Lühirada 13.07.2013 Värska (R.Kudre) Tavarada 14.07.2013 Värska (R.Kudre) |
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 46 Dmukauskas Sarunas IOSK Būdakalnis LTU 02:42.57 01:02.29(6) 01:40.28(1)
2. 33 Jonas Maišelis OK Perkūnas LTU 02:45.29 01:01.27(5) 01:44.02(2)
3. 45 Taaniel Tooming Kobras EST 02:46.23 00:59.57(2) 01:46.26(3)
4. 26 Margus Hallik LUS EST 02:48.00 01:00.32(3) 01:47.28(4)
5. 29 Petras Andrasiunas OSK Sakas LTU 02:53.20 01:03.43(9) 01:49.37(5)
6. 48 Egils Kampuss ZVOC LAT 02:57.42 01:04.39(11 01:53.03(6)
7. 42 Donatas Celkys IOSK Būdakalnis LTU 02:59.14 01:01.13(4) 01:58.01(12
8. 50 Alar Viitmaa Lehola EST 02:59.46 01:05.16(16 01:54.30(7)
9. 19 Sander Linnus Peko EST 03:00.08 01:04.33(10 01:55.35(8)
10. 24 Erik Aibast Tammed EST 03:00.31 01:04.52(12 01:55.39(9)
11. 44 Tõnis Erm TAOK EST 03:01.51 00:56.50(1) 02:05.01(19
12. 16 Edgars Briconoks OK Kāpa/Carnika LAT 03:02.17 01:05.05(14 01:57.12(10
13. 27 Toms Veits Purva Bridejs LAT 03:03.11 01:05.13(15 01:57.58(11
14. 43 Egidijus Pilybas Neringos SM LTU 03:03.17 01:03.33(8) 01:59.44(14
15. 49 Janis Malcans Bicycle Line La LAT 03:04.36 01:02.59(7) 02:01.37(15
16. 40 Tautvydas Zilinskas IOSK Būdakalnis LTU 03:05.01 01:05.30(17 01:59.31(13
17. 47 Eduards Rens A2 LAT 03:09.04 01:05.00(13 02:04.04(16
18. 21 Arbo Rae Rae EST 03:11.54 01:06.07(19 02:05.47(20
19. 28 Eriks Gruzde Meridians LAT 03:12.49 01:08.13(21 02:04.36(18
20. 14 Marek Karm KEKRSK EST 03:13.48 01:09.32(22 02:04.16(17
21. 34 Riivo Roose EST 03:22.02 01:15.49(26 02:06.13(21
22. 39 Juodisius Julius Azuolas LTU 03:28.44 01:05.44(18 02:23.00(27
23. 7 Mait Mändmets Rae EST 03:30.32 01:11.24(23 02:19.08(22
24. 20 Priit Poopuu JOKA EST 03:32.41 01:11.42(24 02:20.59(24
25. 3 Aivis Zetmanis OK AZIMUTS Smil LAT 03:33.26 01:12.03(25 02:21.23(26
26. 10 Ilmar Udam JOKA EST 03:36.43 01:17.06(28 02:19.37(23
27. 8 Indrek Mahla Peko EST 03:40.27 01:16.27(27 02:24.00(28
28. 22 Martti Mikk seiklusporr EST 03:51.52 01:20.32(29 02:31.20(30
29. 5 Marko Külaots ATEA EST 03:59.01 01:32.33(31 02:26.28(29
30. 13 Mart Pais Metsaratturid EST 05:00.38 01:40.48(32 03:19.50(32
31. 15 Andres Vesilind SRD EST 05:50.48 02:01.40(33 03:49.08(33
11 Aldo Mett EST Katk 01:25.28(30 Ei start
18 Sven Luks Põrgupõhja EST Katk Ei start 02:21.05(25
51 Tanel Kalm Peko EST Katk Ei start 02:34.19(31
31 Ugis Voicescuks EthicSport LAT Tühist 01:06.17(20 Puuduv KP
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 67 Ramune Arlauskiene IOSK Būdakalnis LTU 02:05.34 00:48.42(5) 01:16.52(1)
2. 72 Maret Vaher Kobras EST 02:05.40 00:43.51(1) 01:21.49(4)
3. 74 Ingrit Kala Peko EST 02:07.32 00:44.17(2) 01:23.15(6)
4. 66 Karolina Mickevičiūtė OSK Ąžuolas LTU 02:08.08 00:50.47(7) 01:17.21(2)
5. 59 Renata Paulauskiene TSMK Raidas LTU 02:10.48 00:48.15(3) 01:22.33(5)
6. 65 Asta Simkoniene TSMK Raidas LTU 02:11.55 00:53.06(10 01:18.49(3)
7. 68 Vaida Reinartaite OK Fortūna LTU 02:12.11 00:48.40(4) 01:23.31(7)
8. 77 Eleri Hirv Võru EST 02:17.22 00:50.51(8) 01:26.31(8)
9. 69 Roma Puisiene IOSK Būdakalnis LTU 02:18.33 00:50.00(6) 01:28.33(9)
10. 56 Dina Zobena Purva Bridejs LAT 02:22.41 00:52.22(9) 01:30.19(10
11. 64 Aiga Strazdiņa Meridiāns LAT 02:29.44 00:58.37(13 01:31.07(11
12. 54 Mārīte Knēta Mona LAT 02:42.03 00:56.39(12 01:45.24(12
13. 55 Ruta Pareigyte Neringos SM LTU 03:02.23 01:08.21(15 01:54.02(13
14. 61 Kira Jovaisiene OK Dainava LTU 03:33.28 01:22.52(16 02:10.36(14
15. 62 Maarja Kuuskvere Metsaratturid EST 04:00.16 01:38.03(17 02:22.13(15
58 Katrin Vinkel West EST Katk 01:00.03(14 Ei start
57 Mariann Sulg Orvand EST Tühist 00:53.58(11 Puuduv KP
PEKO