EMV pikk rada 10.09.2016
EMV pikk rada
10.09.2016 Ootsipalu (M.Oras)
M16  M18  M20  M21A  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
N16  N18  N20  N21A  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75 

M16
12210m 21KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Kaarel Vesilind           SRD             01:35.44  01:35.44  
   2. Sander Pritsik            Rakv            01:48.44    +13:00  
   3. Hando Allmann             Võru/Võru spord 01:49.12    +13:28  
   4. Aleksander Kepler         Kobras/Põlva Sp 01:49.20    +13:36  
   5. Kustu Künnapas            HOK             01:56.32    +20:48  
   6. Raiko Marrandi            JOKA            01:56.33    +20:49  
   7. Alex Treier               Võru/Võru spord 01:59.38    +23:54  
   8. Eerik Priks               Rakv            02:01.04    +25:20  
   9. Markus Sulg               JOKA            02:15.36    +39:52  
  10. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord 02:24.05    +48:21  
      Siim Turban               Rakv            Puuduv KP           
      Janar Saks                Võru/Võru spord Puuduv KP           
      Georg Paal                JOKA            Puuduv KP           
      Martin Erik Maripuu       Kobras/Põlva Sp Puuduv KP           
      Kasper Keerberg           JOKA            Ei start            
      Raido Kiss                Võru            Ei start            
      Dainis Männiste           Kobras/Põlva Sp Ei start            
M18
15550m 25KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Lauri Pähn                Võru/Võru spord 01:56.27  01:56.27  
   2. Kiur Erik Eensaar         Ilves           02:15.22    +18:55  
   3. Oliver Kütt               Ilves           02:32.56    +36:29  
      Andres Aruots             Peko            Puuduv KP           
      Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK Puuduv KP           
      Kristofer Pähklepa        Kobras          Puuduv KP           
      Kristo Sirk               Kobras/Põlva Sp Puuduv KP           
      Karel-Sander Kljuzin      Peko            Ei start            
      Tomi-Andre Piirmets       West            Ei start            
M20
19170m 35KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK 02:48.50  02:48.50  
   2. Georg Caius Kutsar        Ilves           03:04.57    +16:07  
      Karl Martin Alnek         Ilves           Puuduv KP           
      Vootele Jagomägi          Ilves           Puuduv KP           
M21A
15550m 25KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Mattis Jaama              Peko            01:52.28  01:52.28  
   2. Kaarel Kallas             JOKA            01:52.45     +0:17  
   3. Alar Kume                 Võru            01:56.59     +4:31  
   4. Sander Blehner            West            02:48.33    +56:05  
      Ragnar Kruusla            West            Puuduv KP           
      Märt Kivila               Ilves           Puuduv KP           
      Mart Koppel               Sangar          Puuduv KP           
      Villu Päärt               Novaator RSK    Puuduv KP           
      Matis Märtson             Novaator RSK    Puuduv KP           
M21E
26890m 41KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Sander Vaher              EKJ SK          02:52.13  02:52.13  
   2. Olle Kärner               Rakv            02:59.01     +6:48  
   3. Ats Sõnajalg              KEKRSK          02:59.54     +7:41  
   4. Kristo Heinmann           Ilves           03:06.03    +13:50  
   5. Kaido Hallik              Ilves           03:13.50    +21:37  
   6. Tanel Mõttus              Võru            04:11.58    +79:45  
   7. Markus Puusepp            Võru            04:30.10    +97:57  
      Andreas Kraas             Tammed          Puuduv KP           
      Tõnis Laugesaar           Rakv            Puuduv KP           
      Reimo Liiv                Tammed          Puuduv KP           
      Jürgen Einpaul            Tammed          Puuduv KP           
      Sven Oras                 Ilves           Puuduv KP           
      Johannes Ehala            JOKA            Puuduv KP           
M35
17160m 34KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Toomas Marrandi           JOKA            02:19.42  02:19.42  
   2. Tarmo Siimsaare           Võru            02:22.00     +2:18  
   3. Mati Mägi                 HOK             02:22.06     +2:24  
   4. Lauri Beilmann            Tammed          03:03.35    +43:53  
   5. Marko Külaots             Tammed          03:19.00    +59:18  
      Ott Rakkaselg             HOK             Puuduv KP           
      Martin Kaup               LSF PT          Puuduv KP           
      Sixten Sild               Võru            Puuduv KP           
      Tanel Esta                HOK             Ei start            
M40
15550m 25KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Ain Fjodorov              Rae             01:55.06  01:55.06  
   2. Kaupo Järve               LSF PT          02:00.26     +5:20  
   3. Erki Kriks                LSF PT          02:03.20     +8:14  
   4. Martin Aunin                              02:05.02     +9:56  
   5. Meelis Merenäkk           Rae             02:06.44    +11:38  
   6. Heno Ivanov                               02:29.23    +34:17  
      Allar Kivil               LSF PT          Puuduv KP           
      Tammo Esta                HOK             Puuduv KP           
      Arthur Raichmann          LSF PT          Puuduv KP           
      Tõnis Piirisild           Võru            Ei start            
M45
13150m 22KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Andrei Nikitin            SRD             01:28.46  01:28.46  
   2. Armo Hiie                 Kape            01:32.58     +4:12  
   3. Enn Jaama                 Peko            01:59.25    +30:39  
   4. Raul Kangur               Peko            02:11.23    +42:37  
   5. Vladislav Pahhomenkov     SRD             02:12.07    +43:21  
   6. Ahti Bleive               Kobras          02:14.06    +45:20  
   7. Karli Lambot                              02:20.11    +51:25  
   8. Kristjan Leiger           Kape            02:34.19    +65:33  
      Paavo Rõigas              Peko            Katk                
      Meelis Zimmermann         Kape            Puuduv KP           
      Tiit Riisalo                              Puuduv KP           
      Allar Padari              HOK             Puuduv KP           
      Aivar Leht                Okas            Puuduv KP           
M50
12050m 22KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Vladimir Savinov          SRD             01:47.04  01:47.04  
   2. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        01:47.26     +0:22  
   3. Antti Roose               Kobras          01:47.59     +0:55  
   4. Taivo Tali                KEKRSK          01:50.50     +3:46  
   5. Einar Raudkepp            Peko            01:50.58     +3:54  
   6. Ants Turban               Rakv            01:52.54     +5:50  
   7. Rein Rooni                Orvand          01:58.07    +11:03  
   8. Mihkel Nahkur             Jõhvikas        02:01.18    +14:14  
   9. Raul Olesk                Kobras          02:01.22    +14:18  
  10. Andy Karjus               Võru            02:01.42    +14:38  
  11. Priit Truusalu            Kape            02:12.04    +25:00  
  12. Lauri Leppik              TAOK            02:13.49    +26:45  
  13. Einar Luup                Võru            02:18.13    +31:09  
  14. Margus Jaanus             Koop            02:31.11    +44:07  
      Aleksander Pritsik        Rakv            Puuduv KP           
      Toomas Voolaid                            Puuduv KP           
M55
11170m 20KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Tiit Tali                 Ilves           01:28.55  01:28.55  
   2. Maido Kaljur              KEKRSK          01:31.16     +2:21  
   3. Jaanus Reha               Koop            01:34.25     +5:30  
   4. Eduard Pukkonen           KEKRSK          01:37.13     +8:18  
   5. Mati Preitof              KEKRSK          01:37.38     +8:43  
   6. Urmas Tammemäe            Orvand          02:01.06    +32:11  
   7. Tauno Kure                Kape            02:14.07    +45:12  
      Aigar Pindmaa             Võru            Puuduv KP           
      Kaljo Julge               Kape            Puuduv KP           
      Raul Laas                 JOKA            Puuduv KP           
M60
10070m 20KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Jüri Rokko                SK RT           01:32.09  01:32.09  
   2. Rein Kriks                Rakv            01:33.30     +1:21  
   3. Heini Tammik              Kape            01:39.56     +7:47  
   4. Jüri Merirand             Otepää SK       01:44.50    +12:41  
   5. Ago Käis                  Kobras          01:50.08    +17:59  
   6. Tõnu Sikkal               Kobras          01:50.14    +18:05  
   7. Arne Sammel               Lehola          01:50.45    +18:36  
   8. Tiit Olju                 Orvand          02:21.42    +49:33  
   9. Anti Parik                Otepää          02:22.05    +49:56  
      Kai Willadsen             TON             Ei start            
M65
10070m 20KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Rein Unt                  TON             01:32.57  01:32.57  
   2. Toivo Saue                HOK             01:35.52     +2:55  
   3. Väino Aul                 Jõhvikas        01:42.31     +9:34  
   4. Tiit Tatter               TON             01:45.52    +12:55  
   5. Arvo Kivikas              Ilves           01:46.31    +13:34  
   6. Mati Pilt                 West            01:49.15    +16:18  
   7. Rein Hanstein             Okas            01:57.44    +24:47  
M70
9180m 20KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Mihkel Mälter             KEKRSK          01:34.23  01:34.23  
   2. Peep Koppel               Koop            01:42.31     +8:08  
   3. Enn Aedna                 West            01:51.10    +16:47  
   4. Elmo Pärna                Lehola          02:02.12    +27:49  
   5. Ants Tamm                 TON             02:06.38    +32:15  
      Rudolf Mürk               OK Võru         Puuduv KP           
      Tiit Koppel               Orion           Puuduv KP           
M75
8440m 18KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Endel Remmet              Kape            01:40.52  01:40.52  
   2. Mihhail Taivere           Kape            01:48.33     +7:41  
   3. Rein Küttim               Orion           01:54.07    +13:15  
   4. Nikolai Kuha              Kape            01:58.00    +17:08  
   5. Jaan Orav                 TON             02:14.27    +33:35  
   6. Heino Peeterson           West            02:24.41    +43:49  
   7. Mati Tõnus                Orion           02:28.41    +47:49  
      Tõnu Raid                 Tammed          Ei start            
      Rein Kiisler              West            Ei start            
M80
6740m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Heino Mardiste            Kape            02:04.56  02:04.56  
   2. Ilmar Kask                Ilves           02:34.36    +29:40  
   3. Feliks Kipper             Orion           02:52.54    +47:58  
N16
7950m 18KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva Sp 01:15.48  01:15.48  
   2. Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp 01:16.12     +0:24  
   3. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva Sp 01:20.07     +4:19  
   4. Kelli Nurm                Kobras/Põlva Sp 01:22.52     +7:04  
   5. Anastasija Pahhomenkova   SRD             01:23.43     +7:55  
   6. Eliise Kesküla            HOK             01:25.40     +9:52  
   7. Siiri Talts               HOK             01:32.22    +16:34  
   8. Kristina Haug             Võru/Võru spord 01:38.57    +23:09  
   9. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 01:39.04    +23:16  
  10. Triin Helimets            HOK             01:39.30    +23:42  
  11. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp 01:40.31    +24:43  
  12. Kaisa Kahre               Võru/Võru spord 01:41.33    +25:45  
  13. Anete Saar                Kobras/Põlva Sp 01:42.02    +26:14  
  14. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas        02:09.41    +53:53  
N18
10510m 19KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Emily Raudkepp            Peko            01:38.54  01:38.54  
   2. Kristel Kõivo             Peko            01:41.39     +2:45  
   3. Marie Anna Blehner        West            01:53.42    +14:48  
   4. Kaisa Rooba               Rakv            01:55.34    +16:40  
   5. Epp Paalberg              Rakv            01:58.13    +19:19  
   6. Roos Lisette Parmas       SRD             01:58.29    +19:35  
   7. Kristin Viikmaa           West            02:02.01    +23:07  
   8. Tiina-Maria Tali          KEKRSK          02:18.27    +39:33  
   9. Kati Iher                 Võru            02:25.09    +46:15  
  10. Merilin Anijärv           SRD             02:26.05    +47:11  
  11. Birgit Russka             Kobras/Põlva Sp 02:47.45    +68:51  
N20
12210m 21KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Doris Kudre               Peko            02:01.28  02:01.28  
   2. Jonne Rooma               Jõhvikas        02:05.22     +3:54  
   3. Marie Tammemäe            Orvand          02:20.58    +19:30  
      Kristel Sibul             Kobras/Põlva Sp Puuduv KP           
N21A
10510m 19KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Triin Jäädmaa             Võru            01:56.14  01:56.14  
   2. Liisa Puusepp             Võru            02:04.24     +8:10  
N21E
17160m 34KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Eleri Hirv                Võru            02:32.07  02:32.07  
   2. Laura Joonas              Võru            02:32.24     +0:17  
   3. Annika Rihma              Kobras          02:33.40     +1:33  
   4. Kaisa Sander              Ilves           03:19.36    +47:29  
   5. Marje Venelaine           Tammed          03:22.20    +50:13  
      Erika Uotila              Koovee          Katk                
      Sigrid Ruul               JOKA            Puuduv KP           
N35
12050m 22KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Merike Vanjuk             Kape            01:36.01  01:36.01  
   2. Mirja Virve               Kobras          01:52.59    +16:58  
   3. Ülle Hollo                Võru            02:07.58    +31:57  
   4. Külli Leiger              Kape            02:35.54    +59:53  
   5. Jaana Aedmäe              Kobras          02:36.33    +60:32  
   6. Pille Vinne               Kobras          02:40.24    +64:23  
N40
11170m 20KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Heidi Sild                West            01:55.38  01:55.38  
   2. Siiri Vallner                             02:09.59    +14:21  
   3. Teele Eensaar             Ilves           02:10.23    +14:45  
   4. Kadri Parts               Võru            02:19.17    +23:39  
      Triin Jaaniste            Ilves           Ei start            
N45
10070m 20KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Marika Jäädmaa            Võru            01:34.35  01:34.35  
   2. Erika Joonas              Võru            01:42.14     +7:39  
   3. Made Vares                Suusahullud     01:49.46    +15:11  
   4. Anne-Ly Viikmaa           West            01:52.08    +17:33  
   5. Anneli Rämmann            Koop            01:54.38    +20:03  
   6. Maari Idnurm                              02:11.07    +36:32  
      Signe Raidmets            TON             Puuduv KP           
N50
9180m 20KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Airi Alnek                Võru            01:28.58  01:28.58  
   2. Merike Paapson            TON             01:29.25     +0:27  
   3. Lea Leppik                TAOK            01:36.49     +7:51  
   4. Meeli Kerem               TON             02:03.06    +34:08  
   5. Ellen Lembra              Kape            02:06.50    +37:52  
   6. Pille Illak               Otepää          02:37.35    +68:37  
      Inger Jalakas             KEKRSK          Puuduv KP           
N55
8440m 18KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          01:15.44  01:15.44  
   2. Kersti Ehala              JOKA            01:21.12     +5:28  
   3. Siiri Poopuu              JOKA            01:22.04     +6:20  
   4. Saima Värton              Kobras          01:27.35    +11:51  
   5. Ilme Roosi                Orvand          01:30.20    +14:36  
   6. Marika Kirsspuu           TAOK            01:30.22    +14:38  
   7. Tiina Oras                Ilves           01:30.42    +14:58  
   8. Reet Johanson             Kobras          01:31.19    +15:35  
   9. Anne Vaikjärv                             01:56.56    +41:12  
  10. Maire Kure                Kape            02:00.50    +45:06  
  11. Ülle Põldoja              Ilves           02:01.02    +45:18  
  12. Ülle Raudsepp             Okas            02:30.21    +74:37  
N60
7480m 17KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Marje Tobreluts           Kobras          01:19.13  01:19.13  
   2. Ene Sulg                  Orvand          01:25.10     +5:57  
   3. Tiina Talisoo             KEKRSK          01:26.24     +7:11  
   4. Eha Tolm                  Orvand          01:26.38     +7:25  
   5. Aili Laanjõe              Kobras          01:28.20     +9:07  
   6. Anne Arold                Ilves           01:41.59    +22:46  
   7. Marika Pilt               West            02:06.36    +47:23  
      Riina Kivikas             Ilves           Puuduv KP           
      Ülle Kadak                Lehola          Ei start            
N65
7480m 17KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Liivi Parik               Otepää          01:36.20  01:36.20  
   2. Hille Tasa                Tammed          01:36.36     +0:16  
   3. Leili Prans               Ilves           01:42.48     +6:28  
   4. Kersti Mardiste           KEKRSK          01:45.44     +9:24  
   5. Liis Lille                KEKRSK          01:49.31    +13:11  
   6. Ene Ehrenpreis            Rakv            01:51.26    +15:06  
   7. Tiiu Kaasik               Ilves           01:57.05    +20:45  
   8. Anu Saue                  HOK             01:57.19    +20:59  
   9. Kaie Kivila               Ilves           01:57.26    +21:06  
      Mare Leis                 Ilves           Ei start            
N70
6740m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Ilona Vanaveski           Ilves           01:56.43  01:56.43  
   2. Helle Mürk                OK Võru         03:21.25    +84:42  
N75
6000m 13KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus      
   1. Maire Raid                Tammed          01:28.01  01:28.01  
   2. Ilse Uus                  TON             01:34.39     +6:38  
   3. Maie Abram                Ilves           01:46.48    +18:47  
   4. Maimu Tornberg            Koop            02:10.37    +42:36  
PEKO
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 10.09.2016 18:01:29