XVII PEKO KEVAD
Korela
14.04.2007
Korraldaja:
Värska OK PEKO
Even Toomas
D8NR D10NR D12 D14 D16 D18 D20 D21A
D21B D35 D40 D45 D50 D55 D60 H8NR
H10NR H12 H14 H16 H18 H20 H21A H21B
H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 AVATUD
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Jessica Lauter PV SKK 6402 00:26:35
2. Ksenija Shved SRD 6655 00:30:06
3. Kristel Kõivo Värska G/Peko 00:30:12
4. Maia Mustimets Värska G/Peko 00:33:52
5. Alic Koppel Peko 00:34:08
6. Krete Auser Peko 00:34:14
7. Liis Metsakaev Peko 00:40:30
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Doris Kudre Peko 4448 00:15:24
2. Alina Kramarenko SRD 6645 00:16:14
3. Kirke Timmusk PV SKK 6784 00:16:25
4. Emily Raudkepp Peko 00:18:56
5. Grete Slik Kobras 10143 00:19:59
6. Mirjam Mehine Värska G/Peko 00:21:43
7. Michelle Suur Kobras 8609 00:23:01
8. Liis Toomas Peko 00:24:33
9. Aleksandra Leesment SRD 9141 00:24:47
10. Edith Pärnik Peko 5514 00:25:46
11. Johanna Karjus Võru 5026 00:26:21
12. Kristel Sibul Kobras 10206 00:26:37
13. Kaisa Jõgeda Võru 00:38:44
Getter Matto Kobras 10142 Ei start
Kätlin Siirak Võru Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Margret Zimmermann Kape 4484 00:22:35
2. Kerda Timmusk PV SKK 5350 00:27:32
3. Marianne Haug Võru 5025 00:27:58
4. Maret Lind Kape 4500 00:28:35
5. Maarika Vask Ilves 4358 00:32:28
6. Maria Leping Värska G/Peko 00:35:49
7. Triine Viirmann KEKRSK 4400 00:36:19
8. Jekaterina Nikitina Sportnet 00:38:55
9. Meriliin Irves Võru 00:54:46
Laura Vill Võru 5024 Tühist.
Anet Suure Värska G/Peko Tühist.
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Kaisa Raudkepp Peko 4429 00:23:32
2. Linda Puusalu Kobras 4305 00:24:17
3. Daisy Kudre Peko 1405 00:24:36
4. Laura Joonas Võru 3717 00:29:38
5. Madli-Johanna Maidla Kobras 717 00:30:50
6. Marili Zimmermann Kape 3900 00:31:14
7. Anna-Maria Türk Kobras 9196 00:31:44
8. Piret Pärnik Peko 2796 00:34:42
9. Silja Olesk Kobras 5691 00:34:48
10. Kristiina Kriisa Võru 6981 00:35:21
11. Kärt Kürsa Kobras 5520 00:36:02
12. Evely Kaasiku JOKA 8366 00:36:43
13. Helen Parik Otepää SK 4483 00:41:47
14. Karina Kivikas Ilves 4386 00:51:48
15. Marianne Möller Kobras 10207 00:56:25
16. Jete Suure Peko 01:12:27
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Kaia Kivikas Ilves 3676 00:35:02
2. Jane Lauter PV SKK 4259 00:35:46
3. Kerstin Uiboupin Võru 3797 00:36:26
4. Kadi-Liis Minn JOKA 3041 00:37:13
5. Sigrid Ruul JOKA 5484 00:39:00
6. Agnes Vask Ilves 3896 00:40:15
7. Madli Jentson Kape 5000 00:40:31
8. Merili Auser Peko 4999 00:48:40
9. Liina Sinijärv KEKRSK 7582 01:10:10
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Maria Zhuravskaja SRD 4396 00:50:56
2. Helena Heinväli Kobras 3994 00:53:59
3. Karmen Alnek Võru 3134 00:57:48
4. Triin Aedmäe Kobras 4401 01:01:40
5. Hannula-Katrin Pandis Ilves 4208 01:06:21
6. Adele Puusalu Kobras 4304 01:09:35
Teele Kotov Peko Ei start
Kaidi Kattai Peko Ei start
Maris Palopääl Kobras 4415 Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Katri Hirv Võru 4239 01:15:49
Ly Trei Kobras 1427 Ei start
Liina Käärst OKH 4227 Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Kirti Rebane Tammed 575 00:51:18
2. Viivi-Anne Soots Tammed 1003 00:51:38
3. Elo Saue Ilves 1028 01:00:15
4. Tiina Laas HOK 9129 01:00:17
5. Triin Vask Ilves 485 01:04:49
6. Herje Aibast 2309 01:20:45
Piia Paasma Tammed 1161 Tühist.
Katri Saar Kape 2721 Tühist.
Külli Leiger Kape 4436 Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Ingrid Vehlmann Mercury 2687 00:35:13
2. Anita Karnit SRD 3185 00:35:35
3. Edith Madalik Tammed 2484 00:36:31
4. Helle Hallik JOKA 3049 00:36:47
5. Tuuli Mäeots Võru 3378 00:37:35
6. Meelike Pandis Ilves 1665 00:39:04
7. Aili Piirikivi Rae 3871 00:42:25
8. Maarja Punak Kobras 3654 00:42:59
9. Anniki Inno Ilves 4178 00:43:34
10. Marje Prank Kape 3504 00:44:04
11. Leena Hanhijärvi Esak 00:56:44
12. Jaana Aedmäe Kobras 1459 00:57:37
13. Krista Läpishov Orion 6266 01:03:31
14. Merle Laaneots MARU 8808 02:27:34
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Minija Pääslane Ilves 2016 01:02:21
2. Erika Joonas Võru 359 01:09:48
3. Ella Shved SRD 996 01:16:13
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Lea Leppik TAOK 4195 00:51:08
2. Airi Alnek Võru 1301 00:53:18
3. Pilvi-Heli Vettik Rae 3180 00:56:56
4. Tiina Oras Ilves 140 01:04:22
5. Inger Jalakas KEKRSK 2843 01:07:15
6. Riina Laev Mercury 2338 01:08:46
7. Sirje Lind Kape 3895 01:50:56
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Marje Viirmann KEKRSK 183 00:46:01
2. Juta Ainelo Ilves 966 00:58:00
3. Gea Rennel KEKRSK 2853 01:03:13
4. Aino Koser Ilves 3910 01:06:29
5. Ülle Põldoja Ilves 703 01:11:53
6. Maire Kure Kape 2801 01:23:14
7. Ann Warma-Laas HOK 8817 01:44:02
Leena Leesment SRD 9206 Tühist.
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Anne Arold OKH 3235 00:57:16
2. Helge Valdek KEKRSK 2856 00:59:32
3. Marje Tobreluts Kobras 1314 01:01:41
4. Vaike Tomann Ilves 1137 01:09:48
5. Iris Karvonen LeSi 01:14:06
Asta Zimmerman OKH 3017 Tühist.
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Rudite Sterna OK Sigulda 00:55:03
2. Liivi Parik Otepää SK 925 01:00:51
3. Niina Karnit SRD 1015 01:02:09
4. Riina Kivikas Ilves 707 01:03:26
5. Leili Prans Ilves 4910 01:05:39
6. Mare Leis OKH 5012 01:06:04
7. Dagmar Kodres OKH 3487 01:16:44
8. Kersti Ploom Tartu 3745 01:24:06
9. Juta Virkepuu KEKRSK 172 01:37:43
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Liis Lille KEKRSK 2845 01:08:19
2. Ilona Vanaveski Ilves 2734 01:18:38
3. Maie Abram Ilves 146 01:20:08
4. Karin Laine Võru 1116 01:32:31
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Sander Tomson Kobras 7201 00:25:36
2. Villu Serv Kobras 10140 00:40:03
3. Lauri Põldoja Ilves 5077 00:44:02
Andres Rõõm - 5729 Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Kevin Hallop Peko 00:15:09
2. Taavo-Patrik Pandis Ilves 5195 00:16:23
3. Mihkel Oja Peko/Mikitamäe 00:18:50
4. Mait Poolak Peko/Mikitamäe 00:19:39
5. Mihkel Sarap Ilves 5218 00:19:48
6. Rainer Robert Suun Peko 00:22:16
7. Elmeri Numminen Esak 00:25:03
8. Tauri Samodelkin Võru 5022 00:27:55
9. Magnus Kapten Peko 00:30:22
10. Rene Oper Peko/Mikitamäe 00:43:57
11. Maikel Konsap Võru 00:50:27
Rimmo Rõõm - 5728 Ei start
Siim Vorobjev Värska G/Peko Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Martin Zvirblis Kobras 7508 00:20:05
2. Mauno Kapten Peko 00:24:17
3. Anti Sõukand Võru 5030 00:25:35
4. Simo Lillestik Peko/Mikitamäe 2134 00:26:23
5. Vadim Shved SRD 4202 00:26:42
6. Jaspar Jõesalu Peko 00:27:20
7. Jan-Henrik Pärnik Peko 00:28:56
8. Sander Lembra Võru 6987 00:30:18
9. Timo Tiirats - 7690 00:32:34
10. Rando Marrandi JOKA 6558 00:33:38
11. Lauri Junkkari Esak 01:12:23
Maksim Nikitin SRD Ei start
Karl Martin Sepping Võru Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Priit Võsupärg Kobras 5550 00:39:40
2. Kaspar Karjus Võru 4365 00:41:35
3. Reigo Teervalt Peko 5140 00:41:44
4. Rainer Parve Peko 1472 00:42:27
5. Rait Ernits Võru 5015 00:48:58
6. Matis Kalm Ilves 4245 00:51:01
7. Oliver Jõgeva Kobras 4424 00:53:19
8. Almer Linnasaar Võru 5020 00:53:32
9. Kristjan Linnus Peko 00:54:39
10. Anton Shved SRD 3888 01:00:16
11. Argo Rõzikov Peko/Mikitamäe 10137 01:02:18
12. Deniss Shved SRD 3872 01:07:50
Mihkel Kase Peko/Mikitamäe Tühist.
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Sergei Rjabõshkin SRD 5274 00:46:37
2. Jonatan Karjus Võru 4137 00:47:32
3. Aleksandr Shved SRD 3701 00:50:03
4. Tauno Tiirats Ilves 4246 00:51:51
5. Taaniel Tooming Kobras 5551 00:52:42
6. Kaarel Klamas PV SKK 6228 00:55:09
7. Ott-Kaarel Kalm Ilves 4244 00:58:58
8. Artur Nevinski Võru 4371 01:01:56
9. Jüri Joonas Võru 3718 01:03:43
10. Rene Post Kobras 5142 01:04:47
11. Uku-Laur Tali KEKRSK 3013 01:05:49
12. Kaido Stroom KEKRSK 9274 01:05:54
13. Kalev Ermits Võru 3970 01:07:58
14. Raul Reiljan Võru 7522 01:10:16
15. Antti Siima Kobras 7510 01:11:51
16. Tauri Tõugjas Võru 4364 01:12:30
17. Viktor Shavljuga SRD 5276 01:13:12
18. Sander Linnus Peko 7517 01:22:17
19. Karl Kürsa Kobras 5521 01:26:11
20. Karl-Edgar Tammi Ilves 5810 01:40:05
21. Priit Kukumägi Peko/Mikitamäe 7005 02:00:59
Rauno Kaiv Võru 7520 Katk.
Henri Oru Võru 5279 Tühist.
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Lauri Sild Võru 3467 00:42:58
2. Kristo Heinmann Ilves 3767 00:44:52
3. Kenny Kivikas Ilves 3660 00:49:43
4. Erki Pellja JOKA 3043 00:49:49
5. Hannes Timmi Võru 4243 01:00:33
6. Alar Kume Võru 7521 01:01:59
7. Margus Klaos Kobras 8698 01:12:04
8. Marek Karm OK Nõmme 9134 01:14:18
9. Kristjan Stroom KEKRSK 9275 01:15:16
Ats Sõnajalg KEKRSK 9032 Ül.k.aja
Sven Oras Ilves 3140 Tühist.
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Märt Roosaare Ilves 4169 01:19:29
2. Martin Marga Kobras 4421 01:21:15
3. Keio Hämäläinen Kobras 4408 01:22:27
4. Kaspar Russak Võru 4140 01:27:29
5. Mikk Tali KEKRSK 6133 01:28:16
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Sander Vaher KJ SK 1406 01:10:02
2. Erkki Aadli Tammed 1122 01:10:22
3. Markus Puusepp Võru 3397 01:10:53
4. Rain Eensaar Kobras 1144 01:13:32
5. Jürgen Einpaul Tammed 3659 01:15:25
6. Tarvo Avaste Sportnet 480 01:16:54
7. Silver Eensaar Kobras 1145 01:17:14
8. Tõnis Erm TAOK 3209 01:21:38
9. Tõnis Vaiksaar Orvand 3409 01:21:43
10. Tiit Tähnas JOKA 3003 01:22:13
11. Kaarel Kallas Lehola 3340 01:22:59
12. Indrek Ümarik Ilves 328 01:23:46
13. Tarmo Siimsaare Võru 3116 01:24:30
14. Jaan Tarmak JOKA 3201 01:30:38
15. Austris Krastins ZVOC-Valmieras 01:31:06
16. Timo Suppi Orion 2836 01:33:06
17. Andres Hiiemäe 4891 01:33:25
18. Kaido Hallik Ilves 3665 01:33:39
19. Margus Marrandi JOKA 1243 01:33:59
20. Mattias Rennel Harju KEK 3928 01:34:40
21. Erik Saarts 5813 01:51:00
22. Tõnu Hendrikson Haanja Rattaklu 9382 02:51:30
Erik Aibast Tammed 1685 Tühist.
Jürjo Lokk OKH 4276 Tühist.
Alar Assor Kobras 1495 Ei start
Taavi Nurm Kobras 2315 Ei start
Peeter Pihl Tammed 3710 Ei start
Mati Tiit Ilves 1326 Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Heigo Põld Rae 1503 00:48:21
2. Priit Kuljus Kobras 1423 00:51:01
3. Jaak Teppan Ilves 3763 00:53:44
4. Lauri Olli LSF PT 4230 00:55:23
5. Toomas Marrandi JOKA 889 00:58:57
6. Raivo Erik Rae 1516 00:59:03
7. Fred Needo Võru 4135 00:59:08
8. Tarmo Klaar Ilves 1143 01:01:21
9. Margus Pulver MARU 405 01:01:36
10. Oliver Ojasoo Kobras 01:05:05
11. Tauno Piirikivi Rae 215 01:05:24
12. Eero Joonas Võru 3449 01:07:08
13. Silver Rebenits Kape 3820 01:15:23
14. Jyrki Ruotsalainen Esak 01:41:50
15. Reijo Toivonen Esak 01:43:35
16. Veikko Karvonen LeSi 01:45:06
17. Aleksi Ceder Esak 02:50:46
Mait Tõnisson LSF PT 782 Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Andrei Nikitin SRD 505 01:00:28
2. Priit Pääslane Ilves 738 01:04:08
3. Neeme Loorits Kape 1102 01:06:27
4. Danilo Piht Mercury 1976 01:07:55
5. Meelis Zimmermann Kape 2000 01:10:37
6. Margus Klementsov Koop 3400 01:12:03
7. Enn Jõesaar Sportnet 516 01:12:34
8. Mart Ostra MARU 642 01:15:32
9. Dmitri Shved SRD 1029 01:17:41
10. Taivo Daub Ilves 3709 01:21:05
11. Mart Jakobson KEKRSK 2842 01:22:44
12. Roman Shved SRD 999 01:23:07
13. Arthur Raichmann LSF PT 2371 01:27:16
14. Rait Lille KEKRSK 2846 01:27:42
Ilmar Kink Kape 2469 Tühist.
Paavo Rõigas Peko Ei start
Lauri Lahtmäe Kape 2017 Ei start
Kristjan Leiger Kape 4437 Ei start
Armo Hiie Kape 660 Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Taivo Tali KEKRSK 1152 00:56:17
2. Hannu Numminen Esak 00:58:29
3. Sergei Shved SRD 2489 01:03:19
4. Lauri Leppik TAOK 4194 01:03:50
5. Tõnu Lauter PV SKK 3822 01:04:39
6. Andy Karjus Võru 6043 01:05:55
7. Uku-Meelis Retel Harju KEK 152 01:08:25
8. Toomas Teekel Rae 2259 01:09:19
9. Margus Sarap Ilves 3894 01:10:41
10. Indrek Jentson Kape 4381 01:18:59
11. Jüri Ümarik 145 01:21:30
12. Toomas Telgma Voller 5919 01:31:35
Olav Karu Rakv 420 Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Jaanus Reha Koop 1275 00:41:59
2. Maido Kaljur KEKRSK 2201 00:43:39
3. Andres Laas HOK 7534 00:45:56
4. Mati Preitof KEKRSK 2260 00:46:02
5. Kalle Ojasoo Kobras 498 00:53:09
6. Raul Olesk Kobras 2012 00:53:29
7. Jaan Ainelo Ilves 4525 00:56:20
8. Urmas Laev Mercury 1077 00:56:51
9. Andrus Sipsaka KEKRSK 2854 01:03:24
10. Tõnu Loog Kobras 1169 01:13:32
Eduard Pukkonen KEKRSK 4278 Ei start
Rein Toomas Peko Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Ilmaris Limbens OK Sigulda 00:46:37
2. Andres Minn JOKA 355 00:47:42
3. Udo Lüüs Ilves 128 00:49:26
4. Tõnu Sikkal Kobras 704 00:53:25
5. Anti Parik Otepää SK 2984 00:54:33
6. Sulev Tuude West 4197 00:55:56
7. Terho Meriläinen Esak 00:56:12
8. Jüri Rokko SK "RT" 1240 00:56:34
9. Tauno Kure Kape 728 00:57:16
10. Jaak Jaagus Saku 1217 01:00:11
Märt Järvik Kose 1772 Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Nikolai Järveoja Kobras 15 00:48:13
2. Koit Paasma Lehola 83 00:48:16
3. Kalle Nelk Orion 1971 00:50:30
4. Olavi Tomson Kobras 68 00:58:43
5. Rein Prank Kape 708 00:59:40
6. Raimo Nordqvist Esak 01:10:08
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Mihkel Mälter KEKRSK 122 00:44:56
2. Tõnu Nurm Kobras 248 00:48:17
3. Erkki Jokela LeSi 00:50:08
4. Ants Tamm TON 284 00:51:10
5. Mart Kainel Ilves 161 00:51:39
6. Peep Koppel Koop 456 00:53:35
7. Arto Varonen LeSi 00:56:00
8. Markku Virtanen Esak 00:57:39
9. Ats Virumäe Võru 3803 00:59:42
10. Elmo Pärna Lehola 84 01:02:05
11. Reino Parikka Esak 01:04:18
12. Agu Koppa 425 01:18:23
13. Jüri Tarmak TON 3000 01:21:29
14. Tiit Koppel Orion 455 01:21:39
Timo Tilli Esak Ei start
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Heino Peeterson West 435 00:56:32
2. Lembit Vassil Ilves 460 00:56:52
3. Pentti Suonpää Esak 00:59:40
4. Kalju Tilk Orion 104 01:01:56
5. Valter Ploom Tartu 3746 01:02:23
6. Mihhail Taivere Kape 1677 01:11:18
7. Valju Tali KEKRSK 2855 01:42:21
8. Kalju Johanson Kobras 2339 02:14:42
-----------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
-----------------------------------------------------------------
1. Indrek Sander 00:43:16
2. Kristi Vassil 00:48:13
3. Daniel Vasser 00:48:20
4. Triin Jõeveer 00:57:44
5. Juta Vaks 01:29:56
Kätlin Siirak Tühist.
Gennadi Raicmann Ei start
Gitta Raichmann Ei start
Kaljo Julge Kape 1310 Ei start
Enn Sapp - 9968 Ei start
"Vőistlus 2K"15.04.2007 14:30:08
IT: TAK-SOFT 1989-2005