Peko Kevad 14.04.2012
Peko Kevad I päev
14.04.2012 Tuderna (M.Puusepp)
AR 
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N8NR 

AR
4570m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Matis Märtson                  -                     2031705 00:57.51    
   2. Riina Kink                     Koop                   255603 01:17.06    
   3. Laura Uibopuu                  EKA                    427582 01:26.35    
      Valju Tali                     Harju KEK              305300 Puuduv KP   
      3 Vacant                                                   4 Ei start    
M10NR
1680m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Ragnar Rooba                   Rakv                   997905 00:10.57    
   2. Janar Saks                     Võru                   305693 00:13.26    
   3. Dainis Männiste                Kobras/Põlva Spordik  2012319 00:14.46    
   4. Mairo Tohus                    Tsirguliina KK         419969 00:19.24    
   5. Ingvar Leping                  Värska G               305493 00:22.06    
   6. Kerten Matto                   Kobras/Põlva Spordik  4504264 00:23.33    
   7. Mihkel Herbert Pais            West                  1008437 00:26.26    
   8. Mihkel Abram                   Tammed                 305516 00:26.41    
      1 Vacant                                                   5 Ei start    
M12
2360m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Markus Harald Pais             West                  1561055 00:19.42    
   2. Ralf Hõim                      Kobras/Põlva Spordik   305727 00:19.52    
   3. Hando Allmann                  Võru                   305664 00:24.52    
   4. Alex Treier                    Võru                   305702 00:33.27    
   5. Jaakob Lambot                                        1395423 00:34.46    
   6. Antti Sikk                     Võru                   352357 00:36.55    
   7. Karmo-Kris Reintam             Võru                   305015 00:58.40    
   8. Karel Kuragin                  Võru                   350011 01:24.12    
      Joosep Rohtla                  Värska G              1395424 Puuduv KP   
      Marcus Majorov                 JOKA                   255870 Puuduv KP   
      Joosep Kaasiku                 JOKA                   305381 Puuduv KP   
      Georg Paal                     JOKA                   305385 Puuduv KP   
      Markus Sulg                    JOKA                   305792 Ei start    
      Markus Mürk                    Võru                   305667 Ei start    
M14
3580m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Lauri Pähn                     Võru                   305914 00:26.28    
   2. Oliver Kütt                    Ilves                  361418 00:27.37    
   3. Märten Henrik Pais             West                  1000008 00:28.49    
   4. Kaarel Vesilind                SRD                    505564 00:30.01    
   5. Andres Rõõm                    OK Ilves / Tartu SUK  1394132 00:31.37    
   6. Kristo Sirk                    Kobras/Põlva Spordik   428151 00:34.12    
   7. Villu Serv                     Kobras/Põlva Spordik   505566 00:35.25    
   8. Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                  899272 00:35.40    
   9. Sander Tomson                  Kobras                 305716 00:36.46    
  10. Karel-Sander Kljuzin           Peko                  2006422 00:37.29    
  11. Siim Helmoja                   Kobras/Põlva Spordik  1391141 00:38.58    
  12. Lauri Põldoja                  Ilves                  352399 00:39.39    
  13. Kevin Jaaska                   Kobras/Põlva Spordik  1398307 00:39.46    
  14. Tõnis Toom                     JOKA                  2012894 00:40.11    
  15. Mihkel Parts                   Võru                   305657 00:40.12    
  16. Krister Aarna                  SRD                    345789 00:41.54    
  17. Esko Vanahunt                  Kobras/Põlva Spordik  1391144 00:44.04    
  18. Edgar Toimetaja                JOKA                   305382 00:45.39    
  19. Kristofer Pähklepa             Kobras/Põlva Spordik  1391143 00:48.11    
  20. Martin Sults                   Kobras/Põlva Spordik   305073 00:48.13    
  21. Erik Bleive                    Kobras/Põlva Spordik  1390487 00:49.19    
  22. Kristjan Pärn                  Ilves                  222136 00:51.04    
  23. Timmo Tohus                    Tsirguliina kk        2037307 01:07.34    
      Isak Lambot                                          1395428 Ei start    
M16
6320m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Janek Piirisild                Võru                   305662 00:47.24    
   2. Rimmo Rõõm                     OK Ilves / Tartu SUK  1394140 00:50.50    
   3. Veiko Vinkel                   West                  1006342 00:51.31    
   4. Martin Sulg                    JOKA                  1392660 00:53.04    
   5. Mauno Kapten                   Peko                   305496 00:58.11    
   6. Janis Velkeris                 Aluksne OK            2006225 00:58.51    
   7. Jaspar Jõesalu                 Peko                   305483 01:03.09    
   8. Holger Post                    Koop                   222142 01:06.57    
   9. Ander Adamson                  Kobras/Põlva Spordik  4504470 01:07.59    
  10. Hans Mark Võsu                 JOKA                   255861 01:08.16    
  11. Ingmar Bert Sabre              Võru                   305698 01:14.23    
  12. Kevin Hallop                   Peko                   305487 01:23.13    
      Keven Mekk                     Võru                   352364 Puuduv KP   
      Tauri Samodelkin               Võru                   305925 Ei start    
      1 Vacant                                                   7 Ei start    
      Karl-Edgar Raudsep             Võru                   305670 Ei start    
M18
8180m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Tõnis Laugesaar                Rakv                   940307 00:53.04    
   2. Kevin Koskinen                 Võru                  2014927 01:04.03    
   3. Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva Spordik   842670 01:06.01    
   4. Andres Saal                    Otepää                2021797 01:10.14    
   5. Anti Sõukand                   Võru                  2014908 01:11.34    
   6. Tanel Papp                     Võru                   354087 01:12.34    
   7. Niko Herttuainen               RaKaS                 1396195 01:14.07    
   8. Sander Lembra                  Võru                  2009201 01:46.10    
      Sven Majorov                   JOKA                   255863 Puuduv KP   
      1 Vacant                                                   8 Ei start    
      Reigo Teervalt                 Peko                  2012879 Ei start    
M21A
14030m 30KP Tõus 400m
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Timo Sild                      EKJ SK                 504059 01:14.12    
   2. Kenny Kivikas                  Ilves                  503327 01:17.18    
   3. Peeter Pihl                    Tammed                 681660 01:17.35    
   4. Lauri Sild                     Võru                   504037 01:18.50    
   5. Kristo Heinmann                Ilves                  890913 01:20.08    
   6. Raido Mitt                     Kobras                 501247 01:22.28    
   7. Andreas Kraas                  EKJ SK                1391175 01:24.26    
   8. Tauno Tiirats                  Ilves                 1303022 01:26.29    
   9. Lauri Tammemäe                 SK100                  500495 01:27.21    
  10. Timmo Tammemäe                 SK100                  500584 01:28.00    
  11. Alar Abram                     Tammed                 889111 01:28.09    
  12. Jaagup Truusalu                Võru                   501037 01:29.13    
  13. Erkki Aadli                    Tammed                 500200 01:29.59    
  14. Kaur Kase                      Võru                  1391871 01:30.14    
  15. Rain Eensaar                   EKJ SK                 500577 01:30.18    
  16. Ats Sõnajalg                   KEKRSK                 345829 01:32.38    
  17. Sander Vaher                   EKJ SK                 501243 01:34.56    
  18. Aleksandr Shved                SRD                    920324 01:35.00    
  19. Marek Karm                     KEKRSK                 500764 01:39.13    
  20. Mattias Rennel                 KEKRSK                1303031 01:42.15    
  21. Asso Kesaväli                  Rakv                   997904 01:43.18    
  22. Dag Ainsoo                     LUS                    305005 01:48.04    
  23. Ott Rakkaselg                  HOK                   2007527 01:49.23    
  24. Daniel Vasser                                        1391872 01:51.11    
  25. Tarvo Klaasimäe                Rakv                   681647 01:55.00    
  26. Kaarel Kallas                  JOKA                  1303015 01:55.07    
  27. Kristjan Linnus                Peko                  2006426 01:58.19    
  28. Johannes Ehala                 JOKA                   305514 01:58.46    
  29. Mait Vaiksaar                  Lehola                1390494 02:00.30    
  30. Olavi Ottas                    Kobras                 899192 02:03.57    
  31. Mati Mägi                      HOK                   1022201 02:11.50    
  32. Jonatan Karjus                 Võru                   998990 02:11.55    
  33. Valdur Jaht                    Suusahullud           2007523 02:16.03    
  34. Marko Külaots                                         980556 02:17.58    
      Markus Hakkarainen             RaKaS                  997727 Puuduv KP   
      1 Vacant                                                   9 Ei start    
      Mihkel Järveoja                Kobras                 500059 Ei start    
      Uku-Laur Tali                  KEKRSK                 222879 Ei start    
      Mati Tiit                      Ilves                  511111 Ei start    
M21B
6320m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Alar Assor                     Kobras                2012337 00:43.04    
   2. Taivo Timmusk                  HOK                   1394136 00:48.03    
   3. Tuomas Hakkarainen             EsAk                   335865 00:49.03    
   4. Kaupo Voormansik               LSF PT                 255848 00:50.54    
   5. Rasmus Sotnik                  Otepää                2009199 01:00.44    
   6. Heiki Saal                     Otepää                2021798 01:01.14    
   7. Ragnar Ilp                                            218380 01:05.53    
   8. Mattis Jaama                   Peko                   218937 01:06.01    
   9. Olavi Mätik                    Elering               2007542 01:06.09    
  10. Rünno Sulg                     LSF PT                 361443 01:06.14    
  11. Pasi Kortelainen               RaKaS                  997729 01:14.20    
  12. Oleg Koshik                    SRD                   2031721 01:14.42    
  13. Toomas Telgma                  Voller                1602778 01:15.58    
  14. Martin Liidlein                JOKA                   255852 01:21.12    
  15. Martin Pettai                  Cyber                  534534 01:31.38    
      Tõnu Arrak                                           1395429 Ei start    
      Siim Tõld                                             997747 Ei start    
      Taavi Pipar                                          2023931 Ei start    
M35
9610m 21KP Tõus 290m
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Tanel Kannel                   Rae                    998992 01:00.06    
   2. Heiti Hallikma                 Võru                   771970 01:01.08    
   3. Tarvo Avaste                   Tammed                1006383 01:04.11    
   4. Tiit Tali                      Ilves                  886244 01:05.57    
   5. Priit Pääslane                 Ilves                 1391875 01:06.08    
   6. Ain Fjodorov                   Otepää                1303006 01:06.14    
   7. Margus Klementsov              Mercury                502565 01:06.32    
   8. Mati Korrol                    Mercury                889334 01:10.09    
   9. Sixten Sild                    Võru                  1008466 01:15.19    
  10. Janek Orro                     Võru                   503288 01:17.19    
  11. Tõnis Piirisild                Võru                  1006470 01:18.04    
  12. Kaupo Järve                    LSF PT                 899068 01:19.19    
  13. Meelis Merenäkk                                      1009554 01:20.52    
  14. Eero Kivikas                   Ilves                 1000011 01:26.29    
  15. Lauri Beilmann                 Puudub                 305809 01:50.19    
      Jüri-Ott Salm                  Tartu                 1395431 Puuduv KP   
      Meelis Mälter                  KEKRSK                 305294 Ei start    
      Karli Lambot                   Orion                 1395432 Ei start    
      2 Vacant                                                     Ei start    
M40
8180m 19KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Ville Vinkel                   West                  1006412 00:54.09    
   2. Dmitri Shved                   SRD                    701005 00:57.32    
   3. Paavo Rõigas                   Peko                  1602776 00:59.49    
   4. Tõnu Illaru                    Delta                  338713 01:01.28    
   5. Eduard Pukkonen                KEKRSK                 897421 01:01.32    
   6. Kuno Rooba                     Rakv                   980559 01:02.17    
   7. Jaanus Reha                    Koop                   502564 01:03.41    
   8. Enn Jõesaar                                           305817 01:04.07    
   9. Arthur Raichmann               LSF PT                 305536 01:04.45    
  10. Meelis Zimmermann              Kape                   503330 01:04.53    
  11. Mati Preitof                   KEKRSK                 505075 01:07.40    
  12. Rait Lille                     KEKRSK                 227537 01:09.12    
  13. Raivo Erik                     Rae                    305419 01:09.29    
  14. Rein Rooni                     Orvand                 998985 01:10.05    
  15. Enn Jaama                      Peko                   305102 01:13.15    
  16. Mart Ostra                     Nõmme                  305423 01:13.49    
  17. Magnar Alev                    Otepää                 427581 01:16.23    
  18. Kristjan Leiger                Kape                   351666 01:21.02    
  19. Enno Lepvalts                                         710813 01:23.36    
  20. Aare Huik                      Võru                   305744 01:26.25    
M45
6140m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Tõnu Ilves                     Kape                   263878 00:49.36    
   2. Taivo Tali                     KEKRSK               16712073 00:52.44    
   3. Priit Överus                   Mercury               1008440 00:53.36    
   4. Jouni Pyykönen                 EsAk                   335870 00:55.48    
   5. Toomas Teekel                  West                  1603785 00:56.07    
   6. Hannu Numminen                 EsAk                   335864 00:57.30    
   7. Andy Karjus                    Võru                   305921 00:57.55    
   8. Lauri Leppik                   TAOK                   641211 01:00.46    
   9. Rein Toomas                    Peko                  1008435 01:06.55    
      Unto Korhonen                  RaKaS                  997732 Puuduv KP   
      1 Vacant                                                  12 Ei start    
      Tõnu Lauter                    Lauter Team            305112 Ei start    
M50
6140m 16KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Mart Külvik                    -                      255622 00:47.32    
   2. Andrus Rämmann                 Koop                   504931 00:47.44    
   3. Raul Laas                      JOKA                   218361 00:49.11    
   4. Ando Post                      Koop                   406023 00:49.43    
   5. Jukka Karvonen                 LeSi                   997733 00:54.47    
   6. Petri Nurmela                  RaKaS                  997734 00:56.20    
   7. Raul Olesk                     Kobras                1000004 00:56.25    
   8. Jaak Jaagus                    Saku                   428179 01:00.43    
   9. Paul Poopuu                    JOKA                   997985 01:01.56    
      1 Vacant                                                  13 Ei start    
M55
5430m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Toivo Toomas                   Peko                   895359 00:42.56    
   2. Vilnis Velkeris                Aluksne OK            1301999 00:43.55    
   3. Kaljo Julge                    Kape                   305260 00:44.35    
   4. Udo Lüüs                       Ilves                  305205 00:44.59    
   5. Andres Minn                    JOKA                  1303035 00:45.21    
   6. Jüri Rokko                     SK RT                  255770 00:49.33    
   7. Tauno Kure                     Kape                   406039 00:50.05    
   8. Heini Tammik                   Kape                   305282 00:52.25    
   9. Anti Parik                     Otepää SK             1303011 00:56.19    
  10. Aimo Ruohoniemi                EsAk                   335860 00:56.25    
      1 Vacant                                                  14 Ei start    
M60
5430m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Lembit Nöps                    Ilves                 1007293 00:48.26    
   2. Arvo Kivikas                   Ilves                  505076 00:50.57    
   3. Kalle Nelk                     Tammed                1601620 00:55.56    
   4. Koit Paasma                    Lehola                1008458 01:01.09    
   5. Raimo Nordqvist                EsAk                   335867 01:30.25    
      Rein Prank                     Kape                   305276 Ei start    
M65
4260m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Rafael Gordon                  West                  1396774 00:34.17    
   2. Mihkel Mälter                  KEKRSK                 305293 00:35.45    
   3. Peep Koppel                    Koop                   302852 00:40.43    
   4. Georg Sooberg                  Võru                  1931308 00:41.13    
   5. Pentti Suonpää                 EsAk                   335869 00:42.51    
   6. Markku Virtanen                EsAk                   335862 00:43.23    
   7. Arto Varonen                   LeSi                  2006425 00:44.20    
   8. Kalju Toomas                   JOKA                   305736 00:45.08    
   9. Erkki Jokela                   LeSi                   335859 00:45.13    
  10. Mihhail Taivere                Kape                   305281 00:46.20    
  11. Endel Remmet                   Kape                   255639 00:46.51    
  12. Ants Tamm                      TON                    305123 00:47.06    
  13. Reino Parikka                  EsAk                   335863 00:47.24    
  14. Tiit Koppel                    Orion                  302851 00:49.31    
  15. Jüri Tähemaa                                          352352 00:51.32    
  16. Timo Tilli                     EsAk                   335861 00:55.10    
  17. Mati Poom                      TON                    510444 00:56.43    
  18. Agu Koppa                                             255887 00:59.31    
  19. Aarne Mardiste                 KEKRSK                 218363 01:03.33    
      2 Vacant                                                     Ei start    
      1 Vacant                                                  16 Ei start    
      Martin Tõrra                   Kobras                 305340 Ei start    
M8NR
1680m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Olle Ilmar Jaama               Peko                  1395425 00:17.46    
   2. Olev Piirisild                 Võru                  4501767 00:18.12    
   3. Ranno Kannel                   Rae                    305421 00:21.21    
   4. Mihkel Mart Kivisild                                  997736 00:22.46    
   5. Timo Kudre                     Peko                   997739 00:23.37    
   6. Henrik Saega                   Tsirguliina KK         433251 00:24.31    
   7. Karl Oskar Orro                Võru                   255797 00:25.49    
   8. Siim Villem Kivisild                                  997737 00:46.07    
      1 Vacant                                                  17 Ei start    
N10NR
1680m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Leana Jete Korb                Tammed                1395421 00:15.13    
   2. Kristiin Kalle                 Põlva SK              4504259 00:17.40    
   3. Sofia Leesment                 SRD                    305583 00:21.33    
      1 Vacant                                                  18 Ei start    
      Agnes-Tuule Nöps               Ilves                 2444027 Ei start    
      2 Vacant                                                     Ei start    
N12
2360m 7KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Teele Telgma                   Tammed                2018990 00:19.18    
   2. Laura-Liis Kütt                Kobras/Põlva Spordik  4504431 00:33.38    
   3. Mari Linnus                    Peko                   305484 00:34.56    
   4. Agneliis Pilt                  Rakv                  2037316 00:36.51    
   5. Kristina Haug                  Võru                   418155 01:01.03    
   6. Kairiin Märtson                Kobras/Põlva Spordik  4504433 01:07.50    
      1 Vacant                                                  19 Ei start    
      Jessica Lauter                 Lauter Team            503305 Ei start    
      Krete Auser                    Peko                   305479 Ei start    
      Agnes Säga                     Kobras                4504060 Ei start    
N14
3270m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Kristiina Himma                Võru                   305715 00:30.21    
   2. Liina Vesilind                 SRD                    505561 00:31.32    
   3. Emily Raudkepp                 Peko                   305351 00:37.37    
   4. Edith Pärnik                   Peko                   305491 00:44.29    
   5. Kaisa Rooba                    Rakv                   997910 00:44.48    
   6. Kelly Mattus                   Kobras/Põlva Spordik  2012342 00:49.16    
   7. Ksenija Shved                  SRD                   2007519 00:51.31    
   8. Anete Vabarna                  Peko                   305494 00:53.14    
   9. Sigrit Säga                    Kobras                4504436 01:01.25    
      2 Vacant                                                     Ei start    
      Maia Mustimets                 Peko                          Ei start    
      1 Vacant                                                  20 Ei start    
      Helle Leis                     Kobras/Põlva Spordik  2012340 Ei start    
N16
3580m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Marianne Haug                  Võru                  1008492 00:29.18    
   2. Alina Kramarenko               SRD                    335845 00:32.27    
   3. Silvia Luup                    Võru                   218952 00:34.07    
   4. Julia Korhonen                 RaKaS                  997721 00:36.39    
   5. Kelli Marie Jaama              Peko                   997751 00:36.49    
   6. Getter Matto                   Kobras/Põlva Spordik   305328 00:37.29    
   7. Doris Kudre                    Peko                  2006430 00:37.53    
   8. Aleksandra Leesment            SRD                    361467 00:43.59    
   9. Liis Toomas                    Peko                   973107 00:45.11    
  10. Marie Tammemäe                 Orvand                 355376 00:47.25    
N18
6320m 17KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Kristiine Aluvee               Kobras                2019007 00:48.25    
   2. Laura Joonas                   Võru                  1603788 00:53.16    
   3. Triinu Rooni                   Orvand                 886246 00:53.59    
   4. Margret Zimmermann             Kape                   505565 00:54.00    
   5. Jaana Olvet                    Rakv                   980554 01:03.28    
   6. Lumileid Hälvin                Kobras/Põlva Spordik  4504497 01:21.11    
   7. Sirli Aia                      Kobras                4504456 01:26.05    
      1 Vacant                                                  22 Ei start    
      Silja Olesk                    Kobras                 222880 Ei start    
N21A
9610m 21KP Tõus 290m
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Kirti Rebane                   Tammed                 506009 01:08.49    
   2. Evely Kaasiku                  JOKA                  1390504 01:14.41    
   3. Viivi-Anne Soots               Tammed                 506001 01:15.52    
   4. Merike Vanjuk                  Kape                   760603 01:17.22    
   5. Eleri Hirv                     Võru                   504034 01:18.17    
   6. Elo Saue                       Ilves                 1391146 01:18.47    
   7. Maret Vaher                    Kobras                 505506 01:21.30    
   8. Sigrid Ruul                    JOKA                   997982 01:25.35    
   9. Piibe Tammemäe                 SK100                  890517 01:25.39    
  10. Kerstin Uiboupin               Võru                  1008467 01:25.51    
  11. Veera Kortelainen              RaKaS                  997723 01:25.59    
  12. Daisi Saetalu                  Tammed                 418169 01:26.34    
  13. Kaia Kivikas                   Ilves                 1390456 01:28.03    
  14. Karmen Alnek                   Võru                  1008475 01:32.17    
  15. Katrin Vinkel                  West                  1006468 01:37.48    
  16. Inga Siegert                   Võru                   305683 01:38.42    
  17. Marili Zimmermann              Kape                  1602001 01:40.17    
  18. Merike Haugas                  West                  2009612 01:40.25    
  19. Kadi-Liis Minn                 JOKA                  1303034 01:45.36    
  20. Thea Kaljur                    KEKRSK                 424625 01:53.27    
      Sarka Svobodna                 SK100                   51796 Ei start    
      Kaisa Raudkepp                 Peko                  1392658 Ei start    
      Daisy Kudre                    Peko                  2006431 Ei start    
      Liina Palu                     Koop                   218327 Ei start    
N21B
4260m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Kadri Limberg                  LSF PT                 305529 00:35.35    
   2. Ülle Hollo                     Võru                   305692 00:39.45    
   3. Reeta Juvonen                  RaKaS                  997738 00:42.37    
   4. Anita Karnit                   SRD                    305577 00:43.43    
   5. Kadri Aia                      Kobras                4504455 00:45.07    
   6. Liva Velkere                   Aluksne OK            2032545 00:45.45    
   7. Marta Olvet                    Rakv                   361462 00:46.14    
   8. Iveta Velkere                  Aluksne OK            2006222 00:48.21    
   9. Pille Vinne                    Kobras                4504467 00:48.35    
  10. Annika Veske                                          305401 00:49.19    
  11. Triin Ignasov                                         305364 00:51.16    
  12. Külli Leiger                   Kape                   351667 00:51.33    
  13. Maret Hallikma                 -                      750722 00:54.44    
  14. Tais Vakrõõm                   SRD                   2007516 00:55.18    
  15. Liina Joller                   -                      305103 01:02.02    
  16. Marje Zernant                                        2009626 01:10.50    
  17. Mari Fjodorov                  Otepää                1392652 01:13.20    
  18. Epp Säga                       Kobras                4504275 01:22.05    
  19. Ade Palm                                             1395426 01:23.22    
  20. Kristina Vesilind              SRD                    428620 01:50.29    
      Saara Juvonen                  RaKaS                  997724 Ei start    
      1 Vacant                                                  23 Ei start    
N35
5430m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Edit Kannel                    Norma                  889120 00:48.22    
   2. Edith Madalik                  Tammed                 506000 00:58.03    
   3. Heli Haug                      Võru                  1008473 00:59.25    
   4. Heidi Sild                     West                   503331 01:04.08    
   5. Kadri Parts                    Võru                  2006230 01:06.58    
   6. Küllike Jaama                  Peko                  1395427 01:20.17    
      1 Vacant                                                  24 Ei start    
N40
5430m 14KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Marje Viirmann                 Harju KEK              980565 00:45.24    
   2. Signe Raidmets                 TON                    337322 00:48.13    
   3. Triin Vask                     Ilves                  305226 00:48.27    
   4. Minija Pääslane                Ilves                 2012366 00:52.03    
   5. Erika Joonas                   Võru                   305661 00:52.55    
   6. Sinikka Illaru                 Delta                 1390667 00:57.05    
   7. Piret Kaasik                   Ilves                  305200 01:06.13    
   8. Leena Hanhijärvi               EsAk                   335866 01:27.04    
      Kersti Ehala                   JOKA                  1006358 Puuduv KP   
      Jana Kink                      Kape                   500732 Ei start    
N45
4260m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Pilvi-Heli Vettik              JOKA                   997983 00:42.28    
   2. Airi Alnek                     Võru                  1008474 00:42.56    
   3. Merike Paapson                 TON                    660309 00:43.13    
   4. Lea Leppik                     TAOK                   651116 00:44.59    
   5. Anneli Rämmann                                        225355 00:45.52    
   6. Elin Ilves                     Kape                   263879 00:50.08    
   7. Epp Voitka                     Võru                  1395607 00:53.27    
   8. Rita Ojala                     JOKA                   302858 00:54.39    
   9. Eeva Korhonen                  RaKaS                  997725 00:56.57    
  10. Inger Jalakas                  KEKRSK                 305286 00:58.28    
      1 Vacant                                                  26 Ei start    
N50
4260m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Saima Värton                   Kobras                1391856 00:36.31    
   2. Reet Johanson                  Kobras                 305314 00:40.54    
   3. Tiina Oras                     Ilves                  305206 00:41.00    
   4. Riitta Hakkarainen             RaKaS                  997728 00:44.35    
   5. Ülle Põldoja                   Ilves                  305208 00:55.04    
   6. Heli Viks                      Võru                  1008489 00:56.23    
   7. Pille Illak                    Otepää                 222114 00:56.58    
   8. Leena Leesment                 SRD                    335846 00:58.13    
   9. Anu Pallon                     JOKA                   255894 01:00.14    
      Maire Kure                     Kape                   338028 Puuduv KP   
      1 Vacant                                                  27 Ei start    
      2 Vacant                                                     Ei start    
N55
3420m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Siiri Poopuu                   JOKA                  2014920 00:34.01    
   2. Tiina Talisoo                  KEKRSK                 218329 00:35.01    
   3. Vaike Tomann                   Ilves                 1006200 00:39.28    
   4. Iris Karvonen                  LeSi                  1395430 00:55.16    
      1 Vacant                                                  28 Ei start    
N60
3420m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Eija Tikka                     RaKaS                  997730 00:35.59    
   2. Niina Karnit                   SRD                    305576 00:36.22    
   3. Tiiu Kaasik                    Ilves                  305104 00:37.08    
   4. Marja Juvonen                  RaKaS                  997731 00:38.05    
   5. Riina Kivikas                  Ilves                  305202 00:42.58    
   6. Kersti Mardiste                KEKRSK                 305292 00:43.08    
   7. Epp Kroon                      Ilves                 1394128 00:46.29    
   8. Leili Prans                    Ilves                  218304 00:50.06    
   9. Mare Aibast                    KEKRSK                 305284 00:55.38    
  10. Juta Virkepuu                  KEKRSK                 305303 01:02.22    
      Liivi Parik                    Otepää SK             1000006 Puuduv KP   
      1 Vacant                                                  29 Ei start    
N65
3270m 12KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Liis Lille                     KEKRSK                 305287 00:41.14    
      Maimu Tornberg                 Koop                   352353 Puuduv KP   
      1 Vacant                                                  30 Ei start    
      Karin Laine                    Võru                   305929 Ei start    
N8NR
1680m 6KP
Koht  Nimi                           Klubi                Kiip     Tulemus       
   1. Birgit Rõõm                    OK Ilves               418148 00:20.37    
   2. Mia Mai Huik                   Võru                  1395433 00:26.52    
   3. Riinu Külvik                   -                     2006423 00:28.34    
   4. Mariann Zernant                Lasteaed Tähtvere      899272 00:45.59    
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2011, www.tak-soft.com 14.04.2012 17:20:10