EESTI MV TAVARADA

Kitsemäed / Värska
27.08.2005
Korraldaja: Värska OK PEKO
Madis Oras

D14 D16 D18 D20 D21A D21E D35 D40 
D45 D50 D55 D60 D65 H14 H16 H18 
H20 H21A H21E H35 H40 H45 H50 H55 
H60 H65 H70 


D14 3,69km 6KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Teele Randman             Rakv            5486  00:31:20
  2. Agnes Vask                Ilves           3896  00:32:02
  3. Kerstin Uiboupin          Võru            3797  00:33:51
  4. Kaia Kivikas              Ilves           3676  00:35:18
  5. Daisy Kudre               Peko            1405  00:35:29
  6. Egle Pääslane             Ilves           3979  00:36:45
  7. Kadi-Liis Minn            JOKA            3041  00:36:48
  8. Kaisa Raudkepp            Peko            4429  00:37:37
  9. Britta Panker             MARU            3780  00:38:16
 10. Tuuli Kotov               Peko            4432  00:41:14
 11. Madli Jentson             Kape            5000  00:42:07
 12. Maret Lind                Kape            4500  00:42:22
 13. Katrin Vinkel             West            3902  00:43:47
 14. Linda Puusalu             Kobras          4305  00:44:11
 15. Margret Zimmermann        Kape            4484  00:44:42
 16. Triinu Rooni              Orvand          4198  00:45:12
 17. Sigrid Ruul               JOKA            5484  00:47:33
 18. Marili Zimmermann         Kape            3900  00:49:46
 19. Aveli Nurk                HOK             6041  00:51:11
 20. Gerli Viikmaa             West            3965  00:56:08
 21. Iiris Lüsi                HOK             6042  00:57:16
 22. Karin Kallisma            HOK             7820  00:57:31
 23. Siiri Rist                West            5536  01:04:01
     Kärt Kürsa                Kobras          5520  Ei start
     Marta Korts-Laur          PV SKK          4255  Ei start


D16 5,21km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Helena Heinväli           Kobras          3994  00:38:40
  2. Maria Zhuravskaja         SRD             4396  00:42:53
  3. Karmen Alnek              Võru            3134  00:43:47
  4. Triin Aedmäe              Kobras          4401  00:46:34
  5. Laura Suur                Visa            4522  00:47:47
  6. Hannula-Katrin Pandis     Ilves           4208  00:47:53
  7. Nele Taba                 Ilves           3488  00:48:33
  8. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:49:18
  9. Maris Palopääl            Kobras          4415  00:49:23
 10. Adele Puusalu             Kobras          4304  00:50:29
 11. Alina Listak              Võru            3786  00:52:16
 12. Teele Kotov               Peko            4216  00:55:27
 13. Tiina Lind                Ilves           3868  00:59:45
 14. Tiina Alamaa              Orvand          4155  01:00:36
 15. Kristi Pellja             JOKA            3528  01:17:14
 16. Kaidi Kattai              Peko            4431  01:19:15
     Heljen Sklave             Orvand          3986  Ei start


D18 7,01km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kati Rooni                Orvand          3375  00:55:16
  2. Eva-Maria Ehala           Rae             3658  00:56:12
  3. Grete Gutmann             Rae             4015  01:01:21
  4. Eleri Hirv                Võru            4238  01:01:32
  5. Thea Kaljur               Orvand          3429  01:06:58
  6. Mariann Sulg              Orvand          3648  01:07:29
  7. Triin Johanson            Kobras          1476  01:11:11
  8. Liisi Reitalu             HOK             3878  01:12:10
  9. Anniki Inno               Ilves           4178  01:14:55
 10. Erika Raudsepp            Okas            4162  01:16:38
 11. Katri Hirv                Võru            4239  01:24:05
 12. Liina Haldna              Rae             3478  01:27:01
 13. Triin Soonvald            HOK             4196  01:27:24
 14. Katrin Kallisma           HOK             3909  01:28:36
 15. Bärbel Albert             JOKA            3516  01:29:37
 16. Kertu Urgand              Ilves           4231  01:30:08
 17. Birgit Albert             JOKA            3515  01:30:28
 18. Triin Kangur              West            4485  01:31:18
 19. Kaia Randman              Rakv            6646  01:33:24
 20. Maarja Aan                JOKA            3529  01:49:20
 21. Katri Listak              Võru            3782  01:54:47
     Ly Trei                   Kobras          1427  Tühist.
     Liina Käärst              OKH             4227  Ei start
     Hanna Samoson             Orion           3922  Ei start


D20 7,86km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kadri Uiboupin            Võru            3374  01:17:42
  2. Raili Raudsepp            Võru            3377  01:22:28
  3. Tais Leontenko            SRD             3700  01:23:32
  4. Siiri Oras                Ilves           2740  02:07:57
  5. Kärt Urgand               Kobras          4957  02:13:55
  6. Tatjana Voronkova         SRD             5608  02:20:13


D21A 7,25km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ingrid Vehlmann           Mercury         2687  01:15:39
  2. Heidi Prits               Mercury         3991  01:18:10
  3. Marje Prank               Kape            3504  01:22:07
  4. Tiiu Tõrra                Kobras          1426  01:27:54
  5. Kelli Keevend             JOKA            3036  01:46:22
  6. Anu Arro                  -               5376  01:54:10
  7. Heidi Sild                West            5592  02:06:28
     Kristi Aule               OKH             3386  Tühist.
     Anita Karnit              SRD             3185  Ei start


D21E 9,86km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Viivi-Anne Soots          Tammed          1003  01:05:01
  2. Anu Annus                 Peko            2782  01:09:09
  3. Liis Johanson             Kobras          1486  01:10:39
  4. Ruth Vaher                Kobras          1066  01:11:00
  5. Merike Vanjuk             Kape            859   01:13:57
  6. Maret Vaher               Kobras          1065  01:16:07
  7. Elo Saue                  Ilves           1028  01:19:42
  8. Marje Venelaine           Tammed          2244  01:20:07
  9. Piret Klade               Kape            3411  01:22:53
 10. Kadri Limberg             Rakv            3585  01:44:14
 11. Maarja Punak              Kobras          3654  02:02:33
     Kristi Vassil             Ilves           557   Tühist.
     Kirti Rebane              Tammed          575   Tühist.
     Eveli Saue                Ilves           2302  Ei start
     Edith Madalik             Tammed          2484  Ei start


D35 6,81km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jana Kink                 Kape            2470  00:52:16
  2. Triin Vask                Ilves           485   00:56:05
  3. Merike Paapson            Ilves           2741  01:01:51
     Maris Roosipuu            Orion           283   01:01:51
  5. Minija Pääslane           Ilves           2016  01:05:11
  6. Meelike Pandis            Ilves           1665  01:09:52
  7. Helen Mast                HOK             2095  01:11:12
  8. Kaie Konsap               Võru            4499  01:13:22
  9. Piret Niglas              Jõhvik          3930  01:16:45
 10. Ella Shved                SRD             996   01:19:15
 11. Maari Idnurm              Orion           526   01:22:35
 12. Terje Albert              JOKA            3010  01:26:31
 13. Kaire Vinkel              West            4224  01:27:13
 14. Ülle Pellja               JOKA            3042  01:32:32
 15. Kersti Kristjuhan         HOK             1084  01:37:24


D40 5,97km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marje Viirmann            Rakv            183   00:45:14
  2. Pilvi-Heli Vettik         Rae             3180  00:46:50
  3. Tiina Oras                Ilves           140   00:51:26
  4. Meeli Kerem               MARU            278   00:52:20
  5. Kersti Ehala              Rae             295   00:53:59
  6. Riina Laev                Mercury         2338  00:54:00
  7. Lea Leppik                TAOK            4195  00:55:23
  8. Airi Alnek                Võru            1301  00:57:27
  9. Sarmite Sild              Võru            2780  00:58:40
 10. Juta Ainelo               Ilves           966   00:58:55
 11. Inger Jalakas             KEKRSK          2843  01:01:50
 12. Aari Talver               Mercury         134   01:04:20
 13. Elin Ilves                Kape            3898  01:04:37
 14. Aili Piirikivi            Rae             3871  01:13:04
 15. Mari Roots                TAOK            137   01:13:48
 16. Koidu Laanemets           KEKRSK          1949  01:28:18
 17. Sirje Lind                Kape            3895  01:36:16


D45 5,27km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marika Kirsspuu           TAOK            260   00:46:06
  2. Reet Johanson             Kobras          1487  00:48:55
  3. Gea Rennel                KEKRSK          2853  00:50:43
  4. Ülle Kadak                Lehola          705   00:51:21
  5. Siiri Poopuu              JOKA            1250  00:53:23
  6. Marje Tobreluts           Kobras          1314  00:58:20
  7. Ülle Raudsepp             Okas            709   01:00:09
  8. Ene Sulg                  Orvand          2480  01:01:13
  9. Tiina Talisoo             Orvand          3119  01:02:05
 10. Anne Vaikjärv             Vunder          22    01:03:07
 11. Tiina Metsmaa             Rakv            1657  01:07:49
 12. Aino Koser                Ilves           3910  01:09:26
 13. Ülle Põldoja              Ilves           703   01:12:34
 14. Ann Warma-Laas            HOK             8817  02:16:32


D50 5,04km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Liivi Parik               Otepää SK       925   00:50:17
  2. Aili Laanjõe              Kobras          1989  00:50:57
  3. Hille Tasa                Tammed          280   00:51:00
  4. Riina Kivikas             Ilves           707   00:54:04
  5. Niina Karnit              SRD             1015  00:55:35
  6. Kersti Mardiste           KEKRSK          123   00:56:38
  7. Eha Kriks                 Rakv            1822  00:57:10
  8. Maire Limberg             Rakv            3607  00:57:21
  9. Anne Arold                OKH             3235  00:59:27
 10. Marika Pilt               PV SKK          933   01:01:10
     Helge Valdek              KEKRSK          2856  01:01:10
 12. Asta Zimmerman            OKH             3017  01:02:40
 13. Mare Leis                 OKH             5012  01:07:08
 14. Epp Kroon                 Ilves           2044  01:17:12
 15. Vaike Tomann              Ilves           1137  01:22:24
 16. Lembe Lutterus            Orion           4212  01:31:27
 17. Leili Prans               Ilves           4910  01:44:19


D55 4,75km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Anu Saue                  HOK             946   00:51:32
  2. Virve Orav                Tammed          304   00:51:43
  3. Tiiu Kaasik               Ilves           102   00:55:16
  4. Viiu Rebane               Orion           311   00:58:42
  5. Anne Jundas               Jõhvik          448   01:03:30
  6. Kaie Kivila               Ilves           2737  01:14:45
  7. Juta Virkepuu             KEKRSK          172   01:21:09


D60 4,43km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ira Saar                  Ilves           235   00:50:41
  2. Tiiu Vene                 Tammed          4316  00:53:24
  3. Maimu Tornberg            Koop            428   00:56:48
  4. Ene Loide                 KEKRSK          2847  00:59:08
  5. Ilme Palu                 West            1087  01:09:15
  6. Ilona Vanaveski           Ilves           2734  01:10:18
  7. Malle Viilma              sk Hooler       532   01:11:35


D65 4,09km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Ilse Uus                  TON             300   00:42:11
  2. Kiira Tarassova           TON             700   00:43:42
  3. Maie Abram                Ilves           146   00:48:21
  4. Elga Adrat                TON             2104  00:55:24
  5. Maire Raid                Tammed          181   00:56:02
  6. Imbi Kaasik               TON             449   01:01:00
  7. Ellen Veski               Orion           198   01:04:46
  8. Ülle Mõistlik             Orion           389   01:11:35
  9. Urvi Sarv                 Orion           222   01:36:49


H14 6,11km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kenny Kivikas             Ilves           3660  00:41:31
  2. Tauno Tiirats             Ilves           4246  00:43:13
  3. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:45:17
  4. Raido Mitt                Kobras          1493  00:46:44
  5. Ott-Kaarel Kalm           Ilves           4244  00:46:52
  6. Kalev Ermits              Võru            3970  00:49:04
  7. Sergei Rjabõshkin         SRD             5274  00:49:11
  8. Arvi Alamaa               Orvand          4156  00:49:17
  9. Sander Kuusk              Tammed          4200  00:51:48
 10. Viktor Shavljuga          SRD             5276  00:54:26
 11. Rene Post                 Kobras          5142  00:55:16
 12. Tauri Tõugjas             Võru            4364  00:58:13
 13. Kaur Kattai               Peko            4430  00:59:24
 14. Taaniel Tooming           Kobras          5551  01:01:13
 15. Kristjan Parve            Peko            1471  01:01:15
 16. Artur Nevinski            Võru            4371  01:04:25
 17. Konstantin Korotkov       SRD             5633  01:05:20
 18. Raul Reiljan              Võru            7522  01:05:29
 19. Sander Linnus             Peko            7517  01:08:10
 20. Harri Lainemäe            JOKA            7166  01:11:13
 21. Erki Olesk                Võru            4308  01:11:18
     Jüri Joonas               Võru            3718  01:11:18
 23. Henri Oru                 Võru            5279  01:12:18
 24. Martin Ling               Lehola          4012  01:14:04
 25. Oliver Jõgeva             Kobras          4424  01:15:14
 26. Lauri Lainemäe            JOKA            7167  01:23:14
 27. Deniss Shved              SRD             3872  01:26:48
 28. Mait Tamsalu              Võru            5273  01:28:23
 29. Rauno Kaiv                Võru            7520  01:34:29
 30. Rainer Parve              Peko            1472  01:35:22
 31. Maido Õispuu              West            7316  01:44:50
 32. Vadim Shved               SRD             4202  01:48:19
 33. Mihkel Tarve              Kobras          7624  01:53:41
 34. Karl-Edgar Tammi          Ilves           5810  01:56:13
 35. Mihkel Lang               Võru            5016  02:04:18
 36. Priit Võsupärg            Kobras          5550  02:05:47
     Björn Panker              MARU            3880  Tühist.
     Mihkel Viru               Orvand          4160  Ei start
     Kaarel Klamas             PV SKK          6228  Ei start
     Antero Alliku             West            6023  Ei start
     Karl Kürsa                Kobras          5521  Ei start


H16 7,99km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kristo Heinmann           Ilves           3767  00:52:44
  2. Kaspar Kork               Kobras          4990  00:54:39
  3. Priit Randman             Rakv            3980  00:55:32
  4. Lauri Sild                Võru            3467  00:55:44
  5. Tiit Toomas               Peko            4150  00:56:28
  6. Erki Pellja               JOKA            3043  01:03:59
  7. Johannes Heinsoo          Ilves           4324  01:10:36
  8. Ain Roosimägi             Rakv            4466  01:10:46
  9. Sven Oras                 Ilves           3140  01:14:40
 10. Hannes Timmi              Võru            4243  01:16:09
 11. Kaido Lepik               Ilves           4323  01:21:57
 12. Oskar Orupõld             Visa            4521  01:25:59
 13. Alar Kume                 Võru            7521  01:28:10
 14. Joosep Saamann            JOKA            7168  01:32:40
 15. Karl Samoson              Orion           3921  01:35:21
 16. Tõnis Tulp                Rakv            5141  01:41:08
 17. Erik Olesk                Võru            4309  01:43:32
 18. Georg Onoper              Võru            4372  01:55:11
 19. Martin Murakas            Rakv            3992  01:55:57
     Rain Vaikmäe              Visa            5222  Ei start
     Uku Rooni                 Orvand          3376  Ei start
     Jaan Viru                 Orvand          4159  Ei start


H18 10,22km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Lauri Tammemäe            Orvand          4487  01:02:26
  2. Martin Simpson            Kobras          1490  01:03:12
  3. Mattias Rennel            KEKRSK          3928  01:05:17
  4. Kaur Kase                 Võru            4191  01:07:30
  5. Even Toomas               Peko            4149  01:10:15
  6. Jaan Kostjukov            -               4344  01:12:38
  7. Keio Hämäläinen           Kobras          4408  01:13:38
  8. Jaagup Truusalu           Kape            4211  01:15:45
  9. Jalmar Vabarna            Peko            3438  01:16:38
 10. Kaarel Nummert            Kape            3479  01:20:17
 11. Kaarel Kork               Kobras          4402  01:20:46
 12. Märt Roosaare             Ilves           4169  01:22:17
 13. Hannes Kerem              Orion           3361  01:29:10
 14. Joonas Oja                Rakv            4283  01:32:09
 15. Jörgen Vaikjärv           Vunder          3631  01:34:02
 16. Kaspar Russak             Võru            4140  01:37:51
 17. Toomas Sõukand            Võru            4141  01:45:56
     Artur Klimson             Rakv            3996  Tühist.
     Kaarel Kure               Kobras          1421  Ei start


H20 12km 18KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Markus Puusepp            Võru            3397  01:04:32
  2. Sander Vaher              Kobras          1406  01:05:21
  3. Mihkel Järveoja           Kobras          2790  01:06:52
  4. Lauri Malsroos            Tammed          3392  01:09:42
  5. Riho Taba                 Ilves           3379  01:09:51
  6. Jaan Tarmak               JOKA            3201  01:11:31
  7. Kristjan Trossmann        JOKA            3045  01:16:25
  8. Alar Assor                Kobras          1495  01:17:57
  9. Ragnar Kruusla            West            3535  01:24:09
 10. Veiko Kütt                Ilves           3904  01:27:03
 11. Raiko Kaasiku             JOKA            4494  01:33:47
 12. Kaarel Barinov            HOK             3198  01:55:21
     Vahur Teppan              Ilves           3762  Ei start
     Ats Uiboupin              Võru            3373  Ei start


H21A 12,32km 19KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mati Korrol               Mercury         2202  01:23:22
  2. Lauri Olli                LSF PT          4230  01:29:26
  3. Meelis Mälter             KEKRSK          2850  01:29:56
  4. Mart Jakobson             KEKRSK          2842  01:32:56
  5. Olavi Loo                 West            847   01:34:57
  6. Tarmo Klaar               Ilves           1143  01:42:25
  7. Toomas Tiivel             Ilves           1974  01:44:29
  8. Kristjan Leiger           Kape            4437  01:44:34
  9. Erkki Penu                West            1970  01:45:58
 10. Tanel Saue                Mercury         1900  01:49:33
 11. Viljar Vainola            Mercury         1698  01:53:39
 12. Urmas Lõiv                -               8248  01:56:12
 13. Tarmo Kuub                -               4731  01:59:14
 14. Aivo Tamm                 TON             3956  02:16:14
     Jürjo Lokk                OKH             4276  Tühist.
     Arthur Raichmann          Rakv            2371  Ei start
     Rain Semper               Bona Fide       4152  Ei start
     Andrus Viilma             -               7535  Ei start


H21E 17,99km 27KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marek Nõmm                Tammed          2828  01:33:51
  2. Tarvo Avaste              Sportnet        480   01:37:10
  3. Andreas Kraas             Tammed          2510  01:37:23
  4. Alar Abram                Ilves           556   01:40:07
  5. Erkki Aadli               Tammed          1122  01:41:02
  6. Silver Eensaar            Kobras          1145  01:43:29
  7. Erik Aibast               Tammed          1685  01:44:42
  8. Mati Tiit                 Ilves           1326  01:46:08
  9. Rain Eensaar              Kobras          1144  01:47:02
 10. Indrek Ümarik             Ilves           328   01:47:45
 11. Peeter Pihl               Tammed          3710  01:52:53
 12. Tõnis Vaiksaar            Lehola          3409  01:54:25
 13. Karli Lambot              Orion           779   01:54:58
 14. Taavi Nurm                Kobras          2315  01:58:58
 15. Arno Ruusalepp            Ilves           1059  02:03:25
 16. Tarmo Siimsaare           Võru            3116  02:07:59
 17. Tammo Esta                HOK             1946  02:16:08
 18. Tiit Tähnas               JOKA            3003  02:18:24
 19. Peep Otstavel             LSF PT          4760  02:38:27
 20. Kaido Hallik              Ilves           3665  02:55:44
     Danilo Piht               Mercury         1976  Tühist.
     Margus Marrandi           JOKA            1243  Tühist.
     Tanel Kannel              MARU            1748  Ei start
     Tarvo Klaasimäe           Ilves           3641  Ei start
     Kaarel Kallas             Lehola          3340  Ei start
     Timmo Tammemäe            Orvand          4346  Ei start
     Jaak Teppan               Ilves           3763  Ei start


H35 12,08km 18KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Raivo Reiman              M.A.R.U.        634   01:10:02
  2. Andrei Nikitin            SRD             505   01:14:26
  3. Ville Vinkel              West            426   01:16:33
  4. Inno Ling                 Lehola          179   01:17:08
  5. Priit Pääslane            Ilves           738   01:17:35
  6. Neeme Loorits             Kape            1102  01:18:27
  7. Sven Rea                  MARU            1234  01:20:55
  8. Roman Shved               SRD             999   01:21:34
  9. Meelis Zimmermann         Kape            2000  01:22:23
 10. Andres Karilaid           Mercury         1014  01:23:44
 11. Dmitri Shved              SRD             1029  01:24:38
 12. Paavo Rõigas              Peko            1300  01:25:04
 13. Raul Reiman               MARU            635   01:26:41
 14. Enn Jaama                 -               1383  01:26:49
 15. Raivo Erik                Rae             1516  01:29:51
 16. Priit Överus              Mercury         1268  01:33:02
 17. Mairolt Kakko             Bona Fide       4113  01:34:12
 18. Mart Ostra                MARU            642   01:37:14
 19. Sergei Shved              SRD             2489  01:38:40
 20. Heigo Põld                Rae             1503  01:43:41
 21. Olav Karu                 Rakv            420   01:46:41
 22. Lauri Lahtmäe             Kape            2017  01:51:26
 23. Jüri Vanaveski            Võru                  01:51:43
 24. Joe Lepp                  West            6544  01:58:12
 25. Aivar Jõgiaas             -               2211  01:59:58
     Tenno Alamaa              Orvand          4102  Ei start
     Taivo Tali                KEKRSK          1152  Ei start


H40 10,6km 17KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tõnu Tänav                Rae             212   01:10:44
  2. Toomas Mast               HOK             79    01:11:13
  3. Raivo Pellja              JOKA            108   01:17:07
  4. Toomas Tarve              Kobras          5931  01:17:57
  5. Heiki Einpaul             Rae             255   01:18:32
  6. Urmas Sulaoja             Jõhvik          2401  01:18:44
  7. Lauri Leppik              TAOK            4194  01:21:23
  8. Veiko Pak                 Rae             285   01:22:01
  9. Toomas Ellervee           Ilves           795   01:22:22
 10. Tõnu Ilves                Kape            2013  01:24:00
 11. Ülo Viru                  Orvand          2539  01:24:42
 12. Jaan Kallisma             Kape            720   01:29:03
 13. Indrek Jentson            Kape            4381  01:29:54
 14. Toomas Teekel             MARU            2259  01:35:30
 15. Urmas Laev                Mercury         1077  01:36:51
 16. Andrus Sipsaka            KEKRSK          2854  01:39:11
 17. Raivo Panker              MARU            2685  01:44:26
 18. Jüri Ümarik               -               145   01:47:35
 19. Priit Truusalu            Kape            4270  01:50:11
 20. Uve Nummert               Kape            1104  01:52:59
     Andres Laas               HOK             7534  Tühist.
     Indrek Reitalu            HOK             2258  Tühist.
     Martti Parve              Peko            275   Ei start
     Aivar Meindok             MARU            312   Ei start
     Antti Roose               -               4962  Ei start


H45 9,57km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jaanus Reha               Koop            1275  00:56:47
  2. Tiit Tali                 Ilves           303   01:02:53
  3. Andres Talver             Mercury         133   01:04:05
  4. Rein Rooni                Orvand          240   01:05:25
  5. Mart Külvik               -               6770  01:05:57
  6. Maido Kaljur              Orvand          2201  01:06:19
  7. Andres Minn               JOKA            355   01:08:30
  8. Ando Post                 Koop            169   01:09:20
  9. Paul Poopuu               JOKA            361   01:10:00
 10. Eduard Pukkonen           KEKRSK          4278  01:12:15
 11. Mati Preitof              MARU            2260  01:14:53
 12. Toivo Toomas              Peko            217   01:18:39
 13. Tauno Piirikivi           Rae             215   01:19:24
 14. Kalle Ojasoo              Kobras          498   01:19:43
 15. Annes Naan                Hippokrates     1656  01:21:09
 16. Tauno Kure                Kape            728   01:27:03
 17. Vello Post                Koop            55    01:27:05
 18. Jaan Ainelo               Ilves           4525  01:27:18
 19. Kalev Kõiva               Kose            3267  01:27:22
 20. Raul Olesk                Kobras          2012  01:34:32
 21. Sulev Kuiv                TAOK            619   01:39:08
 22. Kalmer Keevend            JOKA            73    01:42:26
 23. Tõnu Loog                 Kobras          1169  01:49:39
 24. Enno Aljas                Kose            3616  02:18:35
     Jaak Jaagus               Saku            1217  Ei start


H50 7,97km 13KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Andres Käär               -               721   00:59:37
  2. Udo Lüüs                  Ilves           128   01:00:09
  3. Sulev Tuude               West            4197  01:03:00
  4. Ago Samoson               -               3923  01:03:22
  5. Rein Kriks                Rakv            1823  01:04:10
  6. Kulno Voolaid             Rakv            354   01:04:12
  7. Jüri Rokko                -               1240  01:05:05
  8. Kai Willadsen             TON             3626  01:06:54
  9. Tõnu Taal                 JOKA            224   01:07:51
 10. Tõnu Sikkal               Kobras          704   01:16:24
 11. Anti Parik                Otepää SK       2984  01:17:11
 12. Mati Pilt                 PV SKK          932   01:19:35
 13. Ahto Karu                 JOKA            884   01:21:20
 14. Peep Eomois               TAOK            624   01:21:24
 15. Tiit Olju                 Orvand          832   01:28:13
 16. Kalju Vaikjärv            Vunder          2     01:43:03
 17. Aimur Raudsepp            JOKA            70    01:43:53
     Tiit Ploompuu             Hooler          3512  Tühist.
     Kalev Kukk                TAOK            266   Ei start
     Märt Järvik               Kose            1772  Ei start


H55 7,27km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Johannes Tasa             Tammed          281   00:47:43
  2. Avo Veermäe               Ilves           141   00:50:48
  3. Arvo Kivikas              Ilves           247   00:52:38
  4. Koit Paasma               Lehola          83    00:52:40
  5. Toivo Saue                HOK             949   00:54:27
  6. Tõnu Nurm                 Kobras          248   00:56:08
  7. Rein Unt                  TON             320   01:01:22
  8. Ilmar Kirjanen            TAOK            411   01:02:18
  9. Mati Kallemets            Okas            972   01:04:49
 10. Ülo Vainura               Tammed          188   01:05:17
 11. Väino Aul                 Jõhvik          936   01:05:22
 12. Peep Koppel               Koop            456   01:08:17
 13. Tiit Tatter               TON             66    01:09:00
 14. Ats Virumäe               Võru            3803  01:14:35
 15. Rein Hanstein             Okas            3277  01:15:07
 16. Arne Kolk                 Jõhvik          415   01:15:47
 17. Heiki Rammul              Ilves           1072  01:20:57
 18. Rein Prank                Kape            708   01:26:06
 19. Agu Koppa                 -               425   01:27:31
 20. Jüri Tarmak               TON             3000  01:40:14
 21. Arti Hool                 -               5530  02:01:46
     Kalju Toomas              JOKA            228   Ei start


H60 6,66km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Georg Sooberg             Võru            462   00:56:07
  2. Ilmar Mõistlik            Orion           149   00:57:34
  3. Kalju Tilk                Orion           104   00:58:04
  4. Mart Kainel               Ilves           161   00:59:50
  5. Ants Tamm                 TON             284   01:00:11
  6. Lembit Vassil             Ilves           460   01:03:54
  7. Elmo Pärna                Lehola          84    01:04:27
  8. Karl-Valdor Kuusk         Tammed          194   01:05:18
  9. Rein Raid                 Kape            4336  01:06:13
 10. Aarne Mardiste            KEKRSK          76    01:06:59
 11. Valter Ploom              -               3746  01:07:38
 12. Mati Tõnus                Orion           167   01:08:11
 13. Tiit Koppel               Orion           455   01:10:25
 14. Nikolai Kuha              Kape            3071  01:11:26
 15. Eimar Jõgisu              TON             106   01:13:26
 16. Riho Kilp                 Tammed          189   01:19:57
 17. Martin Tõrra              Kobras          718   01:20:25
 18. Enn Uussaar               Orion           528   01:24:09
 19. Jaan Loide                Harju KEK       2848  01:50:52
     Mihkel Mälter             KEKRSK          122   Tühist.
     Rudolf Mürk               Võru            1064  Ei start
     Mati Poom                 TON             3     Ei start


H65 6,11km 10KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mihhail Taivere           Kape            1677  00:57:43
  2. Heino Mardiste            Kape            676   01:01:56
  3. Jaan Orav                 TON             305   01:04:53
  4. Heino Peeterson           West            435   01:10:56
  5. Rein Küttim               Orion           306   01:12:38
  6. Tõnu Kirss                Tammed          135   01:14:23
  7. Endel Remmet              Kape            706   01:19:02
  8. Tõnu Raid                 Tammed          182   01:19:36
  9. Jüri Zimmermann           Kape            127   01:21:30
 10. Vello Kroon               Tammed          638   01:22:39
 11. Kaarel Koitmets           Jõhvik          383   01:56:08
 12. Valju Tali                KEKRSK          2855  02:01:50
     Rein Indlo                KEKRSK          3282  Tühist.


H70 5,48km 8KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Heino Heinloo             Tammed          165   00:57:47
  2. Osvald Mõttus             Lehola          661   01:03:25
  3. Are Kaasik                -               147   01:06:50
  4. Harry Heinrichsen         Jõhvik          965   01:08:01
  5. Edgar Tammik              Orion           101   01:23:01
  6. Feliks Kipper             Orion           913   01:31:11
  7. Karl Valgepea             West            125   01:37:12
  8. Helmut Karin              Tammed          191   01:44:17
  9. Henno Adrat               TON             2693  01:53:44
 10. Kalju Johanson            Kobras          2339  01:58:25
     Rein Veski                Orion           201   Tühist.
     Arne Kivistik             Kape            111   Tühist.


"Vőistlus 2K"27.08.2005 18:26:42 IT: TAK-SOFT 1989-2005