XX Peko Kevad 10-11.04.2010
Peko Kevad XX 1.päev
10.04.2010 Rääptsova (R.Zaitsev)
Peko Kevad XX 2.päev
11.04.2010 Rääptsova (R.Zaitsev)
AVATUD 
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N8NR 

AVATUD

3620m 9KP
3259m 10KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   364 Virve Einpaul                                       01:19.00   00:43.17(1)  00:35.43(2)    
   2.   361 Uve Nummert                                         01:24.34   00:44.44(2)  00:39.50(3)    
        363 Liana Varava                                        Katk       01:08.18(4)  Ei start       
        362 Helina Esnar                                        Katk       00:46.32(3)  Ei start       
M10NR

1840m 5KP
1439m 4KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.     5 Vitali Shved                   SRD                  00:28.29   00:14.25(1)  00:14.04(1)    
   2.     2 Isak Lambot                    -                    00:36.13   00:15.03(3)  00:21.10(2)    
   3.     4 Ralf Hõim                      Kobras/Põlva SK      00:37.12   00:14.25(1)  00:22.47(4)    
   4.     1 Jürgen Vainola                                      00:40.23   00:16.36(4)  00:23.47(5)    
   5.     6 Erki Sulg                      Kobras/Põlva SK      00:51.51   00:26.44(5)  00:25.07(6)    
   6.     3 Sten Naruson                   Põlva SK             00:58.51   00:37.33(6)  00:21.18(3)    
M12

2359m 6KP
2000m 6KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    19 Villu Serv                     Kobras/Põlva SK      00:38.29   00:21.42(2)  00:16.47(1)    
   2.    12 Kaarel Vesilind                SRD                  00:40.03   00:22.15(3)  00:17.48(2)    
   3.    20 Karel-Sander Kljuzin           Peko                 00:41.57   00:19.37(1)  00:22.20(5)    
   4.    14 Aleksei Shved                  SRD                  00:49.08   00:24.49(4)  00:24.19(6)    
   5.    17 Siim Helmoja                   Kobras/Põlva SK      00:51.13   00:24.58(5)  00:26.15(9)    
   6.    21 Kristofer Pluumu               Kobras/Põlva SK      00:56.06   00:25.48(6)  00:30.18(10)   
   7.     9 Kevin Jaaska                   Kobras/Põlva SK      01:06.52   00:32.32(8)  00:34.20(11)   
   8.    10 Richard Esta                   HOK                  01:08.15   00:47.42(9)  00:20.33(4)    
         22 Kristjan Pärn                  Ilves                Katk       Ei start     00:25.37(8)    
         23 Andres Rõõm                    Ilves                Katk       Ei start     00:25.13(7)    
          8 Andres Aruots                  Peko                 Tühist     Vale KP      00:18.27(3)    
         13 Kristo Sirk                    Kobras/Põlva SK      Tühist     00:26.42(7)  Vale KP        
         11 Koit Planken                   Kobras/Põlva SK      Tühist     Vale KP      Ei start       
         16 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                Ei start   Ei start     Ei start       
         18 Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               Ei start   Ei start     Ei start       
         15 Esko Vanahunt                  Kobras/Põlva SK      Ei start   Ei start     Ei start       
M14

3620m 9KP
3259m 10KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    34 Anssi Koirikivi                RasTiimi             00:55.55   00:28.44(1)  00:27.11(1)    
   2.    26 Janek Piirisild                Võru                 01:01.50   00:31.55(3)  00:29.55(6)    
   3.    24 Veiko Vinkel                                        01:03.38   00:29.04(2)  00:34.34(12)   
   4.    29 Holger Post                    Koop                 01:04.49   00:35.16(4)  00:29.33(5)    
   5.    37 Kevin Hallop                   Peko                 01:05.41   00:37.18(5)  00:28.23(2)    
   6.    35 Jaspar Jõesalu                 Peko                 01:09.46   00:41.11(8)  00:28.35(3)    
   7.    27 Vadim Shved                    SRD                  01:10.10   00:40.47(7)  00:29.23(4)    
   8.    30 Maikel Konsap                  Võru                 01:15.44   00:37.32(6)  00:38.12(13)   
   9.    32 Karl-Edgar Raudsep             Võru                 01:19.36   00:48.06(10) 00:31.30(9)    
  10.    25 Karl August Ruusalepp          Ilves                01:21.24   00:49.53(11) 00:31.31(10)   
  11.    36 Keven Mekk                     Võru                 01:33.32   00:45.01(9)  00:48.31(14)   
  12.    28 Roger Koosa                    Kobras/Põlva SK      02:30.42   01:36.47(12) 00:53.55(15)   
         31 Mauno Kapten                   Peko                 Katk       Ei start     00:31.22(8)    
         38 Margus Isaak                   Võru                 Katk       Ei start     00:33.36(11)   
         40 Rimmo Rõõm                     Ilves                Katk       Ei start     00:31.05(7)    
         39 Mait Poolak                    Peko                 Ei start   Ei start     Ei start       
         33 Magnus Kapten                  Peko                 Ei start   Ei start     Ei start       
M16

6230m 15KP
4469m 13KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    47 Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 01:22.49   00:49.32(2)  00:33.17(1)    
   2.    45 Tõnis Laugesaar                Rakv                 01:25.47   00:47.11(1)  00:38.36(2)    
   3.    42 Deniss Shved                   SRD                  01:32.40   00:53.47(6)  00:38.53(3)    
   4.    55 Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva SK      01:32.42   00:53.45(5)  00:38.57(4)    
   5.    56 Reigo Teervalt                 Peko                 01:32.47   00:50.30(3)  00:42.17(7)    
   6.    50 Anti Sõukand                   Võru                 01:37.52   00:56.52(7)  00:41.00(6)    
   7.    48 Kevin Koskinen                 Võru                 01:38.21   00:53.16(4)  00:45.05(10)   
   8.    52 Tanel Papp                     Võru                 01:46.42   01:06.15(10) 00:40.27(5)    
   9.    49 Kaspar Nummert                 Kape                 01:47.57   01:04.48(9)  00:43.09(8)    
  10.    43 Joosep Hiielaan                Võru                 01:50.23   01:03.17(8)  00:47.06(11)   
  11.    44 Rauno Põldsepp                 Otepää SK            01:59.11   01:06.45(11) 00:52.26(13)   
  12.    57 Martin Zvirblis                Kobras/Põlva SK      02:20.28   01:28.58(13) 00:51.30(12)   
  13.    46 Sander Lembra                  Võru                 02:31.02   01:36.20(14) 00:54.42(14)   
  14.    54 Markus Konsap                  Võru                 02:31.14   01:17.08(12) 01:14.06(15)   
         58 Rait Ernits                    Võru                 Katk       Ei start     00:43.42(9)    
         51 Madis Poolak                   Peko                 Tühist     Vale KP      Ei start       
         53 Priit Võsupärg                 Kobras/Põlva SK      Ei start   Ei start     Ei start       
M18

8310m 23KP
6669m 18KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    68 Rene Post                      Kobras/Põlva SK      01:44.13   01:03.23(2)  00:40.50(1)    
   2.    65 Risto Uusivirta                RasTiimi             01:51.41   01:02.47(1)  00:48.54(3)    
   3.    69 Jüri Joonas                    Võru                 01:56.05   01:13.27(3)  00:42.38(2)    
   4.    67 Kristjan Linnus                Peko                 02:06.49   01:16.21(4)  00:50.28(4)    
   5.    63 Asso Kesaväli                  Rakv                 02:21.19   01:22.08(5)  00:59.11(5)    
   6.    66 Antti Siima                    Kobras/Põlva SK      02:30.22   01:29.29(6)  01:00.53(6)    
   7.    61 Rasmus Sotnik                  Otepää               02:38.57   01:31.00(7)  01:07.57(8)    
   8.    70 Rainer Parve                   Peko                 03:03.34   01:46.18(8)  01:17.16(9)    
         60 Henri Oru                      Võru                 Tühist     Vale KP      01:02.46(7)    
         62 Björn Panker                   Ilves                Ei start   Ei start     Ei start       
         64 Aleksandr Shved                SRD                  Ei start   Ei start     Ei start       
         71 Kaspar Karjus                  Võru                 Ei start   Ei start     Ei start       
M21A

11410m 28KP
7519m 23KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    83 Sander Vaher                   EKJ SK               01:45.16   01:06.44(1)  00:38.32(3)    
   2.    98 Kenny Kivikas                  Ilves                01:49.31   01:10.41(6)  00:38.50(4)    
   3.    94 Jürgen Einpaul                 Tammed               01:50.08   01:09.08(4)  00:41.00(6)    
   4.    84 Kristjan Trossmann             JOKA                 01:50.21   01:07.22(2)  00:42.59(10)   
   5.    89 Markus Puusepp                 Võru                 01:51.24   01:09.58(5)  00:41.26(7)    
   6.    93 Lauri Sild                     Võru                 01:51.59   01:13.33(11) 00:38.26(2)    
   7.    76 Erkki Aadli                    Tammed               01:53.21   01:12.22(8)  00:40.59(5)    
   8.    91 Jonatan Karjus                 Võru                 01:54.31   01:12.37(9)  00:41.54(9)    
   9.   104 Tarvo Avaste                                        01:55.32   01:12.00(7)  00:43.32(11)   
  10.    92 Rain Eensaar                   EKJ SK               01:55.53   01:14.10(12) 00:41.43(8)    
  11.   105 Jaagup Truusalu                Võru                 01:56.51   01:13.07(10) 00:43.44(12)   
  12.    96 Raido Mitt                     Kobras/Põlva SK      02:01.18   01:15.48(13) 00:45.30(15)   
  13.    78 Marek Karm                     KEKRSK               02:03.28   01:19.16(16) 00:44.12(13)   
  14.    74 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               02:06.21   01:18.19(14) 00:48.02(18)   
  15.    82 Priit Randman                  Rakv                 02:07.13   01:21.23(18) 00:45.50(16)   
  16.    86 Tarvo Klaasimäe                OK Ilves             02:07.30   01:18.53(15) 00:48.37(20)   
  17.   100 Ott Rakkaselg                  HOK                  02:10.42   01:20.24(17) 00:50.18(23)   
  18.    88 Risto Kiilberg                 Tammed               02:11.04   01:23.16(21) 00:47.48(17)   
  19.   102 Ott-Kaarel Kalm                Ilves                02:11.14   01:22.44(20) 00:48.30(19)   
  20.    73 Tauno Tiirats                  Ilves                02:12.26   01:23.39(22) 00:48.47(21)   
  21.   103 Alar Kume                      Võru                 02:12.30   01:21.40(19) 00:50.50(24)   
  22.    95 Raul Reiljan                   Võru                 02:21.59   01:32.42(26) 00:49.17(22)   
  23.    77 Sander Linnus                  Peko                 02:26.30   01:30.31(25) 00:55.59(25)   
         85 Andreas Kraas                  EKJ SK               Katk       01:08.27(3)  Ei start       
        101 Erik Saarts                    Võru                 Katk       01:24.31(24) Ei start       
         79 Dag Ainsoo                                          Katk       01:24.25(23) Ei start       
         87 Veiko Aaviste                                       Katk       02:19.01(29) Ei start       
         97 Janek Orro                     Võru                 Katk       01:33.36(27) Ei start       
         72 Marko Külaots                                       Katk       02:23.53(30) Ei start       
        106 Mati Tiit                      Ilves                Katk       Ei start     00:45.03(14)   
         90 Tiit Poopuu                    JOKA                 Tühist     Vale KP      00:58.25(26)   
         81 Mikk Tali                      KEKRSK               Tühist     01:34.38(28) Vale KP        
         75 Kaarel Nummert                 Kape                 Tühist     Vale KP      01:16.02(27)   
         80 Vallo Vaher                    JOKA                 Tühist     Vale KP      Ei start       
         99 Kaur Kase                      Võru                 Ei start   Ei start     Ei start       
M21B

6230m 15KP
4469m 13KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   110 Rauno Kaiv                     Võru                 01:29.55   00:57.27(5)  00:32.28(1)    
   2.   109 Daniel Vasser                                       01:30.07   00:56.15(3)  00:33.52(2)    
   3.   117 Tarmo Klaar                    Ilves                01:31.17   00:54.21(1)  00:36.56(3)    
   4.   119 Tanel Esta                     HOK                  01:34.19   00:55.18(2)  00:39.01(5)    
   5.   113 Artur Nevinski                 Võru                 01:35.39   00:57.18(4)  00:38.21(4)    
   6.   108 Viljar Vainola                 Mercury              01:43.28   01:00.23(6)  00:43.05(6)    
        114 Oliver Ojasoo                  Kobras               Katk       01:12.54(9)  Ei start       
        115 Kaupo Voormansik               LSF PT               Katk       01:03.09(8)  Ei start       
        111 Raino Leopard                  Peko                 Katk       01:01.05(7)  Ei start       
        107 Indrek Sander                  Tartu                Katk       01:12.59(10) Ei start       
        112 Jürjo Lokk                                          Ei start   Ei start     Ei start       
        118 Johannes Pärtel Truusalu       Kape                 Ei start   Ei start     Ei start       
        116 Indrek Mahla                   Peko                 Ei start   Ei start     Ei start       
M35

8310m 23KP
6669m 18KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   125 Karli Lambot                   Orion                01:37.05   00:56.53(1)  00:40.12(1)    
   2.   134 Tanel Kannel                   Rae                  01:39.01   00:57.16(2)  00:41.45(2)    
   3.   135 Margus Klementsov              Mercury              01:40.58   00:59.01(3)  00:41.57(3)    
   4.   126 Heiti Hallikma                 Võru                 01:41.45   00:59.34(4)  00:42.11(5)    
   5.   132 Dmitri Shved                   SRD                  01:43.15   01:01.11(5)  00:42.04(4)    
   6.   133 Mati Korrol                    Mercury              01:45.36   01:02.34(6)  00:43.02(6)    
   7.   131 Meelis Mälter                  KEKRSK               01:46.16   01:03.02(7)  00:43.14(7)    
   8.   121 Rait Lille                     KEKRSK               01:55.57   01:09.13(10) 00:46.44(9)    
   9.   127 Arno Ruusalepp                 Ilves                01:57.59   01:09.11(9)  00:48.48(10)   
  10.   124 Tõnis Piirisild                Võru                 02:01.03   01:08.25(8)  00:52.38(11)   
  11.   137 Tarmo Pöör                     Mercury              02:06.27   01:12.48(12) 00:53.39(13)   
  12.   128 Ain-Meelis Hannus              Võru                 02:09.23   01:10.18(11) 00:59.05(15)   
  13.   122 Rünno Sulg                     LSF PT               02:16.50   01:23.50(13) 00:53.00(12)   
  14.   129 Mart Jakobson                  KEKRSK               02:24.00   01:27.36(14) 00:56.24(14)   
        138 Peep Otstavel                  LSF PT               Katk       Ei start     00:46.34(8)    
        139 Tarmo Zernant                  Ilves                Katk       Ei start     01:02.15(16)   
        136 Eero Kivikas                   Ilves                Ei start   Ei start     Ei start       
        130 Ilmar Kink                     Kape                 Ei start   Ei start     Ei start       
        123 Ain Fjodorov                   Otepää               Ei start   Ei start     Ei start       
M40

7459m 17KP
5790m 16KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   145 Ville Vinkel                   West                 01:26.04   00:50.07(2)  00:35.57(1)    
   2.   149 Raul Hindov                    TON                  01:33.13   00:53.33(6)  00:39.40(2)    
   3.   147 Meelis Zimmermann              Kape                 01:34.05   00:51.45(5)  00:42.20(3)    
   4.   146 Paavo Rõigas                   Peko                 01:34.31   00:50.23(3)  00:44.08(6)    
   5.   141 Taivo Tali                     KEKRSK               01:37.54   00:54.29(7)  00:43.25(5)    
   6.   148 Mart Ostra                     MARU                 01:42.45   00:57.04(8)  00:45.41(7)    
   7.   143 Andy Karjus                    Võru                 01:43.42   01:01.21(9)  00:42.21(4)    
   8.   142 Raul Kangur                    SOK                  02:08.09   01:14.38(12) 00:53.31(8)    
        144 Kristjan Leiger                Kape                 Katk       01:11.49(11) Ei start       
        140 Timo Asikainen                 Orvand               Katk       00:51.27(4)  Ei start       
        151 Priit Pääslane                 Ilves                Katk       00:49.25(1)  Ei start       
        152 Heigo Põld                     Rae                  Katk       01:05.17(10) Ei start       
        150 Raivo Erik                     Rae                  Ei start   Ei start     Ei start       
M45

6049m 16KP
4360m 13KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   161 Tõnu Tänav                     Rae                  01:19.44   00:47.34(1)  00:32.10(2)    
   2.   160 Rein Toomas                    Peko                 01:20.48   00:49.26(2)  00:31.22(1)    
   3.   163 Tõnis Haldna                   Rae                  01:30.13   00:56.21(4)  00:33.52(3)    
   4.   159 Raivo Panker                   MARU                 01:32.50   00:56.57(5)  00:35.53(4)    
   5.   154 Toomas Telgma                  Voller               01:50.52   01:05.31(6)  00:45.21(6)    
   6.   156 Lauri Leppik                   TAOK                 01:51.30   01:11.00(8)  00:40.30(5)    
   7.   162 Priit Truusalu                 Kape                 01:57.45   01:10.55(7)  00:46.50(7)    
   8.   158 Margus Jaanus                  Koop                 02:15.11   01:16.22(9)  00:58.49(8)    
        155 Jüri Ümarik                    -                    Katk       01:23.09(10) Ei start       
        157 Leho Haldna                    Võru                 Katk       00:51.12(3)  Ei start       
M50

6049m 16KP
4360m 13KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   175 Tiit Tali                      Ilves                01:17.22   00:47.10(3)  00:30.12(1)    
   2.   176 Rein Rooni                     Orvand               01:17.35   00:45.21(2)  00:32.14(3)    
   3.   168 Jaanus Reha                    Koop                 01:21.17   00:49.23(4)  00:31.54(2)    
   4.   173 Eduard Pukkonen                KEKRSK               01:25.59   00:51.16(5)  00:34.43(6)    
   5.   177 Mati Preitof                   KEKRSK               01:26.31   00:52.02(6)  00:34.29(5)    
   6.   166 Ando Post                      Koop                 01:30.17   00:57.13(9)  00:33.04(4)    
   7.   169 Kaljo Julge                    Kape                 01:32.51   00:53.33(7)  00:39.18(10)   
   8.   172 Raul Olesk                     Kobras               01:33.03   00:55.12(8)  00:37.51(8)    
   9.   167 Urmas Tammemäe                 Orvand               01:36.54   00:58.02(10) 00:38.52(9)    
        174 Jaak Jaagus                    Saku                 Katk       01:05.42(12) Ei start       
        171 Mart Külvik                                         Katk       00:45.19(1)  Ei start       
        170 Andrus Rämmann                                      Tühist     01:03.55(11) Vale KP        
        165 Tõnu Loog                      Kobras               Tühist     Vale KP      00:47.33(11)   
        178 Jorma Koirikivi                RasTiimi             Tühist     Vale KP      00:36.12(7)    
M55

5219m 14KP
3669m 12KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   182 Udo Lüüs                       Ilves                01:18.19   00:50.02(1)  00:28.17(1)    
   2.   180 Anti Parik                     Otepää SK            01:30.50   00:54.37(2)  00:36.13(3)    
   3.   183 Kalle Nelk                     Tammed               01:32.47   00:59.53(5)  00:32.54(2)    
   4.   184 Heini Tammik                   Kape                 01:33.32   00:55.18(4)  00:38.14(4)    
        181 Ahto Karu                      JOKA                 Katk       00:54.53(3)  Ei start       
M60

5219m 14KP
3669m 12KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   187 Koit Paasma                    Lehola               01:15.15   00:45.43(1)  00:29.32(1)    
   2.   190 Heikki Kyyrönen                Rajamäen Rykmentti   01:24.20   00:52.44(2)  00:31.36(2)    
   3.   188 Peep Koppel                    Koop                 01:31.35   00:56.26(4)  00:35.09(3)    
   4.   189 Agu Koppa                                           01:56.22   01:09.23(5)  00:46.59(6)    
        186 Ats Virumäe                    Võru                 Katk       Ei start     00:37.09(5)    
        191 Rein Prank                     Kape                 Katk       00:55.57(3)  Ei start       
        192 Kalju Toomas                   JOKA                 Tühist     Vale KP      00:35.58(4)    
M65

4179m 14KP
3229m 9KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   204 Mihkel Mälter                  KEKRSK               01:09.05   00:40.25(1)  00:28.40(1)    
   2.   196 Ants Tamm                                           01:17.00   00:44.23(2)  00:32.37(3)    
   3.   201 Mihhail Taivere                Kape                 01:22.49   00:51.30(3)  00:31.19(2)    
   4.   197 Mati Poom                      TON                  01:35.06   00:57.27(5)  00:37.39(4)    
   5.   198 Endel Remmet                   Kape                 01:45.22   00:54.23(4)  00:50.59(6)    
   6.   199 Tiit Koppel                    Orion                01:57.12   01:15.04(7)  00:42.08(5)    
   7.   200 Leif Tallbacka                 IK Örnen             02:06.19   01:05.09(6)  01:01.10(8)    
   8.   203 Kalju Johanson                 Kobras               02:54.57   01:54.47(8)  01:00.10(7)    
        194 Valju Tali                     KEKRSK               Tühist     Vale KP      01:08.50(9)    
        202 Aarne Mardiste                 KEKRSK               Tühist     Vale KP      Vale KP        
        195 Georg Sooberg                  Võru                 Ei start   Ei start     Ei start       
M8NR

1840m 5KP
1439m 4KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   205 Timo Kudre                     Peko                 01:50.00   00:50.36(1)  00:59.24(1)    
        206 Markus Vainola                 Mercury              Ei start   Ei start     Ei start       
N10NR

1840m 5KP
1439m 4KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   216 Teele Telgma                   Tammed               00:25.28   00:13.32(1)  00:11.56(1)    
   2.   218 Kelli Nurm                     Kobras/Põlva SK      00:31.12   00:16.18(3)  00:14.54(2)    
   3.   215 Mari Linnus                    Peko                 00:33.42   00:15.15(2)  00:18.27(6)    
   4.   213 Kertu Laanoja                  Kobras               00:33.54   00:17.31(4)  00:16.23(3)    
   5.   217 Laura-Liis Kütt                Põlva SK             00:37.55   00:19.39(7)  00:18.16(5)    
   6.   210 Agnes Säga                     Kobras/Põlva SK      00:40.49   00:18.44(6)  00:22.05(8)    
   7.   214 Grete Märtson                  Kobras/Põlva SK      00:43.17   00:18.17(5)  00:25.00(11)   
   8.   211 Marianne Hannus                Võru                 00:46.52   00:25.16(9)  00:21.36(7)    
   9.   208 Kairiin Märtson                Põlva SK             00:47.08   00:22.56(8)  00:24.12(9)    
        209 Krete Auser                    Peko                 Katk       Ei start     00:17.40(4)    
        219 Lizette Raudnagel              Põlva SK             Katk       00:36.45(10) Ei start       
        220 Maire Pärn                     Ilves                Katk       Ei start     00:24.59(10)   
N12

2359m 6KP
2000m 6KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   224 Liina Vesilind                 SRD                  00:42.42   00:22.17(1)  00:20.25(1)    
   2.   222 Johanna Karjus                 Võru                 00:48.04   00:26.26(5)  00:21.38(2)    
   3.   232 Kristel Kõivo                  Peko                 00:48.33   00:26.22(4)  00:22.11(3)    
   4.   223 Helle Leis                     Kobras/Põlva SK      00:51.22   00:25.16(2)  00:26.06(5)    
   5.   226 Maia Mustimets                 Peko                 00:55.47   00:30.11(7)  00:25.36(4)    
   6.   228 Emily Raudkepp                 Peko                 00:57.06   00:25.58(3)  00:31.08(9)    
   7.   230 Anete Vabarna                  Peko                 00:57.25   00:31.02(8)  00:26.23(6)    
   8.   231 Kelly Mattus                   Kobras/Põlva SK      00:58.19   00:28.15(6)  00:30.04(8)    
   9.   229 Ksenija Shved                  SRD                  01:03.50   00:32.19(9)  00:31.31(10)   
  10.   227 Sigrit Säga                    Kobras/Põlva SK      01:05.34   00:38.12(10) 00:27.22(7)    
        225 Anna-Liisa Hannus              Võru                 Ei start   Ei start     Ei start       
N14

3180m 7KP
2850m 7KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   236 Marianne Haug                  Võru                 00:55.48   00:28.30(1)  00:27.18(2)    
   2.   241 Kristel Sibul                  Kobras/Põlva SK      00:59.03   00:33.47(3)  00:25.16(1)    
   3.   237 Alina Kramarenko               SRD                  01:00.25   00:32.40(2)  00:27.45(3)    
   4.   234 Marie Tammemäe                 Orvand               01:16.35   00:48.02(7)  00:28.33(4)    
   5.   244 Getter Matto                   Kobras/Põlva SK      01:16.53   00:41.31(4)  00:35.22(8)    
   6.   242 Eneli Maranik                  Kape                 01:20.44   00:47.48(6)  00:32.56(7)    
   7.   243 Jane-Liis Asi                  Kobras               01:22.43   00:43.33(5)  00:39.10(9)    
   8.   240 Liis Toomas                    Peko                 01:48.08   01:05.27(9)  00:42.41(10)   
        238 Doris Kudre                    Peko                 Katk       Ei start     00:29.33(5)    
        235 Melanie Olesk                  Kobras               Katk       00:54.10(8)  Ei start       
        239 Aleksandra Leesment            SRD                  Tühist     Vale KP      00:32.35(6)    
N16

3620m 9KP
3259m 10KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   253 Triinu Rooni                   Orvand               00:58.02   00:31.42(1)  00:26.20(1)    
   2.   251 Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK      01:01.12   00:33.27(2)  00:27.45(4)    
   3.   250 Kristiine Aluvee               Otepää SK            01:02.39   00:35.54(3)  00:26.45(2)    
   4.   249 Maret Lind                     Kape                 01:09.20   00:38.41(6)  00:30.39(6)    
   5.   248 Lumileid Hälvin                Kobras/Põlva SK      01:17.05   00:36.50(5)  00:40.15(9)    
   6.   254 Sirli Aia                      Kobras               01:30.39   00:55.05(7)  00:35.34(8)    
        246 Silja Olesk                    Kobras               Katk       00:36.09(4)  Ei start       
        247 Maarika Vask                   Ilves                Katk       01:10.24(8)  Ei start       
        255 Laura Joonas                   Võru                 Katk       Ei start     00:29.30(5)    
        256 Maarja Maranik                 Otepää SK            Katk       Ei start     00:33.53(7)    
        257 Helen Parik                    Otepää SK            Katk       Ei start     00:42.15(10)   
        258 Margret Zimmermann             Kape                 Katk       Ei start     00:26.49(3)    
        252 Merylin Asi                    Kobras               Ei start   Ei start     Ei start       
N18

6230m 15KP
4469m 13KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   267 Kaisa Raudkepp                 Peko                 01:29.36   00:54.21(3)  00:35.15(1)    
   2.   269 Kaia Kivikas                   Ilves                01:30.02   00:52.00(1)  00:38.02(2)    
   3.   265 Marili Zimmermann              Kape                 01:36.54   00:54.15(2)  00:42.39(3)    
   4.   266 Linda Puusalu                  Kobras/Põlva SK      01:51.53   01:05.35(6)  00:46.18(4)    
   5.   264 Daisy Kudre                    Peko                 01:56.34   01:05.47(7)  00:50.47(5)    
   6.   261 Kristiina Vinkel               West                 01:58.27   01:07.29(8)  00:50.58(6)    
   7.   268 Kärt Kürsa                     Kobras/Põlva SK      02:04.30   01:11.17(9)  00:53.13(7)    
   8.   260 Kadri Aia                      Kobras               02:21.40   01:26.11(11) 00:55.29(8)    
   9.   270 Marianne Möller                Kobras/Põlva SK      02:25.25   01:21.16(10) 01:04.09(9)    
        263 Evely Kaasiku                  JOKA                 Katk       00:54.40(4)  Ei start       
        262 Teele Randman                  Rakv                 Katk       01:05.20(5)  Ei start       
N21A

7459m 17KP
5790m 16KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   276 Mariann Sulg                   Orvand               01:42.38   00:58.22(1)  00:44.16(3)    
   2.   286 Maret Vaher                    Kobras               01:43.06   01:00.01(2)  00:43.05(1)    
   3.   288 Eleri Hirv                     Võru                 01:46.30   01:01.39(4)  00:44.51(4)    
   4.   273 Liina Palu                     Koop                 01:47.15   01:03.14(6)  00:44.01(2)    
   5.   275 Katrin Vinkel                  West                 01:49.36   01:02.43(5)  00:46.53(6)    
   6.   277 Jana Kink                      Kape                 01:50.34   01:01.33(3)  00:49.01(9)    
   7.   284 Adele Puusalu                  Kobras               01:53.29   01:06.34(10) 00:46.55(7)    
   8.   272 Edit Kannel                    Rae                  01:53.30   01:05.47(8)  00:47.43(8)    
   9.   274 Triin Aedmäe                   Kobras               01:57.24   01:06.54(11) 00:50.30(11)   
  10.   285 Hannula-Katrin Pandis          Ilves                02:00.27   01:13.49(15) 00:46.38(5)    
  11.   279 Sigrid Ruul                    JOKA                 02:01.38   01:05.23(7)  00:56.15(14)   
  12.   280 Reeta Lassila                  RasTiimi             02:02.04   01:10.54(14) 00:51.10(12)   
  13.   278 Helena Heinväli                Kobras               02:03.51   01:14.39(16) 00:49.12(10)   
  14.   282 Karmen Alnek                   Võru                 02:08.58   01:06.09(9)  01:02.49(15)   
  15.   289 Britta Panker                  Ilves                02:10.42   01:15.58(17) 00:54.44(13)   
        283 Triin Vask                     Ilves                Katk       01:08.15(12) Ei start       
        287 Agnes Vask                     Ilves                Katk       01:09.11(13) Ei start       
        281 Viivi-Anne Soots               Tammed               Ei start   Ei start     Ei start       
N21B

3620m 9KP
3259m 10KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   295 Roosa Lassila                  RasTiimi             01:10.22   00:34.55(1)  00:35.27(1)    
   2.   291 Maarja Aan                     JOKA                 01:25.39   00:43.48(3)  00:41.51(2)    
   3.   294 Maret Hallikma                                      01:37.04   00:47.23(4)  00:49.41(3)    
   4.   292 Kristina Vesilind              SRD                  02:16.20   01:16.44(6)  00:59.36(4)    
        293 Siiri Suursoo                                       Katk       01:08.15(5)  Ei start       
        296 Külli Leiger                   Kape                 Katk       00:37.54(2)  Ei start       
N35

5219m 14KP
3669m 12KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   300 Marge Anijärv                  Mercury              01:43.55   01:04.40(1)  00:39.15(2)    
   2.   298 Merle Peterson                 Tammed               01:50.30   01:11.20(3)  00:39.10(1)    
   3.   299 Kersti Kristjuhan              HOK                  01:52.54   01:09.26(2)  00:43.28(3)    
N40

5219m 14KP
3669m 12KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   304 Merike Paapson                 TON                  01:26.23   00:52.43(1)  00:33.40(1)    
   2.   307 Rutti Räbovoitra               MARU                 01:38.39   00:59.16(4)  00:39.23(2)    
   3.   303 Anneli Rämmann                                      01:45.59   00:57.41(2)  00:48.18(5)    
   4.   308 Ella Shved                     SRD                  01:46.31   01:05.56(7)  00:40.35(3)    
   5.   302 Rita Ojala                     JOKA                 01:59.24   01:17.39(8)  00:41.45(4)    
        305 Minija Pääslane                Ilves                Katk       00:59.30(5)  Ei start       
        306 Signe Raidmets                 TON                  Katk       00:58.51(3)  Ei start       
        309 Meelike Pandis                 Ilves                Katk       01:00.27(6)  Ei start       
N45

4179m 14KP
3229m 9KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   312 Lea Leppik                     TAOK                 01:20.41   00:49.25(1)  00:31.16(1)    
   2.   313 Päivi Lassila                  RasTiimi             01:26.53   00:53.13(2)  00:33.40(2)    
   3.   314 Inger Jalakas                  KEKRSK               01:29.31   00:55.24(3)  00:34.07(3)    
   4.   311 Siiri Sotnik                   Otepää               02:16.47   01:19.42(4)  00:57.05(5)    
        310 Sarmite Sild                   Võru                 Katk       Ei start     00:35.11(4)    
N50

4179m 14KP
3229m 9KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   320 Marje Tobreluts                Kobras               01:16.07   00:45.12(1)  00:30.55(1)    
   2.   316 Tiina Talisoo                  KEKRSK               01:18.22   00:46.58(3)  00:31.24(2)    
   3.   318 Saima Värton                   Kobras               01:19.49   00:45.57(2)  00:33.52(3)    
   4.   319 Helve Luht                     KEKRSK               01:52.30   01:08.35(5)  00:43.55(4)    
        317 Ülle Kadak                     Lehola               Katk       00:49.19(4)  Ei start       
N55

3419m 10KP
2560m 9KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   324 Vaike Tomann                   Ilves                01:06.36   00:39.00(1)  00:27.36(1)    
   2.   326 Kersti Mardiste                KEKRSK               01:13.30   00:44.38(3)  00:28.52(2)    
   3.   325 Niina Karnit                   SRD                  01:15.30   00:44.57(4)  00:30.33(3)    
        323 Anne Arold                     OKH                  Katk       00:41.08(2)  Ei start       
        322 Liivi Parik                    Otepää SK            Tühist     01:08.00(5)  Vale KP        
N60

3419m 10KP
2560m 9KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   331 Liis Lille                     KEKRSK               01:15.05   00:45.27(1)  00:29.38(1)    
   2.   327 Ilona Vanaveski                Ilves                01:18.40   00:47.19(2)  00:31.21(2)    
   3.   329 Tiiu Kaasik                    Ilves                01:28.40   00:49.21(3)  00:39.19(5)    
   4.   333 Maimu Tornberg                 Koop                 01:41.36   01:01.05(4)  00:40.31(6)    
   5.   330 Juta Virkepuu                  Harju KEK            01:41.45   01:04.43(5)  00:37.02(3)    
        332 Paula Kyyronen                                      Tühist     Vale KP      00:37.12(4)    
        328 Karin Laine                    Võru                 Tühist     Ei start     Vale KP        
N8NR

1840m 5KP
1439m 4KP

Etapi tulemus 1
Etapi tulemus 2 Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   335 Kätri Kiilberg                 Tammed               01:44.40   00:58.37(1)  00:46.03(1)    
        334 Mari Ann Mahla                                      Katk       Ei start     00:54.12(3)    
        336 Birgit Rõõm                    Ilves                Katk       Ei start     00:47.48(2)    
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 11.04.2010 14:30:04