilves/Tartu SUK EST Ei start
119 Sander Mirme Tartu EST Ei start
120 Arvi Anton Ilves EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 131 Tarvo Klaasimäe Rakvere OK EST 00:41.15
2. 132 Anti Sõukand Võru/Võru spord EST 00:44.24
3. 129 Sven Oras Ilves EST 00:45.17
4. 124 Rain Jaaksoo Tartu EST 00:48.22
5. 130 Joonas Oja Rakv EST 00:50.47
6. 134 Mait Tõnisson LSF PT EST 00:59.40
7. 122 Rando Marrandi JOKA EST 01:00.56
8. 128 Rünno Sulg LSF PT EST 01:01.42
9. 127 Ingmar Bert Sabre Võru/Võru spord EST 01:01.46
10. 425 Olavi Mätik - EST 01:07.05
11. 133 Toomas Telgma Voller EST 01:07.24
12. 137 Michael Raer SRD EST 01:07.44
13. 126 Viljar Vainola Mercury EST 01:10.34
14. 123 Matis Märtson Novaator RSK EST 01:14.08
15. 135 Oleg Koshik SRD EST 01:22.12
16. 136 Allan Roosimägi Jõhvikas EST 01:24.46
125 Vallo Männiste Kobras EST Ei start
138 Ragnar Ilp EST Ei start
121 Martin Laasmaa EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 147 Heiti Hallikma Võru EST 01:08.38
2. 142 Mati Korrol Mercury EST 01:10.08
3. 153 Ott Rakkaselg HOK EST 01:12.20
4. 143 Tanel Kannel Rae EST 01:12.31
5. 150 Toni Pikkarainen Espoon Akilles FIN 01:13.20
6. 148 Margus Klementsov Mercury EST 01:13.46
7. 145 Jaanus Reha Koop EST 01:14.52
8. 151 Mati Mägi HOK EST 01:24.23
9. 140 Ivo Miller Koop EST 01:24.39
10. 152 Tuomas Hakkarainen Espoon Akilles FIN 01:28.54
11. 149 Sixten Sild Võru EST 01:36.45
12. 144 Marko Külaots EST 01:38.01
146 Meelis Mälter KEKRSK EST Katk
141 Alar Alajaan EST Ei start
154 Dag Ainsoo LUS EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 157 Tarvo Avaste Tammed EST 00:53.59
2. 165 Ilmar Udam JOKA EST 00:56.04
3. 162 Paavo Rõigas Peko EST 01:01.52
4. 163 Raivo Pellja JOKA EST 01:02.18
5. 161 Tarmo Klaar Ilves EST 01:04.45
6. 156 Kaupo Järve LSF PT EST 01:06.02
7. 159 Tarmo Pöör Mercury EST 01:09.01
8. 158 Lauri Olli LSF PT EST 01:13.47
9. 166 Janne Kuusivaara Espoon Akilles FIN 01:14.11
10. 167 Margus Marrandi JOKA EST 01:31.51
160 Kristjan-Taavi Vaiksalu Tammed EST Ei start
164 Martin Aunin EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 171 Dmitri Shved SRD EST 00:39.27
2. 177 Enn Jaama Peko EST 00:42.21
3. 170 Taivo Tali KEKRSK EST 00:43.24
4. 173 Raul Kangur Peko EST 00:48.54
5. 169 Jouni Pyykönen Espoon Akilles FIN 00:49.48
6. 174 Andy Karjus Võru EST 00:52.16
7. 172 Eero Joonas Võru EST 00:52.33
8. 176 Aare Huik Võru EST 00:53.29
9. 178 Ahti Bleive Kobras EST 01:23.14
175 Toomas Voolaid EST Puuduv KP
168 Paavo Rõigas Peko EST Ei start
179 DMITRIY NIKITIN PSKOV"RUS" RUS Ei start
180 Kristjan Leiger Kape EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 189 Maido Kaljur KEKRSK EST 00:40.53
2. 191 Tiit Tali Ilves EST 00:43.09
3. 187 Antti Roose Kobras EST 00:44.21
4. 190 Hannu Numminen Espoon Akilles FIN 00:45.19
5. 188 Urmas Sulaoja Jõhvikas EST 00:48.35
6. 184 Mati Preitof KEKRSK EST 00:49.58
7. 186 Aleksander Pritsik Rakv EST 01:00.39
8. 183 Urmas Laev Mercury EST 01:01.30
9. 182 Margus Jaanus Koop EST 01:03.51
185 Rein Toomas Peko EST Katk
192 Toomas Tarve Kobras EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 201 Mart Külvik EST 00:37.26
2. 196 Rein Rooni Orvand EST 00:46.15
3. 198 Raul Laas JOKA EST 00:46.51
4. 200 Jukka Karvonen Leppävaaran Sis FIN 00:48.18
5. 195 Mihkel Nahkur Jõhvikas EST 00:48.41
6. 197 Tuomo Puustinen Pihkaniskat FIN 00:49.47
7. 204 Raul Olesk Kobras EST 00:51.19
8. 203 Mikhail Ivanov Pskov RUS 00:51.38
9. 199 Tauno Kure Kape EST 00:52.12
10. 202 Tõnu Loog Kobras EST 00:56.57
194 Aigar Pindmaa Võru EST Katk
205 Paul Poopuu JOKA EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 208 Udo Lüüs Ilves EST 00:47.00
2. 210 Tõnu Sikkal Kobras EST 00:47.08
3. 211 Lembit Nöps Ilves EST 00:51.48
4. 213 Heini Tammik Kape EST 00:52.21
5. 207 Anti Parik Otepää SK EST 00:53.34
6. 212 Jüri Rokko SK RT EST 00:59.34
7. 209 Heimo Jumppanen Pihkaniskat FIN 01:01.39
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 220 Kai Saksman TON FIN 00:35.09
2. 225 Arvo Kivikas Ilves EST 00:38.41
3. 215 Heikki Kyyrönen TON 00:42.14
4. 217 Kalle Nelk Tammed EST 00:43.36
5. 216 Hannu Mattila Espoon Akilles FIN 00:44.26
6. 223 Koit Paasma Lehola EST 00:44.37
7. 221 Tõnu Nurm Kobras EST 00:48.20
8. 219 Peep Koppel Koop EST 00:51.43
9. 228 Kalju Toomas JOKA EST 00:51.56
10. 218 Markku Virtanen Espoon Akilles FIN 00:52.59
11. 226 Sergei Miasnikov Pskov RUS 00:55.49
12. 222 Raimo Nordqvist Espoon Akilles FIN 01:01.01
13. 227 Agu Koppa Jõhvikas EST 01:04.46
224 KUBARSKII ANATOLII Pskov RUS Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 238 Mihkel Mälter KEKRSK EST 00:31.41
2. 239 Erkki Kivistö Pihkaniskat FIN 00:36.12
3. 230 Elmo Pärna Lehola EST 00:44.51
4. 231 Ants Tamm TON EST 00:45.03
5. 242 Endel Remmet Kape EST 00:46.39
6. 237 Tiit Koppel Orion EST 00:48.40
7. 232 Martin Tõrra Kobras EST 00:49.50
8. 241 Jüri Tähemaa EST 00:50.33
9. 234 Pentti Suonpää Espoon Akilles FIN 00:50.35
10. 236 Aarne Mardiste KEKRSK EST 00:51.37
11. 240 Mihhail Taivere Kape EST 00:52.22
12. 235 Valter Ploom Jõhvikas EST 00:52.52
13. 233 Georg Sooberg Võru EST 01:08.47
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 247 Sander Robin Lille KEKRSK EST 00:26.48
2. 243 Ott Külaots - EST 00:34.48
3. 245 Kaur Kannel Rae EST 00:39.10
4. 246 Roland Kivila lasteaed Krõll EST 00:45.09
5. 244 Erik Marten Zernant Ilves EST 00:51.25
248 Lukas Siegert Võru EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 255 Helina Saega Otepää EST 00:19.42
2. 251 Anni Linnus Peko EST 00:20.05
3. 253 Mia Mai Huik Võru EST 00:21.10
4. 50 Anett Kari Rakv EST 00:21.21
5. 252 Angela Mõttus Otepää EST 00:26.30
6. 250 Kadri Kamja Kobras EST 00:30.45
7. 254 Mareli Vaher EST 00:36.42
51 Carmen Lanno Rakv EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 262 Leana Jete Korb Peko EST 00:25.48
2. 261 Evely Ostrov Kobras EST 00:47.37
3. 263 Laura Lään Rakv EST 00:48.11
4. 259 Birgit Rõõm Ilves EST 00:52.03
5. 258 Liis Musta Võru EST 00:54.06
6. 260 Aigi Einmaa Rakv EST 00:54.10
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 273 Lorely Kõrvel Kobras EST 00:35.39
2. 274 Agneliis Pilt Rakv EST 00:38.54
3. 268 Anita Laanejõe Võru/Võru spord EST 00:40.31
4. 266 Kristina Haug Võru/Võru spord EST 00:41.43
5. 267 Anete Saar Kobras EST 00:42.56
6. 265 Kairiin Märtson Kobras EST 00:43.53
7. 275 Johanna Laanoja Kobras EST 00:45.53
272 Katrin Rüütli EST Puuduv KP
269 Kristiin Kalle Kobras EST Puuduv KP
270 Mari Linnus Peko EST Ei start
271 Hanna Lora Traagel Kobras EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 285 Kelli Nurm Kobras EST 00:29.56
2. 283 Kristel Kõivo Peko EST 00:30.48
3. 288 Teele Telgma Tammed EST 00:31.30
4. 286 Kaisa Rooba Rakv EST 00:33.36
5. 281 Laura-Liis Kütt Kobras EST 00:34.09
6. 284 Jessica Bartoldi Espoon Akilles FIN 00:37.25
7. 280 Roos Lisette Parmas SRD EST 00:38.04
8. 282 Roosa Kuusivaara Espoon Akilles FIN 00:40.11
9. 279 Birgit Russka Kobras EST 00:40.28
10. 278 Triin Rüütli EST 01:19.30
287 Kaisa Kahre Võru EST Puuduv KP
277 Signe Kallion Võru/Võru spord EST Ei start
289 Viktoria Ponomarenko PSKOV"RUS" RUS Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 296 Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles FIN 00:45.40
2. 295 Kristel Sibul Kobras EST 00:47.48
3. 292 Emily Raudkepp Peko EST 00:52.11
4. 298 Doris Kudre Peko EST 00:52.19
5. 291 Jonne Rooma Jõhvikas EST 01:07.33
6. 297 Kristin Viikmaa West/Pärnu Spor EST 01:09.54
7. 299 Tiina-Maria Tali KEKRSK EST 01:11.24
8. 293 Kristiina Himma Võru EST 01:15.07
9. 294 Liis Toomas Peko EST 01:28.23
300 Getter Matto Kobras EST Ei start
301 ANASTASIA NIKITINA PSKOV"RUS" RUS Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 312 Annika Rihma Kobras EST 01:02.36
2. 310 Marianne Haug Võru/Võru spord EST 01:08.20
3. 315 Eleri Hirv Võru EST 01:11.34
4. 308 Laura Joonas Võru EST 01:12.34
5. 305 Sigrid Ruul JOKA EST 01:17.05
6. 309 Mariann Sulg Orvand EST 01:19.58
7. 313 Kaisa Raudkepp Peko EST 01:20.47
8. 311 Salla Laitinen Espoon Akilles FIN 01:23.19
307 Kati Rooni Orvand EST Puuduv KP
304 Hedi Peedu EST Puuduv KP
306 Kristiine Aluvee Kobras EST Ei start
314 Triinu Rooni Orvand EST Ei start
303 Adele Puusalu Kobras EST Ei start
316 Anneli Ambel Mercury EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 323 Inga Siegert Võru EST 00:34.24
2. 325 Liisa Puusepp Võru EST 00:40.54
3. 321 Madli-Johanna Maidla Kobras EST 00:45.06
4. 326 Kaia Kivikas Ilves EST 00:45.24
5. 319 Piret Kaasik Ilves EST 00:49.19
6. 320 Ele Sisas TAOK EST 00:51.02
7. 324 Teele Eensaar TÜ EST 00:57.08
8. 322 Meeli Mets EST 01:01.20
9. 318 Mari Turban Rakv EST 01:12.47
317 Maret Hallikma - EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 331 Merike Vanjuk Kape EST 00:37.29
2. 329 Edit Kannel Norma EST 00:42.08
3. 332 Piia Avaste Tammed EST 00:47.51
4. 328 Külli Leiger Kape EST 00:52.13
5. 330 Ülle Hollo Võru EST 00:53.49
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 338 Heidi Sild West EST 00:51.30
2. 336 Hanna Vuorela Espoon Akilles FIN 01:00.39
3. 337 Heli Haug Võru EST 01:03.55
4. 334 Ilona Poljakova LSF PT EST 01:08.38
5. 335 Marje Zernant Ilves EST 01:10.04
6. 339 Kadri Parts Võru EST 01:10.49
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 350 Marika Jäädmaa Võru EST 00:33.37
2. 349 Ingrit Kala Peko EST 00:36.16
3. 348 Airi Alnek Võru EST 00:38.24
4. 256 Maris Roosipuu TON EST 00:38.35
5. 342 Anu Salokangas Espoon Akilles FIN 00:40.50
6. 345 Erika Joonas Võru EST 00:45.28
7. 341 Merike Paapson TON EST 00:47.25
8. 344 Küllike Jaama Peko EST 00:47.33
9. 343 Kaie Konsap Võru EST 00:51.35
10. 346 Epp Voitka Võru EST 00:53.08
11. 347 Leena Hanhijärvi Espoon Akilles FIN 01:06.46
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 361 Marje Viirmann KEKRSK EST 00:39.29
2. 355 Lea Leppik TAOK EST 00:41.30
3. 352 Kersti Ehala JOKA EST 00:41.41
4. 359 Tiina Oras Ilves EST 00:43.55
5. 360 Riina Laev Mercury EST 00:49.23
6. 356 Aleksandra Lebedeva Pskov RUS 00:57.09
7. 353 Pille Illak Otepää EST 01:08.12
8. 354 Tiia Laul Saku EST 01:21.41
357 Inger Jalakas KEKRSK EST Ei start
358 Mare Kitsnik Saku EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 367 Marika Kirsspuu TAOK EST 00:35.14
2. 365 Reet Johanson Kobras EST 00:36.51
3. 375 Tiina Talisoo KEKRSK EST 00:36.58
4. 371 Helena Jumppanen Pihkaniskat FIN 00:38.26
5. 369 Saima Värton Kobras EST 00:40.02
6. 364 Ülle Põldoja Ilves EST 00:41.49
7. 363 Ülle Kadak Lehola EST 00:43.40
8. 372 Natalia Ushakova Pskov RUS 00:43.56
9. 374 Ülle Raudsepp Okas EST 00:46.51
10. 368 Maire Kure Kape EST 00:47.44
11. 373 Helve Luht KEKRSK EST 00:53.50
12. 366 Olga Nazaran Pskov RUS 01:11.09
370 Siiri Poopuu JOKA EST Ei start
376 Aino Koser Ilves EST Ei start
377 Heli Viks Võru EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 385 Ene Sulg Orvand EST 00:32.50
2. 390 Eha Tolm Orvand EST 00:33.43
3. 383 Anne Arold Ilves EST 00:36.53
4. 386 Niina Karnit SRD EST 00:38.31
5. 381 Vaike Tomann Ilves EST 00:39.10
6. 380 Liivi Parik Otepää SK EST 00:39.54
7. 382 Iris Karvonen Leppävaaran Sis FIN 00:43.03
8. 379 Mare Leis Ilves EST 00:43.09
9. 387 Kersti Mardiste KEKRSK EST 00:44.44
10. 389 Leili Prans Ilves EST 00:46.48
11. 391 Riina Kivikas Ilves EST 00:46.51
12. 388 Anu Pallon JOKA EST 00:52.58
13. 384 Kersti Ploom Jõhvikas EST 00:59.20
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 395 Tiiu Kaasik Ilves EST 00:39.48
2. 394 Liis Lille KEKRSK EST 00:45.50
3. 393 Kaie Kivila Ilves EST 00:48.13
4. 396 Ludmila Miasnikova Pskov RUS 01:11.17
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 402 Ilona Vanaveski Ilves EST 00:42.04
2. 400 Maie Abram Ilves EST 00:42.32
3. 401 Maimu Tornberg Koop EST 00:49.50
4. 398 Ilse Uus TON EST 00:55.11
5. 399 Paula Kyyrönen KS FIN 00:55.31
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus
1. 410 Laura-Liis Kaljur KEKRSK EST 00:26.21
2. 409 Katariina Leiger Kape EST 00:31.45
3. 407 Eliisabet Leiger Kape EST 00:35.47
4. 411 Mariann Zernant Ilves EST 00:37.24
5. 405 Merit Vaher EST 00:38.00
6. 406 Liis-Marie Kaljur KEKRSK EST 00:41.14
7. 404 Astrid Heleen Tõnisson LSF PT EST 00:45.55
8. 408 Grete Johanna Korb EST 00:51.06
9. 413 Mirtel Vaher EST 00:52.13
10. 415 Jette-Ly Assor EST 00:56.42
11. 414 Käti Kudre Peko EST 00:58.02
12. 403 Säde Külaots - EST 01:02.29
13. 412 Maria Kaljur KEKRSK EST 01:03.13
PEKO