Tavarada 11.04.2009 Kõvera (R.Zaitsev) Lühirada 12.04.2009 Kõvera (R.Zaitsev) |
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Mart Mustkivi 01:07.57 00:40.27(1) 00:27.30(1)
Oliver Ojasoo Kobras Katk 00:44.18(2) Ei start
Kaur Kirjanen Katk 00:53.26(3) Ei start
Liina Palu Katk 01:18.34(4) Ei start
Erki Hellat NA - 00:52.04(2)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Kristofer Pluumu Kobras 00:35.38 00:24.21(1) 00:11.17(1)
2. Esko Vanahunt Kobras 00:37.12 00:25.02(2) 00:12.10(3)
3. Lauri Põldoja Ilves 00:38.31 00:25.51(3) 00:12.40(4)
4. Kristo Sirk Kobras 00:41.03 00:27.33(5) 00:13.30(5)
5. Erki Vessin Ju-Pe 00:44.58 00:27.52(6) 00:17.06(6)
6. Siim Heinoja Kobras 00:46.51 00:29.10(7) 00:17.41(7)
7. Karel-Sander Kljuzin Peko 00:47.16 00:35.46(9) 00:11.30(2)
8. Jaan Krull Ju-Pe 01:00.21 00:32.24(8) 00:27.57(9)
Andres Aruots Peko Katk Ei start 00:21.05(8)
Margus Zimmer Ju-Pe Katk 00:52.03(10) Ei start
Martin Sults Kobras Katk 00:27.08(4) Ei start
Heino Vaidiš Ju-Pe Ei start Ei start Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Laur Mägi Ju-Pe Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Maikel Konsap Võru 00:46.59 00:29.50(4) 00:17.09(1)
2. Villu Serv Kobras 00:47.52 00:26.59(1) 00:20.53(3)
3. Kaarel Vesilind SRD 00:58.18 00:37.41(5) 00:20.37(2)
4. Kevin Hallop Peko 01:01.18 00:28.40(3) 00:32.38(4)
5. Mihkel Oja Peko 01:04.06 00:27.28(2) 00:36.38(5)
6. Hans Erik Tammed 02:15.18 01:16.52(7) 00:58.26(6)
Roomet Kukumägi Katk 01:04.50(6) Ei start
Magnus Kapten Peko Ei start Ei start Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Mait Poolak Peko Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tõnis Torm Nöps Ilves 01:08.05 00:40.49(2) 00:27.16(1)
2. Anti Sõukand Võru 01:11.29 00:42.54(6) 00:28.35(2)
3. Janek Piirisild Võru 01:13.01 00:41.59(3) 00:31.02(4)
4. Jaspar Jõesalu Peko 01:17.34 00:42.36(4) 00:34.58(6)
5. Vadim Shved SRD 01:20.57 00:40.16(1) 00:40.41(10)
6. Tanel Papp Võru 01:25.31 00:42.46(5) 00:42.45(12)
7. Holger Post Koop 01:27.58 00:53.59(9) 00:33.59(5)
8. Mauno Kapten Peko 01:28.17 00:57.18(11) 00:30.59(3)
9. Karl Martin Alnek Ilves 01:30.37 00:50.16(7) 00:40.21(8)
10. Martin Zvirblis Kobras 01:36.14 00:55.40(10) 00:40.34(9)
11. Markus Konsap Võru 01:42.50 00:51.54(8) 00:50.56(15)
12. Joosep Hiielaan Võru 01:48.19 01:07.26(13) 00:40.53(11)
13. Tauri Samodelkin Võru 01:54.05 01:06.41(12) 00:47.24(13)
14. Sander Lembra Võru 01:54.41 01:17.15(14) 00:37.26(7)
Mihhail Kalashnikov SRD Tühist Vale KP 00:57.07(16)
Andrei Kovrukov SRD Tühist Vale KP Vale KP
Margot Mäesaar Võru Tühist Vale KP Vale KP
Lembit Nielson Ju-Pe Tühist Vale KP 00:50.49(14)
Kristo Uljak Ei start Ei start Ei start
Kaspar Nummert Kape Ei start Ei start Ei start
Jan-Henrik Pärnik Peko Ei start Ei start Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Juho Kuoppamäki RaVa Ei start Ei start Ei start
Madis Poolak Peko Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Björn Panker Ilves 01:27.22 00:47.06(3) 00:40.16(2)
2. Kaspar Karjus Võru 01:32.49 00:45.48(1) 00:47.01(8)
3. Kristjan-Martin Kirjanen TAOK 01:37.07 00:51.00(8) 00:46.07(6)
4. Priit Võsupärg Kobras 01:38.19 00:49.57(7) 00:48.22(9)
5. Reigo Teervalt Peko 01:38.39 00:55.19(9) 00:43.20(3)
6. Kristjan Linnus Peko 01:43.36 00:57.49(12) 00:45.47(5)
7. Oliver Jõgeva Kobras 01:43.57 00:57.10(10) 00:46.47(7)
8. Mihkel Tarve Kobras 01:48.58 01:03.23(14) 00:45.35(4)
9. Kevin Koskinen Võru 01:55.59 00:57.46(11) 00:58.13(11)
10. Deniss Shved SRD 02:01.59 01:06.24(15) 00:55.35(10)
11. Uku Andla Võru 02:21.14 00:58.24(13) 01:22.50(14)
12. Matis Kalm Ilves 02:32.09 01:16.11(17) 01:15.58(12)
Lassi Hirvonen RaVa Katk 01:26.06(18) Ei start
Simo Hasu KouRa Katk 00:48.23(4) Ei start
Tatu Leirimaa RaVa Katk 00:49.31(6) Ei start
Juuso Tupitsa KeU Katk 00:48.26(5) Ei start
Tuomas Kotro KyS Katk 00:46.31(2) Ei start
Tõnis Laugesaar Rakv Katk Ei start 00:40.09(1)
Argo Rõžikov Peko Tühist 01:09.10(16) Vale KP
Rauno Põldsepp Otepää SK Tühist Vale KP 01:17.53(13)
Jussi Töyrylä KyS Tühist Vale KP Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Taavi-Kalle Kiisler KEKRSK Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Jonatan Karjus Võru 01:23.38 00:47.17(1) 00:36.21(1)
2. Aleksandr Shved SRD 01:30.40 00:49.51(3) 00:40.49(3)
3. Raido Mitt Kobras 01:32.55 00:56.24(9) 00:36.31(2)
4. Ott-Kaarel Kalm Ilves 01:38.44 00:54.55(7) 00:43.49(5)
5. Rene Post Kobras 01:41.02 00:54.53(6) 00:46.09(7)
6. Arvi Alamaa Orvand 01:42.22 00:54.34(5) 00:47.48(9)
7. Uku-Laur Tali KEKRSK 01:52.38 01:05.34(13) 00:47.04(8)
8. Sander Linnus Peko 01:52.56 01:09.57(16) 00:42.59(4)
9. Artur Nevinski Võru 01:55.30 01:07.33(15) 00:47.57(10)
10. Raul Reiljan Võru 01:55.48 01:03.29(12) 00:52.19(11)
11. Jüri Joonas Võru 02:01.10 01:15.28(18) 00:45.42(6)
12. Rauno Kaiv Võru 02:12.19 01:17.13(20) 00:55.06(12)
13. Antti Siima Kobras 02:24.28 01:12.06(17) 01:12.22(13)
Tommi Leirimaa RaVa Katk 01:01.19(11) Ei start
Topi Hasu KouRa Katk 00:49.24(2) Ei start
Juho Matikainen KuUs Katk 00:58.46(10) Ei start
Aleksi Anttila RaVa Katk Katk Ei start
Olli-Petteri Hirvonen RaVa Katk 00:54.30(4) Ei start
Miika Laine KuUs Katk 01:06.32(14) Ei start
Henri Munukka RaVa Katk 01:17.05(19) Ei start
Perttu Sainio KeU Katk 00:55.07(8) Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Lauri Sild Võru 01:26.53 00:51.45(1) 00:35.08(1)
2. Hannes Timmi Võru 02:08.53 01:19.19(3) 00:49.34(2)
Santtu Sainio KeU Katk 01:01.16(2) Ei start
Lauri Launonen KeU Katk 01:33.53(4) Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Timo Sild Võru 01:51.23 01:09.53(1) 00:41.30(1)
2. Andreas Kraas EKJ SK 02:01.07 01:16.32(2) 00:44.35(2)
3. Dag Ainsoo LUS 02:14.16 01:23.31(5) 00:50.45(5)
4. Risto Kiilberg Tammed 02:15.11 01:22.19(4) 00:52.52(8)
5. Kaarel Kure Kobras 02:19.31 01:29.37(14) 00:49.54(4)
6. Ott Rakkaselg HOK 02:21.08 01:26.26(10) 00:54.42(11)
7. Sven Oras Ilves 02:22.15 01:29.03(13) 00:53.12(9)
8. Marek Karm KEKRSK 02:24.01 01:24.45(7) 00:59.16(16)
9. Tarvo Klaasimäe OK Ilves 02:24.28 01:28.50(11) 00:55.38(12)
10. Kaur Kase Võru 02:26.36 01:28.58(12) 00:57.38(14)
11. Meelis Mälter KEKRSK 02:27.21 01:30.33(16) 00:56.48(13)
12. Rein Rooni Orvand 02:39.43 01:39.28(21) 01:00.15(17)
13. Mikk Tali KEKRSK 02:40.08 01:34.49(19) 01:05.19(19)
14. Maido Kaljur KEKRSK 02:40.26 01:41.21(24) 00:59.05(15)
15. Ats Sõnajalg KEKRSK 02:42.23 01:41.09(23) 01:01.14(18)
16. Jaagup Truusalu Võru 02:48.09 01:54.13(27) 00:53.56(10)
17. Erik Saarts Võru 02:52.28 01:44.03(25) 01:08.25(20)
Kaido Hallik Ilves Katk 01:30.57(17) Ei start
Pauli Juutilainen KeU Katk 01:26.05(9) Ei start
Olavi Ottas Kobras Katk 01:37.09(20) Ei start
Antti Örn MU Katk 01:24.18(6) Ei start
Antti Rusanen KeU Katk 01:34.47(18) Ei start
Teemu Kemppainen KeU Katk 01:30.08(15) Ei start
Kaarel Kallas Lehola Katk 01:25.50(8) Ei start
Ilkka Juutilainen KeU Katk 01:41.02(22) Ei start
Indrek Ümarik Ilves Katk 01:46.44(26) Ei start
Mikko Reitti Orient Katk 01:19.12(3) Ei start
Mati Tiit Ilves Katk Ei start 00:45.43(3)
Alar Assor Kobras Katk Ei start 00:52.05(6)
Priit Randman Rakv Katk Ei start 00:52.09(7)
Tõnis Tulp Katk Ei start Katk
Mattias Rennel KEKRSK Tühist Vale KP Ei start
Veiko Aaviste Kaitseliit Nõmme Tühist Vale KP 01:29.09(21)
Jürgen Einpaul Tammed Ei start Ei start Ei start
Timo Ahvenainen MU Ei start Ei start Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Lauri Laine MU Ei start Ei start Ei start
2 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Marek Atonen Lehola 01:25.09 00:44.18(1) 00:40.51(2)
2. Tõnis Piirisild Võru 01:33.34 00:52.08(3) 00:41.26(3)
3. Raino Leopard Peko 01:39.19 00:51.21(2) 00:47.58(8)
4. Rünno Sulg Arco Vara SK 01:40.10 00:53.50(4) 00:46.20(5)
5. Daniel Vasser 01:40.46 00:54.43(5) 00:46.03(4)
6. Tanel Saue Mercury 01:44.25 00:57.15(7) 00:47.10(6)
7. Tarmo Klaar Ilves 01:45.38 00:57.34(8) 00:48.04(9)
8. Margus Pulver MARU 01:47.01 00:59.24(9) 00:47.37(7)
9. Viljar Vainola Mercury 01:50.06 00:56.38(6) 00:53.28(10)
10. Olavi Mätik Hansa SK 02:10.00 01:08.06(12) 01:01.54(12)
11. Raivo Panker MARU 02:11.50 01:12.05(13) 00:59.45(11)
12. Urmo Nielson Ju-Pe 03:00.52 01:50.59(15) 01:09.53(13)
13. Villu Kivimäe 03:44.46 02:05.21(16) 01:39.25(14)
Hannes Kerem KEKRSK Katk 01:27.44(14) Ei start
Jyrki Muukkonen KeU Katk 01:01.59(10) Ei start
Martin Marga Kobras Katk Ei start 00:39.27(1)
Oleg Koshik SRD Tühist 01:06.15(11) Vale KP
Arno Kruusmann KVÜÕA Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tarvo Avaste Sportnet 01:31.15 00:53.43(1) 00:37.32(1)
2. Sixten Sild Võru 01:41.46 01:01.03(2) 00:40.43(2)
3. Heiti Hallikma Võru 01:44.04 01:02.10(4) 00:41.54(4)
4. Tanel Kannel Rae 01:45.02 01:02.37(5) 00:42.25(5)
5. Danilo Piht Mercury 01:47.24 01:01.22(3) 00:46.02(8)
6. Dmitri Shved SRD 01:47.31 01:04.17(7) 00:43.14(6)
7. Paavo Rõigas Peko 01:50.25 01:04.39(8) 00:45.46(7)
8. Mati Korrol Mercury 01:51.49 01:03.34(6) 00:48.15(9)
9. Mart Jakobson KEKRSK 02:12.26 01:14.24(11) 00:58.02(13)
10. Arthur Raichmann LSF PT 02:16.07 01:22.34(14) 00:53.33(10)
11. Rait Lille KEKRSK 02:16.24 01:20.29(12) 00:55.55(12)
12. Ain-Meelis Hannus Võru 02:19.11 01:24.56(15) 00:54.15(11)
13. Indrek Sander - 02:40.52 01:35.44(17) 01:05.08(14)
Tuukka Tuomala RaVa Katk 01:05.41(9) Ei start
Ilmar Kink Kape Katk 01:11.18(10) Ei start
Kristjan Leiger Kape Katk 01:34.42(16) Ei start
Roman Shved SRD Katk 01:20.36(13) Ei start
Margus Klementsov Mercury Tühist Vale KP 00:41.27(3)
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Tenno Alamaa Orvand 01:38.49 00:53.16(2) 00:45.33(2)
2. Meelis Zimmermann Kape 01:41.06 00:56.05(3) 00:45.01(1)
3. Einar Luup - 01:50.08 00:59.30(4) 00:50.38(3)
4. Andy Karjus Võru 01:56.08 01:05.23(6) 00:50.45(4)
5. Priit Överus Mercury 02:01.14 01:05.24(7) 00:55.50(6)
6. Raivo Erik Rae 02:02.13 01:06.59(9) 00:55.14(5)
Jyrki Tuokko RaVa Katk 01:07.19(10) Ei start
Taivo Tali KEKRSK Katk 01:06.04(8) Ei start
Pekka Lauri RaVa Katk 00:51.12(1) Ei start
Enn Jõesaar Sportnet Katk 01:01.24(5) Ei start
Harri Koski KeU Tühist Vale KP Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Jaanus Reha Koop 01:22.04 00:43.49(1) 00:38.15(5)
2. Ando Post Koop 01:23.44 00:47.52(3) 00:35.52(2)
3. Mati Preitof KEKRSK 01:25.58 00:50.09(6) 00:35.49(1)
4. Eduard Pukkonen KEKRSK 01:28.25 00:45.19(2) 00:43.06(9)
5. Tõnu Tänav Rae 01:29.41 00:49.07(5) 00:40.34(7)
6. Raul Olesk Kobras 01:35.38 00:55.45(7) 00:39.53(6)
7. Jaan Kallisma Kape 01:48.15 01:10.25(13) 00:37.50(3)
8. Lauri Leppik TAOK 01:49.49 01:02.53(11) 00:46.56(11)
9. Tauno Piirikivi RAE ROK 01:50.23 01:07.18(12) 00:43.05(8)
10. Rein Toomas Peko 02:18.47 01:32.41(15) 00:46.06(10)
Toomas Tarve Kobras Katk Ei start 00:37.58(4)
Jouni Lipponen KeU Katk 01:01.00(10) Ei start
Andrus Rämmann Katk 00:58.37(8) Katk
Asko Nykänen MU Katk 00:48.05(4) Ei start
Jüri Ümarik - Katk 01:10.40(14) Ei start
Toomas Teekel Rae Katk 00:59.14(9) Ei start
Tõnu Loog Kobras Tühist Vale KP 00:53.53(12)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Andres Minn JOKA 01:25.08 00:48.28(1) 00:36.40(1)
2. Raul Laas JOKA 01:32.44 00:55.37(5) 00:37.07(2)
3. Vello Post Koop 01:36.28 00:53.43(4) 00:42.45(3)
4. Udo Lüüs Ilves 01:44.40 01:01.32(7) 00:43.08(4)
Jaak Jaagus Saku Katk 01:01.41(8) Ei start
Markku Laine MU Katk 00:49.47(2) Ei start
Markku Hämäläinen RaVa Katk 00:50.35(3) Ei start
Ahto Karu JOKA Katk 00:59.33(6) Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Koit Paasma Lehola 01:15.50 00:46.11(1) 00:29.39(1)
2. Riho Männi Lehola 01:20.12 00:47.02(2) 00:33.10(2)
3. Kalle Nelk Tammed 01:32.05 00:52.16(3) 00:39.49(3)
4. Jüri Rokko SK RT 01:35.15 00:52.19(4) 00:42.56(5)
5. Lembit Nöps Ilves 01:39.11 00:54.00(5) 00:45.11(6)
6. Anti Parik Otepää SK 01:40.00 00:59.39(6) 00:40.21(4)
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Peep Koppel Koop 01:25.01 00:50.22(1) 00:34.39(1)
2. Ats Virumäe Võru 01:35.28 00:54.43(3) 00:40.45(2)
3. Kalju Toomas JOKA 01:38.46 00:52.20(2) 00:46.26(3)
4. Agu Koppa 02:08.32 01:20.20(6) 00:48.12(4)
Rein Prank Kape Katk 00:57.29(4) Ei start
Aarne Mörsky LTH Katk 01:09.07(5) Ei start
Toivo Kotov Võru Katk Ei start 01:08.39(5)
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ants Tamm 01:14.29 00:41.36(1) 00:32.53(5)
2. Georg Sooberg ok võru 01:15.06 00:46.18(4) 00:28.48(2)
3. Mihhail Taivere Kape 01:16.18 00:48.29(6) 00:27.49(1)
4. Mati Tõnus Orion 01:17.09 00:45.49(3) 00:31.20(3)
5. Kalju Tilk Orion 01:17.34 00:44.50(2) 00:32.44(4)
6. Elmo Pärna Lehola 01:22.40 00:48.48(7) 00:33.52(6)
7. Mati Poom TON 01:23.18 00:47.46(5) 00:35.32(8)
8. Aarne Mardiste KEKRSK 01:28.47 00:53.42(9) 00:35.05(7)
9. Tiit Koppel Orion 01:39.34 00:58.44(10) 00:40.50(10)
10. Valter Ploom Tartu 01:47.41 01:10.56(12) 00:36.45(9)
11. Kalevi Tarvainen HS 02:26.56 01:36.11(14) 00:50.45(12)
12. Valju Tali KEKRSK 02:34.59 01:32.58(13) 01:02.01(13)
Enn Aedna TON Katk 00:50.50(8) Ei start
Reino Jalava KeU Katk 01:03.28(11) Ei start
Leif Tallbacka IK Örnen Tühist Vale KP 00:41.01(11)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Vitali Shved SRD 00:42.10 00:27.41(1) 00:14.29(1)
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Kristel Kõivo Peko 00:41.15 00:29.44(3) 00:11.31(1)
2. Anete Vabarna Peko 00:41.21 00:25.45(2) 00:15.36(3)
3. Kelly Mattus Kobras 00:41.28 00:24.54(1) 00:16.34(4)
4. Laura Koitsaar Kobras 00:54.21 00:34.04(4) 00:20.17(6)
5. Ksenija Shved SRD 00:54.49 00:39.20(5) 00:15.29(2)
6. Helle Leis Kobras 01:03.05 00:44.12(6) 00:18.53(5)
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Maia Mustimets Peko Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Doris Kudre Peko 00:47.03 00:28.23(1) 00:18.40(1)
2. Kristel Sibul Kobras 01:00.24 00:36.59(2) 00:23.25(4)
3. Emily Raudkepp Peko 01:02.36 00:41.05(5) 00:21.31(3)
4. Liina Vesilind SRD 01:06.02 00:45.22(9) 00:20.40(2)
5. Johanna Maria Karjus Võru 01:06.33 00:38.19(3) 00:28.14(8)
6. Kirke Timmusk SRD 01:07.19 00:39.09(4) 00:28.10(7)
7. Liis Toomas Peko 01:11.20 00:43.41(7) 00:27.39(6)
8. Getter Matto Kobras 01:13.54 00:41.28(6) 00:32.26(10)
9. Eneli Maranik Kape 01:17.27 00:49.59(11) 00:27.28(5)
10. Jane-Liis Asi Kobras 01:18.28 00:44.02(8) 00:34.26(12)
11. Edith Pärnik Peko 01:21.02 00:49.52(10) 00:31.10(9)
12. Sofia Paes SRD 01:38.16 01:05.12(12) 00:33.04(11)
Aleksandra Leesment SRD Ei start Ei start Ei start
Kia-Lotta Hirvonen RaVa Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Triinu Rooni Orvand 00:54.33 00:32.23(2) 00:22.10(1)
2. Margret Zimmermann Kape 00:56.08 00:31.19(1) 00:24.49(3)
3. Marianne Haug Võru 00:59.23 00:35.17(5) 00:24.06(2)
4. Kerda Timmusk SRD 01:03.55 00:33.46(4) 00:30.09(6)
5. Maret Lind Kape 01:06.26 00:40.01(6) 00:26.25(5)
6. Maria Leping Peko 01:12.50 00:33.18(3) 00:39.32(9)
7. Triine Viirmann KEKRSK 01:20.04 00:53.40(10) 00:26.24(4)
8. Silvia Luup Võru 01:22.19 00:49.52(9) 00:32.27(7)
9. Lumileid Hälvin Kobras 01:45.35 00:44.25(8) 01:01.10(10)
10. Alina Kramarenko SRD 01:57.46 01:20.08(11) 00:37.38(8)
Milla Lohikainen RaVa Katk 00:42.21(7) Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Kaisa Raudkepp Peko 01:03.42 00:37.10(1) 00:26.32(1)
2. Daisy Kudre Peko 01:09.08 00:40.38(2) 00:28.30(3)
3. Laura Joonas Võru 01:09.16 00:41.32(3) 00:27.44(2)
4. Piret Pärnik Peko 01:18.10 00:45.41(5) 00:32.29(5)
5. Madli-Johanna Maidla Kobras 01:22.36 00:49.46(8) 00:32.50(7)
6. Helen Parik Otepää SK 01:26.28 00:49.59(9) 00:36.29(10)
7. Kärt Kürsa Kobras 01:30.17 00:54.19(10) 00:35.58(9)
8. Marili Zimmermann Kape 01:32.48 01:01.07(14) 00:31.41(4)
9. Marianne Möller Kobras 01:35.18 01:00.14(13) 00:35.04(8)
10. Kristiine Aluvee Otepää SK 01:36.56 01:04.13(15) 00:32.43(6)
11. Merylin Asi Kobras 01:36.59 00:48.00(7) 00:48.59(11)
Jenna Kuoppamäki RaVa Katk 00:59.26(12) Ei start
Emilia Hyvärinen RaVa Katk 00:44.32(4) Ei start
Siiri Lepola RaVa Katk 00:46.44(6) Ei start
Sirli Aia Kobras Tühist 00:54.51(11) Vale KP
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Minna Leirimaa RaVa Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Sigrid Ruul JOKA 01:34.35 00:53.14(1) 00:41.21(1)
2. Kadi-Liis Minn JOKA 01:39.02 00:56.16(2) 00:42.46(3)
3. Kaia Kivikas Ilves 01:42.41 01:00.23(4) 00:42.18(2)
4. Kerstin Uiboupin Võru 01:47.12 01:03.08(7) 00:44.04(4)
5. Tuuli Kotov Peko 02:22.32 01:21.01(9) 01:01.31(5)
Agnes Vask Ilves Katk 01:01.45(6) Ei start
Saanamari Manneri KeU Katk 01:08.46(8) Ei start
Emmi Hasu KouRa Katk 00:56.56(3) Ei start
Laura Juga KeU Katk 01:01.19(5) Ei start
Britta Panker Ilves Ei start Ei start Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Hannula-Katrin Pandis Ilves 01:37.57 00:52.59(2) 00:44.58(1)
2. Triin Aedmäe Kobras 01:55.14 01:00.14(3) 00:55.00(2)
3. Adele Puusalu Kobras 02:23.02 01:13.06(6) 01:09.56(3)
Nele Taba Ilves Katk 01:10.54(5) Ei start
Karmen Alnek Võru Katk 00:51.35(1) Ei start
Saara Antell KeU Katk 01:09.30(4) Ei start
Hanna Raitanen RR Tühist Vale KP Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Merike Vanjuk Kape 01:37.10 00:54.52(2) 00:42.18(1)
2. Maret Vaher Kobras 01:37.49 00:54.11(1) 00:43.38(2)
3. Viivi-Anne Soots Tammed 01:40.00 00:54.58(3) 00:45.02(3)
4. Marje Venelaine Tammed 01:51.45 00:59.33(5) 00:52.12(5)
5. Elo Saue Ilves 01:52.44 01:00.55(6) 00:51.49(4)
6. Edith Kannel Rae 01:52.57 00:58.51(4) 00:54.06(7)
7. Liina Haldna Rae 02:00.34 01:03.06(7) 00:57.28(8)
8. Eva-Maria Ehala Rae 02:07.34 01:13.58(12) 00:53.36(6)
9. Ingrid Vehlmann Mercury 02:17.39 01:17.29(13) 01:00.10(9)
Outi Örn KKV Katk 01:06.24(9) Ei start
Katrin Uudeküll Katk 01:27.44(15) Ei start
Anu Tahvanainen LS-37 Katk 01:18.24(14) Ei start
Hanna Laine RaVa Katk 01:10.57(10) Ei start
Terhi Sillanpää-Reitti Orient Katk 01:12.37(11) Ei start
Eleri Hirv Võru Katk 01:05.11(8) Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Piia Paasma Tammed 01:14.57 00:41.16(1) 00:33.41(2)
2. Tais Vakrõõm SRD 01:21.04 00:47.24(2) 00:33.40(1)
3. Heidi Prits Mercury 01:25.10 00:47.47(3) 00:37.23(4)
4. Maret Hallikma 01:43.51 01:01.06(5) 00:42.45(6)
5. Mari-Liis Kaljur KEKRSK 01:46.49 01:03.07(6) 00:43.42(7)
6. Kristina Vesilind SRD 02:30.50 01:28.03(7) 01:02.47(8)
Külli Leiger Kape Katk 00:49.26(4) Ei start
Heli Haug Helle Katk Ei start 00:40.00(5)
Marge Anijärv Mercury Tühist Vale KP 00:35.30(3)
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Jana Kink Kape 01:30.09 00:52.32(1) 00:37.37(1)
2. Pilvi-Heli Vettik Rae 01:48.02 00:56.56(3) 00:51.06(3)
3. Siiri Mustkivi Mercury 01:54.20 01:04.09(4) 00:50.11(2)
4. Ella Shved SRD 02:06.16 01:09.38(6) 00:56.38(4)
Kersti Kristjuhan HOK Katk 01:29.57(7) Ei start
Kirsi Koivuniemi LS-37 Katk 00:55.25(2) Ei start
Meelike Pandis Ilves Katk 01:07.58(5) Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Marje Viirmann KEKRSK 01:18.14 00:47.01(1) 00:31.13(1)
2. Maris Roosipuu Orion 01:20.57 00:48.19(2) 00:32.38(2)
3. Merike Paapson TON 01:27.37 00:52.42(3) 00:34.55(3)
4. Meeli Kerem - 01:36.19 00:54.37(6) 00:41.42(4)
5. Lea Leppik TAOK 01:38.20 00:53.19(5) 00:45.01(7)
6. Tiina Oras Ilves 01:39.26 00:56.21(7) 00:43.05(6)
7. Inger Jalakas KEKRSK 01:54.26 01:11.24(8) 00:43.02(5)
8. Anneli Rämmann 02:13.35 01:24.06(10) 00:49.29(8)
9. Liana Varava Kape 02:14.55 01:20.42(9) 00:54.13(9)
Anja Koski KeU Katk 00:52.53(4) Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Rutti Räbovoitra MARU Ei start Ei start Ei start
Maarit Dahlman-Tervala RaVa Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Ellen Lembra Kape 02:18.35 01:18.48(1) 00:59.47(1)
Mare Kitsnik Saku Katk 01:56.19(2) Ei start
Sarmite Sild Võru Ei start Ei start Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Saima Värton Kobras 01:16.31 00:44.21(1) 00:32.10(1)
2. Ülle Põldoja Ilves 01:25.59 00:47.57(3) 00:38.02(2)
3. Aino Koser Ilves 01:32.52 00:54.15(5) 00:38.37(3)
4. Gea Rennel KEKRSK 01:46.34 01:03.31(7) 00:43.03(5)
5. Anu Pallon JOKA 01:47.54 00:58.54(6) 00:49.00(6)
6. Helve Luht KEKRSK 01:55.03 01:12.06(8) 00:42.57(4)
Heli Viks Võru Katk 01:31.23(9) Ei start
Ülle Kadak Lehola Katk 00:47.21(2) Ei start
Helge Valdek KEKRSK Tühist 00:49.10(4) Vale KP
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Anne Arold OKH 01:24.14 00:50.33(2) 00:33.41(2)
2. Vaike Tomann Ilves 01:28.26 00:52.46(3) 00:35.40(3)
3. Leili Prans Ilves 01:28.44 00:48.54(1) 00:39.50(5)
4. Niina Karnit SRD 01:33.58 01:00.34(5) 00:33.24(1)
5. Liivi Parik Otepää SK 01:38.55 01:01.15(6) 00:37.40(4)
6. Kersti Mardiste KEKRSK 01:42.43 00:59.08(4) 00:43.35(6)
Kersti Ploom Tartu Tühist 01:01.16(7) Vale KP
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Liis Lille KEKRSK 01:40.09 01:03.03(2) 00:37.06(1)
2. Ilona Vanaveski Ilves 01:41.36 00:58.10(1) 00:43.26(2)
3. Maie Abram Ilves 01:54.20 01:05.43(3) 00:48.37(3)
4. Karin Laine Võru 02:27.17 01:24.53(4) 01:02.24(4)
Aune Jalava KeU Katk 01:28.00(5) Ei start
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Koht Nimi Klubi Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. Mari Linnus Peko 00:48.08 00:29.27(1) 00:18.41(1)
2. Leana Jete Korb Tammed 01:11.14 00:43.27(2) 00:27.47(3)
3. Agnes Tuule Nöps Ilves 01:30.26 01:04.50(3) 00:25.36(2)
1 Vacant Ei start Ei start Ei start
Kätri Kiilberg Tammed Ei start Ei start Ei start
PEKO