Peko Kevad XVI

Värska
15.04.2006
Korraldaja: OK PEKO
R.Zaitsev

D8NR D10NR D12 D14 D16 D18 D20 D21A 
D21B D35 D40 D45 D50 D55 H8NR H10NR 
H12 H14 H16 H18 H20 H21A H21B H35 
H40 H45 H50 H55 H60 H65 AVATUD 


D8NR 1,6km 4KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Emily Raudkepp            Peko                  00:22:51
  2. Johanna Karjus            VSru                  00:29:28
  3. Elina Amon                Kobras          9006  00:31:56
  4. Piia Kivikas              Ilves           5506  00:34:02
  5. Ksenija Shved             SRD             6655  00:38:37
     Edith Pärnik              Peko            5514  Ei start


D10NR 1,6km 4KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Doris Kudre               Peko            4448  00:15:13
  2. Alina Kramarenko          SRD             6645  00:20:52
  3. Marie Tammemäe            Orvand          5444  00:22:43
  4. Aleksandra Leesment       SRD             9141  00:27:01
  5. Marianne Haug             VSru                  00:27:17
  6. Michelle Suur             Kobras          8609  00:28:00
  7. Margit Karing             Peko                  00:31:25
  8. Liis Toomas               Peko            4440  00:33:23
  9. Sarah Raichmann           -               6678  00:41:06


D12 3,1km 5KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Triinu Rooni              Orvand          4198  00:35:19
  2. Laura Joonas              VSru            3717  00:35:59
  3. Margret Zimmermann        Kape            4484  00:40:50
  4. Karina Kivikas            Ilves           4386  00:51:49
  5. Madli-Johanna Maidla      Kobras          717   00:55:56
  6. Maret Lind                Kape            4500  00:59:32
  7. Aveli Nurk                HOK             6041  01:19:12
  8. Helen Parik               Otepää SK       4483  01:21:12
  9. Meeli-Heli Lepna          HOK             7819  01:23:11
 10. Saija Iivonen             RiSu                  02:04:49
     Triine Viirmann           Rakv            4400  Tühist.
     Eliise Harjak             HOK             7043  Tühist.


D14 3,1km 5KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kerstin Uiboupin          VSru            3797  00:26:54
  2. Kaia Kivikas              Ilves           3676  00:30:04
     Daisy Kudre               Peko            1405  00:30:04
  4. Kaisa Raudkepp            Peko            4429  00:34:04
  5. Iiris Lüsi                HOK             6042  00:36:29
  6. Kristiina Kriisa          VSru            6981  00:39:12
  7. Piret Pärnik              Peko            2796  00:52:42
  8. Kärt Kürsa                Kobras          5520  01:00:01
  9. Teele Treiberg            PV SKK          4469  01:06:28
 10. Keit Prants               PV SKK          4257  01:11:25
     Merili Auser              Peko            4999  Ei start
     Linda Puusalu             Kobras          4305  Ei start


D16 4,8km 6KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Hannula-Katrin Pandis     Ilves           4208  00:37:36
  2. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:39:47
  3. Sigrid Ruul               JOKA            5484  00:40:56
  4. Triin Aedmäe                                    00:41:49
  5. Kaidi Kattai              Peko            4431  00:42:00
  6. Adele Puusalu             Kobras          4304  00:42:02
  7. Britta Panker             Ilves           3780  00:42:44
  8. Laura Soosalu             Tammed          4326  00:43:40
  9. Jane Lauter               PV SKK          4259  00:47:24
 10. Marta Korts-Laur          PV SKK          4255  00:50:32
 11. Teele Kotov               Peko            4216  00:56:02
 12. Kadi-Liis Minn            JOKA            3041  00:56:07


D18 5,8km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ly Trei                   Kobras          1427  00:45:29
  2. Eleri Hirv                VSru            4238  00:48:08
  3. Maria Zhuravskaja         SRD             4396  00:49:23
  4. Birgit Albert             JOKA            3515  00:52:01
  5. Helena Heinväli           Kobras          3994  00:53:51
  6. Maris Palopääl            Kobras          4415  00:57:58
  7. Katrin Kallisma           HOK             3909  00:58:38
  8. Nele Taba                 Ilves           3488  00:59:57
  9. Liisi Reitalu             HOK             3878  01:02:01
 10. Liina Haldna              Rae             3478  01:06:08
 11. Kristi Pellja             JOKA            3528  01:07:54
 12. Erika Raudsepp            Okas            4162  01:09:31


D20 6,9km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kadri Uiboupin            VSru            3374  01:01:56
  2. Tais Leontenko            SRD             3700  01:17:22
  3. Olga Mazina               SRD             3731  01:19:37
  4. Triin Soonvald            HOK             4196  01:21:21
  5. Katri Hirv                VSru            4239  01:27:35
     Maarja Aan                JOKA            3529  Tühist.


D21A 7,7km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ruth Vaher                Kobras          1066  00:52:46
  2. Elo Saue                  Ilves           1028  00:55:53
  3. Marje Venelaine           Tammed          2244  00:58:38
  4. Mariann Sulg              Orvand          3648  01:03:35
  5. Piia Paasma               Tammed          1161  01:04:00
  6. Edith Madalik             Tammed          2484  01:09:28
  7. Anita Karnit              SRD             3185  01:11:46
     Kristi Vassil             Ilves           557   Ei start


D21B 4,8km 6KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Külli Leiger              Kape            4436  00:39:21
  2. Maarja Punak              Kobras          3654  00:39:51
  3. Ingrid Vehlmann           Mercury         2687  00:40:08
  4. Tuuli Mäeots              VSru            3378  00:41:58
  5. Erika Joonas              VSru            359   00:45:19
  6. Mairit Trei               Kobras          1478  00:48:03
  7. Heidi Prits               Mercury         3991  00:51:04
  8. Meelike Pandis            Ilves           1665  00:52:14
     Piret Kannike             Rajaajaja       4881  Ei start


D35 5,8km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tiina Oras                Ilves           140   00:51:14
  2. Ella Shved                SRD             996   01:09:43


D40 4,75km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marje Viirmann            Rakv            183   00:34:21
  2. Meeli Kerem               MARU            278   00:37:56
  3. Lea Leppik                TAOK            4195  00:38:42
  4. Riina Laev                Mercury         2338  00:45:03
  5. Pilvi-Heli Vettik         Rae             3180  00:45:56
  6. Juta Ainelo               Ilves           966   00:49:05
  7. Sarmite Sild              VSru            2780  00:49:39
  8. Inger Jalakas             KEKRSK          2843  00:52:37
  9. Anja Mäkelä-Räikkönen     RiSu                  00:56:19


D45 4,75km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Merja Myllys              LHR                   00:47:24
  2. Pille Taba                Ilves           1101  00:50:54
  3. Ülle Raudsepp             Okas            709   00:51:17
  4. Ülle PSldoja              Ilves           703   00:52:52
  5. Pirjo Iivonen             RiSu                  01:09:46
  6. Leena Leesment            SRD             9206  01:22:49
     Anne Hannikainen          KanSu                 Tühist.


D50 4,7km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Gunta Lebedoka            Meridians             00:40:39
  2. Vaike Tomann              Ilves           1137  00:44:38
  3. Niina Karnit              SRD             1015  00:46:40
  4. Riina Kivikas             Ilves           707   00:47:17
  5. Helge Valdek              KEKRSK          2856  00:53:40
  6. Epp Kroon                 Ilves           2044  01:02:11
  7. Anu Pallon                JOKA            7138  01:06:59
  8. Marjo Kapanen             RiSu                  01:16:40


D55 4,7km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Juulia Salmela            RiSu                  00:45:12
  2. Liivi Parik               Otepää SK       925   00:46:05
  3. Tiiu Kaasik               Ilves           102   00:48:55
  4. Anu Saue                  HOK             946   00:51:07
  5. Hillevi Syväterä          RiSu                  00:51:11
  6. Kersti Ploom              Tartu           3745  00:54:06
  7. Maie Abram                Ilves           146   00:54:11
  8. Liis Lille                KEKRSK          2845  00:55:12
  9. Ilona Vanaveski           Ilves           2734  00:55:20
 10. Irma Liljeström           RiSu                  01:00:41
 11. Leili Prans               Ilves           4910  01:04:29
 12. Juta Virkepuu             KEKRSK          172   01:06:59
 13. Aina Austrins             Meridians             01:14:21
 14. Marja Kanerva             Rasti-Jyry            01:16:02
     Karin Laine               VSru            1116  Ei start


H8NR 1,6km 4KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Aleksei Shved             SRD             5941  00:17:42
  2. Lauri PSldoja             Ilves           5077  00:37:37
  3. Sander Tomson             Kobras          7201  00:38:14
  4. Martin Shirokov           SRD             6673  00:44:07


H10NR 1,6km 4KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mauno Kapten              Peko                  00:17:26
  2. Holger Post               Koop            6706  00:17:47
  3. Kevin Hallop              Peko                  00:18:51
  4. Jaspar JSesalu            Peko                  00:19:47
  5. Saku Iivonen              RiSu                  00:20:48
  6. Tauri Samodelkin          VSru                  00:23:13
  7. Magnus Kapten             Peko                  00:26:40
  8. Jan-Hendrik Pärnik        Peko                  00:27:39
  9. Rainer-Robert Suun        Peko                  00:28:43


H12 3,1km 5KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Oliver JSgeva             Kobras          4424  00:28:12
  2. TSnis-Torm Nöps           Ilves           4890  00:38:40
  3. Rait Ernits               VSru            5015  00:38:53
  4. Priit VSsupärg            Kobras          5550  00:39:04
  5. Akseli Leino              RiSu                  00:43:25
  6. Reigo Teervalt            Peko            5140  00:43:28
  7. Mihkel Tarve              Kobras          7624  00:46:28
  8. Deniss Shved              SRD             3872  00:48:57
  9. Martin Zvirblis           Kobras          7508  00:53:23
 10. Joosep Hiielaan           VSru            6985  01:00:27
 11. Manu Viitasalo            RiSu                  01:04:24


H14 4,8km 6KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Sergei RjabSshkin         SRD             5274  00:30:07
  2. Taaniel Tooming           Kobras          5551  00:31:54
  3. Rene Post                 Kobras          5142  00:32:57
  4. Björn Panker              Ilves           3880  00:41:00
  5. Jüri Joonas               VSru            3718  00:42:46
  6. Henri Oru                 VSru            5279  00:42:51
  7. Antti Siima               Kobras          7510  00:43:00
  8. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:44:05
  9. Kaido Mikson              VSru                  00:49:13
 10. Kaspar Karjus             VSru            4365  00:52:03
 11. Allan Jürgens             VSru            5019  01:02:16
 12. Rainer Parve              Peko            1472  01:05:08


H16 6,9km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Lauri Sild                VSru            3467  00:41:47
  2. Raido Mitt                Kobras          1493  00:43:25
  3. Kenny Kivikas             Ilves           3660  00:50:03
  4. Kaur Kattai               Peko            4430  00:52:27
  5. Alar Kume                 VSru            7521  00:53:26
  6. Tauno Tiirats             Ilves           4246  00:53:47
  7. Erki Pellja               JOKA            3043  00:58:17
  8. Hannes Timmi              VSru            4243  01:00:18
  9. Ott-Kaarel Kalm           Ilves           4244  01:00:43
 10. Viktor Shavljuga          SRD             5276  01:08:34
 11. Raul Reiljan              VSru            7522  01:11:05
 12. Kaarel Klamas             PV SKK          6228  01:11:16
 13. Konstantin Korotkov       SRD             5633  01:12:29
 14. Artur Nevinski            VSru            4371  01:16:29
 15. Kristjan Parve            Peko            1471  01:24:41
 16. Karl Kürsa                Kobras          5521  01:39:39
 17. Mihkel Lang               VSru            5016  01:41:10
 18. Mait Tamsalu              VSru            5273  01:45:08
 19. Karl-Edgar Tammi          Ilves           5810  01:48:58
     Jonatan Karjus            VSru            4137  Tühist.
     Rauno Kaiv                VSru            7520  Ei start


H18 7,7km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kaspar Kork               Kobras          4990  00:49:06
  2. Sven Oras                 Ilves           3140  00:54:46
     Tiit Toomas               Peko            4150  Ei start


H20 9,2km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Martin Simpson            Kobras          1490  00:54:49
  2. Veiko Kütt                Ilves           3904  00:58:15
  3. Janek Lauter              PV SKK          4260  00:58:21
  4. Kaarel Kork               Kobras          4402  01:01:07
  5. Kaarel Kure               Kobras          1421  01:08:33
  6. Kaur Kase                 VSru            4191  01:09:05
  7. Toomas SSukand            VSru            4141  01:15:03
  8. Keio Hämäläinen           Kobras          4408  01:17:14
  9. Martti Kivi               VSru            4143  01:32:35
     Jaagup Truusalu           Kape            4211  Ei start
     Mattias Rennel            KEKRSK          3928  Ei start
     Kaspar Russak             VSru            4140  Ei start


H21A 11,7km 20KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Lauri Malsroos            Tammed          3392  01:05:40
  2. Indrek Ümarik             Ilves           328   01:08:18
  3. Arti Albert               Kobras          2524  01:09:15
  4. Riho Taba                 Ilves           3379  01:09:28
  5. Tarmo Siimsaare           VSru            3116  01:11:59
  6. Raivo Pellja              JOKA            108   01:15:08
  7. Danilo Piht               Mercury         1976  01:15:12
  8. Tiit Tähnas               JOKA            3003  01:15:13
  9. Peep Otstavel             LSF PT          4760  01:15:28
 10. Margus Marrandi           JOKA            1243  01:16:02
 11. Rein Rooni                Orvand          240   01:16:45
 12. Margus Klementsov         Koop            3400  01:17:31
 13. Kaido Hallik              Ilves           3665  01:20:56
 14. Sergei Shirokov           SRD             1019  01:25:03
 15. Eduard Pukkonen           KEKRSK          4278  01:30:02
 16. Joonas VäärtnSu           HOK             3865  01:34:25
 17. Mart Jakobson             KEKRSK          2842  01:37:34
 18. Janek Orro                -               5929  01:38:01
     TSnis Erm                 TAOK            3209  Tühist.
     Olavi Ottas               Kobras          1430  Ei start


H21B 6,9km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mati Korrol               Mercury         2202  00:45:26
  2. Toomas Marrandi           JOKA            889   00:48:23
  3. Janno Kivik               Visa            2838  00:51:21
  4. Jürjo Lokk                OKH             4276  00:51:45
  5. Lauri Olli                LSF PT          4230  00:51:48
  6. Tauno Piirikivi           Rae             215   00:52:05
  7. Ain Pello                 Mercury         4847  00:53:44
  8. Tarmo Klaar               Ilves           1143  00:54:20
  9. Meelis Mälter             KEKRSK          2850  00:55:52
 10. Margus Pulver             MARU            405   00:57:55
 11. Arvo Laanemets            TAOK            4822  01:01:37
 12. Heigo PSld                Rae             1503  01:01:54
 13. Riho VSigemast            JOKA            3048  01:04:47
 14. Enno Lepvalts             -               1342  01:08:11
 15. Jaakko Hannukainen        KanSu                 01:16:46
 16. Esko Reeni                RiSu                  01:17:33
     Arthur Raichmann          Rakv            2371  Tühist.
     Urmas LSiv                Mercury         8248  Ei start
     TSnis Prangli             VSru            3441  Ei start


H35 9,2km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Paavo RSigas              Peko            1300  00:58:47
  2. Roman Shved               SRD             999   01:01:31
  3. Enn JSesaar               Sportnet        516   01:03:21
  4. Neeme Loorits             Kape            1102  01:03:44
  5. Dmitry Shved              SRD             1029  01:04:35
  6. Andres Karilaid           Mercury         1014  01:06:34
  7. Enn Jaama                 -               1383  01:08:46
  8. Sergei Shved              SRD             2489  01:09:25
  9. Mart Ostra                MARU            642   01:10:04
 10. Kristjan Leiger           Kape            4437  01:19:03
 11. Aivar JSgiaas             -               2211  01:23:18
 12. Martti Kuldma             Rajaajaja       4876  01:24:30
 13. Rait Lille                KEKRSK          2846  01:36:25
     Raivo Erik                Rae             1516  Tühist.
     Ilmar Kink                Kape            2469  Tühist.
     Aki Leino                 RiSu                  Tühist.
     Mati Pärn                 Visa            2837  Ei start


H40 7,7km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. TSnu Tänav                Rae             212   00:50:09
  2. TSnu Lauter               PV SKK          3822  00:56:18
  3. Olav Karu                 Rakv            420   00:56:55
  4. Urmas Laev                Mercury         1077  01:03:07
  5. Andy Karjus               VSru            6043  01:03:08
  6. Lauri Leppik              TAOK            4194  01:08:54
  7. Jüri Ümarik               -               145   01:10:16
  8. Uku-Meelis Retel          KEKRSK          152   01:10:23
  9. Margus Jaanus             Koop            917   01:20:38
 10. Sami Syväterä             RiSu                  01:39:50
     Toomas Tarve              Kobras          5931  Tühist.
     Priit Truusalu            Kape            4270  Ei start


H45 5,8km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jaanus Reha               Koop            1275  00:34:55
  2. Andres Minn               JOKA            355   00:40:07
  3. Ando Post                 Koop            169   00:42:56
  4. Raul Olesk                Kobras          2012  00:49:07
  5. Jaan Ainelo               Ilves           4525  00:53:04
  6. Vello Post                Koop            55    00:54:51
  7. Raul Laas                 JOKA            5372  00:59:20
  8. TSnu Loog                 Kobras          1169  01:02:32
  9. Rein Toomas               Peko            2588  01:04:05
     Andrus Sipsaka            KEKRSK          2854  Tühist.


H50 5,8km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. TSnu Taal                 JOKA            224   00:40:00
  2. Udo Lüüs                  Ilves           128   00:40:50
  3. Heikki Liimatainen        RiSu                  00:41:27
  4. Anti Parik                Otepää SK       2984  00:43:15
  5. Pekka Palttala            RiSu                  00:43:52
  6. Ahto Karu                 JOKA            884   00:52:36
  7. Raimo Hannukainen         KanSu                 00:55:18
  8. Harri Viitasalo           RiSu                  01:16:48
     Jaak Jaagus               Saku            1217  Ei start
     Märt Järvik               Kose            1772  Ei start


H55 4,75km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Koit Paasma               Lehola          83    00:34:52
  2. Arvo Kivikas              Ilves           247   00:35:44
  3. Lembit Nöps               Ilves           1100  00:36:14
  4. Karlis Magons             Meridians             00:36:20
  5. Age Liljeström            RiSu                  00:37:02
  6. Olavi Tomson              Kobras          68    00:42:31
  7. Kalle Nelk                Orion           1971  00:45:07
  8. Matti Toivonen            RiSu                  00:49:18
  9. Kalju Toomas              JOKA            228   00:51:19


H60 4,75km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Unto Kanerva              Rasti-Jyry            00:35:51
  2. Mihkel Mälter             KEKRSK          122   00:37:39
  3. Pertti Veijalainen        KouRa                 00:44:13
  4. Elmo Pärna                Lehola          84    00:44:57
  5. Enn Aedna                 TON             2505  00:45:56
  6. Jorma Karttunen           RiSu                  00:46:55
  7. Markku Salmela            RiSu                  00:47:34
  8. Ats Virumäe               VSru                  00:55:19
  9. Tiit Koppel               Orion           455   00:57:41
 10. Mati TSnus                Orion           167   01:27:47


H65 4,7km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mihhail Taivere           Kape            1677  00:36:18
  2. Martin TSrra              Kobras          718   00:40:56
  3. Georg Sooberg             VSru            462   00:45:33
  4. Pekka Syväterä            RiSu                  00:47:49
  5. Valter Ploom              Tartu           3746  00:50:44
  6. Valju Tali                KEKRSK          2855  01:20:25
  7. Pekka Kumela              RiSu                  01:21:36
  8. Erkki Laiho               RiSu                  01:27:39
     Lembit Vassil             Ilves           460   Ei start


AVATUD 4,8km 6KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Heli Haug                                       01:40:30


"Vőistlus 2K"16.04.2006 14:44:01 IT: TAK-SOFT 1989-2005