Peko Kevad XX 1.päev 10.04.2010 Rääptsova (R.Zaitsev) |
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 364 Virve Einpaul 00:43.17
2. 361 Uve Nummert 00:44.44
3. 362 Helina Esnar 00:46.32
4. 363 Liana Varava 01:08.18
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 4 Ralf Hõim Kobras/Põlva SK 00:14.25
1. 5 Vitali Shved SRD 00:14.25
3. 2 Isak Lambot - 00:15.03
4. 1 Jürgen Vainola 00:16.36
5. 6 Erki Sulg Kobras/Põlva SK 00:26.44
6. 3 Sten Naruson Põlva SK 00:37.33
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 20 Karel-Sander Kljuzin Peko 00:19.37
2. 19 Villu Serv Kobras/Põlva SK 00:21.42
3. 12 Kaarel Vesilind SRD 00:22.15
4. 14 Aleksei Shved SRD 00:24.49
5. 17 Siim Helmoja Kobras/Põlva SK 00:24.58
6. 21 Kristofer Pluumu Kobras/Põlva SK 00:25.48
7. 13 Kristo Sirk Kobras/Põlva SK 00:26.42
8. 9 Kevin Jaaska Kobras/Põlva SK 00:32.32
9. 10 Richard Esta HOK 00:47.42
11 Koit Planken Kobras/Põlva SK Vale KP
8 Andres Aruots Peko Vale KP
18 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed Ei start
15 Esko Vanahunt Kobras/Põlva SK Ei start
16 Kaarel Hendrik Zernant Ilves Ei start
22 Kristjan Pärn Ilves Ei start
23 Andres Rõõm Ilves Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 34 Anssi Koirikivi RasTiimi 00:28.44
2. 24 Veiko Vinkel 00:29.04
3. 26 Janek Piirisild Võru 00:31.55
4. 29 Holger Post Koop 00:35.16
5. 37 Kevin Hallop Peko 00:37.18
6. 30 Maikel Konsap Võru 00:37.32
7. 27 Vadim Shved SRD 00:40.47
8. 35 Jaspar Jõesalu Peko 00:41.11
9. 36 Keven Mekk Võru 00:45.01
10. 32 Karl-Edgar Raudsep Võru 00:48.06
11. 25 Karl August Ruusalepp Ilves 00:49.53
12. 28 Roger Koosa Kobras/Põlva SK 01:36.47
31 Mauno Kapten Peko Ei start
33 Magnus Kapten Peko Ei start
38 Margus Isaak Võru Ei start
39 Mait Poolak Peko Ei start
40 Rimmo Rõõm Ilves Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 45 Tõnis Laugesaar Rakv 00:47.11
2. 47 Kristjan-Martin Kirjanen TAOK 00:49.32
3. 56 Reigo Teervalt Peko 00:50.30
4. 48 Kevin Koskinen Võru 00:53.16
5. 55 Oliver Jõgeva Kobras/Põlva SK 00:53.45
6. 42 Deniss Shved SRD 00:53.47
7. 50 Anti Sõukand Võru 00:56.52
8. 43 Joosep Hiielaan Võru 01:03.17
9. 49 Kaspar Nummert Kape 01:04.48
10. 52 Tanel Papp Võru 01:06.15
11. 44 Rauno Põldsepp Otepää SK 01:06.45
12. 54 Markus Konsap Võru 01:17.08
13. 57 Martin Zvirblis Kobras/Põlva SK 01:28.58
14. 46 Sander Lembra Võru 01:36.20
51 Madis Poolak Peko Vale KP
53 Priit Võsupärg Kobras/Põlva SK Ei start
58 Rait Ernits Võru Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 65 Risto Uusivirta RasTiimi 01:02.47
2. 68 Rene Post Kobras/Põlva SK 01:03.23
3. 69 Jüri Joonas Võru 01:13.27
4. 67 Kristjan Linnus Peko 01:16.21
5. 63 Asso Kesaväli Rakv 01:22.08
6. 66 Antti Siima Kobras/Põlva SK 01:29.29
7. 61 Rasmus Sotnik Otepää 01:31.00
8. 70 Rainer Parve Peko 01:46.18
60 Henri Oru Võru Vale KP
62 Björn Panker Ilves Ei start
64 Aleksandr Shved SRD Ei start
71 Kaspar Karjus Võru Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 83 Sander Vaher EKJ SK 01:06.44
2. 84 Kristjan Trossmann JOKA 01:07.22
3. 85 Andreas Kraas EKJ SK 01:08.27
4. 94 Jürgen Einpaul Tammed 01:09.08
5. 89 Markus Puusepp Võru 01:09.58
6. 98 Kenny Kivikas Ilves 01:10.41
7. 104 Tarvo Avaste 01:12.00
8. 76 Erkki Aadli Tammed 01:12.22
9. 91 Jonatan Karjus Võru 01:12.37
10. 105 Jaagup Truusalu Võru 01:13.07
11. 93 Lauri Sild Võru 01:13.33
12. 92 Rain Eensaar EKJ SK 01:14.10
13. 96 Raido Mitt Kobras/Põlva SK 01:15.48
14. 74 Ats Sõnajalg KEKRSK 01:18.19
15. 86 Tarvo Klaasimäe OK Ilves 01:18.53
16. 78 Marek Karm KEKRSK 01:19.16
17. 100 Ott Rakkaselg HOK 01:20.24
18. 82 Priit Randman Rakv 01:21.23
19. 103 Alar Kume Võru 01:21.40
20. 102 Ott-Kaarel Kalm Ilves 01:22.44
21. 88 Risto Kiilberg Tammed 01:23.16
22. 73 Tauno Tiirats Ilves 01:23.39
23. 79 Dag Ainsoo 01:24.25
24. 101 Erik Saarts Võru 01:24.31
25. 77 Sander Linnus Peko 01:30.31
26. 95 Raul Reiljan Võru 01:32.42
27. 97 Janek Orro Võru 01:33.36
28. 81 Mikk Tali KEKRSK 01:34.38
29. 87 Veiko Aaviste 02:19.01
30. 72 Marko Külaots 02:23.53
90 Tiit Poopuu JOKA Vale KP
80 Vallo Vaher JOKA Vale KP
75 Kaarel Nummert Kape Vale KP
99 Kaur Kase Võru Ei start
106 Mati Tiit Ilves Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 117 Tarmo Klaar Ilves 00:54.21
2. 119 Tanel Esta HOK 00:55.18
3. 109 Daniel Vasser 00:56.15
4. 113 Artur Nevinski Võru 00:57.18
5. 110 Rauno Kaiv Võru 00:57.27
6. 108 Viljar Vainola Mercury 01:00.23
7. 111 Raino Leopard Peko 01:01.05
8. 115 Kaupo Voormansik LSF PT 01:03.09
9. 114 Oliver Ojasoo Kobras 01:12.54
10. 107 Indrek Sander Tartu 01:12.59
112 Jürjo Lokk Ei start
118 Johannes Pärtel Truusalu Kape Ei start
116 Indrek Mahla Peko Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 125 Karli Lambot Orion 00:56.53
2. 134 Tanel Kannel Rae 00:57.16
3. 135 Margus Klementsov Mercury 00:59.01
4. 126 Heiti Hallikma Võru 00:59.34
5. 132 Dmitri Shved SRD 01:01.11
6. 133 Mati Korrol Mercury 01:02.34
7. 131 Meelis Mälter KEKRSK 01:03.02
8. 124 Tõnis Piirisild Võru 01:08.25
9. 127 Arno Ruusalepp Ilves 01:09.11
10. 121 Rait Lille KEKRSK 01:09.13
11. 128 Ain-Meelis Hannus Võru 01:10.18
12. 137 Tarmo Pöör Mercury 01:12.48
13. 122 Rünno Sulg LSF PT 01:23.50
14. 129 Mart Jakobson KEKRSK 01:27.36
123 Ain Fjodorov Otepää Ei start
136 Eero Kivikas Ilves Ei start
130 Ilmar Kink Kape Ei start
138 Peep Otstavel LSF PT Ei start
139 Tarmo Zernant Ilves Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 151 Priit Pääslane Ilves 00:49.25
2. 145 Ville Vinkel West 00:50.07
3. 146 Paavo Rõigas Peko 00:50.23
4. 140 Timo Asikainen Orvand 00:51.27
5. 147 Meelis Zimmermann Kape 00:51.45
6. 149 Raul Hindov TON 00:53.33
7. 141 Taivo Tali KEKRSK 00:54.29
8. 148 Mart Ostra MARU 00:57.04
9. 143 Andy Karjus Võru 01:01.21
10. 152 Heigo Põld Rae 01:05.17
11. 144 Kristjan Leiger Kape 01:11.49
12. 142 Raul Kangur SOK 01:14.38
150 Raivo Erik Rae Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 161 Tõnu Tänav Rae 00:47.34
2. 160 Rein Toomas Peko 00:49.26
3. 157 Leho Haldna Võru 00:51.12
4. 163 Tõnis Haldna Rae 00:56.21
5. 159 Raivo Panker MARU 00:56.57
6. 154 Toomas Telgma Voller 01:05.31
7. 162 Priit Truusalu Kape 01:10.55
8. 156 Lauri Leppik TAOK 01:11.00
9. 158 Margus Jaanus Koop 01:16.22
10. 155 Jüri Ümarik - 01:23.09
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 171 Mart Külvik 00:45.19
2. 176 Rein Rooni Orvand 00:45.21
3. 175 Tiit Tali Ilves 00:47.10
4. 168 Jaanus Reha Koop 00:49.23
5. 173 Eduard Pukkonen KEKRSK 00:51.16
6. 177 Mati Preitof KEKRSK 00:52.02
7. 169 Kaljo Julge Kape 00:53.33
8. 172 Raul Olesk Kobras 00:55.12
9. 166 Ando Post Koop 00:57.13
10. 167 Urmas Tammemäe Orvand 00:58.02
11. 170 Andrus Rämmann 01:03.55
12. 174 Jaak Jaagus Saku 01:05.42
178 Jorma Koirikivi RasTiimi Vale KP
165 Tõnu Loog Kobras Vale KP
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 182 Udo Lüüs Ilves 00:50.02
2. 180 Anti Parik Otepää SK 00:54.37
3. 181 Ahto Karu JOKA 00:54.53
4. 184 Heini Tammik Kape 00:55.18
5. 183 Kalle Nelk Tammed 00:59.53
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 187 Koit Paasma Lehola 00:45.43
2. 190 Heikki Kyyrönen Rajamäen Rykmentti 00:52.44
3. 191 Rein Prank Kape 00:55.57
4. 188 Peep Koppel Koop 00:56.26
5. 189 Agu Koppa 01:09.23
192 Kalju Toomas JOKA Vale KP
186 Ats Virumäe Võru Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 204 Mihkel Mälter KEKRSK 00:40.25
2. 196 Ants Tamm 00:44.23
3. 201 Mihhail Taivere Kape 00:51.30
4. 198 Endel Remmet Kape 00:54.23
5. 197 Mati Poom TON 00:57.27
6. 200 Leif Tallbacka IK Örnen 01:05.09
7. 199 Tiit Koppel Orion 01:15.04
8. 203 Kalju Johanson Kobras 01:54.47
202 Aarne Mardiste KEKRSK Vale KP
194 Valju Tali KEKRSK Vale KP
195 Georg Sooberg Võru Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 205 Timo Kudre Peko 00:50.36
206 Markus Vainola Mercury Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 216 Teele Telgma Tammed 00:13.32
2. 215 Mari Linnus Peko 00:15.15
3. 218 Kelli Nurm Kobras/Põlva SK 00:16.18
4. 213 Kertu Laanoja Kobras 00:17.31
5. 214 Grete Märtson Kobras/Põlva SK 00:18.17
6. 210 Agnes Säga Kobras/Põlva SK 00:18.44
7. 217 Laura-Liis Kütt Põlva SK 00:19.39
8. 208 Kairiin Märtson Põlva SK 00:22.56
9. 211 Marianne Hannus Võru 00:25.16
10. 219 Lizette Raudnagel Põlva SK 00:36.45
209 Krete Auser Peko Ei start
220 Maire Pärn Ilves Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 224 Liina Vesilind SRD 00:22.17
2. 223 Helle Leis Kobras/Põlva SK 00:25.16
3. 228 Emily Raudkepp Peko 00:25.58
4. 232 Kristel Kõivo Peko 00:26.22
5. 222 Johanna Karjus Võru 00:26.26
6. 231 Kelly Mattus Kobras/Põlva SK 00:28.15
7. 226 Maia Mustimets Peko 00:30.11
8. 230 Anete Vabarna Peko 00:31.02
9. 229 Ksenija Shved SRD 00:32.19
10. 227 Sigrit Säga Kobras/Põlva SK 00:38.12
225 Anna-Liisa Hannus Võru Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 236 Marianne Haug Võru 00:28.30
2. 237 Alina Kramarenko SRD 00:32.40
3. 241 Kristel Sibul Kobras/Põlva SK 00:33.47
4. 244 Getter Matto Kobras/Põlva SK 00:41.31
5. 243 Jane-Liis Asi Kobras 00:43.33
6. 242 Eneli Maranik Kape 00:47.48
7. 234 Marie Tammemäe Orvand 00:48.02
8. 235 Melanie Olesk Kobras 00:54.10
9. 240 Liis Toomas Peko 01:05.27
239 Aleksandra Leesment SRD Vale KP
238 Doris Kudre Peko Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 253 Triinu Rooni Orvand 00:31.42
2. 251 Madli-Johanna Maidla Kobras/Põlva SK 00:33.27
3. 250 Kristiine Aluvee Otepää SK 00:35.54
4. 246 Silja Olesk Kobras 00:36.09
5. 248 Lumileid Hälvin Kobras/Põlva SK 00:36.50
6. 249 Maret Lind Kape 00:38.41
7. 254 Sirli Aia Kobras 00:55.05
8. 247 Maarika Vask Ilves 01:10.24
252 Merylin Asi Kobras Ei start
255 Laura Joonas Võru Ei start
256 Maarja Maranik Otepää SK Ei start
257 Helen Parik Otepää SK Ei start
258 Margret Zimmermann Kape Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 269 Kaia Kivikas Ilves 00:52.00
2. 265 Marili Zimmermann Kape 00:54.15
3. 267 Kaisa Raudkepp Peko 00:54.21
4. 263 Evely Kaasiku JOKA 00:54.40
5. 262 Teele Randman Rakv 01:05.20
6. 266 Linda Puusalu Kobras/Põlva SK 01:05.35
7. 264 Daisy Kudre Peko 01:05.47
8. 261 Kristiina Vinkel West 01:07.29
9. 268 Kärt Kürsa Kobras/Põlva SK 01:11.17
10. 270 Marianne Möller Kobras/Põlva SK 01:21.16
11. 260 Kadri Aia Kobras 01:26.11
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 276 Mariann Sulg Orvand 00:58.22
2. 286 Maret Vaher Kobras 01:00.01
3. 277 Jana Kink Kape 01:01.33
4. 288 Eleri Hirv Võru 01:01.39
5. 275 Katrin Vinkel West 01:02.43
6. 273 Liina Palu Koop 01:03.14
7. 279 Sigrid Ruul JOKA 01:05.23
8. 272 Edit Kannel Rae 01:05.47
9. 282 Karmen Alnek Võru 01:06.09
10. 284 Adele Puusalu Kobras 01:06.34
11. 274 Triin Aedmäe Kobras 01:06.54
12. 283 Triin Vask Ilves 01:08.15
13. 287 Agnes Vask Ilves 01:09.11
14. 280 Reeta Lassila RasTiimi 01:10.54
15. 285 Hannula-Katrin Pandis Ilves 01:13.49
16. 278 Helena Heinväli Kobras 01:14.39
17. 289 Britta Panker Ilves 01:15.58
281 Viivi-Anne Soots Tammed Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 295 Roosa Lassila RasTiimi 00:34.55
2. 296 Külli Leiger Kape 00:37.54
3. 291 Maarja Aan JOKA 00:43.48
4. 294 Maret Hallikma 00:47.23
5. 293 Siiri Suursoo 01:08.15
6. 292 Kristina Vesilind SRD 01:16.44
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 300 Marge Anijärv Mercury 01:04.40
2. 299 Kersti Kristjuhan HOK 01:09.26
3. 298 Merle Peterson Tammed 01:11.20
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 304 Merike Paapson TON 00:52.43
2. 303 Anneli Rämmann 00:57.41
3. 306 Signe Raidmets TON 00:58.51
4. 307 Rutti Räbovoitra MARU 00:59.16
5. 305 Minija Pääslane Ilves 00:59.30
6. 309 Meelike Pandis Ilves 01:00.27
7. 308 Ella Shved SRD 01:05.56
8. 302 Rita Ojala JOKA 01:17.39
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 312 Lea Leppik TAOK 00:49.25
2. 313 Päivi Lassila RasTiimi 00:53.13
3. 314 Inger Jalakas KEKRSK 00:55.24
4. 311 Siiri Sotnik Otepää 01:19.42
310 Sarmite Sild Võru Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 320 Marje Tobreluts Kobras 00:45.12
2. 318 Saima Värton Kobras 00:45.57
3. 316 Tiina Talisoo KEKRSK 00:46.58
4. 317 Ülle Kadak Lehola 00:49.19
5. 319 Helve Luht KEKRSK 01:08.35
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 324 Vaike Tomann Ilves 00:39.00
2. 323 Anne Arold OKH 00:41.08
3. 326 Kersti Mardiste KEKRSK 00:44.38
4. 325 Niina Karnit SRD 00:44.57
5. 322 Liivi Parik Otepää SK 01:08.00
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 331 Liis Lille KEKRSK 00:45.27
2. 327 Ilona Vanaveski Ilves 00:47.19
3. 329 Tiiu Kaasik Ilves 00:49.21
4. 333 Maimu Tornberg Koop 01:01.05
5. 330 Juta Virkepuu Harju KEK 01:04.43
332 Paula Kyyronen Vale KP
328 Karin Laine Võru Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Tulemus
1. 335 Kätri Kiilberg Tammed 00:58.37
334 Mari Ann Mahla Ei start
336 Birgit Rõõm Ilves Ei start
PEKO